Testerky zapojily své kočičí miláčky a otestovaly funkční pasty od značky Brit Care. Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
19
jak jste hodnotily
5
9x
4
9x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 2. 11. 2020
do 29. 11. 2020

Funkční pasty pomáhají kočičím bříškům od chlupových chomáčků

Když si kočky čistí svou srst, spolykají velké množství chlupů. Ty mohou na cestě trávicím traktem tvořit chomáče, které mnohdy vedou k mezi kočkaři dobře známému zvracení, dávení či zácpě. Jak našim kočičím parťákům od smotků chlupů pomoci? Častým česáním i funkčními pastami Brit Care Cat.

Problém s chlupy, které se hromadí v žaludku a tvoří chomáče (neboli trichobezoáry), trápí kočky s dlouhou, ale i krátkou srstí. Abychom našim šelmám se smotky pomohli, měli bychom jejich kožíšek pravidelně vyčesávat. Kočku proto ideálně už od kotěte navykejte na pravidelné česání, které ji přebytečných chloupků zbaví. Tento „rituál“ je obzvláště důležitý u dlouhosrstých koček, kterým může srst bez větší péče plstnatět.

Dalším krokem při prevenci proti trichobezoárům je pravidelné podávání funkčních past, které mají za úkol podpořit přirozený průchod spolknutých chlupů a zabránit tak tvorbě právě zmíněných smotků.  Zde mohou být velice účinným pomocníkem nové funkční pasty Brit Care Cat. Jejich hlavní funkční složkou je slad, který je zdrojem zdravé vlákniny, a navíc pomáhá zvýrazňovat chuť. Tyto zdraví prospěšné pochoutky zajišťují bezpečný průchod již vzniklých trichobezoárů trávicím traktem kočky a podporují jeho přirozené čistění. Žádné smotky tak vašeho kočičího parťáka dále trápit nebudou.

Pochoutka a pomocník v jednom

Kromě sladu obsahují pasty také rostlinné oleje a tuky, minerály a vitamínové doplňky, jako jsou taurin, probiotika i omega 3 mastné kyseliny, které dodají tělu vašeho kočičího miláčka všechny potřebné látky. Díky jemné textuře a lahodné chuti navíc neslouží pouze jako zdraví prospěšný doplněk stravy, ale také jako lákavá pochoutka i pro extrémní vybíravky. Vhodné jsou i pro koťátka.

Funkční pasty servírujte buď denně ke krmivu, případně kočku nechte, ať si doporučenou dávku olízne přímo z tubičky. Vybírat můžete ze čtyř různých receptur – sýrového krému s probiotiky, antihairball varianty s taurinem, multivitaminové pasty nebo lososového krému. A protože Brit na zdraví kočičích parťáků skutečně dbá, ve složení nenajdete žádná umělá dochucovadla, cukry ani konzervanty. 

V tomto testování obdržíte tyto 2 funkční pasty:


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
19
avatar
Adéla
Multivitamin pasta bohužel nechutnala ani jedné z mých dvou koček, nevím, čím to bylo. Možná že jim nevoněla a vzhledově v mističce bohužel také nevypadá moc lákavě, takže ji oba dva opakovaně odmítali. Je to ale škoda. Líbilo se mi, že je vše přírodní bez umělých sladidel a dochucovadel, navíc obsahuje spoustu kočkám potřebných vitamínů, jen ti mí dva mazlové nad ní z nějakého důvodu ohrnovali nos.
klad obsah vitaminu
klad přírodní složení
klad vzhled pasty jako takové
avatar
Adéla
Mám dva kočičí miláčky a pasta bohužel chutnala pouze jednomu z nich. Z mé strany pohledu ale rozhodně doporučuji, vše je přírodní bez přidaných umělých dochucovadel. Navíc kočička po ní měla srst hezky lesklou a zdravou. Libí se mi balení a jeho velikost.
klad Balení
klad Lososová příchuť
klad nic
avatar
Mirka
Ačkoliv kupujeme kapsičky Brit Care a naše kočka je má moc ráda, hlavně proto, že obsahují hodně šťávy, pastu vůbec nechtěla ochutnat, ani když jsem jí nabídla opakovaně. Zkoušela jsem dát pastu i do misky s kapsičkou a olízala jen kolem pasty. Doufala jsem, že jí tato pasta bude chutnat, protože ona ani jiné pasty nejí, ale bohužel. Dali jsme pastu kamarádovi pro jeho kocourka, ale zatím nemám zprávu, jak mu chutná.
klad balení, složení pasty, zdravotní benefit
klad kočce nechutná
avatar
Iveta
Pasta Salomon creme s Omegou-3 je dobrým doplňkem stravy pro vaše čtyřnohé miláčky. Je to jemná pasta, takže je i pro starší kočku, která má špatné zuby a nemůže kousat. Pasty se dáva denně 3 cm,což je ideální denní množství. Ne každé kočce zachutná chuť lososová.
klad Jen 3 cm pasty denně
klad Cut lososová
avatar
Iveta
Multivitaminova pasta je jemná a zdravá pasta pro kočky plná vitamínů. Stačí dát denně 3 cm pasty na talířek a kočička má dostatek energie a elánu. Pasty je ideální množství. Na každodenní použití pro kočky.
klad Množství
klad Nic
avatar
Veronika
Dobrá pasta, dobře se nanáší, nesmrdí a kocourovi chutná. Věřím, že i značka BRIT Care má kvalitní složení. Možná si kocour více oblíbil lososovou příchuť i mně přijde věrohodnější, takže v budoucnu spíše zakoupím tu. Ale i tak jsem moc ráda za možnost testování
klad Kvalita
klad Konzistence
avatar
Veronika
Kočičák si tuto pastu oblíbil, vždy mu jí nanesu na granulky a sní ji. Věřím, že jsou pastičky kvalitní, tak jsem ráda, že mu alespoň přináší kvalitní zpestření stravy. Má dost mlsný jazýček, takže nesní kde co. Pasta nesmrdí a snadno se nanáší, jsem moc spokojená
klad Konzistence
klad Kvalita
avatar
Daniela
Pasta kocourovi moc chutná, voní ze bych si ji snad někdy namazala na chleba i já. Je balena v praktické tubě, davkujeme přímo z ní. Obsahuje spousty vitamínů, minerálů a Omega3 což je pro kočky chované zejména v bytě hodně důležité. Opravdu doporučuji jako chutnou a zároveň velmi prospěšnou odměnu.
klad Praktické balení
klad Chutná
klad Bez konzervantů
klad Umělých dochucovdadel
klad Bez cukru
klad Spousty prospěšných látek
klad Omega 3
klad Nic
avatar
Daniela
Tuto pastu mohu opravdu doporučit, je plná prospěšných vitamínů a minerálů což je pro kočičky chované hlavně v bytě, ale i venku dost důležité. Pomáhá s trávením kočičích chlupů a za celou dobu užívání nám kocour nezvracel chomáče spolykanych chlupů ani jednou. A to je to docela jeho oblíbená činnost. Je bez konzervantů, umělých dochucovadel a bez cukru. Kocourovi opravdu moc chutná a s mým malým synem už si udělali odměňovací rituál a každý den se oba na podávání vitamínů moc těší.
klad Chutná
klad Pomáhá y trávením chlupů
klad Obsahuje spousty prospěšných látek
klad Bez konzervantů
klad Bez umělých dochucovadel
klad Bez cukru
klad Praktická tuba
klad Nic
avatar
Kateřina
skvělá forma doplňku stravy pro tu mojí malou šelmičku. Praktická tuba s uzávěrem se náramně povedla,nikde nic nevyteče,Merlinovi jsem denní dávku dávala na prst,jen viděl že jsem tubu vyndala a hned už čekal a mňoukal kdy dávku dostane. za mě naprostá pecka u které zůstaneme
klad obal
klad praktické uchovávání
klad chuť
klad vůně
klad cena
klad nic
avatar
Kateřina
Náš kocourek naštěstí není moc vybíravý a jen jsem pastu otevřela už netrpělivě mňoukal abych mu dala. Dalvám mu jí z prstu,nejrychlejší způsob. Praktická tuba s uzávěrem zabrání osychání a vytečení,skladovala jsem raději v chladničce,máme žravého pejska ?
klad obal
klad praktická tuba
klad doplňění vitamínů kočce
klad hezky voní
klad nic
avatar
Martina
Díky sladu je pasta chutná, neopovrhne jí ani naše velmi vybíravá kočička. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálů, takže mám pocit, že pro své zvířátko dělám to nejlepší. Obal vypadá dobře, s tubou se dobře manipuluje
klad je chutná
klad bez umělých dochucovadel a konzervantů
klad obsahuje velké množství minerálů a vitamínů
klad pro domácí kočky, které nemají tolik pohybu velké množství kalorií
avatar
Martina
Vzhledem k tomu, že náš kočičí miláček je velmi vybíravé zvířátko, je tato pasta zřejmě velmi chutná, protože ji konzumuje bez nejmenších problémů. Funkčnost pasty nemůžu po tak krátké době zcela zhodnotit, ale velmi se mi líbí, že je bez přidaných konzervantů a cukrů a přesto je chuťově dobrá. S obalem nemám nejmenší problém, vypadá dobře, je líbivý, pasta se z tuby dá dobře vymáčknout.
klad hezký obal
klad neobsahuje konzervanty a cukry
klad je chutná
avatar
Markéta
Funkční pasta Cat FUNCTIONAL PASTE MULTIVITAMIN naší kočičce zachutnala. V pastě nejsou žádná umělá dochucovadla, cukry ani konzervanty, kočkám moc chutná a navíc podporuje správné trávení kočičky. Jako jediné mínus vidím ve velikosti balení, mohlo by být větší. Cena za balení mi vyhovuje.
klad kočičce chutná
klad složení
klad cena
klad velikost balení, mohlo by být větší
avatar
Markéta
Kočka ze začátku nevěřícně očichávala, olízla z tubičky kousek vymačknuté pasty a zjistila, že jí pasta velmi chutná. Každý den již netrpělivě čekala, až dostane zase trošku této dobroty. V pastě nejsou žádná umělá dochucovadla, cukry ani konzervanty, kočkám moc chutná. Jako jediné mínus vidím velikost balení, mohlo by být větší.
klad složení
klad kočkám chutná
klad velikost balení, mohlo by být větší
avatar
Jana
Naše kočka je hodně vybíravá a ne vše jí chutná. Takže jsem tyto pasty pořizovala jen na zkoušku. Ale Paste Multivitamin si též zamilovala jako Paste Salomon. Jsem ráda, že jsem je koupila na doporučení a díky recenzím. Alespoň můžeme naší kočičce zpestřit její jídelníček.
klad obal
klad kočce chutná
klad nic
avatar
Jana
Naše kočka je hodně vybíravá a ne vše jí chutná.Takže jsem tyto pasty vzala jen na zkoušku s vědomím, že to ani nezkusí ochutnat. Ale Paste Salomon Creme si zamilovala... Dala jsem jí ochutnat malý kousek a začala mňoukat, že chce ještě více.. Takovouhle reakci jsem u ní ještě nezaznamenala. Určitě tyto pasty budeme nadále pořizovat.
klad obal
klad kočka je má ráda
klad nic
avatar
Renata
Používáme již nějaký čas. Máme několik koček různého věku a s různě dlouhou srstí. Dobře fungující trávicí systém je moc důležitý a proto jim tyto pasty pravidelně dávkujeme. Kočkám voní a chutnají. Mají prospěšné složení. Usnadní průchod bezoáru trávicím systémem, dodají některé potřebné minerály a vitamíny, ale hlavně fungují tak, jak slibují. Kočičí trávicí soustava je velmi citlivá a s touto pastou se našim kočkám dobře daří. Od značky Brit používáme i krmivo. Doporučuji.
klad složení
klad Účinnost
klad -
avatar
Renata
Dobře známe a používáme. Máme několik koček různého věku a s různě dlouhou srstí. ´Dobře fungující trávicí systém je moc důležitý a proto jim tyto pasty pravidelně dávkujeme. Kočkám voní a chutnají. Mají prospěšné složení. Usnadní průchod bezoáru trávicím systémem, dodají některé potřebné látky a minerály a hlavně fungují tak, jak slibují. Kočičí trávicí soustava je velmi citlivá a s touto pastou se našim kočkám dobře daří. Od značky Brit používáme i krmivo. Doporučuji.
klad složení
klad Účinnost
klad -