Šetřete na energiích bez háčků. Vyzkoušejte Gazela Energy

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
15
konec testování
21. 3. 2021

Gazela Energy

Nový online model zprostředkování energií (elektřina a plyn) od Gazely přináší zákazníkům jedny z nejnižších cen na trhu a zároveň zajišťuje ochranu proti neetickým praktikám.

Přihlášení k odběru probíhá přes mobilní aplikaci nebo webový portál a trvá jen několik minut. Díky tomu jsou výsledné ceny energií nižší o náklady, které mají tradiční dodavatelé v provizích obchodníků, pronájmech kanceláří a večírcích pro partnery a zaměstnance. Gazela nic z toho nemá. Platíte jí pouze za energie (a minimální náklady na chod mobilní aplikace). A navíc nemusíte nikam chodit.

V aplikaci můžete například kontrolovat všechna odběrná místa, máte-li víc nemovitostí nebo starší členy rodiny, na které často cílí podvodní dodavatelé. Ty aplikace dokáže včas odhalit (na základě neznámé aktivity na odběrném místě) a ihned vás na potenciální podvodníky upozorní.

Gazela si zakládá nejen na bezpečnosti, ale i na férovosti – měsíční výpovědní lhůta, jeden ceník pro všechny a absence podpultových nabídek je toho důkazem.

Důležité informace:

 • Testování se účastněte pouze pokud to pro vás znamená úsporu. Pokud máte levnějšího dodavatele, gratulujeme, většina takové štěstí nemá.  
 • Co se stane po skončení testování? Když budete chtít zůstat, zůstanete. Když ne, odejdete. Smlouvu s Gazelou můžete kdykoliv vypovědět a do 1 měsíce jste volní.
 • Budeme vás obtěžovat telefonáty? Ne. Call centrum Gazely slouží jen pro pomoc zákazníkům, nikoliv pro jejich získávání.
 • Pokud v průběhu registrace narazíte na problém, volejte na call centrum 253 253 010.

Jednotlivé kroky:

 1. Na webu www.gazelaenergy.cz si stáhnete aplikaci, nebo můžete pokračovat přes webové rozhraní.
 2. Vyplníte pár osobních údajů a vyfotíte vaše poslední vyúčtování za energie
 3. Gazela porovná cenu vašeho stávajícího dodavatele a Gazely
 4. Pokud ušetříte – hurá, můžete se stát zákazníkem Gazely a podepsat smlouvu – stačí myší nebo prstem na mobilu
 5. Po podpisu smlouvy Gazela vypoví vaši stávající smlouvu (výpovědní lhůta u smluv na dobu neurčitou většinou trvá 3 měsíce, ojediněle to může být déle).
 6. Těsně před uplynutím výpovědní lhůty vám Gazela pošle informace k platbě záloh a přístupové údaje do mobilní aplikace.
 7. Jakmile uběhne výpovědní lhůta, energie se automaticky nahradí těmi od Gazely


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Zuzapak
avatar
Zdeňka S.
avatar
Kačul
avatar
Richard Š.
avatar
Ew
avatar
Jan Hosko H.
avatar
Julie Sajdová S.
zobrazit všechny přihlášené