Testovaly jsme knihu Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti. A výsledek? 88% z vás říká ano!

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
11x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 29. 7. 2017
do 31. 8. 2017

Pokud si myslíte, že v dnešní hektické současnosti nelze být úspěšný, a zároveň žít harmonicky a v klidu, pak si přečtěte tuto knihu. Ukážeme vám, že to možné je.

Najděte cestu ke klidu a vyrovnanosti 

V této plnobarevné knížce, která svým atraktivním a komplexním přístupem nemá na českém trhu konkurenci, se dozvíte:

  • jakými postupy výrazně zlepšit využití svého mozku
  • jak efektivně a kreativně myslet
  • jak se snadněji učit se a naučené používat pro vytváření nových nápadů
  • jak trénovat paměť a neotřele řešit problémy
  • jak využít mocnou sílu alfa frekvencí, imaginace a vizualizace
  • jak zařadit všímavost (mindfulness) do svého každodenního života
  • jak se zbavit přemíry stresu a efektivně pracovat se svými emocemi

Jednotlivá témata jsou v knize zajímavě a přehledně zpracována pomocí myšlenkových map.

Knížka obsahuje řadu praktických cvičení, příkladů, osvědčených návodů i tipů a jako bonus audionahrávky s nácviky alfa stavů a jednoduchých meditací (odkazy na stažení naleznete v tištěné knize). 
 
Autorky se využitím mozku, všímavostí, zvládáním stresu a silou emocí dlouhodobě zabývají a mají postupy vyzkoušeny jak samy na sobě, tak na svých klientech.

