Kočičí miláčci našich testerek ochutnaly krmivo KIS - KIS® Fowl selection. Jak jim chutnalo se dozvíte v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
3x
4
4x
3
2x
2
1
doporučuje
78 %
Testováno v období
od 18. 5. 2020
do 14. 6. 2020


Granule pro kočky KIS - KIS® Fowl selecion 

Otestujte granule KIS - KIS® Fowl selection pro vnitřní a venkovní kočky všech plemen. Toto granulované krmivo pro kočky je výsledkem práce světově uznávaných nizozemských odborníků s bohatými zkušenostmi a znalostmi v oblasti vývoje a výroby krmiv.

Výhody těchto granulí:

  • pro dokonale lesklou srst
  • vysoce stravitelné proteiny
  • regulují pH moči
  • regulace smotků chlupů v trávicím traktu
  • ideální poměr omega 6:3 mastných kyselin
  • nepodporuje vývoj struvitů v močovém měchýři

Velikost testovaného balení je 450g. 

Složení:

pšenice, zdroje živočišných bílkovin, kukuřice, pšeničné krupice, sušené kuřecí maso, sušené hovězí maso, drůbeží tuk, hydrolyzovaná kuřecí játra, rýžové otruby, sušená rybí moučka (sleď), hovězí tuk, rybí olej (losos), kukuřičný prášek, extrakt z yucca schidigera


Více informací o produktu se dozvíte TADY.


Hodnocení
9
avatar
Markéta
Granule jsou velmi křupavé, velikostně tak akorát a dle rychlosti sežrané dávky, soudím i velmi chutné. S trávením naše 2 kočičky neměly absolutně žádný problém. Takže určitě pozitivum. Jemnější srst jsem zaznamenala u jedné z nich a to na téměř celém těle. Zřejmě zapůsobily nové granule :) Druhá má příliš krátkou srst na to, abych dokázala rozlišit změny. Ve výsledku si myslím, že se jedná o kvalitní krmivo, za kterým se jenom zapráší a stojí za vyzkoušení.
příloha
klad různé tvary granulí
klad zápach granulí není tolik cítit
klad nezpůsobuje problémy s trávením
klad malé balení - je hned pryč
avatar
Denisa
Granule Kis-Kis mají příjemnou vůni barva granulí je pěkná ,,tvary granulí vypadají zajímavě ikdyž já bych pro svoje kočky brala raději o něco menší ,složení granulí je taky zajímavé, za mě bych granule určitě doporučila
příloha
klad zajímavá vůně
klad tvary granulí
klad složení granulí
klad nic mě nenapadá
avatar
Lucie
Jsem ráda, že jsem mohla testovat Granule pro kočky Kis - Kis Fowl selection 450 g. Snažím se nakupovat různé značky granulí, ale některé mi kočička odmítá a má je v misce několik dní. Asi je zmlsaná. Na těchto si pochutnává a vždy dávku, kterou dostane sní najednou. Je na ní vidět, že je spokojená.
příloha
klad složení granulí
klad určitě chutné
klad vyšší cena
avatar
Andrea
Náš kocour je vcelku vybíravý a já nestačila zírat, jak se na granule vrhl. Takto vymetenou misku, jak ji nacházím každé ráno, nikdy neměl. Tvar a velikost granulí kocourovi asi nijak nevadí. Nijak nezapáchají, což bývá velkým mínusem suchého krmiva. Kocourovi se zlepšilo trávení, velkou potřebu chodí vykonávat každý den, čemuž tak dříve nebylo. Zda se kocourovi zlepšila srst si netroufám říci, vždy ji měl lesklou a jemnou. S granulemi jsem nad míru spokojená, určitě bych je doporučila a to i pro vybíravé jedince. ?
příloha
klad Velikost a tvar
klad Bez výrazného zápachu
klad Nic
avatar
Lenka
Naše skoro dvouletá a trochu vybíravá mainská mývalí kočka je s granulemi spokojená, zachutnaly jí hned při prvním ochutnání. Bohužel já jako majitel tak pozitivní hodnocení udělit nemohu. Své kočce kupuji kvalitní granule s vysokým obsahem masa, bez obilovin (příp. jen s bezlepkovými obilovinami a jen v malém množství), bez barviv a dalších zbytečných aditiv. Toto krmivo mé požadavky bohužel nesplňuje, a to i přesto, že je označeno jako superprémiové. Po tomto zjištění bych ho své kočce nekoupila, ale jsem si jistá, že pro někoho, kdo nepovažuje výše zmíněné vlastnosti granulí za prioritu, mohou být Kis - Kis Fowl selection skvělou volbou - zdá se, že jsou opravdu chutné.
příloha
klad Granule mé kočce velmi chutnají, upřednostňuje je před některými druhy granulí, kterými je běžně krmena.
klad Popis složení výrobku na obalu je dost neurčitý (např. jen obiloviny, maso a výrobky živočišného původu apod.), neobsahuje procenta z celkového objemu krmiva. Složení krmiva mi celkově nevyhovuje, upřednostňuji granule s vysokým obsahem masa a bez lepku.
klad Granule jsou poměrně velké, takže nemusí každé kočce vyhovovat. Především jsou ale barvené, což hodnotím záporně.
avatar
Andrea
Granule Kis-Kis chutnají. Velikost vyhovuje zvládá je spořádat i ta naše bezzubá kočka. Složení slušné, ale moc nevoní kočce ani mně. Změnu v trávení jsem žádnou nevypozorovala. Srst se po granulkách zdá od pohledu lesklejší a kvalitnější. Musím vytknout akorát vzhled obalu, který je nevýrazný a mě nijak neoslovil. Jinak granule Kis-Kis určitě doporučuji.
klad Složení,
klad Tvary granulek
klad Vůně
avatar
Hana
Po granulích se vždy jen zapráší, tudíž určitě chutné, velikost je ideální, ohledně trávení a vzhledu srsti nemohu zodpovědně za tak krátkou obu testování posoudit. Ale určitě bych granule doporučila ! Nejvíce oceňuji vysoce stravitelné proteiny a regulaci pH moči.
klad obsah proteinů
klad 0
avatar
Iveta
Dobrý den, nejprve představím svoje 3 kočky. Jedna kočka okupuje naší domácnost přímo s námi a 2 kočičky jsou venkovní. Venkovní kočky jsou vybíravější a baštily pouze granule menších rozměrů, které vybíraly ze směsi granulí. Větší kousky nechaly. Domácí kočka byla zprvu zdrženlivější a granule nechtěla vůbec, ale nakonec přeci jen něco žrala. Změny v trávení jsem nezpozorovala ani v kvalitě srsti. Pokud bych měla granule doporučit, tak podle mých koček dáváme 60 %.
klad Různé velikosti granulí
klad Některé granule jsou příliš velké
avatar
Gábi
Produkt jsme měli možnost vyzkoušet na několika kočkách, tak jsme byli na výsledek velice zvědavi. Naší kočce, které bude 5 let, nechutnaly. Tak jsme je věnovali do domácnosti s několika kočkami, a tam kocour, který nikdy nejedl granule, si tyto oblíbil a začal je konzumovat. Takže zkušenost velice pozitivní.
klad Tvar granulí, velikost balení, široké spektrum chutí
klad Bez připomínek