Naše testerky byly u vývoje nových psích granulí od firmy Tekro. Jak se jim testování líbilo se dozvíte v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
11x
4
8x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 4. 3. 2021
do 6. 4. 2021

Máte doma dospělého zdravého čtyřnohého přítele, se kterým se nezaleknete žádné výzvy? Pak se neváhejte zapojit do našeho speciálního testování krmiva Tekro, díky němuž se se svým pejskem můžete stát průkopníky ve vývoji nového krmiva. Podmínkou účasti v testování nových krmiv Tekro je, aby s vámi v domácnosti žil pouze jeden dospělý a zcela zdravý pes.

Průběh testování

Každá z testerek dostane pět druhů krmiva. Svému psovi předloží vždy dvě mističky se dvěma různými druhy krmiva, z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Misky předložíte zvířeti na 30 - 45 minut. Po uplynutí stanoveného limitu se zváží zbytek granulí v obou miskách a výsledek se zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už pejskovi nedávejte, do misek vždy odvažte čerstvé dávky krmiva („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by test mohlo zkreslit). Umístění mističek s krmivy různě střídejte (aby např. vzorek krmiva A nebyl po celou dobu testu v mističce vpravo apod.).

Podrobné instrukce samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme.

Odměna pro nejpečlivější testerku  

Nejpečlivější testerku, která bude mít vše řádně vyplněné a zaznamenané odměníme dárkovým balíčkem Tekro. Vybírat bude sám klient na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku. 
Hodnocení
21
avatar
Šárka
Dostali se k nám tyto vzorky granulek a naše dvouletá fenka se ke krabici hrabala jen co jsem ji donesla domů. První granulky "přípravné" fenka snědla spíš z hladu až při večerní dávce. Ale za to další dny byla nadšená, hlavně ze vzorku C, ten ji chutnal nejvíc. Granule nejsou nějak extra mastné, nesmrdí chemií, velikostně a tvarově úplně akorát pro fenku střední velikosti, akorát mi přišlo, že jsou víc "drobivé", fena nosí každou granulí zvlášť na pelech a tam je až ji, takže pelíšek vypadal pokaždé jako u prasátka ? ale jinak byla spokojená, nebyla hladová, dostatečně ji zasytily. Jen bych řekla, že víc nadýmají, nejspíš kvůli obilovinám.
klad Tvar a velikost
klad Fence chutnaly
klad Nejsou mastné
klad Nesmrdi
klad Trochu problém s nadýmáním
klad Víc drobivé
avatar
Jana Šerháková
Mám velmi vyboravou fenku Čivavy.Doposud jsme nenašli vhodné krmivo ať už v jakékoli formě.Musim uznat, že tento projekt se mi velmi líbil a hlavně jsem nadšená, že granulky CHUTNALY i několik dní po sobě! Jsem velice spokojená a moc ráda bych u těchto granulí od firmy Tekro zůstala..
klad Vůně
klad Tvar
klad Velikost
klad Není nic co by mi vadilo
avatar
Martina
Granule Tekro našemu pejskovi opravdu chutnaly. Nikdy jsem ho neviděla jíst suché granule s takovou chutí, očividně mu voněly i chutnaly. Každý den se natěšeně vrhal k misce a myslím, že by jich na posezení dokázal spořádat klidně kilo ? U granulí ostatních značek jsem takové nadšení nepozorovala nikdy. Přechod na nové krmivo snášel velice dobře. Nezaznamenala jsem žádné problémy s trávením. Jediná věc, kterou bych možná vytkla je velikost granulí. Máme velké plemeno a na něj byly granule malinké, uvítala bych větší velikost. Ale i tak si pejsek nestěžoval, takže za nás určitě doporučuji vyzkoušet, my se k nim rozhodně ještě vrátíme.
příloha
klad našemu pejskovi snad poprvé chutnaly suché granule
klad granule byly dost maličké pro našeho švýcarského ovčáka, ocenila bych větší velikost
avatar
Pavlína
Granule mají tvar a velikost přesně vyhovující naší fence, chutnaly jí pouze dva vzorky ze tří testovaných. Vůně byla příjemná. Pokud bych vybírala jinou značku granulí než používáme, sáhla bych po granulích Tekro. Zažívání fenky bylo beze změny, což se občas při změně krmiva jiných značek říci nedalo.
příloha příloha
klad Velikost granulí
klad Tvar granulí
klad Vůně granulí
klad nepřišla jsem na nic co by se mi nelíbilo
avatar
Zuzka
Granule Terko byly pro našeho Chica velikostně ideální. Bylo opravdu zábavné, jak se měnilo jeho chování u krmení při testování granulí. :) Je to pejsek, který granule vždy hltal a ani se nedíval co vlastně žere. Nyní však před ním byly dvě misky a v každé jiný druh granulí. Pokaždé si k oběma miskám nejprve přičichnul a až potom začal žrát ty, které mu více voněly. Favoritem pro něho byly Y, A, C.
příloha
klad ideální velikost granulí
klad vůně granulí
klad nemám co vytknout
avatar
Veronika
Testování granulí pro nás, i pro našeho pejska, bylo moc moc zajímavé. Vždy jsme se těšili, jaký vzorek mu bude chutnat nejvíce. Za nás jako páníčky byl vzhled a vůně granulí naprosto v pořádku, zvolené množství denní dávky krásně odpovídalo. Co se pejska týče, ten měl dle nás jasné preference, občas mu stačilo si čichnout a hned poznal o jaký vzorek se jedná (konkrétně vedl vzorek A, poté C a nakonec B) Misku s chutným vzorkem často snědl celou. Zaznamenali jsme také, že při obrovském hladu snědl i to, co mu tolik nechutnalo. Určitě se mu moc líbilo mít na výběr ze 2 možností.
příloha
klad Velikost granulí
klad Vůně granulí
klad Žádné vedlejší účinky a problémy
klad Nic
avatar
Nikola
Granule mě velice překvapili svou vůní, která není vůbec nepříjemná jako se to občas stává u některých krmiv. Měla jsem obavu z toho, že velikost bude trošku problém, protože jsou malé, ale naopak. Slupla je ihned. Nicméně fena začala po granulích až nadměrně pít a byla velice plynatá. Tablety na pohybový aparát jsou milým plus, fena si na nich vždy pochutná a jsou skvělým doplňkem stravy.
klad Velikost
klad Vůně
klad Vedlejší účinky
avatar
Libuse
Všechny druhy doplňkových výživových tablet byly pro našeho čtyřnohého mazlíčka velmi oblíbené. Ohledně krmiva - nejvíce upřednostňoval vzorek A. Pokud si měl vybrat mezi B a C, tak více si pochutnal na C. Krmivo bylo lehce stravitelné a vůně byla přijatelná a standardní.
klad chutnost tablet
klad velikost krmiva
klad vůně krmiva
klad lehce stravitelné
klad bez výhrad
avatar
Jana
V dnešní moderní, ale uspěchané době je naprosto senzační mít zvíře - psa (nejlépe), když víte, že co se jeho stravy týká mu dáváte jen to nejlepší! Pro majitele je super, jen granule nasypat...Myslím si, že právě volba testování s možností výběru právě na psech je naprosto dokonalá, jasná a nezkreslující. Pes si zkrátka vždy vybere pro něj to nejlepší!
příloha

