Testeři se brzy rozloučí s bolavými klouby, protože testují Geloren Active. Kloubní výživu s koňskou silou a s obsahem české kyseliny hyaluronové

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
200
konec testování
30. 4. 2021

Geloren Active       

Geloren Active je unikátní kloubní výživa v podobě ovocného želé s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové. Vychází z produktu Geloren HA, který je určený pro koně, ale byl masově oblíbený i u lidí.

Výrobce, ryze česká firma Contipro, proto uvedla na trh lidský Geloren Active, který si zachovává stejnou sílu a vysokou účinnost. Stojí především na silné dávce kvalitní kyseliny hyaluronové (stavební, organizační a regenerativní látka ve tkáních, zejména v kloubech), kterou doplňuje správně vyvážený mix doprovodných látek (kolagen, chondroitin sulfát, želatina a další).

Contipro má vlastní špičkové výzkumné centrum, které se zabývá tkáňovým inženýrstvím, biotechnologiemi a nanotechnologiemi pro medicínu.

Doporučená doba konzumace pro zlepšení stavu kloubů je 3 měsíce (3 balení). Někteří uživatelé zaznamenají pozitivní výsledky už po dvou týdnech. Produkt má také rychlý pozitivní vliv na stav nehtů, vlasů a někdy také pleti.

Geloren Active je doplněk stravy, nemá tedy (stejně jako konkurenční produkty) schopnost vyléčit choroby pohybového aparátu.


*Současná balení poskytnutá testerům jsou z prvních vyrobených šarží, proto mají kvůli legislativě zkrácenou dobu trvanlivosti, která bude u budoucích výrobních šarží stále delší a delší. Na kvalitu produktu v současných baleních to však nemá žádný vliv!


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Marie M.
avatar
Petra K.
avatar
ajrinka
avatar
Anne96
avatar
Pavla J.
avatar
Ala M
avatar
Inka T
avatar
žambr
avatar
Milena K.
avatar
Hermisek
zobrazit všechny přihlášené