Test školních sešitů Oxford vyšel na jedničku

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotily
5
23x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 1. 8. 2017
do 31. 8. 2017

Každý si zaslouží kvalitní sešit a nejvíce ti, kteří jej potřebují každý den. Na trhu najdete nepřeberné množství typů sešitů v různé kvalitě. Objevte proto svět školních sešitů Oxford, které vynikají svou kvalitou. 15 žen (a školáčků), testovalo balíček sešitů Oxford a zde je výsledek

Školní sešit na jedničku - 99% maminek doporučuje

V Oxfordu věří, že mít ty správné nástroje pro práci či studium zvyšuje sebevědomí a je tou pravou inspirací pro dosažení úspěchu. Proto každý rok Oxford uvádí na trh nová a inovativní řešení vedoucí k stále lepším výsledkům. Každý detail tvořící širokou paletu výrobků Oxford je vytvářen tak, aby vám umožňoval naplnit váš potenciál a neustále posunovat vaše hranice výše.

Školní sešity Oxford jsou kvalitním a imageovým pomocníkem, díky kterému bude práce a učení příjemnější. Papír tak krásný, že mu sluší i vzorečky z chemie. Odolné desky chrání od oslích uší a trendy barevné provedení podtrhuje styl každého studenta. 

V testovacím balíčku byly prémiové Oxford sešity v různém barevném provedení, druhu a velikosti.

 

      

Více informací o sešitech Oxford se dozvíte TADY.

