Testovaly jste knihu Vy jako značka, která vám pomůže v kariérním růstu

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 1. 2019
do 28. 2. 2019

Chcete se ve své kariéře posunout dál? Cítíte, že své dovednosti nedokážete na trhu práce prodat tak, jak byste chtěli? Je pro vás obtížné najít novou práci kvůli vašemu věku? Stojíte na začátku své kariéry a hledáte práci svých snů? Máte obavy vrátit se do práce po delší přestávce? Pak je tato kniha právě pro vás!

Dozvíte se v ní, jak proměnit své jméno v osobní značku a jak více komunikovat své jedinečné kvality, abyste se už nemuseli bát o svou budoucnost. Zkušená autorka, která je odbornicí na strategickou komunikaci firem i osob, vás v knize plné příkladů z praxe, cvičení a koučovacích otázek krok za krokem naučí, jak převzít zodpovědnost za svoji kariéru i život.

 

Hodnocení
10
avatar
Marie
Naprosto jedinečná, skvělá a báječná kniha. Jsem moc ráda, že jsem knihu mohla testovat. Otevřela mi oči a všem rozhodně moc doporučuji. Kniha se čte jedním dechem a je velmi inspirativní, vůbec jsem se od knihy nedokázala odtrhnout. Děkuji za prijemne strávený čas u velice zajímavé a nevšední knihy.
klad Cela kniha
klad Nic
avatar
Martina
Knížka je skvělá, každý si v ní může najít to své. Zopakuje staré dobré poučky a zároveň toho přidává dost nového. Je to krásně propojené s příklady ze života. Mě osobně se četla velmi dobře a v relativně krátkém čase. Každá kapitola a sebe krásně navazuje a závěrečné shrnuti každé kapitoly zopakuje nejdůležitější body.
klad Je psána velmi čtivě
klad Sice je tam spousta rad pro vyšší pošty, ale kdo ví kdy se to člověku může hodit
klad Žádný jsem nezaznamenala
avatar
Michaela
Kniha je rozdělena na dvě části. Jedna, která je zaměřena spíše na teorii a druhá, která je více praktická. Četla jsem knihu celou – od začátku do konce a myslím, že má význam věnovat čas i teoretické části a nepřeskakovat ji. Každá kapitola je ukončena shrnutím, otázkami k zamyšlení a cvičeními. Doporučuji se alespoň u některých opravdu zastavit a přemýšlet o nich. I když mnohdy je to docela těžké :) Osobně se mi moc líbilo, že autorka u řady kapitol uvádí své vlastní konkrétní příklady na své vlastní osobnosti. Takže je zcela jednoznačné, co kterou myšlenkou měla opravdu na mysli. Knihu bych doporučila především mladým lidem, kteří stojí na začátku své kariéry a kterým rozhodně bude ku pomoci.
klad kapitoly ukončené shrnutím, otázkami k zamyšlení a cvičeními
klad nejenom teorie, ale i velmi užitečná praktická část
klad nenašla jsem nic, co by mne vysloveně nezajímalo
avatar
Zlata
Velmi mile mně překvapila autorka paní Cristina Muntean,že dokázala dát dohromady takovou úžasnou knihu.Kniha se čte moc dobře,je psána srozumitelnou formou.Je velkým pomocníkem v budování naši kariéry.Naučí nás,jak prodat svoje vědomosti na trhu práce a jak převzít zodpovědnost za naši kariéru i život.Je plná užitečných rad,praktických cvičení i reálných příběhů.Určitě se ke knize budu vracet,protože mně má stále co nabídnout.
klad SPOUSTA UŽITEČNÝCH RAD
klad STYL JAKÝM JE KNIHA NAPSÁNA
klad negativního nic
příloha
avatar
Iveta
Knihu jsem přečetla jedním dechem. Kniha je plná otázek a zamyšlení se nad sebou, jak se lépe prosadit v naší společnosti a uplatnit svůj skrytý talent na trhu práce. Kniha radí, jak komunikovat v naší společnosti. Každá schůzka, každá porada, každá prezentace je skvělou příležitostí, jak představit sám sebe a posílit svou osobní značku. Děkuji za tuto krásnou a poučnou knihu.
klad Moc krásná a poučná kniha.
klad Na knize se mi vše líbilo, nemohu tedy napsat žádný zápor.
avatar
Veronika
Zvladla jsem precist tak osminu, ale vypada to, jako knizka, ktera mi da zase smer a duvod chtit neco vic, nez prave ted delam. Clovek ma nejake cile a pak se tak trosku zasekne na miste...alespon muj pripad, tak diky teto knizce mam pocit, ze muzu delat vic, nez prave ted delam. Uz autorcin pribeh je tak motivacni, co ta zena dokazala obdivuji!
klad otazky k sebereflexi
klad motivacni kniha
klad autorka sama motivuje svym neuveritelnym pribehem
klad delka tak akorat
klad nic me nenapada
příloha příloha
avatar
Denisa
Tato kniha je dá se říci knihou o tom, jak prodat sami sebe, konkrétně tedy to, jak se prosadit v práci,jak stoupat dál a dál v kariérním žebříčku. Není to kniha, která by byla úplně mimo, ale zase nenabízí nějaké převratné rady, které by Vám mohly nějak extra pomoci, spíš si díky nim budete moc uspořádat svůj život, plán na svůj kariérní postup.
klad Da se precist
klad Nic extra
avatar
Šárka
Knihu "Vy jako značka" od společnosti Grada jsem přečetla jedním dechem, a už jsem jí zapůjčila dalším kamarádkám. Je velice pěkně napsána a určitě ve mě probudila potenciál, který jsem si nepřipouštěla. Ocenila jsem rady v pohodlí domova. Určitě mě kniha nakopla k plnění si dalšího snu. Všem doporučuji si přečíst tuto kniku.
klad skvěle napsáno
klad Žádné zápory jsem nezjistila
avatar
Nikola
Jsem velmi ráda, že se ke mně tato kniha dostala již na úplném začátku mé kariéry, v době, kdy ještě studuji. Určitě se k ní budu vracet s tím, jak budu (doufám) v budoucí profesi růst. Díky této knize jsem si uvědomila nejen své kariérní cíle, ale také to, co pro jejich uskutečnění musím dělat. Jak je důležité vědět o svých kvalitách a pracovat na svých nedostatcích, a hlavně se umět "prodat". Není nic špatného na zdravém sebevědomí. Knihu bych určitě doporučila všem, kteří se chtějí ve své práci posunout někam dál, ale z nějakého důvodu se bojí nebo neví, jaké jsou ty správné kroky. Autorka přináší dokonalý návod na vytvoření vaší osobní značky. Po přečtení jsem tak kariérně namotivovaná, jako snad nikdy. :-)
klad velice čtivé
klad sebereflexní otázky
klad nápomocná cvičení
klad na konci každé kapitoly souhrn
klad aktuální informace
klad příběhy prostých lidí na konci knihy
klad fialovo-růžové provedení, přitom kniha je víc než vhodná i pro muže
avatar
marie
Děkuji za možnost testovat knihu nakladatelství Grada, Vy jako značka. Je to kniha , kterou bych doporučila všem ženám. Obsahuje kapitoly jako například Image, Různé generace na pracovišti,E-maily, Sociálni sítě, Sebeprezentace a další co dněšní moderní žena ocení. Kniha je vázaná a vejde se do kabelky. Našla jsem tam hodně rad a zajímavostí. Mohu jen doporučit a čte se tzv. jedním dechem.
klad skvělá kniha
klad žádné
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel