Vybrané testerky otestovaly novou barvu na vlasy Gliss Color! Podívejte se na recenze a jejich fotky obarvených vlasů

image
otestováno
Počet recenzí
102
jak jste hodnotily
5
72x
4
25x
3
3x
2
1x
1
1x
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 16. 6. 2021
do 15. 7. 2021

Barva na vlasy Gliss Color 6-0 Přirozený světle hnědý  

Perfektní péče během barvení i po něm – poznejte novou kvalitu vlasů s neobyčejně bohatými a dlouhotrvajícími barevnými výsledky!

Gliss Color je první barva na vlasy od značky Gliss   

Značka Gliss se již několik desetiletí specializuje na regeneraci vlasů a její jméno je již od roku 1952 spojováno s kvalitní péčí o vlasy a neustálou inovací. Odborné znalosti společnosti Schwarzkopf v oblasti barvení vlasů a zkušenosti značky Gliss ohledně vlasové regenerace dohromady vytvářejí inovativní kombinaci. Výsledkem jsou permanentní barvy na vlasy Gliss Color ve 20 krásných odstínech.

Chrání a pečuje

Receptura barev na vlasy Gliss Color obsahuje speciální systém Color Care, díky němuž mohou pigmenty barvy proniknout hluboko do vlasu. Naše permanentní barvy s komplexem kyseliny hyaluronové, která je známá pro své hydratační účinky, nejenže chrání vlasy před poškozením, ale také o ně pečují již v průběhu barvení i po něm. Pro bohatou barvu, až 100% krytí šedin a nádherný, zdravý lesk vašich vlasů.

Odstín 6-0 Přirozený světle hnědý je vhodný pro tmavě plavé až středně hnědé vlasy. 

Více informací o produktu najdete TADY.


GLISS COLOR – barvení krok za krokem:

