Testujete unikátní bázi pro pleťovou masku FOREO Imagination, kterou si dotváříte ve své kuchyni z těch nejlepších ingrediencí

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
30
konec testování
9. 12. 2021

FOREO Imagination

Zakládáte si na jídelníčku z kvalitních surovin a nechcete toto pravidlo porušit ani v péči o pleť?
Dopřejte své pleti vysoce hydratační, mimořádně zklidňující masku bohatou na antioxidanty. FOREO Imagination™ je hydratační základ, doslova nabitý vitaminy a minerály, pro vaši domácí pleťovou masku z čerstvých surovin z vaší kuchyně. 

Hedvábně hladká textura masky umožňuje rovnoměrné nanášení a díky Triple Infusion Complex™ se všechny živiny, minerály a vitaminy dostanou do nejhlubších vrstev pokožky. Vše, co potřebujete, jsou čerstvé suroviny a lžička FOREO Imagination™. Tak kam vás zavede vaše představivost?

Jak to funguje?

Základ pro pleťovou masku FOREO Imagination™ DIY Mask Base je kosmetickou nezbytností pro všechny, kdo preferují holistický, 360° přístup k péči o tělo, mysl i pleť. Tento produkt dokonale propojí vybrané bio přísady a vytvoří z nich luxusní krémové smoothie, které jednoduše aplikujete na obličej a krk. Jeho unikátní složení pak zvýší efekt všech aktivních vitamínů a minerálů ve vaší masce. A pomůže jim proniknout hluboko do pleti, aby mohly účinkovat jak na jejím povrchu, tak pod ním. Kam vás zavede síla vaší imaginace? 

Jak aplikovat?

Ve 3 jednoduchých krocích: Vymysli, smíchej a aplikuj!

  1. VYMYSLETE si svou ideální masku, kterou si připravíte doma z těch nejlepších čerstvých ingrediencí.
  2. SMÍCHEJTE vybrané ingredience s jednou čajovou lžičkou základu FOREO Imagination™.
  3. APLIKUJTE masku na obličej. Masku můžete nanést i samostatně (tedy vynechat přidané ingredience a použít pouze základ pro zklidňující, hydratační a antioxidační účinek).  Více informací najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
MarcelkaPa
avatar
Emko
avatar
Lucie G.
avatar
Kristýna K.
avatar
Linvitra
avatar
Salamandr
avatar
Šárka N.
avatar
Barbora S.
avatar
Katka P.
avatar
Teza
zobrazit všechny přihlášené