Otestovali jste online dodavatele energií Gazela Energy přes mobilní aplikaci přímo z domova. Jaké jsou recenze?

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotily
5
4x
4
2x
3
2
1x
1
doporučuje
86 %
Testováno v období
od 26. 5. 2021
do 20. 6. 2021

Gazela Energy

Nový online model zprostředkování energií (elektřina a plyn) od Gazely přináší zákazníkům jedny z nejnižších cen na trhu a zároveň zajišťuje ochranu proti neetickým praktikám.

Přihlášení k odběru probíhá přes mobilní aplikaci nebo webový portál a trvá jen několik minut. Díky tomu jsou výsledné ceny energií nižší o náklady, které mají tradiční dodavatelé v provizích obchodníků, pronájmech kanceláří a večírcích pro partnery a zaměstnance. Gazela nic z toho nemá. Platíte jí pouze za energie (a minimální náklady na chod mobilní aplikace). A navíc nemusíte nikam chodit.

V aplikaci můžete například kontrolovat všechna odběrná místa, máte-li víc nemovitostí nebo starší členy rodiny, na které často cílí podvodní dodavatelé. Ty aplikace dokáže včas odhalit (na základě neznámé aktivity na odběrném místě) a ihned vás na potenciální podvodníky upozorní.

Gazela si zakládá nejen na bezpečnosti, ale i na férovosti – měsíční výpovědní lhůta, jeden ceník pro všechny a absence podpultových nabídek je toho důkazem.

Důležité informace:

 • Testování se účastněte pouze pokud to pro vás znamená úsporu. Pokud máte levnějšího dodavatele, gratulujeme, většina takové štěstí nemá.  
 • Co se stane po skončení testování? Když budete chtít zůstat, zůstanete. Když ne, odejdete. Smlouvu s Gazelou můžete kdykoliv vypovědět a do 1 měsíce jste volní.
 • Budeme vás obtěžovat telefonáty? Ne. Call centrum Gazely slouží jen pro pomoc zákazníkům, nikoliv pro jejich získávání.
 • Pokud v průběhu registrace narazíte na problém, volejte na call centrum 253 253 010.

Jednotlivé kroky:

 1. Na webu www.gazelaenergy.cz si stáhnete aplikaci, nebo můžete pokračovat přes webové rozhraní.
 2. Vyplníte pár osobních údajů a vyfotíte vaše poslední vyúčtování za energie
 3. Gazela porovná cenu vašeho stávajícího dodavatele a Gazely
 4. Pokud ušetříte – hurá, můžete se stát zákazníkem Gazely a podepsat smlouvu – stačí myší nebo prstem na mobilu
 5. Po podpisu smlouvy Gazela vypoví vaši stávající smlouvu (výpovědní lhůta u smluv na dobu neurčitou většinou trvá 3 měsíce, ojediněle to může být déle).
 6. Těsně před uplynutím výpovědní lhůty vám Gazela pošle informace k platbě záloh a přístupové údaje do mobilní aplikace.
 7. Jakmile uběhne výpovědní lhůta, energie se automaticky nahradí těmi od Gazely


