Vybrané maminky testovaly se svými dětmi sirup Glukánek s pomerančovou příchutí. V recenzí najdete, jak maminky a děti byly s doplňkem stravy spokojeny

image
otestováno
Počet recenzí
94
jak jste hodnotily
5
67x
4
23x
3
3x
2
1
1x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 16. 9. 2020
do 31. 10. 2020

Doplněk stravy Glukánek sirup

Nejen zdravý pohyb a dostatečný přísun vitamínů má vliv na zdraví dětí. V přírodě se nachází pro organismus zajímavé látky přírodního původu tzv. betaglukany. Ty se zpravidla získávají složitými procesy z hlívy ústřičné a dalších hub, nebo mohou být kvasničného původu. Výhodou kvasničných betaglukanů je absence nepříjemné chuti či zápachu hub v extraktu. Zdroj této aktivní látky není ale až tak podstatný. Důležitá je čistota a množství samotné čisté látky v přípravku. Přípravky z hub často množství klíčové látky betaglukan neuvádějí a nejsou často na tuto látku standardizované.

Pokud se rozhodnete Betaglukany užívat, jsou v portfoliu farmaceutické společnosti AUROVITAS dostupné pro malé děti ve formě sirupu, nebo pro starší děti a dospělé ve formě tobolek.

Nyní můžete otestovat doplněk stravy Glukánek sirup pro děti již od 1 roku

  • S pomerančovou příchutí.
  • Pro děti od 1 roku.
  • Obsahuje kvasničné betaglukany.
  • Bez houbové příchuti.
  • Sirup je slazen fruktózou, tak je vhodný i pro diabetiky.
  • Bez konzervačních látek.

Užívání:

  • Děti od 1 roku 3 ml (odpovídá 1 kávové lžičce) denně.
  • U větších dětí (od 3 let) max 10 ml (cca 3 kávové lžičky) denně.

