Chlupatí miláčci testovali a pomáhali s vývojem nových granulí pro kočky značky Tekro. V recenzích zjistíte, jak jim chutnalo 

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
5x
4
5x
3
2x
2
1x
1
1x
doporučuje
71 %
Testováno v období
od 7. 9. 2020
do 4. 10. 2020


Máte doma malou odvážnou šelmu, se kterou se nebojíte žádných výzev? Pak se neváhejte zapojit do našeho speciálního testování, díky němuž se se svou kočičkou můžete stát průkopníky ve vývoji nového krmiva. Podmínkou účasti v testování nových krmiv Tekro je, aby s vámi v domácnosti žila pouze jedna dospělá a zcela zdravá kočka.

Průběh testování

Každá z testerek dostane dva druhy krmiva. Své kočce každé ráno předloží dvě mističky se dvěma různými druhy krmiva (A a B), z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po 24 hodinách testerka zváží zbytky krmiva v obou mističkách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už kočičce nedávejte, do mističek vždy odvažte čerstvé dávky z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by test mohlo zkreslit). Umístění mističek s krmivy různě střídejte (aby např. vzorek krmiva A nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.). Podrobné instrukce samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme.

Po ukončení testování vás kromě vyplněných tabulek požádáme i o vyplnění krátkého dotazníku. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva, které uspokojí mlsné kočičí jazýčky! 


Odměnu za nejpečlivěji vyplněný dotazník vyhrála testerka Kristýna s kocourem Ziggy 

Nejpečlivější testerku, která měla vše řádně vyplněné a zaznamenané jsme odměnily dárkovým balíčkem Tekro.

Testerku vybral klient na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku.Hodnocení
14
avatar
Kristýna
Kočce granule chutnaly a často snědla celou misku. Dávkování bylo dostatečné, kočka neměla po snědení hlad. Velikost granulí je výborná, myslím, že je vhodná jak pro mladší, tak starší kočky. Moje kočka má nejraději příchuť ryb, ale není moc vybíravá. Nejvíce však jí granule a jiné jídlo moc nemusí. Mně jako majiteli se moc nezamlouvala velmi výrazná vůně granulí a uvítala bych nějakou jemnější.
klad velikost granulí
klad výživová hodnota
klad složení
klad dostatečné množství
klad výrazná vůně
avatar
KATEŘINA
Naší kočce chutnala více směs A, drobnější velikost granulí jí vyhovovala, přesto snědla vždy i nejméně polovinu směsi B. Myslím že naše kočka Corina není moc vybíravá a ráda jí, proto má taky 6 kilo :-). Granule bychom jistě zakoupili, protože je jedla hezky :-)
klad velikost granulí
klad že kočka hezky jedla
klad nechutnala ji varianta B
avatar
Nikola
Granulky kocourovi chutnalo. Obě příchutě- je zvyklá na granule s vyšším obsahem masa a proto jsem uvítala, že mističky bylo vždy vylízané :) Vzhledově granule krásné ale měla jsem kolikrát pocit, že kocour je spíše polyká než kouše. Velikostně by se hodilo pro koťata než pro dospělou kočku. Věřím tomu, že jsou granule velmi kvalitní a určitě bych je doporučila dalším. Nikdy se nestalo, že by kočce po nich něco bylo.
klad vzhled
klad vůně
klad chuť
klad velikost granulek pro dospělou kočku
avatar
Marie
Můj kocourek od prvního dne upřednostňoval granule A. Granule B mu evidentně vůbec nechutnali. I když značky granulí střídám, vypadal, že byl těmito granulemi překvapen a první dny i trošku zmatený ze dvou misek. Ke konci testu sežral i granule B, ale už to bylo určitě z hladu.
klad docela příjemná vůně granulí
klad vyhovující menší velikost
klad spokojenost se značkou
klad můžu doporučit
klad nevím o ničem
příloha
avatar
Pavla
Nutno podotknout, že náš kocour je na granule vybíravý. Proto jsem se přihlásila do testování, stále zkoušíme co by mu mohlo chutnat :-) Dostali jsme na zkoušku dva druhy granulí. Gramule jsou drobné. Snad mu velikost vyhovovala, protože neměl okolo misky moc velký nepořádek jak mívá jindy. Jeden typ výrazně vyhrával nad tím druhým takže bych mu ho klidně kupovala.
klad Seznámila jsem se s další značkou krmiv, která u našeho kocoura prošla.
klad Vyhovující velikost granule.
klad Trochu náročnější testování(denní vážení a zapisování).
avatar
Andrea
Naší kočce nejvíce chutnal vzorek A. Vzorek B ji moc nechutnal. Od druhého dne se na krmení těšila. Velice mě překvapila velikost granulí. Až budu vědět co byl vzorek A za příchuť určitě granulky pro naší kočičku koupím. Děkuji za možnost zúčastnit se :)
klad Menší granulky
klad Žádný
avatar
Adéla
Dobrý den,naše kočička měla možnost testovat tyto granule. Měla na výběr dva druhy a oba ji moc chutnaly. Takže určitě pro Vašeho mazlicka doporučujeme. My si v budoucnu tyto granule koupíme moc radi. Musím říct,ze i krásně voní. No pytliky s granulema nám mizí před očima.
klad Vůně
klad Nic
avatar
Veronika
U nás vzorek B absolutně obcházen, zato po vzorku A se mohla utlouct. Ikdyz jsem střídala strany misek, stejne si vzdy nasla to své A. Je pravda, ze kdyz mela misku A prazdnou, naucila se o krmivo rano sama velmi hlasite pripomenout. TakzeTakze u nas vyhral na plne care vzorek A
klad Možnost vyzkoušet v podstatě ,,naslepo,, dva různé vzorky
klad Vse bylo v pořádku
příloha
avatar
Jana
Kočka granule první den trochu ochutnala, více jí chutnaly granule B. Druhý den již snědla pouze 2g granulí B a další dny již granule zcela ignorovala a nežrala přes to, že byla hladová. Granule se nám nelíbily ani vzhledem a už vůbec ne ostrým zápachem, také jsou moc drobné. bylo mi kočičky líto, že ji trápím hlady, ale snad si našla venku myšku. Jsem ráda, že již máme test za sebou. Snad jiným kočičkám chutnaly víc, já bych je doporučit nemohla.
klad nic
klad vzhled
klad ostrý zápach
klad malá velikost
příloha
avatar
Šárka
Na těchto granulích ocenuji opravdu mini velikost, nase kocka nesnasi velke kusy a tyto ji sedly, ze vzorků ji více chutnaly B nevím čím to ale sla po nich více nez po A, urcite jsme obe rady za moznost vyzkouset bylo to zábavné, určitě nekdy koupime
klad Velikost
klad Mírně smrdí
avatar
Alla
Kočičce chutnaly obě testované granule. I přesto, že jsem měnila misky každý den, pokaždé jedla z obou misek. Granule doporučuji, velikost granulí a vůně je přijatelná. Pokud bude možnost nákupu těchto granulí, využiji tento produkt, abych udělala radost svému mazlíčkovi.
klad Aroma, velikost granulí
klad Nic
příloha příloha příloha
avatar
Hana
Náš kocour už od druhého dne testování bojkotoval. Kolem granulí chodil, mňoukal hlady, ale nejedl je, takže od 3. dne byl přikrmován kapsičkami. Granule mi voněly po rybě (nejspíš tuňákovi). Myslím si, že pro dospělé kočky by měly mít granule větší velikost. Testování jako takové se mi líbilo. Instrukce byly jasné a přehledné
klad Vůně
klad Velikost
avatar
Monika
Dobrý den. Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat granule značky Tekro. Vzhledově nemám co vytknout. Velikostí jsou granule úplně super. Vůně u vzorku A byla příjemná i pro mě, tudíž se nedivím, že si je i můj kocour vybral. A moc mu chutnaly. Určitě bych doporučila.
klad Celé testování bylo fajn
klad Nemám co vytknout
příloha
avatar
Tereza
Toto testovani se mi libilo, ale nevim jestli i memu kocourkovi. vzorek B mu nechutnal skoro vubec, vzdy jen uzobl a zustala plna miska. Vzorek A si vedl o trochu lepe, snedl ho vice, ale nikdy ne celou misku. Ani jeden vzorek prilis nevonel. Granulky jsou moc malinke a kocourkovi se hure jedly. Ani jedny granule bych kocourkovi nekoupila a asi ani nedoporucila ostatnim.
klad moznost testovat
klad vune
klad velikost granuli