Jak budou naše testerky spokojené s ekologickým WC gelem Frosch Malina? Brzy se dozvíte z recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
41
jak jste hodnotily
5
30x
4
11x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 6. 2022
do 26. 6. 2022

Frosch WC gel Malina

Ekologický WC gel účinně odstraňuje nečistoty, pohlcuje nepříjemný zápach a zanechává vůni maliny. Eliminuje nepříjemné pachy a zanechává dlouhotrvající svěží vůni. Díky šetrnému přírodnímu složení je WC gel vhodný i do domácností s vlastními čističkami vod. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Ekologická drogerie Frosch

Produkty ekologické drogerie Frosch se řídí cílem chránit lidské zdraví a životní prostředí. Usilujeme tedy o to, aby naše produkty co nejméně zatěžovaly váš domov i přírodu. Čistý domov nemusí být cítit chemií, může vonět po malinách či levanduli. Naše produkty využívají staletími prověřené čisticí aktivní látky jako je soda či ocet. Aktivní látky jsou navíc získávány z obnovitelných rostlinných, převážně evropských, zdrojů. Produkty jsou samozřejmě dermatologicky testované a veganské. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklátu a jsou opětovně recyklovatelné. 


Více informací o produktu najdete ZDE.Hodnocení
41
avatar
Lenka
WC gel naprosto splňuje svoji funkci. Obsahuje ocet což krásně odstraní vodní kámen. Gel má řidší konzistenci ale je to v jeho funkčnosti nemá žádný vliv. Má velmi příjemnou vůni, která zůstává i nějakou dobu po vyčistění WC. poměr cena/výkon je naprosto úžasná a tento produkt můžu jen doporučit.
klad cena
klad vůně
klad funkčnost
klad nic
avatar
Michaela
Produkt jednoznačně splnil má očekávání. Krásně voní, aplikace je velice jednoduchá, účinnost maximální. Produkty značky Frosch jsou cenově dostupné, proto budu produkt určitě pořizovat i do budoucna. V neposlední řadě mně rozhodně přesvědčilo také to, že je produkt veganský a šetrný k přírodě, což je pro mně velice důležité.
klad balení
klad barva
klad vůně
klad veganský produkt
klad ekologický
klad šetrný
klad nemám co vytknout
avatar
Petra
Frosch WC gel mě zaujal. Má skvělou vůno, dobře čistí, odstraňuje vodní kámen a nečistoty a je kompatibilní s čističkami odpadních vod. Zdá se mi, že gel dokáže dlouho účinkovat a vůně po použití vážně dlouho na wc vydrží. S gelem jsem spokojena a postupně vyzkouším i další produkty téže značky.
klad vůně
klad čistota
klad cena
klad nic
avatar
Milu
Gel obsahuje malinový ocet, který opravdu účinně odstraňuje nečistoty a vodní kámen z celé toaletní mísy a z horních okrajů. Odstraňuje také nepříjemné pachy a příjemně voní po malinách. Je ekologický s přírodním složení. Pro toto složení je vhodný i tam, kde jsou domácí čističky odpadu. Pro jeho účinnost a příjemnou vůni si ho budu kupovat.
klad Přípravek mi vyhovoval
příloha
avatar
Eliška
První dojem: úžasná vůně. A co se týče funkčnosti, tak taky super. Často se mi u ekologických produktů stává, že se člověk musí smířit s tím, že nefungují tak dobře, jako chemické/nepřírodní produkty. Tak tady to neplatí. Záchod je krásně čistý a voní. Přípravek není příliš hustý, spíš naopak řidší, ale to mi vyhovuje.
klad vůně
klad dobře čistí
příloha
avatar
Zuzana
Gel s velmi dobrým složením (ocet jako součást je super), moc hezky voní, toaletu bez problému vyčistí. Jako nevýhodu vidím jeho hodně tekutou konzistenci, ale zároveň se v míse moc dobře nerozprostírá, musím ho tedy použít na jedno mytí hodně. Ráda ale vyzkouším i další produkty od této značky.