Hodnocení
24
avatar
Hana
klad Tak sešity oxford mě dostaly. Jsou pěkné a navíc dítě zabaví, protože si do nich může malovat či psát anebo čmárat jak chce a kdy chce. My osobně ho vozíme hlavně v autě, protože syna baví mačkat papíry a prohlížet si jeho obálku určitě je bude mít časem i ve škole
avatar
Lucie
klad Tak sešity oxford mě dostaly. Jsou pěkné a navíc dítě zabaví, protože si do nich může malovat či psát anebo čmárat jak chce a kdy chce. My osobně ho vozíme hlavně v autě, protože syna baví mačkat papíry a prohlížet si jeho obálku :) určitě je bude mít časem i ve škole
avatar
Hanka
klad Sesity Oxford, jsou velice kvalitni. Cena se pohybuje podle kvality sesitu, coz mi prijde uplne v poradku. Pro studenty velke plus, nepropiji se, stranky jsou krasne bile, neslepuji se. Sesity vydrzi opravdu dlouho. Dle vlastni zkušenosti lepe si za sesit priplatit nez mit jej jako salat.
avatar
Věra
klad Školní sešity Oxford jsou kvalitní školní pomůcky, které usnadní výuku každému žáku. Na omak se zdají být vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jejich povrch je příjemný, Školní sešity Oxford se také pyšní kvalitním obalem - desky jsou velmi pěkně zpracované. Doporučuji.
avatar
Marta
klad Kvalitní sešity, které jsem používala nejvíce na vysoké škole, mohu jen doporučit, cenově jsou dostupné i pro studenty. Nepropíjejí se stránky, jednotlivé stránky jsou čisté a bílé. Je tu možnost vybrání si z několika barev, mají příjemný desing a, podle barev jsem si řadila předměty. Já rozhodně doporučuji i do škol.
avatar
Marika
klad S takovým sešitem je hned větší motivace ke studiu. Kvalita je oproti běžným sešitům nesrovnatelná. Sešity mají krásné barvy a bytelné provedení. Pevné desky, kvalitní gramáž papíru. Ocení každý žáček i student univerzity. cena vyšší, ale to se dalo předpokládat.
avatar
Alena
klad sešity Oxford jsem neměla možnost tady testovat, ale po kladných recenzích jsem je koupila a asi už jiné kupovat nebudeme - desky jsou opravdu tvrdé, odolné, rohy se hned tak nezmáčknou, papír je kvalitní, nepropisuje se, spousta pěkných barev desek, za mně super.
avatar
Viktorie
klad Měla jsem možnost, vlastně mé děti, otestovat luxusní sešity Oxford. Sice ještě nezačal školní rok, ale děti si sešity prohlédli a jsou nadšené z pevnějších desek a celkového vzhledu sešitů. Kvalita papíru je o hodně lepší než u běžného sešitu, papír je pevnější. Předpokládám, že i kvůli pevnějším deskám, sešity se nebudou mačkat jako obvykle a nebudou mít roztřepené rohy. I přes vyšší cenu, zvažuji, že dětem sešity značky Oxford v budoucnu koupím. Jsme velice rádi, že mohli využít možnost testovat tyto krásné sešity.
avatar
Martina
klad Sešity jsou krásně barevné mají opravdu pevné desky což je u školáků úplně super výhoda, listy jsou pevné savé a dobře se na ně píše neklouže po nich pero oceňuji několik druhů hlavně linky již s okrajema, akorát je problém že jsem tyto sešity nikde neviděla ani nikoho nevidela
avatar
Petra
klad Sešity Oxford jsou opravdu velice kvalitní, Mají tvrdé desky z laminovaného papíru, což je úžasný, protože toho více vydrží. Papíry díky vysoké gramáži jsou opravdu kvalitní a nedají se propsat, takže se v tom člověk aspoň vyzná a ne jako v těch levných sešitech, kde píšete a propíjí se Vám to na druhou stranu. Líbí se mi, že sešity jsou různé v několika provedeních, v několika velikostech a v různých barevných provedeních. Sešity Oxford jsou jasnou volbou pro mé děti do školy. A mohu je doporučit i ostatním. Budete opravdu spokojeni.
avatar
Pauli
klad Kvalitní desky, z lesklého materiálu jsou tvrdé a přesto jemné heboučké a příjemné na dotek. Příjemně voní, ne jako ty staré "pijáky". Na výběr je 6 barev a 10 provedení 20, 40 listů a linkované, čtverečkované a bílé, tři velikosti A4, A5, A6. Suprovka. Líbí se mi design, i že rohy jsou zaoblené a tak nebudou mít oslí uši :-D.
avatar
Janina
klad Děkuji za možnost testování. Sešity Oxford jsou na první pohled kvalitně zpracovány. Velmi oceňuji tvrdé desky z laminovaného papíru, které jsou velmi odolné. Oceňuji také jednoduchý barevný design, který je vhodný pro každou věkovou kategorii školáků. Vysoká gramáž křídového papíru je zárukou nepropsání listů v sešitě a to ani klasickým inkoustem. Papír listů není na rozdíl od činských výrobků lámavý a dobře se na něj píše, což u levné konkurence nebývá vždy pravidlem. Rovněž sešití sešitů působí robustním dojmem a lze předpokládat dlouhou životnost, pokud vůbec někdy dojde k jeho uvolnění. Výrobky Oxford jsou k dispozici v různých druzích a různém rozsahu počtu listů, takže uspokojí každou potřebu školáků při školní práci. Sešity Oxford mohu doporučit všem, kteří chtějí pro svého školáka kvalitní sešity, které hodně vydrží a splňují ty nejnáročnější požadavky.
avatar
Lucie
klad Sešity Oxford přišly zabalené ještě i v propagační tašce, což mě velice mile překvapilo. Přišlo více druhů a všechny hodnotím kladně. Tvrdší omyvatelné desky sešitů hodnotím velice kladně a určitě bych si je už kvůli této vychytávce koupila. Jednotlivé listy se mi zdají být i kvalitnější než obyčejné u klasických sešitů. Škoda je, že nejsou moc dostupné, nebo aspoň v mém okolí jsem je nikde neviděla, ale jak na ně narazím, určitě si zase koupím, protože jsou opravdu praktičtější a kvalitnější. O barvách nemluvě ;-) děkuji
avatar
Lada
klad Po rozbalení balíčku se sešity dcera zajásala nad krásnými jasnými barvami sešitů. Obálka i samotné listy jsou z kvalitního papíru. Také boční linky usnadní psaní. V balíčku byly různé druhy sešitů, které se ve školním roce určitě využijí a budou dál dělat reklamu Oxfordu.
avatar
Renata
klad Také u nás jsou sešity oxford oblíbené. U dětí zejména pro krásné, pestré barvy desek a u maminky hlavně pro jejich praktičnost, odolnost a pevnost obalu a jeho otíratelnost. K dostání v nejžádanějších formátech a doufám. že i letos usnadní a zpříjemní nástup do nového školního roku.
avatar
Drahomíra
klad Děkuji, že mohu testovat tyto sešity Oxford, desky jsou rkásně pevné neohývají se, jsou omyvatelne, takze nemusi byt uz obal, coz je super :) Papir je pekne pevny, barvy na deskach krasne syte uvodni a zadni strana sesitu kralovska :) Opravdu povedene sesity, akorat u nas v papirnictvich nesehnatelne
avatar
Alena
klad Dobrý den. Děkuji za možnost otestování těchto sešitů. Setkala jsem se s nimi poprvé, je nižší dostupnost, co se týče nabídek v papírnictví. Vnoučka zaujaly na první pohled. Z hlediska praktičnosti mě hodně oslovily tvrdší desky, na které jsem u jinýc typů sešitů nenarazila. Papír v seitec je hrubší a daleko lépe se na něj píše. Taky mě zaujala barevná škála sešitů. Za mě tedy super, investice do nic se rozhodně vyplatí.
avatar
Blanka
klad Moc děkuji za možnost otestovat tyto parádní sešity :-D jen co balík přišel dcery se na něj ihned vrhly a sešity si mezi sebou rozdělily a začaly nadepisovat jmény aby se hned první den ve škole mohli pochlubit *smile* Sešuty jsou opravdu lexusní,design je také úžasný a hned se pozná kvalita :-D děkuji moc
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost tyto sešity testovat.Už když mi byli doručeny poštou,zaujalo mě jak jsou pěkně vloženy do reklamní tašky.
klad Už na první pohled jsou silnější a na omak jsou jsou fajn.Nejsou tak fádní na pohled,líbí se mi jejich lesklost a barevnost.Navíc mají více stránek než běžné sešity,takže investovat se do nich určitě vyplatí.
klad Také bych uvítala větší dostupnost v papírnictvích
příloha příloha příloha příloha
avatar
Pavla
klad školní sešity Oxford jsou moderního vzhledu, opravdu barevně výrazné a poutavé. Mají pevnější lesklé desky , vypadají moc pěkně a odolně pro každodenní používání. Detailně propracované vnitřní papíry jsou na dotek kvalitní a extra hladké. Myslím si, že se hodí nejen do školy ,ale i profesionálům
příloha
Zobrazit více recenzí