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
7
avatar
Richard
Dobrý den, moc hlavně babičku potěšila nízká cena energií oproti předchozímu dodavateli. Skvělá a jednoduchá zákaznická podpora. Snadné ovládání aplikace a jednoduché ovládání ceny energií. Babička je maximálně spokojená a nemůže si dodavatele energií vynachválit. Super?
klad Nízké ceny energií
klad Nic
avatar
Zuzana
Ušetřili jsme skoro 2 tisíce korun ročně dle nového dodavatele. Vše zařídil za nás. Aplikace je perfektní vše sedí hladce a intuitivně. Komunikace perfektní emparický přístup pracovníků na lince. Doporučili jsme známým v rodině a díky online sjednání z pohodlí domova v dnešní době perfektní služba.
klad Intuitivni aplikace
klad aplikace snadne ovládání
klad Empatie pracovníků linky
klad Perfektni přehled vydaju
klad Nic
avatar
Zdeňka
Když mi přišlo vyúčtování za elektřinu byla jsem zděšená. Doplácela jsem nehoráznou částku. Ikdyž se doma snažíme co nejvíce šetřit s elektřinou. Tak jsem se porozhlédněme po internetu a zjišťovala jaké mají jiní dodavatelé. Narazila jsem na dodavatele Gazela Energy.Kde na jejich stránce byla nabídka ze mi mohou spočítat úspory. Poslala jsem poslední vyúčtování . Obratem mi přišla odpověď kolik by mohla ušetřit než doposud u svého dodavatele. Stáhla jsme si aplikaci kde jsem se přihlásila přišla předběžná smlouva kterou jsem si vklidu a důkladně mohla pročíst. Smlouvu jsem podepsala přes mobil a vše za mě vyřídila společnost Gazela Energy. Pokud chce člověk ušetřit za dodávku elektřiny, nechce se mu někam chodit , podepisovat spoustu papírů po té vyřizovat ukončení smlouvy. Tak za mě není nic jednoduší než stáhnout si aplikaci Gazela Energy zaslat své poslední vyúčtování , podepsat smlouvu přes mobil a už jen čekat až u stávajícího dodavatele dojde k výpovědní lhůtě.
klad Úspora
klad Rychlost a to vše jen přes telefon
klad Kontrola spotřeby vždy
klad Žádný závazky
klad Nic
příloha příloha příloha
avatar
Eva
Jsrm z toho v rozpacích, než zjistite od nich nějakou cenu musíte si nainstalovat aplikaci, poté jim poslat vaše předešlé vyúčtování, oni Vám z něho vypočítají následně úsporu (ale né cenu) , výši zálohy se dozvíte až po podepsání smlouvy, musíte jim dát i plnou moc a následně čekat než Vám vyprší výpovědní doba u předešlého dodavatele. Upřímně, když jsem si pročetla jejich podmínky co by vše za mne vyřizovali a k čemu bych se podepsala tak jsem z toho byla jak se řekne "jelen" No můžete posoudit sami podle mých vložených obrázku a udělat si o tom obrázek i Vy. Mne vypočítali, že když bych presla k nim tak za plyn a elektřinu byvh ušetřila za rok přes 800,- což v dnešní době není taková částka, abych opustila známého prověřeného dodavatele a svěřila se do rukou někoho, o kom jsem se nedočetla nic na internetu, ale ani v dnešní facebookové době ani tam :-( mám z toho hodně zvláštní pocity.....
klad Nido Vás neobtěžuj za fvermi ani po telefonu
klad Vše se dá sjednat po internetu
klad Vyřídí vše za Vás
klad PPodminky, které podepisujete a zároveň udelujete plnou moc nejsou konkrétní
příloha příloha příloha
avatar
Anna
Služba je zajímavá, inovativní, výše úspory mě ale nepřesvědčila k přechodu od mého současného dodavatele. Sjednání smlouvy ale bylo rychlé a bezproblémové, ať už v aplikaci nebo na webu, stačí si nachystat jen poslední vyúčtování od dodavatele a číslo účtu a během pár kliků máte hotovo :-)
klad webové rozhraní
klad rychlost vyřízení
klad nutnost zadat číslo účtu
avatar
Jan Hosko
První dojem je fakt dojemný stahování aplikací je velice rozumitelne s velice lehké , člověk nemusí nikam chodit a uděláte pres aplikace ceny jsou velice rozdílné .tak uvidíme jak dál to bude pokračovat spokojenost přístupem gazela energie je pozitivní tak jsem zvědaví jak ušetřit
klad Super apka
klad Nic
avatar
Kateřina
Testovala jsem přechod k jinému dodavateli energií a to konkrétně ke Gazela Energy. Přechod je velmi jednoduchý. Stačí stáhnout apku a vložit tam foto poslední faktury. Jelikož mi Gazela velmi rychle vypočítala roční úsporu okolo 2000kč, tak jsem elektronicky v aplikaci podepsala jednoduchou a srozumitelnou smlouvu s možností ukončení bez sankcí a výpovědní lhůtou pouze 1 měsíc. Výpověď u mého nynějšího dodavatele proběhla následující den a já už jen čekám na doběhnutí výpovědní lhůty. Protože mě napadlo několik dotazů ohledně přestupu, využila jsem infolinky, kde mi bylo vše zodpovězeno a vysvětleno. Celkový přístup a jednoduchost hodnotím velmi pozitivně.
klad jednoduchost
klad rychlost vyřízení
klad úspora
klad aplikace
klad logo firmy
klad komunikace se zakaznickou linkou
klad zatím nic