GPS sportovní hodinky TomTom

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
31x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 2. 6. 2015
do 1. 6. 2015

[*] [*] [*] SPECIÁLNÍ TESTOVACÍ PROJEKT / TESTERKY JSOU VYBÍRÁNY ZE VŠECH REGISTROVANÝCH ŽEN NA NAŠEM PORTÁLU A OSLOVOVÁNY NAPŘÍMO [*] [*] [*]

Jednička na trhu autonavigací, značka TomTom, využila své zkušenosti se satelitní komunikací a uvedla své vlastní sportovní hodinky.

Jsou určeny nejen pro běžce, ale taky pro milovníky dalších sportů, jako cyklisty, plavce, lyžaře, fotbalisty a díky vestavěnému akcelerometru i pro sporty pod střechou.

Díky špičkovému GPS senzoru dokážou hodinky měřit vše, co sportovec potřebuje: vzdálenost, rychlost, čas, tempo, množství spálených kalorii a srdeční tep. Ten měří pomocí externího hrudního pásu, nebo u vyšších modelů Cardio pomocí snímače integrovaného přímo do řemínku hodinek.

Hodinky slouží jako ideální partner pro trénink. Dokážou v reálném čase porovnat aktuální výkon s těmi předchozími, nebo řídit přesný intervalový trénink. Jestli pracujete na spalování tuku, na vytrvalosti nebo na rychlosti, hodinky Vás udrží v té správné zóně tepové frekvence. Informace z aktivit zobrazí na smartphonu nebo exportují na nejoblíbenější aplikace, jako Endomondo, RunKeeper a mnoho dalších.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
38
avatar
Lucie
klad GPS sportovní hodinky TomTom jsou opravdu skvělé a hlavně praktické. V dnešní době je toho na trhu sice moc, ale tyto hodinky to tom mě opravdu dostaly. Mám je sice jen krátkou dobu, ale jsem s nimi moc spokojená. Spadly mi i na zem a nic se jim nestlo, takže zpracování ej opravdu kvalitní :)
avatar
Věra
klad GPS sportovní hodinky TomTom jsou báječným pomocníkem při sportu. Já jsem sportovním nadšencem a sport patří neodmyslitelně k mému životy. Tyto hodinky jsem objevila zde, právě díky Ženámsro a hodlám si je určitě pořídit. Moc mě zaujaly. Mám ráda věci, které mi usnadňují život
avatar
Petra
klad Tyto sportovní hodinky jsou skvělá věcička pro všechny náruživé i příležitostné sportovce. Máte tak přehled o uběhnutých nebo najetých kilometrech, o vaší tepové frekvenci. Mají zkrátka spoustu užitečných funkcí, které byste při sportování mohli potřebovat. Pohodlné nošení, netlačí.
avatar
Daniela
klad GPS sportovní hodinky TOMTOM jsou fantastické. Hodinky jsou jednoduché na ovládání a vše Vás krásně naviguje. Můžete si nastavit několik programů. Od hubnutí až po budování vaší kondičky. Hodinky sdílíte s vaším mobilem nebo počítačem a můžete tak sledovat vaše výsledky, cestu běhání a všechny vaše aktivity. Rozhodně je všem doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Bibika
klad vřele doporučuji, za mě maximální spokojenost a radost, příjemně překvapená!!8-)8-)
klad
klad
avatar
Anna
klad Vyzkoušela jsem více typů sportovních hodinek,ale tyhle se mi zdají určitě nejlepší díky počtu funkcí i jejich designu a možnosti využít je na širokou škálu sportů..já jsem je využila hlavně na běhání a jízdu na kole..dobré je i to,že se dají využít i na sporty vevnitř..
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Tamara
avatar
Renata
klad Přesto, že hodinky vypadají mohutně tak na ruce krásně sedí, jsou přehledné, manuál je jednoduchý a vzhledem k tomu, že funguji jako osobní trenér, uvítala jsem i programy navíc jako stopky, program na kruhový trénink. Také mě zaujal přenos dat včetně GPS. Rychlý jasný přehled a to mi trenéři máme rádi. Dopouručila bych je dále pro každého, kdo chce se svým tělem něco dělat jako hlídač velmi praktické.:)
klad Navyknout si na nabíjení, které je stejné jako u mobilu...První naučení jako se vším, ale pak už vám půjde trénink sám:) ........................................................................................................................
avatar
Kristýna
klad Skvělý doplněk pro aktivní sportovce - neskutečné, co všechno se "do hodinek vejde":) Obrovská výhoda u modelu Multi Sport Cardio je to, že snímač srdečního tepu je zabudován přímo v hodinkách - tj. žádný hrudní pás! Opravdu super vychytávka. Palec nahoru dávám možnému rozdělení tréninku do 5ti různých zón intenzity = zkrátka si nastavíte svůj CÍL a hodinky vás při cvičení upozorňují, zda přidat nebo zpomalit.
avatar
Eva
klad Hodinky TOMTOM mě mile překvapily. Běhání je mojí vášní a s těmito hodinkami bylo běhání ještě příjemnější. Sice mě překvapilo, že to abych spalovala tuky, tak není potřeba rychlého běhu. Při běhání jsem se udržovala v tepové frekvenci na spalování tuků a musím říci, že po měsíci běhání s těmito hodinkami se dostavily výsledky. Hodinky jsou jednoduché na ovládání a vše Vás krásně naviguje. Můžete si nastavit několik programů. Od hubnutí až po budování vaší kondičky. Hodinky sdílíte s vaším mobilem nebo počítačem a můžete tak sledovat vaše výsledky, cestu běhání a všechny vaše aktivity. Rozhodně doporučuji!
avatar
Jana
klad Otestovala jsem výrobek TomTom, který může být určen, jak profesionálním sportovcům tak i amatérům a který vás zaujme i svým červeno - černým designem.
klad TomTom Runner Cardio je velice zajímavé zařízení, které je už dle jména určeno zejména pro běžce. Jeho velkou předností je kromě integrovaného GPS snímače i zabudovaný vysoce přesný monitor srdečního tepu, takže vám tím odpadá potřeba nepříliš pohodlného hrudního pásu. Hodinky můžete použít nejen venku, ale i na běžeckém pásu ve fitku. Zabudovaný GPS snímač má tu výhodu, že nemusíte používat žádný externí měřič ale máte kompaktně vše v jednom. Hodinky umí změřit vzdálenost, tempo, rychlost a k tomu přidává i počet spálených kalorií. Monitor srdečního tepu zcela nahrazuje hrudní pás. Měření tepové frekvence je přesné a probíhá přes LED diodu na spodní straně sporttesteru. Můžete si zvolit i jednu z 5 zón srdečního tepu, podle které poběžíte - Jednoduchý, Spalování tuků, Vytrvalost, Rychlost a Sprint. Dostáváte upozornění ve formě pípnutí nebo vibrací.
klad Runner Cardio jsou vodotěsné do 5 ATM a lze s nimi vyrazit do jakéhokoliv počasí. Displej je odolný proti poškrábání, dostatečně velký a je dobře čitelný i na přímém slunci. Jednoduché procházení menu je zařízeno ovládáním joysticku umístěného na řemínku.
klad Tyto sportovní hodinky bych i přes drobné výhrady doporučila.
klad Co bych mohla vytknout je špatně se zapíná řemínek, po vybití je nutné vše znovu nastavit a výdrž baterie při zapnutí GPS cca 8h, což když jsem vyjela na celodenní výlet na kole a chtěla si změřit svůj výkon mi nebylo umožněno.
avatar
Renata
avatar
Tomáš
avatar
Helena
avatar
Lenka
avatar
Kristýna
klad Hodinky TOMTOM jsou super vychytávka pro všechny, kteří žijí pohybem. Vždycky jsem ráda běhala a stěžovala jsem si, že nehubnu. Bylo mi vysvětleno, že nehubnu, protože mám moc vysokou "tepovku". Hodinky jsou super v tom, že měří tep na zápěstí a nastavíte si na nich, zda chcete hubnout nebo budovat kondičku a podle toho vás hodinky upozorňují, zda máte zpomalit nebo zrychlit. Super, určitě doporučuji!
Zobrazit více recenzí