Vyzkoušejte nový Ford Fiesta! Už nebudete chtít jiné auto!

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 9. 2017
do 30. 9. 2017

Prožijte každý den své dobrodružství nasednutím do nového Fordu Fiesta!

Ohromí vás dokonalým stylem, překrásně zpracovaným interiérem a podmanivou jízdní dynamikou. Díky plné bezpečnostní výbavě se nemusíte bát s ní vyrazit kamkoliv.

S fascinujícím audiosystémem B&O PLAY si navíc budete připadat jako v koncertní síni. Zároveň nabízí nejrozsáhlejší paletu variant v celé čtyřicetileté historii modelu.

Fiesta klade maximální důraz na to, abyste se za volantem cítily v pohodě a bez stresu, i když třeba zrovna spěcháte rušným ranním provozem do práce.

Proto neustále sleduje svoje okolí prostřednictvím dvou kamer, tří radarů a 12 ultrazvukových senzorů. S jejich pomocí dokáže neuvěřitelné věci. Třeba automaticky začít brzdit před chodcem, který náhle vstoupil do jízdní dráhy. Nebo sama zaparkovat a dokonce pak z parkovacího místa zase vyjet. 

Čeká na vás neodolatelný zážitek, o který se budete chtít podělit s každým. *enzo*

 

Více informací naleznete ZDE.

