Z recenzí se dozvíte, jak dopadlo speciální testování a vývoj nového krmiva pro kočky značky Tekro

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotily
5
9x
4
3x
3
2
1
3x
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 20. 9. 2020
do 31. 10. 2020

Zapojte se společně se svou kočičí šelmou do speciální testovací výzvy, díky které se stanete tvůrcem zcela nového krmiva pro kočky značky Tekro. Jedinou podmínkou tohoto testování je, že ve své domácnosti musíte mít pouze jednu dospělou kočku bez zdravotních problémů. 

Jak bude testování probíhat

Každý vybraný tester dostane domů na svou adresu zdarma dva druhy krmiva. Své kočce každé ráno předloží dvě mističky se dvěma různými druhy krmiva (B a C), z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po 24 hodinách testerka zváží zbytky krmiva v obou mističkách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už kočičce dávat nebudete, do mističek vždy odvážíte zcela čerstvé granule z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by celý test mohlo zkreslit). Umístění mističek s granulemi střídejte (aby např. vzorek krmiva B nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.). Podrobné instrukce k celému průběhu testování samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme do emailu.

Po ukončení testovací výzvy vás kromě vyplněných tabulek požádáme i o vyplnění krátkého dotazníku. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva značky Tekro, které uspokojí mlsné kočičí jazýčky! 

Odměnu za nejpečlivěji vyplněný dotazník vyhrála testerka Barbora s kočičkou Rozárkou 


Nejpečlivější testerku, která měla vše řádně vyplněné a zaznamenané jsme odměnily dárkovým balíčkem Tekro.

