Testeři dopřáli svému tělu thajskou masáž v pražském studiu Gold Hand Thai Massage

image
otestováno
Počet recenzí
32
jak jste hodnotily
5
21x
4
10x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 4. 5. 2022
do 30. 6. 2022

Gold Hand Thai Massage salon

Thajské masáže jsou ideálním prostředkem pro uvolnění vašeho těla a navození vyváženého stavu mysli. Navštive je v salonech v Hotelu International na Praha 6 v Dejvicích nebo na Praze 1 v centru ve Vodičkově ulici.

V tomto testování si můžete vybrat jednu ze dvou thajských masáží v Salonu Dejvice - Hotel International Praha.

Klasická thajská masáž

Masáž prováděná všemi končetinami působící na tlakové body pro navození celkové harmonie těla.

Aromatická olejová masáž:

Relaxační masáž pro uvolnění svalového napětí a navození psychické rovnováhy s použitím aromatických olejů.

Salon Dejvice - Hotel International Praha

Koulova 1501/15, 160 00 Praha 6 - Dejvice 

*Salon je otevřený každý den včetně víkendů od 10:00, proto Salon preferuje návštěvu v dopoledních hodinách


Sledujte také na Youtube a TikTok.


Více informací o službách najdete TADY nebo na Facebooku a Instagramu.

Hodnocení
32
avatar
Hana
Masaz v salonu Gold Hand Thai Massage byla profesionalni. Vedi kam presne sahnou a promackavanim bod uvolni. Mistnost cista a utulna. Prijemna hudba. Po masazi sklenice studene vody bylo dalsi prijemne prekvapeni. Pul hodiny je opravdu malo, doporucuji na relax alespon 60 minut. Jedine co trosku vytknu je, ze se me nikdo nezeptal, zda mi nevadi muz na masaz. Byl uzasnej, ale zeptat by se meli. Jinak moc dekuji, bylo to fajn. Vratim se
klad Profesionalni, ciste, ochota
klad Bez zaporu
příloha
avatar
Nicole
Masáž byla příjemná, slečna věděla, co dělá. Zejména pokud šlo o oblast ramen a zad, tak přesně věděla kde a jakou intenzitou sáhnout. Měla jsem zablokované jedno rameno a po masáži ta bolest ustoupila. Celkově masáž a přístup hodnotím velice pozitivně, určitě přijdu znovu. :)
klad Přístup, vybavení, ochota a provedení
klad Nemám, co vytknout. Jedině, že se mne nikdo ke konci nezeptal, jestli nechci skleničku vody. V pokoji bylo docela horko.
avatar
Táňa
Masáž byla velmi příjemná a během krátkých třiceti minut jsem se rychle vyrelaxovala. Masérka se často ptala, zda je vše v pořádku a byla velmi profesionální. Velmi pozitivně hodnotím i prostředí ve kterém masáž probíhala - čisté a voňavé. Z masáže jsem odcházela vyrelaxovaná a spokojená.
klad celková masáž a moc milý pán na recepci
klad prostředí
klad až moc převoněná místnost, ve které masáž probíhala
avatar
Milada
Úžasný zážitek, čisté prostředí,uklidňující hudba a profesionální masérka.Domlouvaly jsme se anglicky, masérka mi dala do těla, ale po dvou dnech jsem se cítila skvěle, masáž byla opravdu účinná, mohu říci, že ze všech salonů, které jsem navštívila, je tenhle opravdu top a budu ho doporučovat všem svým známým
klad Prostředi, přístup, celková péče
klad Nemam žádný negativní postřeh
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Ráda bych se podělila o svou zkušenost s masáží v Gold Hand Tahi Massage v Dejvicích, kde jsem byla včera na thajské masáži. Masážní centra navštěvuji často, ale tohle bylo doslova božské. Při příchodu mě uvítala příjemná paní masérka, mluvila českoanglicky (pro mě to problém není, anglicky umím, česky bychom se také v pohodě domluvili), byla moc milá, usměvavá a hlavně šikovná! Thajská masáž s kombinací olejíčku byla opravdu relaxační a cítila jsem se po ní jako nová. Krásně mě „prokřupala“, i tam, kde bych to nečekala. Na to, jak byla drobná, měla opravdu sílu a obdivuju, s jakým nasazením svou práci dělá. Ptala se, jestli je vše OK, jestli něco nebolí. Odcházela jsem jako nový člověk. Prostředí bylo krásné a čisté, příjemná hudba a zvuk tekoucí vody mě dostal opravdu do „zenu“ a ačkoliv bývám při thajských masážích často spíš napnutá, tuhle jsem si opravdu užila a vypustila z hlavy všechny možné myšlenky a jen si užívala skvělou péči. Doporučuji všem, já přijdu určitě znovu. Děkuji!
klad přístup masérky
klad prostředí (vůně, relaxační zvuky vody a hudba)
klad intenzita masáže
klad nemohu nic vytknout
příloha příloha
avatar
Iryna
Bylo to vše naprosto úžasný. Pří masáži jsem se cítila jako někde v oblacích. A po masáži velká uvolněnost svalu a myšlenek. Hezká místnost kde se prováděla masáži. Taky dobrý přístup k klientům a příjemný personál. Měli hezký voňavý krémy. Od všeho srdce mohu jen Doporučit!
klad Moc se mi líbila celková atmosféra a hlavně kvalita masáže
klad Nebylo nic co by se mi nelíbilo
avatar
Kristina
Thajskou masáž v pražském studiu Gold Hand Thai Massage jsem si velmi užila. Dařilo se mi vypnout hlavu a jen si užívat pocity, které masáž vyvolávala. Odcházela jsem s dobrou náladou a uvolněnou krční páteří. Vřele masáž všem, kdo o ni budou mít zájem, doporučím.
klad prostředí
klad vůně
klad uvolněná krční páteř
klad zatím jsem na nic nepřišla
avatar
Tereza
Hezký a čistý salon v hotelu na Praze 6. Slečna byla šikovná, akorát neuměla česky, ale jen anglicky, což mě osobně nevadilo. Masáž byla moc příjemná a uvolňující. Stihli jsme masáž zad, krku a nohou. I když jsem přišla později, tak pán na recepci byl milý a vstřícný.
klad Čistota
klad Příjemná masáž
klad Ceník
klad Recepcd
klad Pro mě trochu hůře dostupná lokalita
avatar
Lucie
Prostředí bylo příjemné, líbila se mi relaxační hudba. Masáž byla intenzivní, ale dokázala jsem při ní hezky zrelaxovat. Masérka byla opravdu poctivá, přišlo mi, že se mi opravdu plně a soustředěně věnuje. Po masáží jsem se cítila skvěle. Bohužel negativně hodnotím cenu masáží, v porovnání s jinými thajskými masážemi jsou tyto dražší.
klad Prostředí
klad Skvělý pocit po masáži
klad Vysoká cena
avatar
Nikola
V první řadě musím pochválit milé chování personálu, často navštěvuji jiné thajské masážní salóny a takovéhle příjemné jednání málokdy vidím. Masáž prováděl mladý klučina, který měl poměrně sílu, takže pro ty kteří mají rádi jemnější masáže, je třeba upozornit, mně to nevadilo, protože mě pěkně rozmasíroval a po odchodu jsem měla příjemný pocit uvolnění. Na to že se jednalo o 30 minutovou masáž, krásně mě kompletně namasíroval, srovnatelně s 60 minutovou masáží jinde. Umístění je celkem taky fajn, co se dostupnosti týče. Suma sumárum, děkuji a určitě doporučuji ?✌️
klad příjemná masáž
klad ochotný personál
klad Prostředí by mohlo být útulnější
avatar
Jarmila
Z masáže v salonu Gold Hand Thai Massage Praha 6 jsem byla nadšená. Nic podobného jsem dosud nezažila. Cítila jsem se uvolněně, odpočatě a zrelaxovaná. Paní masérka byla příjemná. Promasírovala mi zkušeně celé tělo. Povedlo se jí zharmonizovat mi tělo i mysl. Moc děkuji a můžu jen doporučit.
klad prostředí
klad relaxační hudba
klad šikovné ruce paní masérky
klad velice příjemná paní masérka
klad bylo obtížnější se objednat
avatar
Martina
Celkový pocit z Gold Hand Thai Massage servisu bol veľmi pozitívny, mala som rôzne očakávania, nakoľko to bola moja prvá thajská masáž. Masáž ako taká bola príjemná, zamestnanci veľmi milí a ochotní. Určite doporučujem vybrať si dĺžku aspoň 60 min, aby bol efekt čo najlepší. Celkovo veľmi pozitívna skúsenosť.
klad milí personál
klad ochotní zamestnanci (vzali ma skôr ako bol dohodnutí termín)
klad intenzívna masáž
klad hluk počas masáže
avatar
Tomáš
Velice kvalitní typ masáže, ale né každému může vyhovovat její tvrdost. Tento typ masáže doporučuji pro všechny, kteří mají problémy se zády atp. Opravdu kvalitní protáhnutí velkého počtu svalů a kloubů. Zanedlouho zopakuji, doporučil jsem tuto masáž i známým.
klad příjemné prostředí
klad příjemný personál
klad kvalita masáže
klad čekání
avatar
Jarmila
masáž, kterou jsem měla možnost dnes otestovat, byla skvělá, masérka i pán v recepci velmi milí a ochotní, byla jsem velmi spokojena, objednala jsem se na další masáž. Prostředí velmi příjemné, nachází se ve 2. patře hotelu. Voňavé, čisté a příjemné prostory.
klad technika masáže
klad nic
avatar
David
30 minutová thajská masáž, kterou jsem měl možnost vyzkoušet byla velice příjemná, uvolňující a relaxační. Slečna masérka opravdu věděla co dělá a kam sáhnout, za což jí patří veliká pochvala. Prostředí studia bylo velice útulné a personál byl velice milý a vstřícný ke všem mým přáním a požadavkům. Určitě to nebyla má poslední návštěva.
klad Zkušená masérka
klad Útulné prostředí
klad Milý personál
klad -
avatar
Petra
Celková zkušenost s Gold Hand Thai Massage byla skvělá. Od příchodu, kdy se na recepci usmíval sympatický pán, až po profesionalitu thajské masérky. Masáž byla dost intenzivní, ale cítila jsem po ní velké uvolnění a určitě jsem tam nebyla naposled. Masáž bych určitě doporučila všem, kteří se chtějí uvolnit na masáži díky profesionálům.
klad prostředí
klad profesionalita
klad celkový proces
klad žádné
avatar
Martina
Skvela prace, prijemny personal, hezke prostredi hotelu International. Masaz byla skvelym zazitkem a uvolnenim celeho tela, i duse, vzpruha pro den fyzicka i psychicka. Po masazi sklenka vody. Vse k dispozici vcetne zupanu v mistnosti pro masaz. Maserka mluvila tak, ze ji bylo rozumet, byla prijemna a celkove navstevu doporucuji.
klad Prostredi
klad Masaz
klad Misto, kde masaze jsou
klad Parkovani pred hotelem,
klad prostory, kde procedury probihaji
klad nemela jsem problem s nicim
příloha
avatar
Anežka
Masáž probíhá v budově velkého a impozantního hotelu na Praze 6. Ze začátku může být náročnější místo najít, avšak při následování všech cedulí se není možné ztratit. Místo, kde probíhají samotné masáže, je tématicky vyzdobené a já jsem si připadala, jako kdybych byla skutečně v Thajsku. Po přivítání na recepci jsem byla zavedená do malého pokojíčku, který byl příjemně vyhřátý a silně provoněný masážními oleji a dalšími vůněmi. Samotná masáž byla relaxační a uvolňující. Nebyla ani příliš silná ani příliš slabá, ale jako přesně dělaná pro mě. Užila jsem si i krátkou masáž obličeje, která pro mě byla novinkou. Po masáži jsem si připadala trošku jako v novém těle, svaly byly příjemně zrelaxované.
klad Prostředí
klad Příjemný personál
klad Relaxační masáž
klad Složitějši najít místo
avatar
Martina
Skvělá thajská masáž! Od příjemného, klidného prostředí a jeho autentičnost, přes vřelé uvítání recepce, až po velmi zdatné a profesionální ruce masérky Mony. Pro thajskou masáž jsem se rozhodla z důvodu sedavého zaměstnání a bolestí hlavy, návštěvou tohoto studia jsem rozhodně neprohloupila a masáž naprosto splnila mé očekávání. Navíc skvělá dostupnost, v hotelu dobře označena lokace, klidné prostředí a profesionalita zajištěna masérkami z Thajska… nemám co bych vytkla, proto opravdu doporučuji.
klad masérky z Thajska - profesionalita
klad autentické prostředí
klad vstřícný personál
klad budova hotelu zvenčí
avatar
Klára
Masaz byla super. Nejsem uplne typ cloveka co by thajskou masaz vyhledaval, ale jednou za cas poradne promackani neni na skodu. Salon byl prijemny, cisty, vonavy. Maserka byla pecliva. Promasirovala mi zada a zamerila se na oblast ramen a lopatek kde jsem to mela ztuhle. No pekne to bolelo, ale za to ted v tramvaji mam pocit ze litam. Bozi. Doporucuji zajit na masaz bez narocneho ucesu, masiruje i hlavu a pekne to rozcucha.? Ocenuji ze nervala koncetiny do ruznych uhlu ?.
klad Prostredi
klad Pozitivji nalada
klad Peclivost
klad Akorat tlak maserky
klad Na lehatku byla dekorace se kterou jsem nevedela kam dat
klad Rychlost pri promackavani (ale to je mnou)
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel