Vybrané maminky testovaly se svými dětmi sirup Glukánek s pomerančovou příchutí. V recenzích najdete, jak maminky a děti byly s doplňkem stravy spokojeny

image
otestováno
Počet recenzí
94
jak jste hodnotily
5
67x
4
23x
3
3x
2
1
1x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 16. 9. 2020
do 31. 10. 2020

Doplněk stravy Glukánek sirup

Nejen zdravý pohyb a dostatečný přísun vitamínů má vliv na zdraví dětí. V přírodě se nachází pro organismus zajímavé látky přírodního původu tzv. betaglukany. Ty se zpravidla získávají složitými procesy z hlívy ústřičné a dalších hub, nebo mohou být kvasničného původu. Výhodou kvasničných betaglukanů je absence nepříjemné chuti či zápachu hub v extraktu. Zdroj této aktivní látky není ale až tak podstatný. Důležitá je čistota a množství samotné čisté látky v přípravku. Přípravky z hub často množství klíčové látky betaglukan neuvádějí a nejsou často na tuto látku standardizované.

Pokud se rozhodnete Betaglukany užívat, jsou v portfoliu farmaceutické společnosti AUROVITAS dostupné pro malé děti ve formě sirupu, nebo pro starší děti a dospělé ve formě tobolek.

Nyní můžete otestovat doplněk stravy Glukánek sirup pro děti již od 1 roku

  • S pomerančovou příchutí.
  • Pro děti od 1 roku.
  • Obsahuje kvasničné betaglukany.
  • Bez houbové příchuti.
  • Sirup je slazen fruktózou, tak je vhodný i pro diabetiky.
  • Bez konzervačních látek.

Užívání:

  • Děti od 1 roku 3 ml (odpovídá 1 kávové lžičce) denně.
  • U větších dětí (od 3 let) max 10 ml (cca 3 kávové lžičky) denně.