klad Vůně
klad Složení
klad Cena
klad Konzistence
avatar
Marie
Účinnost srovnatelná s jinými prostředky na WC - s běžným znečištěním si poradí, na druhou stranu usazený vodní kámen zůstal na místě (ale ani jsem nečekala zázrak, jelikož si s ním neporadilo několik předchozích prostředků). Líbí se mi ekologičnost produktu. Na první pohled zaujme výrazná barva. Vůně je docela příjemná, není to takový ten typický smrad asociovaný s čističi záchodů, ale na můj vkus je malina až příliš intenzivní, nejsem na to zvyklá. Na druhou stranu kvalitně přebije jakékoliv pachy na WC. :-D
klad vůně není přehnaně umělá
klad ekologie
klad jednoduché použití
klad pro někoho až příliš intenzivní vůně
avatar
Martina
V minulosti jsem použila Wc gel Frosch levandule a byla jsem nadšená. Proto jsem chtěla vyzkoušet Wc gel Frosch malinu. Nelituji, nezklamal mě. Jeho vůně je příjemná, jako čerstvě utržené maliny. Skvěle si poradil s vodním kamenem. Textura je příjemně gelovitá.
klad Vůně
klad Účinek
klad Ekologie
klad Šetrnost
klad Nic
příloha
avatar
Zdenka
WC gel Frosh malina opravdu krásně voní, syn říká, že je to jako sirup, který mu občas dělám. Co se týká funkcí je vše naprosto v pořádku, neměla jsem žádný problém, kdyby by si s ním prostředek neporadil. Za sebe můžu výrobek doporučit dál a budu jej používat i nadále.
klad balení
klad účinnost
klad vůně
klad -
avatar
Susan
Wc čistič je dostatečně tekutý, takže se dobře aplikuje. Přes vůni malin není cítit ocet, čehož jsem se zezačátku bála, ale opravdu jsou cítit pouze maliny. Na obalu píší “jemnou vůni”, což pokud necháte působit déle, tak vám intenzivní vůně malin provoní celý záchod, což nemusí být úplně žádané. Oceňuji ale ekologické a veganské zpracování! Na nečistoty fungoval skvěle, záchod byl po použití krásně čistý a voňavý.
klad Ekologické zpracování
klad Vegan
klad Přírodní ingregience
klad Vůně
klad Způsob aplikace
klad Pěnivost
klad Vůně po delším užívání působí uměle, záleží však na osobním názoru
klad Mohla by být hustší konzistence, aby tolik nestékal
příloha
avatar
Hana
Spíše řidší gel, rychle stéká, ale na povrchu toalety zanechá slabší vrstvu gelu, která se udrží do spláchnutí a i stačí na odstranění vodního kamene. Dobře pění. Chtěla jsem prostředek šetrný k životnímu prostředí a tento to splňuje. Příjemná dlouhotrvající vůně.
klad Spokojenost
klad Nic negativní nemám
avatar
Marie
Úžasný, příjemný i účinný přípravek. Nádherná vůně malin ( žádný chemický "ozon" ), která mi připomínala návštěvu cukrárny, kdy se prodávaly maliny bonbónové maliny na váhu. Mísa WC krásně provoněná a nádherně čistá. Nevím, jak by přípravek zapůsobil na mísu zašlou a usazenou. Jsem velmi spokojená a nadšená. A u tohoto přípravku už zůstanu. Proč si úklid nezpříjemnit a příjemnou vůní bytu. Za mne všechny hvězdičky, co jdou dát.
klad Úžasný přípravek
příloha příloha
avatar
Eliška
S produktem od značky Frosch jsem byla spokojená. Je určen k čištění toalety a to přesně dělá. Je příjemné, že zároveň provoní celou místnost po malinách. K tomu je ještě ekologický a cena přijatelná, takže ideální kombinace. Funkční, ekologický, voní a cenově dostupný.