Dopřejte betaglukany i svým dětem v pro ně příjemné formě chutného sirupu.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
94
avatar
Renata
Dobrý pomocník pro současné podzimní dny. Pomáhá přirozeně posílit dětský organizmus, dodá mu látky potřebné k obraně proti nemocem. Dodá potřebné důležité látky, a vitamíny a to přírodní formou. Sirup se snadno užívá, má příjemnou ovocnou příchuť a je bez bílého cukru. Dětem chutná, užívání je snadné. K posílení dětské imunity to nejlepší na trhu.
klad účinek
klad -
avatar
Lucie
Glukánka dávám dětem preventivně od září o konce zimy, abych posílila jejich imunitu v době, kdy po létě nastoupí do školky a začíná období chřipek. Zatím je naše zkusenozkušenost kladná a děti přes zimu marodí minimálně - spíše nějaké rýmy. Navíc jim glukánek chutná a samy si o něj říkají.
klad Snadné dávkování
klad Dětem chutná
klad Posiluje imunitu
klad Pěkný obal s tygříkem
klad Vyšší cena oproti konkurenci
avatar
Tereza
Sirup Glukánek na podporu imunity je snad jediný sirup, který si syn vezme. Díky jeho sladké pomerančové chuti synovi moc chutná a je z něj nadšený. Dávkování je jednoduché.. Odteď už budeme kupovat jedině Glukánka a snad se nám všechny nemoci vyhnou.
příloha
klad Výborná chuť
klad Nic proti nemám
avatar
Kateřina
chut je mírně sladká,příjemná pomerančová vůně,ne moc výrazná,synovy 3,5 roku moc chutná,sám si o něj řekne. Dalvkování rychlé,super bezpečnostní uzávěr který ne každé vitamíny mají. Škoda že mladšímu synovi je jen 10 měsíců. zaujala mě nabídka vitamínů pro dospělé,které mám v plánu koupit i pro mě s partnerem. Hodně mě překvapil vitamín D který je v sirupu a nahradí synovi nedostatek ryb,které vitamín D obsahuji a syn je nejí
příloha
klad chuť
klad bezpečnostní uzávěr
klad cena
klad vůně,není výrazná
klad přírodní složeni
klad nic
avatar
Michaela
Děkuji za možnost testování sirupu Glukánek. Dceři moc chutnal i si o něj sama řekla. Jedna lžička sirupu byla vyhovující. Největší plus pro mě bylo, že je to ve formě sirupu, takže jsem se nemusela bát o zadušení Uchovávala jsem ve skříňce mezi čaji. Určitě doporučuji všem maminkám, které se nemohou rozhodnout jaké vitamíny vybrat.
příloha
klad Ve formě sirupu
klad Příjemná pomerančová chuť
klad Nic
avatar
Marie
• Chuť: sladká, pomerančová příchuť • Glukánek užívá moje vnučka Emily. • Podáváme 1 kávovou lžičku denně. • Uchováváme v kuchyňské skříňce, bez přístupu světla. • Sirup dáváme po obědě a naše dítko se na tento okamžik již těší. • Určitě bych doporučila.
příloha
klad příjemná chuť
klad žádný
avatar
Nikolka
Setkala jsem se často s doporučením tohoto sirupu pro děti , moc těch sirupu jako doplněk stravy a vitamínů není ,ae jsem ráda ,že se mi glukanek dostal do rukou. Chutna po pomeranči , nesmrdí , kvasnice nejde cítit vůbec. Dcera ji léky odmítá zpívat jakkoliv takže dávám dávku vždy do pití a to vím ,že vypije hned. Užíváme teprve pár dní tak jsem zvědavá dá bude nějak pomáhat ?
klad Vune
klad Chut
klad Balen
klad Dávkovač
klad Nema pojistku pro děti
avatar
Majtinka
Velkým plusem je pro mě přírodní složení a množství dávkování.. Sirup má příjemnou pomerančovou chuť, která chutná i dětem a to je pro mě zásadní, že tento sirup mi malý slupne bez problémů a nemusím ho do něj soukat.. Sirup obsahuje vše, co děti v tomto věku potřebují, takže není potřeba dalších přípravků.. Jediné mínus vidím, že sirup je opravdu hodně sladký
příloha
klad Dávkování
klad Složení
klad Velice sladký
avatar
Daniela
Glukánek synovi moc chutná, má velmi příjemnou pomerančovou chuť. Ráda vyzkouším vždy něco nového na celkové posílání organismu v době chřipek a dalších respiračních onemocnění. I když je synovi již deset let, rád užívá přípravky, které mu i chutnají, nerad polyká vitamíny ve formě tablet. Glukanek podavame 3x deně. Děkujeme za možnost vyzkoušení. Myslím, že je to dobrý přípravek. Včera syn měl trochu rýmu a dnes přišel ze školy a téměř nesmrká, tak doufám, že se to nerozjede a díky Glukánku bude zdravý. Pokud se po dobrání tohoto balení hned neonemocní, tak mu udělám radost a koupím další.  
příloha
klad Je i pro diabetiky
klad Nic
avatar
Veronika
Nejprve bych ráda poděkovala za možnost testovat Glukánek sirup. Dlouho jsem si lámala hlavu, co synovi koupit, aby jeho imunita fungovala jak má. Ne vždy jsem do něj dostala nějaký sirup, většina synovi nechutnala. S Glukánkem se vše změnilo:) Výborná pomerančová příchuť synovi připomíná sirup, který pije běžně. Velmi mu zachutnal. Dávkování je jednoduché díky přiložené odměrce. Zaujalo mě uchování po otevření, a to při pokojové teplotě, NE v lednici. I složení přípravku je mi sympatické, neznám jiný výrobek, který by obsahoval kvasničné betaglukany s vitaminy.
příloha
klad chuť
klad složení
klad bez cukru
klad slazeno fruktózou
klad uvítala bych větší balení
avatar
Jaroslava
Glukánek naší 21 měsíční holčičku zaujal již svým obalem, hned si ho "přivlastnila". Co tedy překvapilo, že během ani ne půl minutky měla lahvičku sama rozdělanou a už "pila". Takže první ochutnání bylo přímo z lahvičky a sirup jí očividně chutnal, protože kdyby bylo na ní, klidně by ho vypila během chvíle celý. Takto ho bude dostávat spíš formou "odměny". Jinak děkujeme za možnost testování, v tomto ročním období a obecně, v čem nyní žijeme, je každý vitamín navíc pro dítě jistě dobrý.
klad hezký obal, příjemná chuť, dobré složení
klad otevírání lahvičky, moc snadné i pro batole
avatar
Veronika
Malá nyní co chodí do kroužku se zpíváním a tančením pro malé děti, bývá často nemocná, jelikož přichází do styku s plno dětmi. Navíc se blíží podzim a ochlazuje se. Proto jsme usoudili, že musíme začít zlepšovat imunitu. A na to se nám glukánek moc hodil. Báli jsme se především, aby byla ochotná sirup spolknout. Ale naprosto bez problému. V závěru se ozvalo akorát ,,mňam mňam"! Takže skvělé. Balení obsahuje kalíš pro snadné dávkování.
klad Příjemná chuť
klad Malá si sirup dává s radostí
klad Moc jsme nepochopili z čeho se přesně vyrábí, ale vypadá to že složení je naprosto vhodné i pro malé děti.
avatar
Veronika
Sirup Glukánek má velmi příjemnou vůni i chuť. Jelikož je má dcera ve věku, kdy chce vše dělat sama, tak jí dávkování pomocí malého kelímku ohromně baví. Dáváme každé ráno po snídani a dcera se na sirup vždy těší a pamatuje na něj. Uchovavání je dle mého standartní jako u jiných sirupů.
příloha
klad Chuť
klad Vůně
klad Obrázek na etiketě
klad Dávkování
klad Nic
avatar
Alena
sirup Glukánek, doplněk stravy s pomerančovou příchutí se vazne nepovedl, sirup neni absolutne vubec dobry, je neskutecne preslazeny az se cloveku krouti pusa, navaluje se mu zaludek, deti ho odmitaly, ze je to fuj bleee pak dlouho pily, vyzkousela jsme na sobe nedalo se to opravdu hnus preslazeny,na jazyku stiplavy a jeste jsem po nem mela urputny prujem, manzel tez nezvladnul jak je to hnusne, kroutil se a nechapal jak je tohle vubec psane pro deti.....tohle se opravdu nepovedlo....
klad nic
klad hnusne preslazene, bleee
avatar
Venusanka
S radostí jsem přivítala, že jsem byla vybrána k testování sirupu pro děti s pomerančovou lahodnou příchutí obsahující přírodní betaglukany. 1 odměrku sirupu jsem dávkovala vždy každé ráno, před podáváním sirupu Glukánek jsem důkladně protřepala. Sirup jsem uchovávala na suchém, tmavém místě při pokojové teplotě. Sirup je slazen fruktózou, bez konzervačních látek. Glukánek sirup mi vyhovoval, pocítila jsem úlevu, po několika dnech došlo ke snížení únavy, vyčerpání, nabytí energie. Přípravek bych doporučila dětem i dospělým. Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat Ženy s r. o., že mi umožnily testovat Glukánek sirup, jak pro mě, tak pro celou moji rodinu, vřele doporučuji, hodnotím za vynikající přírodní produkt, hustá pomerančová příchuť pro všechny pacienti.
klad vynikající pomerančová chuť, husté složení, slazeno fruktózou, přírodní produkt
klad nemám žádné výhrady
avatar
Lenka
Příjemná pomerančová příchuť , výhodou je , že je Glukánek sirup bez konzervačních látek. Nemá žádnou nepříjemnou chuť nebo zápach po houbách . Mám již školou povinné dítě , tak dáváme 3 kávové lžičky sirupu . Po otevření raději skladuji v chladu . Sirup doporučuji , jen to určitě chce užívat delší dobu .
klad Líbilo se mi
klad Nic
avatar
Petra
Produkt Glukánek sirup má příjemnou chuť, kterou si náš syn (4) pochvaluje. Je sice sladší, ale dětem (4r a 1,5 r) chutná. Ač se jedná o tekutější sirup, než na jaký jsme s dětmi zvyklí, dávkování se dá zvládnout i na lžičku. Odměrku jsme nepoužívali, ale pro jistotu v dávkování je dobré s ní začít ;-)
klad chuť
klad objem
klad --
avatar
Aneta
Jestli je glukánek sirup nějak prospěšný pro zdraví se asi nedá za tak krátkou dobu poznat, nicméně co bych na tomto produktu vyzdvihla, je příjemná chuť, to, že není příliš sladký, dětem chutná, dávkování je snadné. Určitě pro malé děti je forma sirupu mnohem lepší volba, než tabletky.
příloha
klad chuť
klad konzistence
klad nic
avatar
Lenka
Nejsme příliš velcí zastánci různých podpůrných produktů, ale po pár dobrých hodnoceních od známých maminek jsme také spokojeni. Sirup překvapil svou pomerančovou příchutí. a určitě má velké plus i jeho složení. Doufám, že po užívání se nám vyhnou různé neduhy.
příloha
klad příchuť
klad -
avatar
Tereza
Chuť sirupu super, obě děti (3roky a 2roky) úplně v pohodě přijímají. Sirup obema velmi chutná. Jednoduché podávání sirupu diky prilozene odmerce. Uchováváme v lednici,ale mozna by byt ani nemuselo. Jsme spokojení. Cena v lékárně je celkem příznivá. Doporucuji vyzkoušet.
klad Chuť
klad Dávkování
klad Balení
klad Cena
klad Nic
Zobrazit více recenzí