Dopřejte betaglukany i svým dětem v pro ně příjemné formě chutného sirupu.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
94
avatar
Petra
Sirum Glulánek synovi chuťově velice vyhovoval, má příjemnou pomerančovou chuť a proto ho syn nebral jako klasický sirup. Množství dávkování bylo ideální a syn si ho oblíbil. Již jsem Glulánek doporučila kamarádce a určitě jej budu doporučovat dál, v tomto období je ideální pro děti.
klad Příjemná chuť
klad Množství dávkování
klad Trochu více sladší
avatar
Jana
Skvělý doplněk stravy pro pochmurné podzimní dny a nadcházející zimu. Dětem sirup velmi chutná a snadno se užívá Má příjemnou ovocnou příchuť a je bez bílého cukru. K posílení dětské imunity je to asi zatím nejlepší sirup na trhu. Ráda budu i nadále tento doplněk stravy dávat svým dětem.
klad snadné dávkování
klad dětem chutná
klad poutavý obal
klad na posílení imunity
klad nic
avatar
Verunka
Chuť je malinko sladší a má příchuť pomeranče což je moc příjemné malému moc chutná. Malej je rád za tento sirup má to jako denní rutinu. Dávkování je super jedna kávová lžička denně dáváme po jídle. Sirup skladujeme v kuchyni na kuchyňské lince. Budeme pokračovat dál jsme spokojený.
klad Příjemná chuť
klad Dávkování jedna lžička
klad Jenom by mohl být trochu méně sladší
příloha
avatar
Martina
Glukánek dceři chutnal, podávala jsem nalačno ráno podle dávkování. Chuť je přijatelná i pro dospělé, je pomerančová. Uchovávali jsme podle návodu v temnu, v suchu. Zvažujeme, že dále zakoupíme, doporučila bych i ostatním rodičům. Lze užívat pravidelně.
klad chuť
klad vyšší cena
avatar
Pavlina
Výborný pomocník pro nastartování imunity u menších děti . Po konzumaci tohoto výrobku můj 6letý vnuk lépe překonává boj s viry ve školce. Pro svou pomerančovou a dokonce i příjemnou chuť je velice oblíbeny pomocník na zvýšení imunity pro předškolní děti.
klad Chuť a konzistence
klad Příjemný a sladký sirup
klad Neznam
avatar
Venuška
S radostí jsem přivítala, že jsem byla vybrána k testování sirupu pro děti s pomerančovou lahodnou chutí obsahující přírodní beta-glukany. Před podáváním sirupu Glukánek jsem vždy řádně protřepala a dávkovala jednu lžičku ráno. Sirup jsem uchovávala na suchém, tmavém místě při pokojové teplotě. Sirup byl slazen fruktózou, bez konzervačních látek. Po 14 dnech jsem pocítila úlevu, snížení únavy, vyčerpání, nabytí energie. Ráda bych touto cestou poděkovala společnosti ženy s r.o., že mi umožnily testovat sirup Glukánek. Všem bych doporučila vyzkoušení, hodnotím za vynikající přírodní produkt
klad rychle se rozpouští, je bez chuti, bez zápachu
klad nemám žádné výhrady
avatar
Kateřina
Sirup Glukánek na podporu imunity je jeden z mála sirupů či jiných přípravků, který neteř vezme. Díky jeho sladké pomerančové chuti a vůni ani neprotestuje. Dávkování je jednoduché. Není třeba uchovávat po otevření v lednici, chutná dobře i při pokojové teplotě. Mně přesvědčilo přírodní složení. Obsahuje vše, co děti v tomto období potřebují. Jsem moc ráda, že jsme mohli vyzkoušet tento sirup, určitě ho doporučuji.
klad Přírodní složení
klad Chuť
klad Cena
klad Účinný-posiluje imunitu
klad Bezpečnostní uzávěr
klad Nic
příloha
avatar
Petra
Glukánek nás velmi překvapil. V pozitivním smyslu. Měla jsem strach z pomerančové chuťe, protože mi to obvykle malá jíst nechce, ale toto jí moc chutnalo. Když jsem situp přinesla poprvé, tak se vztekala a nechtěla, ale po té co jsem do ní první dávku dostala už problém nebyl a sama oteřela pusinku.
klad Chuť
klad Nic mně nenapadá
příloha
avatar
Lucie
Glukánek synovi moc chutnal,sirup má příjemnou pomerančovou chuť. Dávali jsme 1 lžičku 3x denně. Syn by klidně i častěji ? S užíváním jsme neměli žádný problém. Nemusela jsem syna vůbec přemlouvat.Naopak jsem mu musela vysvětlovat, že více denně dávat nemůžeme. Určitě budeme užívat dál.
klad Příjemná chuť
klad Příjemná vůně
klad Nenašli jsme žádný zápor
příloha
avatar
Růžena
Glukanek užívá vnuk není nemocný ani nachlazení a chuť a vůně je pro děti jak dělaná. Taky má klidnější spánek a spoustu energie. Popis a dávkování je srozumitelné popsané na krabičce. Která je zaměřena pro ty nejmenší. V téhle době dešťů muži vřele doporučit. Www
klad Chuť, vůně, dostupnost
klad Balení mohlo být větší
avatar
Alena
