Jak obstála dezinfekci GENOX PET pro ochranu zdraví a hygienu domácích mazlíčků v našem testování? Doporučení 100 % mluví za vše

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
16x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 4. 2021
do 21. 4. 2021

GENOX PET    

GENOX PET dezinfekce pro ochranu zdraví a hygienu domácích mazlíčků bez toxických látek - ekologický dezinfekční prostředek pro všechny druhy povrchů, vzduchu a vody. Odstraňuje nepříjemné zápachy. Je netoxický a 100% biologicky odbouratelný. Ničí široké spektrum mikroorganismů, bakterií, virů, plísní, spor a biofilmu. Pro Vaše zvířecí miláčky je ale naprosto bezpečný, protože obsahuje jen přírodní složky a žádné chemikálie.

  • dezinfikuje
  • čistí
  • osvěžuje
  • odstraňuje pachy

Použití:

Dezinfekce veterinárních ordinací, farem, domů, pokojů, přívěsů, automobilů, klecí, boxů, akvárií, terárií, podestýlky.

Dezinfekce vzduchu a odstranění zápachu. Je možné využít také k dezinfekci rukou a pokožky celého těla.


Na celou nabídku produktů Aquagen-eko se můžete podívat TADY.

 

Nezapomeňte Aquagen-eko také sledovat na Facebooku nebo Instagramu 

Hodnocení
21
avatar
Denisa
Vyzkoušela jsem hodně desinfekcí, ale všechny mají silnou vůni a většina z nich není vhodná na použití v domácnosti se zvířaty. Tato desinfekce je absolutně bez vůně. Jsem exematik a nezaznamenala jsem na rukách žádnou reakci. Navíc je desinfekce bez chemikálií, takže neškodí přírodě.
klad Bez vůně
klad Ekologické
klad Vhodné pro domácnost se zvířaty
klad Rozprašovač
klad Nic
avatar
Lenka
Tak tohle je skvělé!!! Přírodní čistič bez barvy a bez aroma!! Využila jsem snad na všechno co jsem mohla. Skvělé je, že se dá použít i na tlapky, takže pejskovi tlapky očistíte hned při příchodu a už ho nemusím komicky dostávat do koupelny a omejvat mu tlapky!!! Jak je to bez aroma vůbec nebyl problém. Čistila jsem s ním i plastový pelíšek a hlavně jeho koutek kde baští, protože když náš pes jí tak mu to padá všude okolo i přesto, že má prostírání, bylo potřeba každý den to mejt a konečně to čistím něčím bez chemie. Super je i balení s dávkovačem. Moc doporučuju všem kdo má doma pejska, který je zvyklý lézt do postele a na gauč.
klad Balení s dávkovačem
klad Bez aroma
klad Přírodní složení
klad Víceúčelové na tlapky i na plochy
klad Odstranuje zbytky jidla a mastnotu
klad Vubec jsem takový produkt neznala
příloha
avatar
Katerina
Byla jsem velmi mile překvapena,že jsem přípravkem lehce odstranila nánosy na WC od mého králíka.vzdy jsem to musela drhnout drátěnkou,teď stačilo postříkat a setřít. Jsem z toho nadšena.Misky od vody bez usazeniny od vodního kamene. Už nic jiného nechci.Velmi oceňuji ekologické balení,bez chemikálií, protože mi záleží na zdraví mých mazlíčků.Nemusim používat rukavice,protože vůbec nedráždí kůži.Za mě skvělý výrobek.
klad Ekologičnost
klad Ucinek
klad Forma spreje
klad Nedrazdivost
klad Bez chemikálií
klad Nemůžu nic vytknout
příloha příloha příloha
avatar
Nataša
Genoll pet profesional jsem použila na odstranění pachu z klece domácího mazlíčka, koncentrovaný, postřikem přímo z balení lahve, která má rozprašovač, díky kterému je aplikace snadná. Účinnost přípravku je velmi dobrá, odstraní veškerý nepříjemný zápach z povrchu. Je bez aromatu, tudíž povrch není navoněný, je bez chemikálií, což velmi oceňuji. Nepozorovala jsem žádnou nežádoucí reakci na pokožku při aplikaci přípravku. Doporučuji přípravek
klad Snadná aplikace
klad Ekologický přípravek
klad Velmi dobře odstraní nežádoucí pachy
klad Nic
příloha
avatar
Emma
GENOX PET je bez vône, eliminuje pachy, pomáha pri čistení po králikovi. Ruky vydezinfikuje bez zanechania nejakých fľakov, svrbenia či až štípania. Po použití na predmety, ktoré prichádzajú do kontaktu s králikom ich netreba ešte dodatočne opláchnuť, pretože je neškodlivý.
klad Bez vône
klad Nedráždi pokožku
klad Je praktický
klad Má široké využitie
klad Pri niektorých použitiach treba riediť
příloha
avatar
Petr
Genox pět 0,5L: takové výrobky, aby člověk pohledal. Klidně koupím větší balení. Účinost přichází hned a na 100%. Můžeme čistit každý den, není návykové a škodlivé pro okolí. Neobsahuje chemii ani aromata. Vhodné i pro mláďata a kojící. Uplatnění najde i v profesních chovech. Klobouk dolů !
klad Pro mláďata
klad Bez chemie
klad Není návykové
klad Pro každý den
klad Cena
příloha
avatar
Michaela
Za mne skvělá volba. Používala jsem desinfekci na mytí kočičího záchodku a hraček pro našeho kocoura. Použití je snadné, oceňuji zejména rozprašovač s možností regulace a úplného uzavření. Desinfekce nemá žádný pach. Kocour nejevil žádné změny v obvyklém chování, žadné změny v jídelníčku, ani náznak jakékoli alergie. Na své kůži jsem také po kontaktu nezaznamenala žádné změny. Velmi se mi líbí biologická odbouratelnost a obsah přírodních látek, v dnešní době je velmi důležité myslet i na naši planetu. Mohu proto jen vřele doporučit :).
klad Rozprašovač
klad Nezapáchá
klad Desinfekce vhodná pro použití v domácnostech se zvířaty
klad Ekologická stránka
klad Přírodní složky
klad Nenašla jsem žádné
příloha
avatar
Adéla
Genox Pet používám v domácnosti s dlouhosrtým psem a kočičkou. Používám jsem jej především na stoly, parapety a místa, kde se zvířata procházejí a jedí, dále kočičce na přepravku. Co se týče účinnosti, tak jsem spokojená, krásně to veškeré povrchy dezinfikuje a i vzduch to pročistí od zvířecího pachu. Ale nezaznamenala jsem vůbec zádnou vůni, chybí mi tam jen nějaký jemný voňavý podtón. Reakci na pokožku naší či zvířecí jsme zatím žádnou nezaznamenali. Přípravek Genox Pet bych lidem, co mají doma zvířata určitě doporučila.
klad je ekologický
klad nezapáchá dezinfekcí
klad funguje velmi dobře
klad žádná reakce pokožky
klad forma rozprašovače
klad chybí jemná příjemná vůně
příloha
avatar
Alžběta
Dezinfekce mě velice příjemně překvapila. Máme doma 8 zvířat, takže je čištění a dezinfikování je u nás velice důležité. Líbí se mi, že je výrobek bez chemikálií a aromat a i přes to nemá nepříjemný zápach. Zvířatům vůbec nevadil dezinfikovaný povrch, z čehož mám také radost!
klad Bez chemikálií
klad Bez aromat
klad Snadné použití
klad Velké balení
klad Při odšroubování mi šel hůř zavřít
příloha
avatar
Veronika
Byla jsem mile překvapena, že většina dezinfekcí zapáchá. Genox Pet zcela bez zápachu. Pokožka netrpěla svěděním či podrážděním. Vyzkoušela jsem na dezinfekci WC, všech podlah v bytě (máme doma pejska) a výsledek super. Určitě budu využívat dál. Moc děkuji za vyzkoušení.
klad Nezapáchá, manipulace
klad Spokojenost se vším
avatar
Andrea
Genox pet jsem využila na čištění a dezinfekci kočičího záchodu a přepravního boxu. Ze záchodu není oproti běžnému čištění klasickými čistícími přípravky nic cítit. Kocourovi přípravek nijak nevadí, do záchodu chodí stále bez problému. Ani po dezinfekci přepravky jsem na kocourovi nezaznamenala žádné alergické reakce.
klad Snadná aplikace
klad Bez zápachu
klad Nic
příloha
avatar
Jana
Dezinfekce GENOX PET má velice široké využití a příjemné výsledky čistoty. Používala jsem ze začátku jen na misky miláčků a postupně na všechny stíratelné povrchy a plochy .Stříkací pistole určila dávku , pak stačilo setřit a výsledek rozzářil celý byt. K pokožce je jemný, bez reakce na kůži. Ze vzduchu není poznat, že se jedná o dezinfekci, je bez zápachu. Mohu jen a jen doporučit.
klad Dávkovací pistole
klad dezinfekce bez zápachu
klad obal je pevný
klad všestranné využití
klad vše bylo v pořádku
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Přípravak je 100%účinný nebyla zaznamenána žádná erelgicke reakce pokožky ani zčervanání. I když, mám velmi citlivou pokožku. Z tohoto důvodu velmi velká spokojenost s přípravkem. Ekologická stránka přípravků je velmi šetrný k přírodě i zvířatům. Velmi snadné použití a bez chemických přísad a umělích aromat.
klad Snadné použití
klad Ekologické stránka
klad Bez alergických reakcí pokožky
klad __
avatar
Žaneta
Doma mám zakrslého králíčka a proto jsem přípravek Genoll pet professional detergent vyzkoušela při úklidu klece, záchodu a misek na vodu a jídlo. Musím říct, že opravdu funguje, protože zejména králičí záchod dostane dost zabrat, rychle se od steliva zašpiní a jde to špatně umýt, teď je ale krásně čistý a hlavně nezapáchá, takže přípravek může jen doporučit a určitě ho budu používat i nadále. Snadno se používá, nijak nezapáchá a hlavně neobsahuje žádné chemikálie, tudíž vím, že tím králíčkovi nijak neškodím.
klad funkčnost - opravdu odstraňuje pachy a nečistoty
klad dobře se aplikuje
klad neobsahuje chemii
klad nic jsem nenašla
příloha
avatar
Milena
Desinfikovala jsem u slepic kocici pelisky i mini akvarium. Na kuzi je prijemny nedrazdi nevysusuje. To ze je bez parfemace je fajn pro zvirata ze mohou na misto ihned po aplikaci jak zaschne a nevadi jim. Akorat jsem zvykla ze osvezuje a odstranuje pachy parfemovany pripravek a tim se mi zda jako bych strikala jen vodu. Pro zvirata to je ale vyhoda takze doporucuji.
klad Nevadi zviratum hned po aplikaci
klad Nedrazdi a nevysusuje kuzi
klad Slozeni bez chemie
klad Pach asi mozna zmirni na delsi dobu
klad Nepripada mi ze by odstranoval pachy tim ze je bez parfemace...jsem zvykla kdyz to osvezuje a zabranuje pachu ze to voni...
avatar
Ludmila
Tento výrobek jsme použili na desinfekci kočičí toalety a také samotné kočky. Toaleta naprosto čistá, voňavá. Výrobce udává, že je možné použít i na desinfekci zvířat. Kočce jsme postříkali tlapky. Vše bylo bez problémů.Žádná alergická reakce, osvěžující a velmi příjemná vůně. Jistota, že zvíře nepřineslo žádného parazita a že žádný parazit nepřežil v toaletě. Dále jsme výrobek použili na desinfekci klece s papouškem. Opět vše bez problémů a papoušek ani nepoznal, že se něco změnilo.
klad jednoduché použití
klad velikost balení ideální do ruky
klad Hůře sehnatelné
avatar
Denisa
Jelikož pejskovi do granulí přidávám lososový olej a vitamíny na klouby, bývá miska často mastná a špinavá. Genox je skvělý v tom, že stačí 1-2x stříknout, otřít hadříkem a vše je čisté. Aplikace je tedy velice jednoduchá. Je účinný i na zaschlé skvrny. Co se týká pokožky, ani já, ani pejsek nemáme žádné problémy. Oceňuji složení bez jakýchkoliv chemikálií a aromat. I přest tuto skutečnost je však efektivní a příjemně voní. Zcela výrobek doporučuji všem, kteří svůj život sdílí s parťákem-mazlíčkem.
klad snadná aplikace
klad účinné na mastnotu a zaschlé skvrny
klad složení bez chemikálií a aromat
klad příjemná vůně
klad žádný
příloha příloha příloha
avatar
Martina
S novým štěnětem přichází také spousta uklízení. Oceňuji, že nemusím dezinfikovat chemií, ale existuje i šetrnější produkt, který skvrny od loužiček vydezinfikuje a nemusím se bát olizování neposedným štěnětem. Navíc poté místnost není cítit typickým chemickým pachem jako u ostatních dezinfekcí. Zároveň ale není cítit ani pach po loužičkách apod. Za mě super volba.
klad Bez chemie
klad Bez chemického zápachu
klad Dezinfikuje
klad Přišel lehce porušený obal
avatar
Lucie
Tato dezinfekce účinně umyje misky, klece, které mají zašlou špínu. Výhoda je, že je bez parfemace. Při mytí nevydušuje pokožku, nedráždí ji jako jiné dezinfekce, je ekologický-nezatěžuje životní prostředí. Jednoduchá aplikace ve formě spreje. Dlouhodobý dezinfekční účinek.
klad je univerzální, dá se použít skoro na vše
klad ekologický
klad jemný přípravek-není agresivní
klad účinné myje zašlé skvrny
klad dezinfikuje klece, přepravky
klad všechno se mi líbilo
avatar
Libuše
dostala jsem k testování genox pet pro mazlíčky s radostí jsem se pustila do úklidu, přípravek jsem naředila v poměru 1:5 Máme psa Bobíka, který je kříženec a protože je jaro, začíná línat a já uklízím a vysávám chlupy, které jsou všude po koberci, začala jsem jeho pelíškem, po procházce desinfikujeme tlapky, taky došlo na auto, kde má svoje místo, přípravek je bez umělých barviv a aromat, nedráždí a domácnost je svěží a příjemná
klad práce s přípravkem byla jednoduchá a dokonalá
klad zápory jsem nenašla
Zobrazit více recenzí