Jaké bude hodnocení nových psích granulí PetRoyal losos? Už se těšíme na recenze od testerek a jejich čtyřnohých kamarádů

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
30
konec testování
6. 6. 2021

Granule PetRoyal pro psy  

Pokud hledáte ideální krmivo, granule PetRoyal splní nejen očekávání vaše, ale především vašeho dospělého psího kamaráda. 

Nové vylepšené složení podporuje imunitu, pomáhá pečovat o zdraví kloubů a navíc pečuje o srst, která získává lesk. Granule byly vyrobeny s ohledem na nejnovější poznatky a obsahují účinné přírodní suroviny, které zlepšují zdraví a kondici.

Maso je základem, přidány jsou bylinky a jiná přírodní kouzla.

Obsahují mimo jiné i rozmarýn, který působí jako přírodní antioxidant, snižuje míru stresu i riziko depresí a působí příznivě i na paměť. Granule PetRoyal obsahují například juku, která působí příznivě na trávení a zpracování potravy – a navíc pomáhá snížit zápach psích exkrementů. Konopné pokrutiny pak pomáhají posilovat imunitu díky podpoře protizánětlivých procesů. K posilování imunity pomáhá i černý rybíz. Obsahují štědrou dávku oleje z lososa, který působí příznivě na kůži a podporuje lesklou a zdravou srst.

Bonusem je také jeho příznivý vliv na srdce a snižování cholesterolu v krvi. Granule jsou obohaceny o vitamíny B a D. 

Více informací o produktech PetRoyal najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
javomark
avatar
Zdenka G.
avatar
Šárka Č.
avatar
Lenka N.
avatar
Marie K.
avatar
sharonaraclea
avatar
Marcela Ž.
avatar
Martina A.
avatar
Eva S.
avatar
baruuusenka
zobrazit všechny přihlášené