Právě probíhá speciální testování a vývoj nového krmiva pro kočky značky Tekro

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
31. 10. 2020

Zapojte se společně se svou kočičí šelmou do speciální testovací výzvy, díky které se stanete tvůrcem zcela nového krmiva pro kočky značky Tekro. Jedinou podmínkou tohoto testování je, že ve své domácnosti musíte mít pouze jednu dospělou kočku bez zdravotních problémů. 

Jak bude testování probíhat

Každý vybraný tester dostane domů na svou adresu zdarma dva druhy krmiva. Své kočce každé ráno předloží dvě mističky se dvěma různými druhy krmiva (B a C), z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po 24 hodinách testerka zváží zbytky krmiva v obou mističkách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už kočičce dávat nebudete, do mističek vždy odvážíte zcela čerstvé granule z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by celý test mohlo zkreslit). Umístění mističek s granulemi střídejte (aby např. vzorek krmiva B nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.). Podrobné instrukce k celému průběhu testování samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme do emailu.

Po ukončení testovací výzvy vás kromě vyplněných tabulek požádáme i o vyplnění krátkého dotazníku. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva značky Tekro, které uspokojí mlsné kočičí jazýčky! 

Odměna pro nejpečlivější testerku

Speciální odměna nemine nejpečlivější testerku, která řádně vyplní tabulky k testování i malý dotazník, dárkovým balíčkem značky Tekro.

Testerku vybere sám klient na základě vyplněných tabulek i dotazníku.
Vybrané testerky

avatar
cepina
avatar
Redmilk
avatar
alka1975
avatar
Slávka J.
avatar
Hermisek
avatar
PodkoLenka
avatar
Marcela K.
avatar
Veronika Š.
avatar
svetlu
avatar
Nikol G.
zobrazit všechny přihlášené