Čtyřnozí kamarádi našich testerek otestovali nové psí granule PetRoyal losos. Podívejte se na recenze, jak jim chutnalo 

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotily
5
14x
4
9x
3
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 25. 4. 2021
do 6. 6. 2021

Granule PetRoyal pro psy  

Pokud hledáte ideální krmivo, granule PetRoyal splní nejen očekávání vaše, ale především vašeho dospělého psího kamaráda. 

Nové vylepšené složení podporuje imunitu, pomáhá pečovat o zdraví kloubů a navíc pečuje o srst, která získává lesk. Granule byly vyrobeny s ohledem na nejnovější poznatky a obsahují účinné přírodní suroviny, které zlepšují zdraví a kondici.

Maso je základem, přidány jsou bylinky a jiná přírodní kouzla.

Obsahují mimo jiné i rozmarýn, který působí jako přírodní antioxidant, snižuje míru stresu i riziko depresí a působí příznivě i na paměť. Granule PetRoyal obsahují například juku, která působí příznivě na trávení a zpracování potravy – a navíc pomáhá snížit zápach psích exkrementů. Konopné pokrutiny pak pomáhají posilovat imunitu díky podpoře protizánětlivých procesů. K posilování imunity pomáhá i černý rybíz. Obsahují štědrou dávku oleje z lososa, který působí příznivě na kůži a podporuje lesklou a zdravou srst.

Bonusem je také jeho příznivý vliv na srdce a snižování cholesterolu v krvi. Granule jsou obohaceny o vitamíny B a D. 

Více informací o produktech PetRoyal najdete TADY.

Hodnocení
24
avatar
Magdaléna
Granule PetRoyal pro psy nás velice pozitivně překvapily, naše fenečka hned běžela k misce a sezřala vše najednou, srst po vícenásobném užití nám připadá hezky lesklá, fenečka je velmi aktivní, bez žádných negativních doprovodných projevů. Granule příjemně voní
klad vuně
klad nic
příloha
avatar
Marie
Granule Pet royal s lososem nás jednoznačně příjemne prekvapily, náš hafik sw do nich pustil bez otáleni a celou porci zbastil na počkání, Vůně jemná lehká příjemna, ideální i velikost balení, budeme kupovat jako obměnu ke stávajícím granulim pro pravidelné dávky
klad Vůně
klad Balení
klad Nic není
příloha
avatar
Hana
Granule PetRoyal pro psy s lososovou příchutí našeho pejska ihned lákali k ochutnání, velmi příjemná vůně na rozdíl od jiných granulí, pejskovi chutnalo, sezřal celý příděl, srst se mi zdála lesklejší a pejsek byl velmi aktivní a spokojený. mohu plně doporučit
klad vuně
klad nic
příloha
avatar
Eva
Krmivo moc chutnalo. Podávám suché nebo zvlhcene vodou. Reakce pejska byla překvapivě pozitivní. Cena přijatelná. Vynikající chuť krmiva,. pejskovi chutnalo že jsem musela hlídat množství. Mám vybíravého pejska, ale toto krmivomu fakt chutnalo. Koupíme opakovaně.
klad velké balení
klad chuťkrmiva
klad příznivá cena
klad nemám co dodat
avatar
Anita
S granulemi jsme byli velmi spokojeni, našemu pejskovi chutnali, navíc mi přišlo, ze krásně voněli oproti jiným. Granule mohu jen doporučit.vyzkoušeli jsme jich již mnoho a tyto mi přijdou opravdu dobré. Nás pejsek má díky noc dobré zažívání. Takže za nás jsou tyto granule jednička ?
klad Vůně
klad Pejskovi chutnali
klad Nic
příloha
avatar
Iveta
Pejsek byl s granulemi spokojen☺granule oproti jinym krasne voni .velice ji chutnaly , jediný problem byl ze chutnaly i naši kočičce. Řekla bych , že se zlepšila kvalita srsti a za mne byla Veselá a spokojena.Budeme nad ale kupovat i pro velkého pejska.
klad Sokojenost, vune
klad Male baleni
příloha
avatar
Irena
Líbí se mi balení granulí, které v obchodě přiláká. Pejsek když jsem mu dala granule byl spokojený a hned se do nich pustil a musím říct,že během chvilky z misky zmizeli. Srst pejska je pěkná, hebká. Trávení po granulí je v poradku. Cena je vyhovující. Doporučuji vyzkoušet granule všem kdo chce pejskovi dopřát kvalitu.
klad Velikost
klad Obal
klad Vůně
klad Není nic.
příloha
avatar
Marie
Granule PetRoyal mě velmi mile překvapily (kupuji superpreminum, toto je premium), granule mají hrubou strukturu, což si myslím, že mému pejskovi při kousání pomáhalo i se zubním plakem, přechod na jinou značku nebyl problém, nezaznamela jsem u něj žádné trávicí ani kožní problémy. Což v minulosti byl problém, protože vždy reagoval zvracením. Srst má lesklou, exkrementy stejné jako ze superpremiových granulí. Za mě i mého pejska, který granule testoval, bylo splněno očekávání a jsme spokojeni jak s kvalitou, tak i cena je příznivá.
klad Bonus navíc je pro mě to, že jsou vyrobeny v ČR a ještě že 100% obnovitelných zdrojů ?
klad Bez lepku
klad Chondroitin a Glucosamine pro zdravé klouby
klad Vitamíny BDC pro silnou imunitu
klad Lososový olej pro snížení cholesterolu v krvi a správnou funkci srdce
klad Za nás by mohly být o chlup menší
příloha příloha
avatar
Daniela
Kvalitně zabalené granule v pěkném balení se zavíracím klipem. Pejskům granule chutnaly. Vzhledově bez připomínek, na první pohled se jedná o prémiové granule - celistvé, stejného tvaru a složení, nejsou na omak mastné, uvnitř balení nejsou žádné vydrolené zbytky. Po 2 týdenní zkoušce zažívání bez problémů.
klad Složení
klad Vzhled
klad -
příloha
avatar
Katerina
Náš jezevčík byl od prvního ochutnání granulí nadšený! Miska pokaždé zůstala prázdná, vše snězeno do poslední granulky. Již po několika dnech krmeni jsem si vsimla lesklejší a hladší srsti, pejsek vypadal spokojeny, nemel žádné trávicí obtize, na které občas trpěl. Doporučujeme a tyto granule kupujeme dal!
klad Psovi chutnaly
klad Vune
klad Tvar
klad Nenašla jsem
avatar
Barbora
Zaujala mně krásná vůně ihned při otevření. Granulky jsme postupně přimíchávali do granulí, které jsme používali. Pejska pytel ihned zaujal a jedl by je nejradši hned všechny. Jaký vliv měli na imunitu nebo srst zatím nevím. Bylo malé balení na vyzkoušení, takže to měl pes na pár dnů, ale zjistím to, protože u granulí zůstáváme. Co můžu říct je, že trávení bylo v pořádku. Žádný průjem, žádný velký zápach a normální objem odpadu. Poměr cena/výkon odpovídající. Určitě doporučuji ?
klad Vůně, ideální/univerzální velikost granulí pro všechny pejsky, odpovídající cena, objem odpadu z pejska
klad Nic jsem nenašla
avatar
Mgr. Kateřina
Tyto granule PetRoyal mě mile překvapily! Kvalita a složení je velmi slušné, můj pes se neostýchal a hned se do nich pustil se spokojeným výrazem :-) Srst je lesklá - nenaježená, trávení je v pořádku, žádné průjmy ani zácpy. Poměr cena vs. výkon je adekvátní a toto krmivo mohu pejskařům s klidem doporučit. Kvalita za rozumnou cenu.
klad Složení
klad Rozumná cena
klad Trávení pejska je OK
klad Chutné - pejsek přijal bez problémů
klad Příznivý tvar granulí
klad Nic
příloha
avatar
Lenka
Granule PetRoyal losos pro psy jsou pro mě milým překvapením. Mám velmi zmlsanou fenku, která hned tak něco nesní, přechod na granule PetRoyal nám trval pouhých 14 dní a Jess je baští. Srst má jemnou a vyživenou, zažívání je také v pořádku. Granule mohu jen doporučit poměr cena-kvalita je super, oproti Aplaws je cena 1/3.
klad Vysoký obsah masa
klad Vitaminy
klad Péče o srst
klad Péče o klouby
klad Vůně
příloha
avatar
Marcela
Granule PetRoyal jsou dobré a výživné, zaujal nás obal, který je praktický. Naše fenka je sní, ale není to pro ní TOP. Má po nich krásnou srst a zažívání je v pohodě, určitě prospívají jejímu zdraví, po těchto granulích je to aktivní, veselé a spokojené zvíře. Granule pro ni střídáme zařadíme je do jejího jídelníčku.
klad zdravé složení a praktické balení
klad více chuti
příloha
avatar
Valerie
Náš Ben ihned přešel na nové granule s vrtícím ocáskem, papá každý den bez problémů. Oceňuji složení s důrazem na výživu kloubů a činnost srdce. Není až tak podstatné, ale potěší, že granule nemají nepříjemnou vůni jako mám z předchozích zkušeností. Doporučuji jako skvělé.
klad složení
klad nezapáchají jako jiné granule
klad bezproblémový přechod pejska na nové granule
klad nemá zavíratelný uzávěr balení
příloha
avatar
Jana
granule jsme vyzkoušení bohužel naším pejskům a to máme dohromady čtyři nechutnali jinak dle očního posouzení byli granulky menší v nich bílé tečky nezapachali zkoušela jsem i namočit ale naši mlsouni ocuchali a odešli tak jsem zbytek dala sousedům a ty je snědli bez problémů
klad Velikost granuli
klad Pejskům nechutnalo
avatar
Jitka
Našemu miláčkovi moc chutnaly, mne osobně se nejvíce líbí, že granule jsou bez lepku, jsou obohaceny o vitamííny a lososový olej. Složení odpovídá zdravé výživě psa. Máme velké plemeno, proto oceňuji obsah chondroitinu a flukosaminu pro zdravé klouby.
klad obsah chondrotoinu a glukosaminu
klad obsah lososového oleje
klad bez lepku
klad žádné
avatar
Markéta
První den jsem našemu psovi granule namíchala podle vaší rady, do jeho původních. Asi mu ty nové voněly tak, že si začal vybírat ty nové s lososem. Mají takovou specifickou rybí vůni, mě sice nevoní, ale našemu psovi podle výběru rozhodně ano. Dokonce se mu začala lesknout srst. A opravdu je tomu tak, že stolice tolik nesmrdí. Vzhledově vypadají jinak než jsme byli doposud zvyklí. Jsou hrubé, ale našemu psovi to vůbec nevadí. Uvítala bych opakovaně uzavírací balení. Na testování jsme dostali 2.7kg balení a po zjištění cenové relace, jsem zjistila, že nejsou ani drahé .
klad ceny
klad struktura
klad vliv na srst
klad vůně
klad pytel nejde opět uzavřít
příloha
avatar
Lenka
Granule dostává náš jezevčík pravidelně a opravdu mu chutnají i přes to, že je dost vybíravý. Při otevření sáčku granule pěkně voněly a vzhledově vypadají také moc pěkně. Jestli je po granulích zdravá srst a imunita ještě nemůžu posoudit, jelikož dva týdny, co je podávám je krátká doba. Uvidím do budoucna, jestli na tyto granule přejdeme úplně.
klad balení
klad nic
příloha příloha příloha
avatar
Martina
Produkt k testování granulí PetRoyal je super. Bohužel jsem granule obdržela v době kdy mi zemřel náhle pejsek v 8 letech. Granule jsem darovala kolegyni pro dospělého pejska Endíka. Granule mu chutnají, jsou obohacené bylinkami, rybízem a dalšími vitamíny. Podporují zdravou, lesklou srst. Příznivě působí na trávení, proti stresu, na klouby. Doporučuji pro dospělé pejsky.
klad Složení
klad Velikost granulí
klad Vůně
klad vše je v pořádku
příloha příloha
Zobrazit více recenzí