Otestovaly jste tuto milou knihu pro všechny maminky

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
7x
4
7x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 12. 12. 2017
do 14. 1. 2018

Maminka. Ať je vám pět nebo padesát, pořád to bude jeden z nejdůležitějších lidí ve vašem životě. Dejte jí vědět, že ji máte rádi. Tato krásná kniha jen čeká na vaše vyplnění. Přidejte fotografie, vlastní kresby, hezká slova a příběhy a vytvořte originální dárek. 

Originální vyznání, které můžete vyplnit a darovat se vám zalíbilo na 77%

Vybíráme z recenzí:

3.1.2018
Tuto knížku bych doporučila každému. Já jsem díky ní vzpomínala na to, co vše jsem s maminkou prožila a jak málo jsem jí za její pomoc děkovala. Mojí mamince už bylo 88 let. Hrozně ráda vaří a stále má starost, aby nikdo neměl hlad. Je ochotná kdykoliv, s čímkoliv a komukoliv pomoci. Díky mami.
 

Je jediná na světě a nedá se k ničemu přirovnat: maminka. Je vždy na naší straně, ať děláme dobré, či špatné věci. Je naší první a nejdůležitější životní láskou. Chrání nás a utěšuje, je naším nejlepším kritikem a největším fanouškem.

Přesto nebo možná právě proto nám často scházejí slova, abychom jí toto všechno řekli. Koupit kytici ke Dni matek a hlesnout mám tě ráda nestačí (i když maminka by řekla, že ano). Je potřeba udělat víc. Nikdo jiný si nezaslouží tolik chvály jako ona, tak sem s ní.

Každá maminka a každé dítě si v sobě nese příběh, je to příběh té největší lásky na světě. Napište ho. Vyplňte tuto knížku a vytvořte největší vyznání lásky všech dob.


*heart* Vytvořte originální poděkování člověku, který nás miloval, ještě než nás spatřil: mamince. *heart*

 

Své recenze vkládejte nejpozději do 14. 1. 2018. Děkujeme! *enzo* 

Hodnocení
16
avatar
Hana
klad Moc hezka kniha, moc hezky nápad. Ja sama obema dětem delam vzpominkove knizky od narozeni, takže tato varianta obráceně se mi hned zalibila. Vyplnila jsem jen pár zakladnich veci které jsem věděla a jako dárek dala mamince. Moc se ji líbila a zbytek doplňujeme ve volných chvilich spolu.
avatar
Lucie
klad Tak toto je moc milá a roztomilá knížka, kterou doporučuji všem romantickým duším. A ne jen těm, ale všem rodičům, ale i nerodičům, protože je to pěkná kniha, která se dobře čte a pěkně si u ní odpočinete. Doporučuji, bude se číst sama. Navíc není drahá a doma se neztratí
avatar
Andrea
klad Moc hezka kniha, moc hezky nápad. Ja sama obema dětem delam vzpominkove knizky od narozeni, takže tato varianta obráceně se mi hned zalibila. Vyplnila jsem jen pár zakladnich veci které jsem věděla a jako dárek dala mamince. Moc se ji líbila a zbytek doplňujeme ve volných chvilich spolu.
avatar
Aleš
klad Moc hezka kniha, moc hezky nápad. Ja sama obema dětem delam vzpominkove knizky od narozeni, takže tato varianta obráceně se mi hned zalibila. Vyplnila jsem jen pár zakladnich veci které jsem věděla a jako dárek dala mamince. Moc se ji líbila a zbytek doplňujeme ve volných chvilich spolu.
příloha
avatar
Michaela
klad Myšlenka je to určitě zajímavá, stejně jako existují knihy, které vyplňují maminky svým dětem a zachycují v nich první důležité okamžiky v jejich životě, i tato kniha zřejmě bude muset být vyplňována postupně, během mnoha měsíců či let, aby to mělo význam. Je tak obsáhlá, že si neumím představit ji vyplnit během chvilky. Stejně tak mnohá témata vyžadují hlubší zamyšlení. Pokud tomu ovšem věnujete čas a lásku, může to být krásný dárek.
avatar
Markéta
klad Je to krásný nápad, který každou maminku velmi mile překvapí. A zároveň je to dárek, který mamince zůstane a dá se dál doplňovat a rozšiřovat, když někdo bude chtít. Případně předávat z generace na generaci dál. :)
klad Je mnohem obsáhlejší, než bych čekala a asi bych ji udělala trošku stručnější. Vyplňování zabere dlouhou dobu a nejsem si jistá, že v tom bude to nadšení, jaké na začátku.
avatar
Eva
klad Hezké zpracování, přehledné a jedoduché.
klad Mnoho informací jsem nebla schopna vyplnit, musela bych je vyplňivat s mamkou .. coz malinko postradalo smysl.
avatar
Jana
klad Knížka má hezkou pevnou vazbu krásný nadis slibuje krásní dárek a věnování a cene je přijatelná knížka potěší myšlením že matka bude překvapená dopuručila bych knížku jako darak k vánočům nebo jako věnování ke,dni matek v knížce jsou i místa na fotky. A krásná ilustrace
avatar
Andrea
klad Hezká pevná vazba. Adekvátní cena.
klad Knihu jsem si naštěstí pořídila dost dopředu. Na vyplnění je potřeba hodně času. Hodněkrát se opakuje to samé. Je až moc rozsáhlá. Často nevím co vyplnit. Kdybych si knihu v knihkupectví více prohlédla, nakonec bych jí nekoupila. Dala bych větší prostor individuálnímu sdělení.
avatar
Jana
klad Knizka ma jezkou pevnou vazbu,hezky napis.Je za dobrou cenu a slibuje krasny darek a venovani
klad Prilis mnoho veci na vypsani.Kdybych to tusila,rovnou napisi vlastni knihu.Mnoho veci bylo pro me nevyplnitelnych. Kdo ma hodne zazitku a vse si pamatuje asi dobre. Ja to vzdala a nevyplnenou knihu vratila a koupila jiny darek.
avatar
Alena
klad Líbí se mně, že je kniha z pevných desek a má kvalitní pevné listy. Dobře se na ně píše. Hodně si při psaní zavzpomínám, to bych za normálních okolností neudělala. Knížka určitě není na rychlé vyplnění. Už jsem ji celou snad 20 krát prolistovala a zatím mám vyplněnou asi čtvrtinu. Maminka má tento rok kulaté narozeniny, tak už se těším, až ji knížku daruji, určitě to bude nejoriginálnější dárek, který dostane. :)
klad Pár věcí mně tam vůbec nesedlo. Některé jsem si podle sebe upravila. Taky se tam některé věci opakovaly.
avatar
Hana
klad Tuto knížku bych doporučila každému. Já jsem díky ní vzpomínala na to, co vše jsem s maminkou prožila a jak málo jsem jí za její pomoc děkovala.
klad Mojí mamince už bylo 88 let. Hrozně ráda vaří a stále má starost, aby nikdo neměl hlad. Je ochotná kdykoliv, s čímkoliv a komukoliv pomoci. Díky mami.
avatar
Michaela
klad Kniha je krásná, nápaditá, velice vhodná jako dárek. Donutila mě zavzpomínat na celé dětství. Při vyplňování jsem projížděla vzpomínku po vzpomínce a přemýšlela, jak to vlastně bylo. Nejvíce oceňuji možnost si připomenout, že mámu máme jen jednu a pro většinu z nás je nejdůležitějším člověkem v životě. A vyplněním knihy ji ty vzpomínky darovat. Moc krásně zpracovaná kniha s kvalitní vazbou a tvrdými deskami.
klad Nevím, jestli mám až tak špatnou paměť, nebo prostě jen nemám tak pozitivní vztah k mámě, ale pro mě bylo tak 50% věcí nevyplniténých, protože i když se mi přemýšlením kouřilo z hlavy, nenašla jsem na některé úkoly odpověď. Holt budu muset asi vymyslet něco mého, kde ty kapitoly definuji asi trochu jinak.
avatar
Kamila
klad Každá máme maminku jen jednu. A já sama vím, že maminka je maminka - pro děti udělá vše. Objetuje se. Jsou to všechno slova. Důležité jsou činy - v tomto případě to znamená knihu koupit a vaši maminku obdarovat. Je to krásné!!!! Maminka je přeci maminka...slova lásky jsou tak prchavá!!!
avatar
Linda
klad Je to dárek, kterým si obdarovaná maminka může připomínat lásku dítěte, nadčasový dárek, velmi osobní a dojemný
klad Není to dárek na poslední chvíli, vypisování do knížky si rozhodně vyžádá delší čas, pokud má být knížka opravdu hezká, nepsat co mne první napadne, ale opravdu několik dní přemýšlet nad vzpomínkami, vybrat tu nejhezčí, zauvažovat nad odpovědmi, u některých jsem na první přečtení opravdu nevěděla, co tam vyplnit, i když mám s maminkou krásný vztah, tak některé otázky prostě na nás uplně neseděly
příloha
avatar
Lenka
klad Tato kniha se hodí jako poděkování pro každou maminku. Zpracování je krásné. Kniha je proložena citáty, prostorem pro fotografie, a texty na doplnění. Není úplně snadné knihu vyplnit, nad některými doplňovačky se budu muset dost zamyslet. Každopádně věřím, že mé mamince udělá pod stromečkem moc velkou radost.
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel