Otestovaly jste se svým čtyřnohým parťákem kloubní výživu Geloren DOG pro zdravé klouby, vazy a šlachy 

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotily
5
38x
4
8x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 20. 6. 2021
do 19. 9. 2021

Kloubní výživa pro velké psy Geloren DOG L - XL   

Geloren DOG je unikátní kloubní výživa pro psy v podobě želé s játrovou příchutí. Obsahuje mimo jiné velké množství kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu.

Výrobce, ryze česká firma Contipro, uvedla na trh Geloren DOG již před několika lety, letos mírně upravila recepturu a vytvořila 2 velikosti Gelorenu DOG – pro velké a malé psy.

Geloren stojí především na silné dávce kvalitní kyseliny hyaluronové (stavební, organizační a regenerativní látka ve tkáních, zejména v kloubech), kterou doplňuje správně vyvážený mix doprovodných látek (kolagen, chondroitin sulfát, želatina).

Contipro má vlastní špičkové výzkumné centrum, které se zabývá tkáňovým inženýrstvím, biotechnologiemi a nanotechnologiemi pro medicínu.

Doporučená doba konzumace pro zlepšení stavu kloubů je 2 měsíce, počet kostek na den je odvozen od váhy psa. Pro velikost L-XL se doporučuje jedna 7g kostka na 15-20 kg váhy.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
48
avatar
David
Geloren dog jsme testovali s mým kamarádem a partákem, čtyřnohým miláčkem. trochu jsme měli strach, aby mu kostky chutnaly ale úplně zbytečně. Rychle si na ně zvykl a ihned je miloval, chtěl vždy znova a znova. nyní je dáváme za odměnu a baví ná sto oba.
klad tvar kostek
klad velikost balení
avatar
Katka
Geloren Dog L-XL nadchnul mě, ale to není podstatné, důležité je, že si ho oblíbil i můj pes, který je pro mě spíš kamarádem,t akže jsem moc rád, že jsemmu mohl pomoci při bolestech kloubů. Jsem překvapený, jak mu ta kostička chutnala a jak chtěl vždy novou
klad chut
klad nevím
avatar
Lija
Balení kolagenu jsou vzhledově velmi krásná. Hned mě upoutala na první pohled. Kostky po otevření zvláštně “voní” . Ovšem feně to naopak nevadilo. Zlepšení aktivity jsem začala pozorovat cca po 14 dnech užívání. Běhala vždy na prochazkách cca je 10-15 minut. Nyní proběhá celou hodinovou procházku. Žádný problém jsem neshledala. Nicméně zkoušela jsem dát jednu kostičku psovi kolegyně když byl na návštěvě a ten měl následující den zažívací problém. Nepřikládaly jsem tomu velkou váhu, ale vždy, když byl na návštěvě a dostal ode mne kostičku kolagenu, následující problém měl onen problém.
klad Design obalu
klad Velikost kostiček
klad Účinnost na pohybový aparát psa
klad Zvláštní vůně
příloha příloha příloha
avatar
Veronika
Náš pes je poměrně vybíravý, ale tyhle želatinové kostky si oblíbil a bez problémů je sežere. Po dvouměsíční kůře pozoruji, že už mu nevadí chodit denně tolik schodů, už po nich běhá i dobrovolně. Dříve se mu nechtělo a vyžadoval, abych ho vzala do náruče.
klad Vůně
klad Chuť
klad Velikost
klad NIc
avatar
Dana
Geloren Dog je kloubní výživa v gelové kostce. Příjemně voní po mase a psovi chutná. Dávkování je velmi jednoduché, náš staffbull dostával kostičku denně a hezky si ji rozkousal. Rozhodně příjemnější podávání než tablety, které mi pes vyhazoval z misky. Kostičky jsou zabaleny v uzavíratelném pytlíku, ale úplně to netěsní, bylo by lepší, kdyby pytlík byl uzavíratelný na širší zipový obal.
klad Příjemná vůně
klad Dávkování
klad Uzavírání obalu
příloha příloha

Přílohy

IMG_7536.MOV
avatar
Kateřina
Geloren DOG je takový pamlsek s benefity. Pejsek (americký staford) bez problémů a s radostí vždy zbaštil. Po dvouměsíčním užívání vidím zlepšení v oblasti zadních tlapek, celkově běhá celý den. Nyní konzumuje spíše preventivně a bude užívat dlouhodobě.
klad Pejskovi chutná
klad Nesmrdí
klad Dobře zabalené - znovu otvíratelný sáček
klad Vše v pořádku
avatar
Jana
Geloren DOG L-XL žral náš pes naprosto bez problémů, vždy když slyšela zvuk otevírání sáčku, okamžitě přiběhla a chtěla kostku hned dostat. Před užívání napadala trochu na zadní nohu, ale již po měsíci užívání přestala. Nyní je zcela bez problémů. Výrobek může doporučit.
klad snadné dávkování
klad chuť a vůně pro psa
klad velikost kostky
avatar
Veronika
Geloren byl u nás přijat krásně a příznivě, hned jak jsem to naší čubině nesla, tak zavětřila a podle pachu se už dožadovala Gelorenu, přijala to ráda a s chutí, vůbec u ní nebyl problém to přijmout a spolknout, poprvé to rozkousávala a vychutnávala si to a pak už to brala úplně normálně, spíše vlastně hltavě.
klad Vše
klad Nic
avatar
Kateřina
Geloren DOG je výborná pochoutka pro pejsky. Dá se krájet, takže je vhodný pro každou velikost. Náš pes si kostku oblíbil. Pevně věřím, že pravidelné užívání zlepší pohybovou aktivitu, resp.náš pes je hodně aktivní a neprojevují se u něj žádné problémy, ale i vet nám doporučil preventivně používat přípravek na výživu a ochranu pohybového aparátu a myslím, že díky testovaní zustaneme u Gelorenu.
klad Vůně
klad Složení
klad Neobsahuje cukr
klad Přijímání psa bez problémů
klad Nic
příloha
avatar
Hanka
Výživa obema fenkam chutnala. Jedna je již starší (12let) a neměla problémy s rozžvýkáním. Vůně lákavá. Jednalo se nám o udržení kondice vzhledem ke staří. Je pravda, ze začala více doslapovat na bolavou tlapu. Kvalita drapu se zlepšila. Nejvíce jsem ocenila jednoduchost dávkování,kdy se jedna o jednu větší kostku,tedy se vse lehce podává a není nutne nic odvazovat apod.
klad Chutnalo
klad Jednoduchost podávání
klad Vůně
klad Nevim
avatar
Markéta
Ideální kloubní výživa pro psa staršího věku. Po prvním balení byli vidět lehké změny. Výhoda je chuť, fenka měla radost ze dostává pamlsek a přitom jsem dávala kloubní výživu. Skvěle vyřešené jsou i kostičky, které jsou pěkně měkké a tak jsou i pro staršího psa .
klad Měkkost
klad Vůně
klad Asi nic
avatar
Taťána
Nechápala jsem, náš ač jinak "pažravý" a "prostorově rozšířený" bígl Geloren nechtěl ani samostatně ani nakousíčkovaný zamíchaný ve stravě. Nicméně nepřišel Geloren nazmar. Sousedé mají 8-letého již trošku línějšího staforda, takže jsem dávala jemu. Bady Geloren přijímal s chutí, jen jsem pískla a už běžel pro "dobrůtku". Zdá se mi, že se sousedovic staford znovu "rozskotačil", tak si myslím, že Geloren určitě kladný vliv na zdraví a aktivitu pejska určitě má.
klad jednoduché dávkování
klad nic
avatar
Radek
Mám fenku Francouzského buldočka. Geloren DOG L-XL hodně chutná, vždy zaběhne do pelechu a vychutnává, může se po něm utlouct, pokaždé když vidí, že pro něj sahám. Bere to jako pamlsek, velkou výhodou je, že Geloren nijak nezapáchá. Je po něm opravdu více aktivní.
klad bez zápachu
klad uzavíratelné balení
klad složení
klad nic
avatar
Barbora
Geloren jsem podávala ročnímu štěněti boxera. Co se podávání týče, vždy se po něm hned zaprášilo. Můj pes neměl problém s konzumací. Jelikož se jedná o mladého psa, nemohla jsem posoudit zlepšení pohybového aparátu po užívání. Ale věřím, že to jeho klouby posilnilo do dalších let. V užívání budu pokračovat.
klad Balení
klad Nic
avatar
Eva
Uživatelsky nepříjemnější věcí na Gelorenu je to, že můj pes ho miluje! Odpadná náročné schovávání preparátu do dobrot nebo násilné strkání tablety až do krku. Pokaždé se těší, až zase Geloren vytáhnu ze skříňky! Vzhledem k tomu, že mám mladou fenu, žádné pohybové potíže zatím nemá, nicméně preparát beru jako skvělou prevenci. Rozhodně bych ho doporučila každému.
klad chutnost
klad nemám výhrady
avatar
Romana
Přípravek jsme podávali formou pamlsku. Naší fence velmi chutnaly a vždy se těšila na "dobrůtku". Celkový stav se celkově zlepšil. Je více aktivní, méňe se unaví a i srst má lesklejší. Celkově jsme všichni spokojeni. Vřele doporučuji všem pejskařům, kteří chtějí svému pejskovi dopřát chutnou a zdravou pochoutku.
klad Dobře přijímáno
klad ZLepšení celkového stavu
klad Velikost
klad Balení v plastu
klad Uzavirani sacku
avatar
Peťa
Ideální kloubní výživa pro psa i ve vyšším věku. Měkké kostičky které jim chutnají, takže se dají krásně využít jako pamlsek. Nemusíte ho do ničeho nutit, nesmrdi a má velmi jednoduché dávkování díky kostkam. Nase 13 léta fenka měla 2 balení a řekla bych že už po prvním bylo ranní vstávání o něco lepší.
klad Měkké kostky
klad Příjemná vůně
klad Psovi to chutná
klad Nic
avatar
Libuše
náš pejsek je starší pán, který přestával zvládat chůzi do schodů, bydlíme ve 3. patře bez výtahu a začali jsme odpočívat což se mu nestávalo, také jsme zkracovali procházky, začínal více odpočívat, Geloren mu zachutnal, bral ho jako pamlsek a začal se zlepšovat, změna byla opravdu evidentní, zlepšila se kondice, vitalita, hybnost, schody vyběhneme a procházky zase prodlužujeme, až mi přípravek dojde koupíme si další
klad líbilo se mi moc
klad zápory jsem nenašla
příloha
avatar
Irena
Naše fenka geloren dog přijímá bez problému, velmi jí to chutná. Po chvíli užívání jsou vidět výsledky. Nemá problém s výstupem do schodů, mnohem více je akční a více běhá. Má i mnohem hezčí srst. Určitě je to skvělá volba pro zdraví a kondici vašeho psa.
klad složení
klad konzistence
klad účinek
klad nic
avatar
Růžena
pejskovi Geloren velmi chutná, jde o staršího pejska, tak mu trochu déle trvá žvýkání, ale půlíme mu to a je to pro něho lepší , s ohledem na věk byl pejsek již pomalejší a někdy zvažoval, zda půjde do fyzické aktivity, ale zdá se, že se mu po užívání Gelorenu vrátila větší míra živosti, určitě je hravější. za mne to, že určitě budeme v podávání kloubní výživy pokračovat, je to pro starší pejsky cesta k probdoužení aktivního života a geloren k tomu nepochybně dobře slouží.
klad dobře chutná
klad nic takového nemáme zjištěno
příloha
Zobrazit více recenzí