G7 instant Coffee – Sugar Free&Collagen

image
otestováno
Počet recenzí
67
jak jste hodnotily
5
47x
4
13x
3
6x
2
1x
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 5. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních třicet, které se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v úterý 4. listopadu mezi 14 a 15 hodinou.  [*] [*] [*]

...

Velmi jemná káva s nízkým obsahem kofeinu, vytvořená speciálně pro dámy. Kávová zrna, použitá pro výrobu této kávy, mají přirozeně nižší obsah kofeinu, do kávy se místo cukru přidává přírodní nekalorické sladidlo a nemléčná smetana. Pro podporu krásné pokožky je navíc přidán čistý rostlinný kolagen.

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
67
avatar
Martina
klad Příjemná chuť, i když na mě coby kávomila málo kofeinu, jsem zvyklá na mnohem silnější kávu
klad
klad 8-)
avatar
Markétka
klad pokud váháte, zda produkt zakoupit, nebo radši ne, rozhodně vřele doporučuji, jen do toho. Požitek se vyplatí!!
klad Žádné nejsou, musím po dlouhé době říct, že u tohoto produktu se z mé strany zkrátka nedá zhola nic vytknout!! Jsem velmi šťastná, že jsem měla možnost produkt vyzkoušet.
avatar
Marta
klad O teto kave jsem slysela poprve, vyzkousela jsem ji vcera u mamky na navsteve. Kava je velmi chutna, jemna a voni krasne "kavou", snadne rozpustitelna, lze pit i bez jakyholiv sladidel, i bez mleka, ja ji mam teda radeji s mlekem. Za mne 1*. Doporučuji všem.
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Káva G7 instant Coffee – Sugar Free&Collagen mi chutnala. Chuť kávy je velmi dobrá, je i dostatečně mléčná. Po zalití pěkně zpěnila. Líbilo se mi, že se káva krásně rozpustila i bez větší námahy. Jako bonus oceňuji přírodní nekalorické sladidlo a rostlinný kolagen, které káva obsahuje. Rozhodně doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Jan
klad Kávu jsem chutnala a je velice dobrá, opravdu příjemné překvapení!!
klad Jeden známí to obědnává na caffeeg7@gmail.com okolo 87 kč za balení kde je 21 sáčků, kdyby někdo chtěl!! Měla jsem to hned druhý den doma po napsání na e-mail
avatar
Zuzka
klad Kávu jsem si objednala za bodíky, ale říkala jsem si, že se stejně podělím o zkušenosti. Na první ochutnání mi moc nesedla, připadala mi moc sladká. Normálně si totiž kávu nesladím. Vynahradila jsem si to tím, že jsem si ji začala dolévat mlékem, čím jsem asi přišla o efekt hubnutí :-D Ale kamarádka si ji velmi oblíbila a už se pídí, kde sehnat další balení :-))
klad Na mě je moc sladká, ale pokud si kávu sladíte, tak se určitě vyplatí.
avatar
Adéla
klad Kávu jsem si objednala ve směnárně, děkuji za ni. Mile mě překvapila, přirovnala bych ji k typu káv 3v1, nedá se samozřejmě přirovnat sílou ani chutí k normální kávě. Ale hodnotím ji kladně, ideální káva třeba po ránu k snídani nebo když člověk spěchá. Vůně je zajímavá, káva je docela sladká, tak si ji zalévám větším množstvím vody. K mému překvapení ji kladně hodnotil i můj muž, což mě překvapilo, protože je kafomil a dělá si docela silnou.
klad Ráda jsem ji vyzkoušela.
avatar
Silvie
klad Káva mi moc chutnala, byla příjemně nasládlá. Moc mne potěšilo, že je slazená přírodním cukrem. Bohužel efekt kolagenu jsem po pěti porcích nezaznamenala. Ráda si zakoupím celé balení, abych zjistila účinky kávy při dlouhodobé konzumaci.
avatar
Lucie
klad Jsem moc ráda, že jsem měla možnost otestovat tuto kávu. Jsem veliký milovník kávy-nedám bez ní ani ránu :-) Chuťově byla vynikající, snadná a rychlá příprava. Bohužel jestli má obsahující kolagen nějaký vliv nemohu moc posoudit, z takového malého množství. Určitě ale doporučuji.
avatar
Jarmila
klad Dávku kávy zalévám dvojnásobným množstvím vody, kdy pak není tolik sladká a dá se přirovnat ke kávě 2v1.(nesladím a přijde mi hodně sladká ) Určitě doporučuji chuť, co se týče účinku kolagenu, na to je potřeba více času, aby to bylo možné posoudit.
avatar
Andrea
klad Příprava kávy je velmi jednoduchá, snadno se rozpouští a nedělá hrudky. Já osobně nesladím, a proto jsem kávičku dělala do většího hrnku. Vliv účinku kolagenu nemůžu z pouhých pár vzorků posoudit, musela bych pít dlouhodoběji. U kávy však oceňuji, že je s menším obsahem kofeinu a oslazeno přírodním "nekalorickým" cukrem. Káva mi jinak celkově velmi chutnala.
Zobrazit více recenzí