GPS sportovní hodinky TomTom

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
31x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 2. 6. 2015
do 1. 6. 2015

[*] [*] [*] SPECIÁLNÍ TESTOVACÍ PROJEKT / TESTERKY JSOU VYBÍRÁNY ZE VŠECH REGISTROVANÝCH ŽEN NA NAŠEM PORTÁLU A OSLOVOVÁNY NAPŘÍMO [*] [*] [*]

Jednička na trhu autonavigací, značka TomTom, využila své zkušenosti se satelitní komunikací a uvedla své vlastní sportovní hodinky.

Jsou určeny nejen pro běžce, ale taky pro milovníky dalších sportů, jako cyklisty, plavce, lyžaře, fotbalisty a díky vestavěnému akcelerometru i pro sporty pod střechou.

Díky špičkovému GPS senzoru dokážou hodinky měřit vše, co sportovec potřebuje: vzdálenost, rychlost, čas, tempo, množství spálených kalorii a srdeční tep. Ten měří pomocí externího hrudního pásu, nebo u vyšších modelů Cardio pomocí snímače integrovaného přímo do řemínku hodinek.

Hodinky slouží jako ideální partner pro trénink. Dokážou v reálném čase porovnat aktuální výkon s těmi předchozími, nebo řídit přesný intervalový trénink. Jestli pracujete na spalování tuku, na vytrvalosti nebo na rychlosti, hodinky Vás udrží v té správné zóně tepové frekvence. Informace z aktivit zobrazí na smartphonu nebo exportují na nejoblíbenější aplikace, jako Endomondo, RunKeeper a mnoho dalších.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
38
avatar
Renata
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Martina
avatar
renata
avatar
Petra
klad Chcete zhubnout? Zlepšit kondičku? Zvýšit rychlost? Sportovat efektivněji? Tyto supr nadupaný hodinky vám pomohou! Měří tep, rychlost, vzdálenost, čas, spálené kalorie, když se pohybujete venku, tak i trasu. Pro mě nejzajímavější údaj – srdeční tep, když se chcete udržet v určité zóně a odchýlíte se z ní, tak vás vibrací hodinky na to upozorní. Všechny aktivity jednoduše pomocí bluetooth synchronizujete se svým telefonem nebo počítačem a máte tak skvělý přehled o všech svých aktivitách. Plusem je i jednoduché a intuitivní ovládání.
avatar
Marika
avatar
Kristýna
klad Hodinky TOMTOM jsou super vychytávka pro všechny, kteří žijí pohybem. Vždycky jsem ráda běhala a stěžovala jsem si, že nehubnu. Bylo mi vysvětleno, že nehubnu, protože mám moc vysokou "tepovku". Hodinky jsou super v tom, že měří tep na zápěstí a nastavíte si na nich, zda chcete hubnout nebo budovat kondičku a podle toho vás hodinky upozorňují, zda máte zpomalit nebo zrychlit. Super, určitě doporučuji!
avatar
Dagmar
avatar
Michaela
avatar
Jana
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Kristýna
klad Skvělý doplněk pro aktivní sportovce - neskutečné, co všechno se "do hodinek vejde":) Obrovská výhoda u modelu Multi Sport Cardio je to, že snímač srdečního tepu je zabudován přímo v hodinkách - tj. žádný hrudní pás! Opravdu super vychytávka. Palec nahoru dávám možnému rozdělení tréninku do 5ti různých zón intenzity = zkrátka si nastavíte svůj CÍL a hodinky vás při cvičení upozorňují, zda přidat nebo zpomalit.
Zobrazit více recenzí