Chlupatí miláčci již testují a pomáhají s vývojem nových granulí pro kočky značky Tekro

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
4. 10. 2020


Máte doma malou odvážnou šelmu, se kterou se nebojíte žádných výzev? Pak se neváhejte zapojit do našeho speciálního testování, díky němuž se se svou kočičkou můžete stát průkopníky ve vývoji nového krmiva. Podmínkou účasti v testování nových krmiv Tekro je, aby s vámi v domácnosti žila pouze jedna dospělá a zcela zdravá kočka.

Průběh testování

Každá z testerek dostane dva druhy krmiva. Své kočce každé ráno předloží dvě mističky se dvěma různými druhy krmiva (A a B), z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po 24 hodinách testerka zváží zbytky krmiva v obou mističkách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už kočičce nedávejte, do mističek vždy odvažte čerstvé dávky z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by test mohlo zkreslit). Umístění mističek s krmivy různě střídejte (aby např. vzorek krmiva A nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.). Podrobné instrukce samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme.

Po ukončení testování vás kromě vyplněných tabulek požádáme i o vyplnění krátkého dotazníku. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva, které uspokojí mlsné kočičí jazýčky! 


Odměnu pro nejpečlivější testerku

Nejpečlivější testerku, která bude mít vše řádně vyplněné a zaznamenané odměníme dárkovým balíčkem Tekro.

Testerku vybere klient na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku.Vybrané testerky

avatar
Pawlii
avatar
Vesper
avatar
Lucie M.
avatar
Marie G.
avatar
Žana
avatar
Alla K.
avatar
Hana D.
avatar
Andrea D.
avatar
Ryuzaki
avatar
Deni...
zobrazit všechny přihlášené