Testerku vybral klient na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku.
Hodnocení
15
avatar
Iva
Krmení mé kočce chutnalo. První den se po něm doslova vrhla, ale další dny už prvotní zájem trošku vyprchal. Nicméně svou denní dávku vždycky snědla celou a to je co říct, protože je to už starší dáma, co nejí jen tak kde co :).
klad velikost granulí
klad vůně granulí
klad vyloženě zápor jsem nenašla žádný
příloha
avatar
Martin Kočica
Krmivo bylo hodně aromatické a výrazné, zvláště pak varianta C. Náš Sam tíhl po celou dobu testu k variantě B, kterou vždy spořádal jako první, z granulek C ochutnával vždy až ke konci a snědl jich méně. S granulami B byl očividně spokojený a chutnaly mu, děkujeme za testování.
klad Drobný tvar granulí
klad Aroma
příloha
avatar
Pavel
Náš kocourek Miky byl z granulí nadšený, během testování tíhl k variantě B, které vždy spořádal nejvíce, ochutnával ale i granule C, ty byly ovšem hodně aromatické a Miky na tak silné aroma u granulí, kterými ho běžně krmíme není zvyklý, jinak byl spokojený a jsme rádi za vyzkoušení.
klad tvar graulí
klad silné aroma
příloha
avatar
Barbora
Krmivo kočce velmi chutnalo. Měla možnost ochutnat dva typy, přičemž neměla problém s přechodem na ani jedno krmivo. Typ B jí velmi voněl - dokonce rozkousala sáček, jak se k němu první den snažila dostat, ale po 2 dnech se jí omrzel a po zbytek testování preferovala typ C. Granule můžu doporučit.
klad Dobré vlastnosti granulí
klad Krmivo B se kočce velmi brzy přejedlo
příloha
avatar
Eva
Krmivo sme dávkovali podľa návodu našej mačičke. Každý deň vylízala do poslednej granulky. Veľká spokojnosť ako z našej strany tak aj od našej mačičky Irenky :) Z vizuálnej stránky hodnotím tak isto veľmi pozitívne, tvar a veľkosť granulky je ideálny a rovnako vôňa podľa možností. Za mňa a našu mačku 10/10 :)
klad Veľkosť granulí
klad Konzistencia
klad Množstvo a dávkovanie
klad Vôňa, ale podľa očakávania
avatar
Slávka
Granule Tekro naší kočce opravdu hodně chutnaly, nezávisle na příchuti. Jsou drobné, proto vhodné i pro malé kočky. Překvapila nás i příjemná vůně. Maximální spokojenost za mě i naší kočičku. Těšíme se na nákup dalšího balení
klad Tvar
klad Vůně
klad Není nic, co bychom vytkli jako zápor
avatar
Veronika
Granulky jsou v ideální velikosti, kočka se nemusí trápit s velkými kousky. Bohužel naší kočce absolutně nesedly a každý večer z nich zvracela. Granule mají velmi nepříjemný závan. Bohužel nemohu doporučit.
klad velikost granulek
klad závan granulí
příloha příloha příloha
avatar
Alena
Krmivo Tekro se mi zdá kvalitní a výživné. Mojí kočičce Meggie opravdu granulky chutnaly. Více jí zaujal vzorek C, na ten se vrhala jako první. Myslím, že jí vyhovovaly menší velikosti granulí, snadněji se jí jedly. Zdá se mi, že granule mají i lepší vůni než jiné granule. Mně i Maggie se testovalo dobře, jsme rády, že jsme se do testování mohly zapojit. Za obě tyto granulky doporučujeme. Jen by mě zajímalo, kdy přijdou na trh a jak se budou jmenovat. Protože je určitě pro Meggie zakoupím. Brala bych kromě granulek od této firmy i jinou potravu pro kočky-jako salámky, paštiky i kapsičky.
klad vůně
klad menší velikost granulí
klad vše v pořádku
avatar
Monika Rafajová
Granule bohužel kocourkovi vůbec nechutnaly, každý den očichal obě misky, ale nesnědl ani granulku, bylo vidět, že byl z granulí v rozpacích. Aroma granulí bylo hodně intenzivní, možná právě proto, jej kocourek odmítl ochutnat.
klad Nic
klad Vůně
avatar
Irena
Testovala jsem na kocourovi Dobbym, je to britská kočka. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit testování, protože můj kocour je občas dost vybíravý a rozhodně nesní všechno, co mu nachystám do misky. Velikostně jsou granulky super, protože takto malé mi nevyhazuje z misky. Pokud by byly granule v prodeji, určitě bych je zakoupila, protože mám problém najít granule, které by mu chutnaly delší dobu. Jeho toaleta po vykonání potřeby tolik nezapáchala, což je v mém malém bytě jako velké plus :)) takže granulky měly vliv i na toto. Nevím, zda kocour poznal rozdíl mezi granulemi B a C, přišlo mi, že mu chutnaly oboje. Vyplněný formulář/dotazník jsem nahrála jako obrázek do přílohy.
klad velikost granulek
klad tvar granulek
klad vůně granulek
klad kocourův záchůdek tak nezapáchal:))
klad není nic co bych mohla vytknout
příloha příloha příloha
avatar
Alena
Krmivo Tekro mému kocourovi Kelvinovi opravdu velmi zachutnalo. Oba druhy vyjedl každý den, více mu chutnal ale vzorek C, ten sežral jako první. A to je velký mlsoun a labužník. Byl zvyklý žrát i kapsičky, tak mu ve stravě chyběly. Uvítala bych ještě právě i kapsičky Tekro, protože je zvyklý si kapsičkami dodávat i tekutiny. Jinak si myslím, že granule mu hodně voněly, protože vůně je opravdu masová. Líbí se mi, že granulky jsou menší. Za sebe i kocoura tyto granule určitě doporučuji.
klad vůně
klad vzorek C
klad menší velikost granulek
klad vše O.K.
avatar
Evženie
Možnost testování nového krmiva TEKRO mě i naší kočičku velice potěšilo.Od první vteřiny jí zcela zachutnalo! a každý den měla na něj chuť. Krmivo Eminent jsme dosud žádné neměli,myslím že kvalita bude podstatně lepší oproti jiným značkám,protože jí stačilo na den podstatně méně gramů.
klad obě "neznámé" příchutě bez sebemenších problémů přijala
klad menší velikost
klad kvalita
klad moc silná, aromatická vůně
klad ostré hrany granulek
příloha příloha příloha příloha
avatar
Anna
Granule Tekro mému kocourovi opravdu chutnaly.Vic nez jiné granule.Kazdy den jsem mu je davala dle pokynů v emailu.Snedl většinu granulí z obou testovanych skupin.A to je přitom vybíraví.Ja tyto granule doporucuji.
klad Chut krmiva
klad Nic
příloha
avatar
Nyx
Bohužel kocour ,přestože donucen vůní, rozkousal obal granule, odmítl jíst. Tři dny hladověl a vyžadoval jiné. Zkoušel nabrat velmi jemné a drobné granule, které později vyplivl. Do testování jsem přihlásila v naději, že zkusí žrát jiný druh granulí,bohužel.
klad velmi přehledný návod na testování
klad velikost granulí
klad vůně
příloha příloha příloha
avatar
Diana
Po 5ti dnech testování nemá naše Kachna (jméno kočky) jasného vítěze, každý den měla chuť na jiný vzorek. Granule jsou drobnější velikosti. Jedinou nevýhodu, kterou jsem našla, byla vůně granulí (mě vůbec nevoní), ale to je jedno, důležité je, že Kachně chutnají.
klad velikost granulí
klad vůně
příloha