Otestujte s námi doplněk stravy Geloren Active, vyvinutý českými vědci a lékaři, který je vhodný pro osoby s vyšším zatížením kloubů a pro seniory

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
200
Přihlásit se můžete do
31. 10.
23:50
konec testování
30. 11. 2021

Koho hledáme

Hledáme 200 testerů a testerek, kteří si zakoupí 3 balení unikátní kloubní výživy Geloren ACTIVE se slevou 50 % a dopravou zdarma, tedy za 690 Kč přes e-shop www.contiproshop.cz.

Geloren ACTIVE budou testovat po dobu 3 měsíců a poté se s námi podělí o své hodnocení zde na webu, na Heureka.cz a na e-shopu Contipro.

Podle čeho vybíráme

V přihlašovacím komentáři nám potvrďte, že máte vážný zájem o zakoupení 3 balení tablet Geloren ACTIVE a odpovězte na tyto dvě otázky:

  1. Užíváte, nebo jste v minulosti užíval/a kloubní výživu?
  2. Jaké je doporučené dávkování tablet Geloren ACTIVE 400g (90 tbl), kloubní výživa pro lidi? Nápovědu najdete TADY.

Redakce ze všech odpovědí vybere 200 testerek a testerů, kteří získají slevu 50 % na nákup kloubní výživy Geloren ACTIVE a dopravu zdarma.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte se zakoupením kloubní výživy Geloren ACTIVE se slevou 50 %, tedy za 690 Kč a dopravou zdarma.

Geloren Active       

Geloren Active je unikátní kloubní výživa v podobě ovocného želé s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové. Vychází z produktu Geloren HA, který je určený pro koně, ale byl masově oblíbený i u lidí.

Výrobce, ryze česká firma Contipro, proto uvedla na trh lidský Geloren Active, který si zachovává stejnou sílu a vysokou účinnost. Stojí především na silné dávce kvalitní kyseliny hyaluronové (stavební, organizační a regenerativní látka ve tkáních, zejména v kloubech), kterou doplňuje správně vyvážený mix doprovodných látek (kolagen, chondroitin sulfát, želatina a další).

Contipro má vlastní špičkové výzkumné centrum, které se zabývá tkáňovým inženýrstvím, biotechnologiemi a nanotechnologiemi pro medicínu.

Doporučená doba konzumace pro zlepšení stavu kloubů je 3 měsíce (3 balení). Někteří uživatelé zaznamenají pozitivní výsledky už po dvou týdnech. Produkt má také rychlý pozitivní vliv na stav nehtů, vlasů a někdy také pleti.

Geloren Active je doplněk stravy, nemá tedy (stejně jako konkurenční produkty) schopnost vyléčit choroby pohybového aparátu.


Více informací o produktu najdete TADY.