klad vůně
klad funkčnost
klad ekologický
klad přijatelná cena
avatar
Václava
WC gel Frosch tekutý čisticí přípravek se svěží malinovou vůní určený k čištění toalet, gelová konzistence zaručuje pomalé rovnoměrné stékání po toaletní míse, který účinně odstraní vodní kámen. Po pár dnech použití gel Frosch zůstává toaleta čistější pod i nad hladinou
klad vysoká účinnost
klad neškodí přírodě
klad snižuje znečištění vody
klad bez agresivní cheie
klad nemám žádné výhrady
avatar
Anna
Přípravky Frosch známe a doma používáme, ale přípravek na záchody jsem nikdy nekoupila z toho důvodu, že jsem nedůvěřovala přípravkům které v sobě neobsahují chemikálie a bělidla a bála jsem se, že přírodní výrobek nebude správně fungovat. Byla jsem však mile překvapena, přípravek krásně voní, má správnou konzistenci a toaletu vyčistil bez sebemenšího úsilí.
klad balení
klad konzistence
klad vůně
klad nic jsem nenašla
avatar
Hana
Tento WC gel je na pohled řidší než jsem zvyklá u konkurenčních výrobků, ale už při prvním použití mile překvapil - na stěnách mísy drží a nijak nestéká. Vůně maliny je výrazná, ale příjemná. No a to nejdůležitější - gel funguje. Záchod je po umytí opravdu čistý a svěží vůně maliny vydrží i několik spláchnutí.
klad Eko produkt
klad Opravdu čistí
klad Příjemná vůně
klad Konzistence
klad Nc
avatar
Janina
Frosch WC gel s malinovou vůní má klasické balení s bezpečnostním uzávěrem a aplikační hlavou. Má velmi příjemnou malinovou parfemaci. I když je označen jako gel, jeho konzistence je mírně řidší. To je samozřejmě pro aplikaci jednoduší, ale doporučuji aplikovat na vyschlou mísu, aby nedošlo k předčasnému stečení. I když není na obale uvedena doporučená doba působení, jsou výsledky působení patrné již po 15 minutách. Po půlhodině se čistící efekt projeví úplně. Pro pocit čistoty je možné ještě toaletu dočistit štětkou, ale při pravidelném použití to není nutné. Mísa je čistá a malinová vůně , která po čištění zůstává, je velmi příjemná. Frosch WC gel doporučuji a vedle výborné účinnosti je možné vyzdvihnout i jeho ekologičnost.
klad jednoduché použití a aplikace
klad čistící účinek
klad příjemná vůně
klad nic
avatar
Petra
Hned po otevření mě zaujala naprosto skvělá vůně. Je poměrně hustý, takže hned nesteče a zůstává na stěnách toalety, takže opravdu výborně čistí. Kvůli vůni malin jsem ho zkusila přidat i do vody na vytírání podlahy a výsledek byl opět naprosto super :)
klad Vůně
klad Čisticí účinek
avatar
Lucie
Malinový ocet velmi účinně odstraňuje zaschlé nečistoty a odolné skvrny z mísy. Likviduje jako zázrakem nepříjemné pachy a zanechává letní malinovou vůni, která vydrží a je vážně úžasná. Díky přírodnímu složení je vhodný i pro domácnosti s vlastní čističkou odpadních vod. Za mě naprosto nepostradatelný čistič WC. Voní i kočkám.
klad Síla čištění
klad Letní malinová vůně - úžasná
klad Příjemná láhev do ruky
klad Zpočátku se mi zdál ocet hodně výrazný. Ale rychle se vůně změní ve vůni malin.
příloha
avatar
Kateřina
Wc gel Frosch Malina má velmi příjemnou vůni oproti jiným wc gelům. Má praktický uzávěr, který je bezpečný hlavně pro děti. Velkou výhodou tohoto gelu, že je vhodný pro domácí čističky odpadních vod (neničí bakterie, které jsou důležité pro správnou funkci)
klad Vhodný pro čističky odpadních vod
klad Recyklovatelný materiál
klad Příjemná vůně malin
příloha
Zobrazit více recenzí