G7 instant Coffee – Sugar Free&Collagen

image
otestováno
Počet recenzí
67
jak jste hodnotily
5
47x
4
13x
3
6x
2
1x
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 5. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních třicet, které se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v úterý 4. listopadu mezi 14 a 15 hodinou.  [*] [*] [*]

...

Velmi jemná káva s nízkým obsahem kofeinu, vytvořená speciálně pro dámy. Kávová zrna, použitá pro výrobu této kávy, mají přirozeně nižší obsah kofeinu, do kávy se místo cukru přidává přírodní nekalorické sladidlo a nemléčná smetana. Pro podporu krásné pokožky je navíc přidán čistý rostlinný kolagen.

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
67
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Dnes jsem ochutnala kávu G7. Chuťově je dobrá. Já osobně bych klidně snesla méně sladkou, jelikož normálně vůbec nesladím. Tuto kávu si budu připravovat večer , ráno potřebuji na povzbuzení silnější. Jinak trochu postrádám vůni klasické kávy, ale s tím jsem se zatím setkala i u ostatních káv typu 2 v1 nebo 3 v 1.
avatar
Renata
klad Káva je moc dobrá a to mě je tak nějaké kafe nechutná. Krásně voní. Chuť výborná, intenzivní. Nasládlá a přesto neslazená, což je skvělé. Jako odpolední relaxační kafíčko úplně splnila mé očekávání.Manžel si také pochvaloval.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Adéla
klad Dnes jsem otestovala první sáček kávy a můj osobní dojem? Káva je chuťově dobrá, po zalití a rozmíchání udělala pěnu a příjemně voněla, já piju kávu zásadně bez cukru, takže mi ta sladká pachuť, která zůstala i po dopití trochu nesedla, kávu jsem si udělala do hrnku 200ml, a přišla mi tak akorát, do menšího hrnku by byla asi na mě už moc sladká. Oceňuji pytlíčkové balení a snížený obsah kofeinu.
avatar
Agnes
klad Tuto kávu doporučuji na 100 %.Je lahodná, hutná má výbornou chuť.Na to, že v kávě není cukr a je slazená umělým sladidlem, je sladká.Necítím žádné umělé sladidlo, je sladká jako od cukru.Nemám co bych vytkla, kávu ci člověk opravdu vychutná.Ráda si jí koupím jen nevím kde :-(
avatar
Dagmar
avatar
Alena
klad Dva vzorky kávy jsem dala mým rodičům a těm velmi chutnala. Tatínek je diabetik, takže na něj to bylo sladké, ale pro mamku, která si obvykle dává dvě lžičky cukru, to bylo akorát. Velmi si ji pochvalovali a chtěli vědět více ;-) Manželovi jsem ji přichystala "na tajňačku" jestli pozná, že má jinou než obvykle - poznal to hned! Voňala jinak, provonila celý byt, ale na něj to bylo málo sladké. Pro mě akorát. Moc nám chutnala. Poměr jsme ale nedodrželi - dali jsme si to do našich oblíbených "kafáků", což je cca 250ml :-)
avatar
Eva
klad Káva je chuťově dobrá. Na můj vkus dost sladká - nesladím. Ale úplně mi vyrazilo dech, že se má zalévat 75ml. Já jsem o tom ani nepřemýšlela a udělala kávu klasicky do hrnku 250ml. I tak sem si relativně pochutnala, ale na ranní vstávání to není :-) Co se týče kolagenu.. to zřejmě nijak nepocítím :-) Ale děkuji za možnost testovat. Tato káva je příjemným zpestřením mého kávového režimu :-)
avatar
Mirka
klad Káva chutí připomíná jiné kávy podobného typu - 3v1. Chutná jako ostatní, zda má kolagen nějaký vliv těžko říct, možná po dlouhodobém užívání, já zatím nepoznala nic. Na můj vkus je káva dost sladká, ale sladím minimálně, takže je to na chuti každého jednotlivce. Rozhodně jí lze dělat do většího hrnečku než je doporučení a nestane se z ní vodové nic.
avatar
Lucie
klad Jsem moc ráda, že jsem měla možnost otestovat tuto kávu. Jsem veliký milovník kávy-nedám bez ní ani ránu :-) Chuťově byla vynikající, snadná a rychlá příprava. Bohužel jestli má obsahující kolagen nějaký vliv nemohu moc posoudit, z takového malého množství. Určitě ale doporučuji.
avatar
Lucie
klad Káva připomíná jiné kávy typu 3v1. Dobře se rozpouští, avšak podle návodu, je na 75 ml. Doporučila bych ale neřídit se tímto doporučením a dělat kávu do většího hrnku. Káva byla dobrá, chutnala mi. Avšak hodnotit účinnost kolagenu se po takovém malém množství, dle mého, nedá.
avatar
Olga
klad Ač kávy 3 v 1 nemusím, ochutnala jsem jí. Překvapila mě její jemná chut, která nebyla ani moc sladká. Nečekala jsem, že ve výsledku bude káva tak jemná a chutově vyvážená. Za sebe doporučuji. Velmi překvapila.
avatar
Vladimíra
klad Dnes káva dorazila, chutnala výborně, krásně voněla. Velké plus je pro mě snížené množství kofeinu (v poslední době to s ním přeháním :-D). Jestli na mě má vliv obsažený kolagen, to jsem zatím nezjistila a myslím že s takovou troškou (sestra se mi do něj hned pustila a zachutnalo jí také, takže jsme na to dvě :-D) to ani nezjistím. Je ale dobré vědět, že něco takového na trhu existuje.
klad Na mě je káva trochu moc sladká, ale to je jen můj osobní dojem :-). A trochu mi vadilo, že na balíčku nebyla česky psaná etiketa, byla pouze anglická. Takže nebýt to káva "vytestovaná", ani vlastně nevím, co piji.
avatar
Alena
avatar
Markéta
klad Měla jsem možnost ochutnat kávu G7 - Sugar Free & Colagen. Do normálního šálku 200 ml je zapotřebí 2 sáčků. Po zalití vodou se káva velice snadno rozpouští. Osobně kávu nesladím a i když tato káva měla nasládlou chuť nevadilo mi to, byla dobrá.
Zobrazit více recenzí