Hodnocení
10
avatar
Hana
klad Pro mě ve spojení s Ford Fieasta se vybaví skvělý víkend s týmem v Alpách, kam jsme vyrazily společně ve skladbě 8 žen a 2 x Ford Fiesta. Tj. po 1.000 km za volantem můžu hodnotit - velice příjemné překvapení, malé auto ale se velice svižné, prostorné a moc příjemné na ovládání, intuitivní a hlavně samozřejmě s čistým a vkusným interiérem! Z pohledu ženy, matky, která potřebuje pořád někde přejíždět, vozit dítě, nákupy, zcela vyhovující vůz!
avatar
Eva
klad Pro mě ve spojení s Ford Fieasta se vybaví skvělý víkend s týmem v Alpách, kam jsme vyrazily společně ve skladbě 8 žen a 2 x Ford Fiesta. Tj. po 1.000 km za volantem můžu hodnotit - velice příjemné překvapení, malé auto ale se velice svižné, prostorné a moc příjemné na ovládání, intuitivní a hlavně samozřejmě s čistým a vkusným interiérem! Z pohledu ženy, matky, která potřebuje pořád někde přejíždět, vozit dítě, nákupy, zcela vyhovující vůz!
avatar
Petra
klad Měla jsem možnost testovat Ford Fiesta v krásné červené barvě. Myslím si, že to je ideální auto pro ženu, na nákupy a výlety. Krásně se řídilo, první co mě nadchlo, že nejde slyšet vůbec zvuk motoru, další plus jsou vyhřívané sedačky, 6ti stupňová převodovka, parkovací senzory, systém rozpoznávání dopravních značek, tempomat a mnoho dalších vychytávek. Opravdu jsem mile překvapená.
avatar
Lenka
klad Ideální auto pro ženu do města a skvělá barva! Měla jsem možnost testovat červenou ;-) ta se hodí ke rtěnce, laku na nehty i kabelce :D
klad Vyhřívané sedačky, snadné ovládání, pohodlné, úžasný design. Nejprve jsem byla zmatená z automatického vypnutí a zapnutí motoru, ale rychle jsem si zvykla. Posilovač řízení a parkovací senzory jsou dnes už nezbytností.
klad Autíčko ideální do města :-)
klad Není to úplně velké rodinné auto, ale na větší nákupy nebo na cesty 2 dospělí + dítě to stačí parádně. Vyzkoušela jsem si jízdu i coby spolujezdec a když moje kolegyně "sekala zatáčky", chyběly mi úchytky u spolujezdce, abych se měla za co držet :) Tyrkysová verze auta k testování měla i střešní okno, to bych určitě také ocenila! Ale byl to automat, a já raději manuál :)
příloha příloha
avatar
Jana
klad Již 5 let jezdím automobilem značky Ford, konkrétně Smaxem a nedám na něj dopustit. Na testování nového autíčka Ford Fiesta jsem se proto moc těšila. Už první co mě nadchlo, byl skutečně velice vydařený design, tak kaputa, ty tvary ... to vás ženy prostě a jednoduše uchvátí. Stejně tak, jak se nadchnete pro exteriér, vás překvapí interiér, navíc s nemálo vychytávkama, které vám řízení velice usnadní a zpříjemní - parkovací senzory, kamera pro zpáteční jízdu, mrtvý úhel, automatická světla .. i ta dálková :-) a zahřívání sedaček i volantu je nyní v zimě opravdu bomba. Měla jsem možnost jezdit v automatu a automatické vypnutí a znovuzapnutí motoru při třeba čekání na křižovatce je tedy také velká paráda. S autíčkem se krásně jezdí a s tou ideální velikostí i parádně zaparkujete. A ženy, do kufru ... tam se toho vejde opravdu hodně ... takže pokud právě zvažujete koupi nového vozu .... FORD FIESTA je ta správná volba :-)
příloha příloha
avatar
Marika
klad Jestli jsem si na tomto autě něco zamilovala, tak barvu laku. Je opravdu unikátní, nádherná, ale to není rozhodně vše. Pro mě je tento typ auta naprosto šitý na míru. Svižné a bezpečné autíčko, které sluší každé ženě a nervy na silnici zmizí rázem jako mávnutím proutku.
avatar
Renata
klad Krásné svezení. Elegantní tvar a vzhled, pohodlný a krásný interiér a hlavně pocit bezpečí. Řízení co nejvíce zjednodušené i pro ne úplně zdatné jedince. Zaparkovat není problém. Přiměřená spotřeba a inteligentní vlastnosti, to vše z Fiesty tvoří sofistikované vozidlo.
avatar
Pavlína
klad Nová Fiesta mě opravdu dostala! Je to skvělé auto, které se hodí nejen do ruchu velkoměsta. Má ideální velikost, nemusíte se bát nikde zaparkovat. Po celém autě najdete parkovací senzory a skvělou navigaci. Auto vám pohlídá mrtvé úhly, nebo samo přepne potkávací světla na dálková, prostě bomba! Jo a ty vyhřívané sedačky, to by mělo být povinností každého auta. :-) Rozhodně vám doporučuji se v ní alespoň svézt! :-)
avatar
Barbora
klad To, co následovalo od začátku až do konce mého testování byl jeden velký, nezapomenutelný zážitek. Nebylo dne, aby mě něčím nepřekvapil. Od štelování zrcátek čudlíkem, vyhříváním volantu, odsunutím clony střešního okýnka ( velká paráda), po dokonalou jízdu, kdy se ke mně choval jako naprostý gentleman. To auto prostě jelo samo! Myslím, že nikdo nebyl v ranních kolonách šťastnější než já. :) Samo poznalo kdy je tma a změnilo světla z poznávacích na dálková, vycítilo přibližující se auta a světla znovu změnila. Stejně tak mi bylo velkým pomocníkem při parkování, kdy jsem se konečně nemusela otáčet, ale parkovací senzory spolu s obrazovkou zajistily, že jsem vždy zaparkovala na poprvé ( u mě zázrak a věřte, že to není velikostí). A pozor, pak přišla chvíle, kdy mě odzbrojilo uplně. Popojíždění ve strmém kopci. Každá asi známe ty chvíle stresu, stékajícím potu po zádech a doufání, že akce „brzda, spojka, plyn“ budete tak rychlá, že neskončíte na klíně řidiči za Vámi. Při puštění brzdy, se auto nehlo ani o píď a jemným sešlápnutím plynu se pomalu rozjelo- DOPŘEDU!!! V tu chvíli byl cíl jasný- nezamilovat se a hlavně mu nedávat jméno. Když jsem se s ním loučila, plakalo nebe. Ale nebylo mi do pláče, protože velký holky ví, že všechno jednou končí. A že mezi ty nejcenější věci patří naše zážitky. Vzpomínky, které nám nikdo nevezme. S úsměvem v koutku budu proto ráda vzpomínat na fešáka v modrém, který byl galantní, romantický, intuitivní. Nabízel mi prostor a zároveň mě chránil. Byl parťák do nepohody, který se nebál překvapovat a i díky svému vybavení, jsem se na něho mohla stoprocentně spolehnout. Děkuji Vám, ŽENY sro, za tuhle úžasnou zkušenost.
příloha
avatar
Klára
klad Překvapilo mě, jak se Fiesta skvěle řídí. Malinko jsem se obávala vypínání motoru kvůli spotřebě, jelikož na to nejsem zvyklá. Nic však nebylo vůbec tak hrozné a složité, jak se prvně zdálo. Byla jsem opravdu nadšená. Auto je přiměřeně velké dámským nákupům a našemu umění zaparkovat. Ovládání je velmi intuitivní a přehledné. Pohodlné sezení, snadné nastavení sedadel i volantu. 6. stupňová převodovka s "nápovědou" na palubovce pro dosažení nižší spotřeby je taky moc fajn. Bezvadná jsou vyhřívaná sedadla snad do 3 vteřin.
klad Skvělý posilovač řízení usnadňující ovládání automobilu. Zadní senzor při parkování mi opravdu pomohl. Nejlepší vychytávka je USB vstup hned u držáku na telefon! Ford Fiesta mi dodal pocit bezpečí a jistoty v řízení. Toto autíčko se řídí opravdu samo!
klad Jediné co mi chybí jsou ručky nad okny. Často se jich držím při jízdě. Jinak jsem žádný minus nenašla. :)
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel