Testerky rozmazlovaly své kočičí mazlíčky novými funkčními pastami od značky Brit Care. Jaké jsou recenze?

image
otestováno
Počet recenzí
18
jak jste hodnotily
5
13x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 26. 10. 2020
do 29. 11. 2020

Funkční pasty pomáhají kočičím bříškům od chlupových chomáčků

Když si kočky čistí svou srst, spolykají velké množství chlupů. Ty mohou na cestě trávicím traktem tvořit chomáče, které mnohdy vedou k mezi kočkaři dobře známému zvracení, dávení či zácpě. Jak našim kočičím parťákům od smotků chlupů pomoci? Častým česáním i funkčními pastami Brit Care Cat.

Problém s chlupy, které se hromadí v žaludku a tvoří chomáče (neboli trichobezoáry), trápí kočky s dlouhou, ale i krátkou srstí. Abychom našim šelmám se smotky pomohli, měli bychom jejich kožíšek pravidelně vyčesávat. Kočku proto ideálně už od kotěte navykejte na pravidelné česání, které ji přebytečných chloupků zbaví. Tento „rituál“ je obzvláště důležitý u dlouhosrstých koček, kterým může srst bez větší péče plstnatět.

Dalším krokem při prevenci proti trichobezoárům je pravidelné podávání funkčních past, které mají za úkol podpořit přirozený průchod spolknutých chlupů a zabránit tak tvorbě právě zmíněných smotků.  Zde mohou být velice účinným pomocníkem nové funkční pasty Brit Care Cat. Jejich hlavní funkční složkou je slad, který je zdrojem zdravé vlákniny, a navíc pomáhá zvýrazňovat chuť. Tyto zdraví prospěšné pochoutky zajišťují bezpečný průchod již vzniklých trichobezoárů trávicím traktem kočky a podporují jeho přirozené čistění. Žádné smotky tak vašeho kočičího parťáka dále trápit nebudou.

Pochoutka a pomocník v jednom

Kromě sladu obsahují pasty také rostlinné oleje a tuky, minerály a vitamínové doplňky, jako jsou taurin, probiotika i omega 3 mastné kyseliny, které dodají tělu vašeho kočičího miláčka všechny potřebné látky. Díky jemné textuře a lahodné chuti navíc neslouží pouze jako zdraví prospěšný doplněk stravy, ale také jako lákavá pochoutka i pro extrémní vybíravky. Vhodné jsou i pro koťátka.

Funkční pasty servírujte buď denně ke krmivu, případně kočku nechte, ať si doporučenou dávku olízne přímo z tubičky. Vybírat můžete ze čtyř různých receptur – sýrového krému s probiotiky, antihairball varianty s taurinem, multivitaminové pasty nebo lososového krému. A protože Brit na zdraví kočičích parťáků skutečně dbá, ve složení nenajdete žádná umělá dochucovadla, cukry ani konzervanty. 

V tomto testování obdržíte tyto 2 funkční pasty:


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
18
avatar
Marie
Moje kočka ocenila tuto pastu jako chutný pamlsek. Pasta je trochu tekutější a proto jsem ji podávala do misky. Během několika vteřin byla dávka pryč a dožadovala se další porce. Díky pastě ustaly potíže spojené s vykašláváním dlouhých chlupů. Pasta tedy splnila svůj účel
klad balení
klad hustota
klad funkčnost - bez vykašlávání chlupů
klad žádné
avatar
Marie
Pastu Brit jsem své kočce dala poprvé a měla velký úspěch. Kočce moc chutnala a při užívání jsem se všimla, že kočce zmizely dávivé reflexy způsobené chlupy. Jelikož je to kočka s dlouhou srstí, tak tento problém řešíme poměrně často. Díky této pastě, ale problémy ustaly. Jen by kočka ráda snědla pastu celou a nikoliv jen 3 cm, jak je uvedeno na obale. Díky své hustotě se pasta kočce dobře podává.
klad balení
klad funkce
klad Zlepšení zažívání
klad Hustota
klad dávkování jen 3 cm
avatar
Stepanka
Pasta naší číče moc chutná, servírujeme ji jako pamlsek, který je ke všemu zdraví prospěšný. Líbí se mi složení, které neobsahuje cukry, barviva, apod. Dávkování je praktické, rovnou vymacknu cca 1cm z tuby, jde to lehce. Jsem velmi spokojená
klad zdravé mlsání pro kocku
klad jednoduché dávkovaní
klad možnost výběru z více příchutí
klad mohlo by být i větší baleni
avatar
Helena
Funkční pasta se sýrovou příchutí obohacená o probiotika dodává kocoutkovi všechny potřebné vitamíny a pomáhá se správným trávením. Samotnou pastu sice kocourek nechtěl, je dost vybíravý, ale po namočení oblíbených bonbonku do pasty se mohl utlouct, chutnala asi trochu více než pasta s taurinem po snezenisněžení bonbonku vylizoval i zbytek v mističce. Obal je s krásným designem a ideální na dávkování.
klad Příchuť
klad Design obalu
klad Kvalita produktu
klad Značka
klad Není co vytknout
příloha
avatar
Helena
Funkční pasta s taurinem nám pomohla od pravidel pravidelného "dávení" a zvracení. Samotnou ji kocourek sice nechtěl, je hodně vybíravý, ale po smíchání s jeho oblíbenými bonbonky sese mohl utlouct. Jen byl po taurinu trochu divoký. :D Obal s krásným designem a ideální na dávkování.
klad Kvalita
klad Značka
klad Design obalu
klad Složení
klad Není co vytknout
příloha
avatar
Dana
Funkční pasta se sýrem s probiotiky naší kočce také chutná. Kočičku máme už starší, díky pastě má lepší trávení a obnovuje si přirozenou mikroflóru, což se v tomto zimním období více než hodí. Dávkování je jednoduché, stačí vytlačit 3 centimetrový camcourek a buď dát přímo kočce nebo dát na granule do misky. Tubu po otevření je nutné skladovat v chladu.
klad Super složení
klad Bez aditiv
klad Podporuje trávení
klad Obnovuje střevní mikrofloru
klad Praktické balení
klad Nic
příloha příloha
avatar
Dana
Funkční pasta s taurinem zamezující tvorbu chomáčků z chlupu naší kočičče chutná a protože má delší chlupy, je rozhodně lepší dávat preventivně tuto pastu než řešit problémy na veterině. Dávkování je jednoduché, stačí vytlačit 3 centimetrový camcourek a buď dát přímo kočce nebo dát na granule do misky.
klad Dávkování
klad Složení bez přídavných látek
klad Kočičce voní a chutná
klad Nic
příloha příloha
avatar
Kateřina
Kočkám chutnala, ale o něco méně než ta sýrová. Snadno se aplikovala, rovnou z tuby nebo jsem jim to dala do misky. Takže spokojenost. Určitě doporučuji. Líbil se mi i design obalu a dobrý nápad v tubě. Že se to dá snadno uschovat. Nesmrdi to jako nějaké jiné pamlsky.
klad Snadné nanášení
klad Nic
avatar
Kateřina
Kočkám chutnala, mnohem víc. Možná kvůli obsaženemu sýrů. Mohly se po ní utlouct a pořád ji vyžadovaly. Snadno se aplikovala, rovnou z tuby nebo jsem jim to dala do misky. Takže tahle super. Určitě doporučuji. Líbil se mi i design obalu a dobrý nápad v tubě. Že se to dá snadno uschovat. Je tekutěší než předchozí, takže se jim i lépe jedla.
klad Dobrá příchuť
klad Snadné nanášení
klad Nic
avatar
Tereza
Kocourkovi velice chutná, má trochu řidší konzistenci. Obal je hezký a typický pro výrobce, který ho používá pro premiovějsi krmivo i pasty. Kocour mňouká o 106 a hledá ho když pastu nedostane. Dá se dobře dávkovat přímo do tlamy od kočky.
klad Obal
klad Konzistence
klad Reakce kocoura
klad Nic
avatar
Stepanka
Pasta naší číče moc chutná, servírujeme ji jako pamlsek, který je ke všemu zdraví prospěšný. Líbí se mi složení, které neobsahuje cukry, barviva, apod. Dávkování je praktické, rovnou vymacknu cca 1cm z tuby, jde to lehce. Jsem velmi spokojená.
klad Reakce kočky na chut
klad Slozeni
klad Davkovani
klad Uvítala bych i větší baleni
avatar
Tereza
Pasta je trochu tuhá, ale kocourovi hrozně moc chutnala. Vždycky se chce zblaznit, mňouká o 106 a když pastu nedostane hned tak skáče kolem místa, kde je udchovaná. Obal hezký, typický pro produkty dané firmy.
klad Obal
klad Kocour ji miluje
klad dá se dobře dávkovat a dávat rovnou z tuby olizat kočcce
klad Nic
avatar
Maruška
Jelikož máme doma šest kočičáků, tak se po pastě velmi rychle zaprášilo. Všem chutnala, dokonce i já sama bych měla chuť ji ochutnat, jak pěkně voní :-D Možná bych snad jen uvítala větší balení. Jako pamlsek za odměnu nebo při tréninku to je velmi dobré.
klad snadné dávkování
klad pěkný obal
klad celkem malé balení vzhledem k ceně
avatar
Maruška
Mému kocourkovi pasta velmi chutnala. Škoda snad jen, že se jí nemůže dát více, protože on by ji snědl snad všechnu najednou. Po čtrnácti dnech užívání jsem si nevšimla, že by zvracel chlupy, takže asi i funguje.
klad dávkování
klad nic
avatar
Pavla
Funkční pasta se sýrem a probiotiky, s lehkou sýrovou vůní i barvou je doplňkovým krmivem pro dospělé kočky. Pasta je bez přidaného cukru, konzervantů a dochucovadel. Podporuje správné trávení a kočce chutná. Přidala jsem do běžného krmiva kočky. Obal (tuba) je v modrém provedení.
klad obal
klad vůně
klad konzistence
příloha
avatar
Pavla
Funkční pasta s taurinem, s jemnou vůní a červeno-hnědou barvou je doplňkovým krmivem pro dospělé kočky. Pasta je bez přidaného cukru, konzervantů a dochucovadel. Podporuje přirozené trávení a čištění (náhražka venkovní trávy). Přidala jsem do běžného krmiva kočky. Obal (tuba) je v červeném provedení.
klad obal
klad konzistence
příloha
avatar
Andrea
Pasta neobsahuje cukry, umělá barviva a dochucovadla a naší kočce chutná. jsem ráda za její vyzkoušení, doufám, že v případě kočičích smotků to bude opravdu fungovat. na podávání se těší, je vidět, že jí pasta chutná. objem pasty by mohl být větší, raději koupím větší tubu, abych nemusela tak často do obchodu.
klad chutná
klad složení
klad měnší objem v balení
avatar
Andrea
Pasta má příchuť sýru a obsahuje prebiotika podporující trávení. Neobsahuje cukry, konzervanty ani umělá dochucovadla a naší kočičce moc chutná. Doporučená dávka je tuším 3 cm, ale kdyby mohla, tak mi ukousne ruku až u lokte. Pasta je tedy spíše menší, uvítala bych větší balení, abych nemusela tak často do obchodu.
klad složení
klad že chutná
klad malý objem