Chuť Glukánka synovi moc chutná - pomerančová sladká příchuť, velice příjemná konzistence a vůně. Na mě trošku sladší, ale dětem to asi nepřijde ? Syn si už zvykl a každý den, když někdy zapomenu, si sám o něj řekne. Dávkování velice jednoduché, snadné, chválím bezpečnostní uzávěr ? Už má skoro dobráno a já díky testování vím po čem sáhnout - takže kupují určitě další a děkuji za možnost otestovat.
klad Chuť
klad Dávkování
klad Nemám žádné vyhrady
příloha
avatar
Lucie
Sirup glukánek je velmi snadný na podání dítěti. Forma sirupu je velmi vyhovující. Chuť je dle dcerky výborná a nejraději by si dala i větší dávku, než je doporučená. Dávkování je výhodnější pro menší děti, pro starší je již vhodnější jiná forma doplňku stravy. Konzistence, chuť, barva - vše na výbornou. Dcera se na každou další dávku těšila.
klad velikost balení
klad dávkování (u menších dětí ok)
klad chuť
klad forma doplňku stravy - sirup
klad dávkování u starších dětí je nákladnější. Byla by fajn zesílená verze, kdy by pro starší dítě byla potřeba stejná dávka jako pro mladší. Vhodně pro děti, které nemají rády tabletky.
příloha příloha
avatar
Veronika
My máme doma již nějakou dobu. A jelikož syn nechtěl vitamíny v jiné formě, tak jsem pořídila Glukanek. Každý den se ho zeptám jestli si dá panáka (jednu odměrku kelímku) a on nadšeně přijde. Je to sice o něco sladší, asi jako glukózový roztok, ale ty 3 ml jsou akorát. Já i syn jsme spokojení a určitě bychom doporučili dál.
klad Chuť
klad Zajímavý design
klad Odměrka v balení
klad Nic
avatar
Martina
Ráda bych zhodnotila tento sirup. Synovi (18 měsíců) po podávám již pár týdnů. Nejlepší je ta konzistence. Není to tekuté ani husté, prostě akorát. To mě hodně překvapilo a hlavně potěšilo. - chuť -> super, synovi hrozně chutná. Ano je to hodně sladké, ale sirupy obvykle sladké bývají. - přijímání -> u nás je spíš těžké vysvětlit synovi, že víc už nemůže. Nejraději by to vypil všechno. - dávkování -> v tom není problém. - podávání -> syn to vždy vypije sám. - uchovávání -> mám ho položený klasicky vedle ostatních léků. Závěrem bych ráda napsala, že tento doplněk stravy rozhodně doporučuji i ostatním maminkám!
klad Chut
klad Konzistence
klad Přírodní složení
klad Velikost
klad Vysoká cena
příloha příloha příloha příloha
avatar
Hana
Jsem ráda, že jsem mohla se svou dcerou testovat sirup Glukánek s pomerančovou příchutí. Dcera je ještě malá, aby spolkla tabletku, tak nám forma sirupu naprosto vyhovovala. Mně se zdál sirup hodně sladký, ale dcera byla chutí nadšená - jen si pomlaskávala. Podzimní výkyvy počasí zvládla velice dobře. Na jaře ho opět nasadím.
klad příjemná chuť,
klad žádné známé škodlivé konzervační látky
klad moc sladký
avatar
Standa
Glukanek sirup jsme zkusili podavat detem, ktere byly lehce nachlazene, ofoukle na prochazce. Musim pripustit, ze se ani ryma ani kasel poradne nerozjeli. Za par dni byly zase jako rybicky. Super. Pomerancova prichut je prijemna, konzistence tak akorat. Deti nemely problem vypit kalisek. Tmava plastova lahvicka vyhovuje doporucenemu uchovavani. Spotrebovali jsme vcas, zadny problem ;)
klad ucinny doplnek na zvyseni imunity i na prevenci
klad prijemna chut
klad -
avatar
Alena
Chuťově je Glukánek velice chutný doplněk stravy, což se nedá říci i o jiných doplňcích stravy. Malému chutnal a neměl problém s jeho příjmem. Dáváme jednu kávovou lžičku 1x denně hned po snídani. Sirup uchováváme při pokojové teplotě ve skřínce aby byl na tmavém místě.
klad chuť
klad forma podání pro malé dítě
klad nic
příloha
avatar
Pavla
Zkoušeli jsme se synem Glukánek sirup od 1 roku. Chuť přípravku výborná, dávkovaní v pořádku. Jen nejsem schopna ohodnotit, zda dítěti pomůže na imunitu. Za jedno balení přípravku nelze hodnotit. Uvítala bych větší balení za výhodnější cenu a nebo vitamín ve formě kapsliček.
klad velikost balení
klad chuť
klad nic
avatar
Jana
Glukánek je chuťově příjemný, děti jej dobře snášely. Nejvíc jsem spokojená s uchováním otevřeného přípravku a to, že nemusí být po otevření skladován v lednici. Toto bylo u konkurenčních přípravků velké mínus a nerada jsem dávala dětem hned po ránu lžičku něčeho tak studeného. Díky tomu budeme už vždy kupovat právě tento Glukánek.
klad skladování
klad chuť
klad veselé balení
klad nic
avatar
Maru
Glukánek sirup je sirup s příjemnou pomerančovou příchutí, který obsahuje betaglukany. Glukánek jsme vyzkoušeli na našem ročním prckovi a opravdu chutnal. Na výsledky si musíme počkat jestli imunita opravdu posílí. Škoda jen, že je pomerančová příchuť
klad hezké motivy na balení
klad chutná
klad bez zápachu
klad jiná odměrka na dávkování
Zobrazit více recenzí