 
Přejeme pěkné čtení, klid a vyrovnanost! *enzo*

Hodnocení
14
avatar
Věra
klad Kniha Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti je pro mě cestou a pomůckou, jak krok za krokem přeprogramovat svou mysl k úspěchu. Věřím, že se vše dá nacvičit a jako u všeho to chce vůli a pravidelnost :) Super pomocník na cestě k úspěchu!
avatar
Marika
klad Vhodná knížka pro všechny, kteří pracují na svém lepší já a harmonii v životě. Je psána velice prakticky, aby skutečně sloužila jako průvodce životem při zvládání každodenního stresu, ale nabízí mnohem více. Audio jako bonus pro lepší vnímání "látky".
avatar
Kamila
klad Nacházím neustále cestu k vyrovnanosti: Autorky se využitím mozku, všímavostí, zvládáním stresu a silou emocí dlouhodobě zabývají a mají postupy vyzkoušeny jak samy na sobě, tak na svých klientech... ukazují tak cestu, jak je to možné. Ráda si nechám poradit, navést, ať vím že postupuji správně.
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost přečíst testovanou knihu - Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti. Kniha byla pro mě velmi čtivá, velmi se mi líbí barevné pojetí knihy. Oceňuji možnost s knihou pracovat, obsahuje tipy a praktická cvičení. Doporučuji knihu přečíst tomu, koho toto v dnešní době populární téma zajímá.
avatar
jitka
klad Kniha mě velice zaujala, hned díky úvodu jsem si ke knize stáhla i aplikaci a zkoušela různé formy meditace a sebeuvědomování. Kniha je prošpikovaná návody jak sám se sebou pracovat, motivovat se a pochopit různou formou své myšlenkové pochody a usměrňovat je. Musím říci, že jsem si ke knize psala poznámky a různé myšlenkové mapy nebo příběhy slov zkoušela vlastní praxí a něco na tom je, trénuji dále na nákupním seznamu a vymýšlím si své příběhy. Najít klid a vyrovnanost není otázka několika cvičení, přesto jsem se dokázala čtením knihy zklidnit a plně se koncentrovat na text, pro mě je kniha přínosnou a určitě se k ní budu opakovaně vracet.
příloha
avatar
Hela
klad Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti.. ano silné fráze, které na první pohled zaujmou, protože každý se v dnešní době cítíme nekonfortně, jak by také ne. Kniha obsahuje strašně moc cizích a přejatých slov, naprosto zbytečně. Celkově obsahujeme návod, jak postupovat ke zklidnění a uvědomování si, spoustu těchto návodů jsem už v životě slyšela, jen trochu jinak podaných nebo vysvětlených. Pracuji v obchodu a tak mám za sebou i mnoho různých kaučingových školení a bohužel pro mě kniha neobsahuje nic nového. Vzhled knihy je moderní, obsah barevně i strukturovaně pojatý, přehledný. Děkuji
příloha
avatar
Pavel
klad Byl jsem mile překvapen když jsem zjistil, že mi bude tato kniha zaslána. Čtu hodně a knihy kupuji často, mám jich tedy doma poměrně dost a přečtení této knihy odložím na později. Myslím, že by se knihy měly číst v pořadí v jakém cítíme, že je přečíst potřebujeme. Nicméně, knihu jsem si prolistoval. Zastavil jsem se na kapitole Myšlenkové mapy, o kterých jsem už v minulosti slyšel a myslím, že je to zajímavá pomůcka. Téměř na všechna témata, která jsou v knize obsažena se těším, zahlédl jsem i takové, které mne příliš nezaujaly, ovšem uvidím po kompletním přečtení knihy a rád poté doplním plnohodnotnou recenzi. (V souvislosti s knihami se nedá doporučit či nikoliv. Každá kniha si najde čtenáře, který ji potřebuje a je pro něj hodnotným přínosem. A takové, které tímto jsou pro mne, nemusí být pro jiného.)
avatar
Lucie
klad Děkuji za možnost testování. Čtu hodně a myslím si, že i vcelku rychle, ale tato kniha si zaslouží několikeré zastavení, zamyšlení a zopakování...Kniha je přehledná a pro mě "čtivá". Vzhledem k tomu, že se právě snažím zamýšlet nad životem a kvalitou jeho prožívání. Knihu bych doporučila všem lidem, kteří žijí v této uspěchané době. Každého jistě zaujme jiná část knihy, ne všechny části jsou pro každého. Každý si najde to své důležité. Oceňuji praktická cvičeníčka a audionahrávky (které je ale nutné stáhnout na webových stránkách - ale měl by zvládnout nejspíš každý). Já osobně knihu předávám dál v rodině.
avatar
Kateřina
klad Knihu jsem přečetla celou, nejvíce mě zaujaly kapitoly Trénovat mysl - ano, či ne?, Jak na paměť, Co bychom měli vědět o našem myšlení, Emoční inteligence a naše efektivita. Je to spíše taková učebnice se spoustou praktických příkladů, kde si každý najde to svoje. Líbí se mi i grafické zpracování. Doporučuji.
avatar
denisa
klad Děkuji za možnost testovat kniha je velmi zajímavá a naučná určitě ji půjčím i ostatním členům rodiny jsem z ní nadšená nemám ji ještě přečtenou ale už teď vím že ji přečtu celou děkuji za možnost testovatt kniha je velmi prehledna a dá se v ní dobře orientovat
avatar
Michaela
klad Kniha se mi opravdu líbí, mám radost, že ji mám. Samozřejmě ji nestačí jen "přečíst", je potřeba s ní pracovat, pokud chce člověk opravdu něco změnit, a to zabere čas. Takže na hodnocení jejího přínosu je ještě brzy. Jinak z praktických důvodů oceňuji měkkou vazbu, také vysoko hodnotím grafickou úpravu knihy - je moderní a přehledná.
avatar
Alena
klad Opravdu me potesilo,ze jsem byla vybrana v testovani tehle knizky. Knizka me nadchla uz od zacatku,prinasi spoustu uziteckych a praktickych rad, zajimave jsou i nazorna cviceni. Knizka me opravdu zaujala i svymi audio nahravkami ,ktere je mozne stahnou na internetovych strankach vytvorenych pro. Tuto knihu
avatar
Marie
klad Ačkoli nemám knihu celou dočtenou, moc se mi líbí podání a sty, kterým je napsaná. A úplně nej jsou tréninkové článečky, které člověka pěkně navedou,jak v dané situaci správně zareagovat.Celá rodina už se těší,až já dočtu a tato kniha bude putovat dále.
avatar
Petra
klad Další povedená kniha z nakladatelství Grada. Velice pěkně napsaná a čtivá. Ideální pro lidi ve stresu a v napětí, pomůže vám zklidnit mysl a vyrovnat se s různými starostmi a problémy. Lépe se pak budete vyrovnávat s každodenními stresy a budete se cítit lépe.