Hodnocení
102
avatar
Daniela
Barva na vlasy Gliss Color má srozumitelný návod. Aplikace barvy na vlasy je jednoduchá, barva má dobrou konzistenci, dobře kryje šediny a po nanesení na vlasy nestéká. Odstín barvy odpovídá. Po barvení vlasy vypadají zdravě, pěkně voní, jsou jemné a lesklé.
klad konzistence
klad krytí šedin
klad vůně
klad -
příloha
avatar
Kristyna
Jako testovací subjekt sem si vybrala maminku, které už je skoro půl století a jsou na ní patrné šediny, které potřebovaly skrýt. V balení jsme našli rukavice a vše potřebné k aplikaci, která byla jednoduchá a zvládne ji každý amatér jako třeba já. Její vlasy foto č1.vypadaly zašedle, bez života a bez lesku. Po aplikaci barvy vypadají plné života, hydratované, lesklé, voňavé a přirozené.
klad Desing
klad obal
klad odstín odpovídal
klad hydratace
klad lesk
klad nic
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Lenka
S barvou na vlasy Gliss jsem moc spokojená. Má dobrou konzistenci a dobře se nanáší na vlasy i díky jednoduché aplikaci. Barva dobře kryje šediny a výsledná barva odpovídá. Překvapila mě vůně barvy, která je příjemná oproti jiným. Vlasy jsou po obarvení viditelně hydratované a nejsou zacuchané. Jsem moc spokojená a barvu bych doporučila, budu ji používat i nadále.
klad Jednoduchost aplikace
klad Odstín
klad Vůně
klad Vlasy po obarvení jsou hydratované
klad nemám žádnou výhradu, jsem spokojená
avatar
Jana
Úžasná barva! Vyzkoušela jsem a musím říct, že vypadá na vlasech stejně skvěle, jako když přijdu od kadeřnice. Vlasy jsou po barvení krásně voňavé, hydratované, lesklé a zdravé. Odstín odpovídá. Barva krásně kryje šediny. Aplikace barvy je opravdu jednoduchá a přesná, jelikož má barva parádní konzistenci.
klad Lesk vlasů
klad Odstín odpovídá
klad Hydratace
klad Krytí šedin
klad Vůně
klad Aplikace na vlasy
klad Vše ok
avatar
Hana
S barvou na vlasy Gliss Color jsem maximálně spokojená. Vydrží oproti ostatním déle na vlasech, nevymývá se tak rychle jako jiné. Navíc jsou vlasy krásně zářivé a zdravé. Barva perfektně kryje šediny. Gliss Color splnil veškerá má očekávání. Určitě zase koupím.
klad Barevný odstín
klad Aplikace je snadná
klad Konzistence barvy
klad Vůně
klad Kryje šediny
klad Vlasy jsou krásně lesklé
klad nic
avatar
Alena
Barva je o hodně tmavší až do černé barvy, vymývá se celkem rychle. Ale krásně kryje, má příjemný zápach/vůni, asi ne každému vyhovuje. :) vlasy vypadají po barvení zdravě, aplikovala jsem štětcem. Na delší vlasy to chce určitě 2-3 barvy, já měla celkem 3.
klad Krytí
klad Hebké vlasy
klad Rychlé blednutí
příloha
avatar
Irena
Barva na vlasy mě velmi mile překvapila. Díky konzistenci se velmi dobře aplikuje. Vlasy jsou po barvení krásně lesklé a hydratované a nejen vypadají zdravě :-) Navíc moc hezky voní. Barva krásně kryje šediny a barevný vysledek opravdu odpovídá. Jsem moc spokojená a těším se az vyzkouším další odstín :-)
klad Barevný vysledek
klad Kvalitní barva, kryje šediny
klad Vlasy jsou regenerované a hydratované
klad Aplikace je snadná, díky konzistenci
klad Lesklé a zdravé vlasy
klad Není nic, co bych měla vytknout
příloha
avatar
Martina
Gliss Color předčil mé očekávání. Snadné nanášení barvy na vlasy, skvělá konzistence. Žádné pálení či svědění …. Barva nestékala a bezproblému vystačí i na polodlouhé vlasy. Po umytí barvy a nanesení balzámu vypadají vlasy zdravě, vyživeně a hlavně, JSOU LESKLÉ!. Zatím nevím, jak dlouho barva vydrží, ale prozatím jsem velice spokojená :)
klad Konzistence
klad Vůně
klad Kvalita
klad Lesk
klad Nic
avatar
Radka
Tato barva splňuje veškeré mé požadavky. Je příjemné vůně při nanášení, nedráždí jemnou pokožku, ošetřující maska doplňuje jemnou péčí... V lasy opravdu zůstanou hebké, pružné, lesklé i po několikanásobném umytí. Přirozený odstín, kdy není poznat, že jsou vlasy barvené. Zpětnou vazbou nečekanou mi je, že mne ženy zastavují se slovy: “Máte krásné vlasy a jak se ve slunci lesknou, opravdu poklona.” S radostí dále doporučuji ?
klad lesklé vlasy
klad nedráždí pokožku
klad přirozený odstín
klad pružné vlasy
klad příjemná konzistence
klad vůně
klad vše naprosto v pořádku
avatar
Iva
Hlavně kladně hodnotím množství barvy a krásný odstín vlasů po nabarvení. Aplikace barvy je snadná, není potřeba žádných dalších mističek atd. Barva krásně voní. Vlasy jsou po obarvení pevnější a krásně se lesknou, je znát, že obsahuje kyselinu hyaluronovou. Jsem s výsledkem moc spokojená. tato barva předčila moje očekávání.
klad Aplikace
klad Výsledek
klad Vůně
klad Množství barvy
klad vůbec nic
avatar
Blanka
Návod jak postupovat je jednoduchý, domácí barvení zvládne opravdu každý. Odstín odpovídá, záleží samozřejmě na vaši barvě vlasů před barvením jako u každé barvy. Dobře kryje šediny. Vlasy jsou po barvení lesklé a viditelně hydratované. Bez problému po obarvení rozčešete. Tuto barvu doporučuji a budu používat nadále.
klad Odstín
klad Návod
klad Aplikace
klad Hydratace
klad nic
avatar
Daniela
Barvím si vlasy sama pravidelně a jsem s touto barvou moc spokojená. Kryje dobře odrosty, intenzita barvy odpovídá tomu co máte na krabičce. Barva ani nemá tak výrazný odér jako jiné barvy. Po obarvení nemám vlasy suché a roztřepené konečky, ale vlasy jsou krásně hebké a jdou dobře rozčesat. Budu se k ní určitě vracet.
klad Snadná aplikace
klad Krytí
klad Odstín
klad Vůně
klad bez výhrad
avatar
Petra
Barva dokonale zakryla mé šediny blízko pokožky hlavy. Barva je celistvá a jednolitá. Odpovídá doporučení na obalu. Aplikace byla snadná, takže jsem nepotřebovala asistenci. Po použití barvy jsou vlasy jemné, příjemné na dotek a krásně voní. Určitě bych tuto barvu doporučila i ostatním.
klad Použití je snadné
klad barevné krytí
klad jednolitá barva
klad hezký obal barvy
klad nic
avatar
Karolína
Barva na vlasy Gliss Color mě pozitivně překvapila. Barva je krásný odstín, který je velmi intenzivní. Realita byla skutečně dle představeného obrázku a doporučení na obalu. Barva dokonale zakryla i lehké šediny. Aplikace barvy byla poměrně snadná a tak o zvládne člověk sám. Oceňuji složení barvy s příměsí Kyseliny Hyaluronové. Vlasy po barvení a umytí krásně a příjemně voní. Určitě doporučuji.
klad aplikace
klad výsledná barva
klad obal
klad vůně
klad krytí
klad žádné
avatar
Jana
Otestovala jsem barvu na vlasy Gliss Color 6-0. Příprava je jednoduchá, zvládne to určitě každá žena. Vyzkoušela jsem na odrosty, dobře kryje a barva byla přirozená. Vlasy byly lesklé a dobře se rozčesaly. Barva hezky voní. Určitě doporučuji a znovu vyzkouším.
klad Snadná aplikace
klad Dobré krytí
klad Lesk a hebkost po použití
klad Nemám co vytknout
avatar
Zděnka
Barva na vlasy Gliss mě mile překvapila už jen při samotném nanášení. Díky aplikátoru je opravdu snadné, barva nestéká a člověk se příliš nezašpiní. Vlasy jsou po použití krásně leské a hebké, barva skvěle kryje šediny. Nezaznamenala jsem žádné nežádoucí reakce jako např. podráždění, což některé barvy způsobují.
klad dobře kryje
klad snadná aplikace
klad nedráždí pokožku
klad nic k vytknutí
avatar
Kristýna
Z testování barvy jsme měla trochu obavy, ale musím říci, že vlasy jsou po obarvení velmi příjemné na dotek, lesklé a barva ač trošku tmavší tak vypadá krásně a přirozeně. Nanášení barvy je snadné díky aplikátoru, krémová konzistence nestéká a barva neštípe.
klad snadná aplikace
klad dobré krytí
klad intenzivní barva
klad není co vytknout
avatar
Kateřina
Testovala jsem barvu na vlasy Gliss Color 6-0 prirozeně světle hnědá.Barva se dobře nanáší na vlasy,nešťípe a nešvědí z ní oči jako u jiných přípravků.Perfektně mi zakryla šediny,má přirozenou sytou hnědou barvu,která se hned tak nevymyje.Barva vlasy nevysušuje tak jsou po použití hladké a lesklé.Budu si ji kupovat opakovaně.
klad úččinost
klad snadná aplikace
klad vůně
klad nemám co vytknout
avatar
Alena
Měla jsem možnost vyzkoušet barvu na vlasy Gliss Color 6-0, musím říct, že jsem byla velmi mile překvapena. Barva skvěle kryje a aplikovat ji zvládne žena i sama. Musím říct, že tento produkt se doopravdy povedl. Jiné barvy z “drogerky” mě nikdy tak nezaujaly a spíše jsem byla nešťastná. Teď jsem doopravdy spokojená.
klad Aplikator
klad Krytí
klad Cena
klad O dost tmavší než na obrázku
příloha
avatar
Petra
S touto barvou se velmi dobře pracuje.Navod je napsaný srozumitelne a i nanášení pomocí aplikatoru je jednoduché. Ocenila jsem i ne tak intenzivní "vuni",jako jiné barvy na vlasy.Pri vyvijeni se barva nesteka.Po umytí a vyfoukání jsou vlasy na omak hebké.Barva chytá spíš do tmavě hnědého odstínu, ale zase tím pádem vynikne větší lesk než u blond barvy.
klad snadnost aplikace
klad lesk a hebkost vlasů po aplikaci
klad preferuji spíše světlejší odstiny
Zobrazit více recenzí