Testovaly jste služby e-Balík od GLS na posílání balíčků. Opravdu se to vyplatí! Spousta ušetřeného času a příjemné jednání

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
5x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 28. 8. 2018
do 16. 9. 2018

e-Balík je online portál přepravní balíkové společnosti GLS prostřednictvím, kterého lze snadno z kanceláře nebo pohodlí domova objednat a zaplatit přepravu balíku kamkoli po České republice nebo Evropě. 

Odesílání balíčků bez nutnosti chození na poštu se vám opravdu zalíbilo! Především díky pohodlí a ušetření času e-Balík od GLS získává krásných 95% hodnocení

Vybíráme z recenzí:

 
14.9.2018
Hrozně nerada chodím na poštu pro balíčky a ještě víc nerada je tam posílám - balík přehledně opatřit adresáty a vyplnění jednoho až dvou formulářů ohledně zásilky, dojet na poštu, vystát frontu 15-30 min a pak zaplatit, pak řešit případné reklamaci ohledně bankovního spojení - katastrofa. GLS bylo jednoduché a rychle - 5.minutový formulář e-balíku a druhý den 3 min. když si kurýr vyzvedl zásilku. Už balík asi jinak ani nepošlu. :) Snadne rychle a toho uspořeného času. Super!
 

Balík lze tak posílat rychle, jednoduše a levně

 


S e-Balíkem posíláte balíky pohodlně a bez ztráty času

  • Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte online a bez registrace
  • Váš balík si GLS kdekoliv vyzvedne a doručí až na místo
  • Balík můžete podat i ve kterémkoliv ParcelShopu GLS - v ČR je jich již přes 240!
  • Váš balík je doručen po ČR do 24 hodin, po Evropě již od 48 hodin
  • Vždy víte, kde Váš balík je – stav sledujete kdykoli a odkudkoli online
  • Po ČR můžete poslat balík i na dobírku, peníze jsou jednoduše odeslány do 3 dnů po doručení na Váš účet
  • Příjemce může změnit čas i adresu doručení zdarma a opět online

 

Hodnocení
6
avatar
Anna
klad Hrozne nerada chodim na postu pro balíčky a ještě víc nerada je tam posílám - balík přehlédne opatřit adresaty a vyplnění jednoho az dvou formulářů ohledně zásilky, dojet na postu, vystát frontu 15 az 30 min a pak zaplati, pak řešit reklamaci ohledně bankovního spojení - katastrofa. GLS bylo jednoduché a rychle - 5 min formulář e-balíku a druhy den 3 min když si kurýr vyzvedl zásilku. Už balík asi jinak ani neposlu. Snadne rychle a toho usporeneho času. Super
příloha
avatar
Petra
klad Službu jsem testovala minulý týden na 4 ks balíků. Jeden den jsem si všechny nahrála na internet, kde se mi podle rozměrů spočítala cena a vyjeneroval lístek na balík. Všechny balíky jsem druhý den podala na GLS pointu a další den vyly doručeny, což jsem sledovala přes webový odkaz. Služba je rychlá a jednoduchá. Určitě v budoucnu využiju a zkusím i svoz zásilek domů!
klad Jeden balík přišel poničený a věc uvnitř ohnutá (kovová konstrukce). Muselo se s tím asi hodit, což jsem nepředpokládala. Příště musím více zabalit :-)
příloha
avatar
Katerina
klad Službu GLS jako odesílatel jsem mela moznost vyzkoušet poprvé a velmi pozitivně me překvapila. Den predem lze pres webový portál objednat vyzvednutí zásilky u vas doma, druhy den v dohodnutý cas prijede kuryr a zásilku převezme. Dalsi den se mi jit ozýval příjemce, ze zásilka dorazila v poradku. Služba ušetři cesty na postu ci kamkoli jinam s balikem, o úspoře casu ani nemluvim :) doporučuji a sama služby
klad opět vyuziji
klad Zezacatku technicke problémy s využitím testovaciho kódu, ale následující den již vyřešeno a vse fungovalo jak melo.
příloha
avatar
Kvetoslava
klad Děkuji moc za možnost testovat službu e-balík GLS. Balíčky jsem připravila zaregistrovala na jejich stránkách a ihned jsem dostala zprávu o předání kurýrovi. Hned druhý den ráno přijel dle domluvy, měl vytištěné adresy, které nalepil na baliky, předal mi informační fakturu s čísly balíku. Nemusela jsem je sledovat, protože druhý den mu volal pán ze servisu,že dostal můj balík. Ta rychlost mě fakt překvapila. Od předání neuběhlo ani 24 hodin. Jeden balíček jsem posílala dceři do zahraničí. Čtvrtý den jej obdržela. Službu budu využívat.
avatar
Jan
klad Posílání přes e-Balík od GLS se mě i přítelkyni velice zalíbilo. Vše si jednoduše zadáme na internetu a objednáme svoz. Službu jsme vyzkoušeli i jako odesílatel balíku i jako příjemce balíku.
klad Je super, že člověk nemusí nic nadepisovat, kurýr si přiveze svůj vytištěný lístek, který na balík nalepí.
klad Je super, že člověk nikam nemusí, ale přijde mi to trochu zdlouhavé. Když jsme koukali na ceny poslaných balík, přišly nám ceny trochu dost vyšší, než jak jsme posílám i doposud.
klad Se službami jsme byli jak já, tak přítelkyně spokojení a na službách nebylo co vytknout. Kurýr milý, pečlivý. Jsem rád, že jsme měli tu možnost vyzkoušet si tuto službu a moc za to děkujeme.
klad Vkládám i fotku, kde přítelkyně předávala balíky, když jsem byl v práci. :-)
klad Služba GLS mě zpočátku docela vytočila. Zákaznický servis mi nebyl schopný pomoci a kódy nefungovaly jak měly (nebyli na to připraveni).
klad Trvá docela dlouho, než přijdou peníze z dobírky.
příloha
avatar
Marta
klad Se společnosti GLS, která nabízí přepravní balíkové služby. Jsem celkem spokojená. Jako výhodu vidím v tom když je nepříznivé počasí nebo jsem nastydlá a nikam se mi nechce, a musím nutně odeslat balík udělám to z pohodl domova. Zatím jsem s touto společnosti problémy neměla, občas zaměstnává nepříjemné řidiče, ale to bych neřadila do problému. Líbí se mi tato funkce, že balík doručí do 24 hodin.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel