Otestujte nového online dodavatele energií Gazela Energy skrz mobilní aplikaci přímo z domova

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
15
konec testování
31. 5. 2021

Gazela Energy

Nový online model zprostředkování energií (elektřina a plyn) od Gazely přináší zákazníkům jedny z nejnižších cen na trhu a zároveň zajišťuje ochranu proti neetickým praktikám.

Přihlášení k odběru probíhá přes mobilní aplikaci nebo webový portál a trvá jen několik minut. Díky tomu jsou výsledné ceny energií nižší o náklady, které mají tradiční dodavatelé v provizích obchodníků, pronájmech kanceláří a večírcích pro partnery a zaměstnance. Gazela nic z toho nemá. Platíte jí pouze za energie (a minimální náklady na chod mobilní aplikace). A navíc nemusíte nikam chodit.

V aplikaci můžete například kontrolovat všechna odběrná místa, máte-li víc nemovitostí nebo starší členy rodiny, na které často cílí podvodní dodavatelé. Ty aplikace dokáže včas odhalit (na základě neznámé aktivity na odběrném místě) a ihned vás na potenciální podvodníky upozorní.

Gazela si zakládá nejen na bezpečnosti, ale i na férovosti – měsíční výpovědní lhůta, jeden ceník pro všechny a absence podpultových nabídek je toho důkazem.

Důležité informace:

 • Testování se účastněte pouze pokud to pro vás znamená úsporu. Pokud máte levnějšího dodavatele, gratulujeme, většina takové štěstí nemá.  
 • Co se stane po skončení testování? Když budete chtít zůstat, zůstanete. Když ne, odejdete. Smlouvu s Gazelou můžete kdykoliv vypovědět a do 1 měsíce jste volní.
 • Budeme vás obtěžovat telefonáty? Ne. Call centrum Gazely slouží jen pro pomoc zákazníkům, nikoliv pro jejich získávání.
 • Pokud v průběhu registrace narazíte na problém, volejte na call centrum 253 253 010.

Jednotlivé kroky:

 1. Na webu www.gazelaenergy.cz si stáhnete aplikaci, nebo můžete pokračovat přes webové rozhraní.
 2. Vyplníte pár osobních údajů a vyfotíte vaše poslední vyúčtování za energie
 3. Gazela porovná cenu vašeho stávajícího dodavatele a Gazely
 4. Pokud ušetříte – hurá, můžete se stát zákazníkem Gazely a podepsat smlouvu – stačí myší nebo prstem na mobilu
 5. Po podpisu smlouvy Gazela vypoví vaši stávající smlouvu (výpovědní lhůta u smluv na dobu neurčitou většinou trvá 3 měsíce, ojediněle to může být déle).
 6. Těsně před uplynutím výpovědní lhůty vám Gazela pošle informace k platbě záloh a přístupové údaje do mobilní aplikace.
 7. Jakmile uběhne výpovědní lhůta, energie se automaticky nahradí těmi od Gazely


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
82niki
avatar
DominikA Dobos D.
avatar
Kamila J.
avatar
Olga P.
avatar
Romana H.
avatar
Zuzapak
avatar
Anna P.
avatar
Zdeňka S.
avatar
Kačul
avatar
Richard Š.
zobrazit všechny přihlášené