Přílohy

ELČA.mp4
klad možnost výběru
klad tvar
klad "vůně"
klad velikost
klad daná gramáž
klad O
avatar
Jitka
Granule jsme testovali v době, kdy náš pes málo jí, což se projevilo v množství zkonzumovaných granulí. Přesto však se pes na jídlo těšil, prospívalo mu, nedostal průjem, což se mu při změně granulí stává. Tablety přijímal rád, venku byl čilý a pohodový.
klad Velikost i tvar
klad Neagresivní vůně
klad Vše odpovídající
avatar
Iva
Měli jsme s naší fenkou Adele možnost testovat nový druh granulí. Adele preferuje granule s příchutí ryby či konkrétně lososa. Dostali jsme na testování 5vzorků - vzorek X a Y jsme podávali první dva dny. V tomto případě preferovala po oba dva dny vzorek Y, kdy v časovém limitu snědla opravdu s chutí část granulí a po časovém limitu je dojedla všechny. Následujících 5dní jsme testovali vzorek A a B. První den očichávala a zpočátku odmítala, nakonec snědla v časovém limitu částečně vzorek A, který ale po 2h kompletně vyzvracela. Následující 4dny nesnědla nic z žádného vzorku. Poté jsme testovali vzorek A a C, kdy první den ochutnala pár granulí z vzorku C a opět nic nejedla. Ani po další 4dny z této kombinace nesnědla nic. Posledních 5dní byl test vzorků B a C a ani po tyto dny se granulí vůbec nedotkla. Musím podotknout, že naše fena je velmi žravá, neboť žije opravdu aktivní život. Ani to, že jsme ji po dobu testu nedávali žádné maso a pamlsky, ji nedonutilo nic sníst.
příloha příloha
klad vůně a vzhled vzorku X a Y
klad granule mají menší velikost, což kvitujeme
klad první den testování A a B to vypadalo slibně, že jí nové granule chutnají, do doby než je vyzvracela
klad vůně všech testovaných vzorků A, B i C
klad vzorky A, B i C jsou na pohled matné a nevypadají vábně
avatar
Žaneta
Jednobarevné granule u všech 3 vzorků stejně velké, lišící se lehce barvou a vůní. Amy vždy upřednostnovala 1 druh ze dvou nabízených vzorků. Nikdy se nestalo, že by jeden vzorek zcela odmítala. Vzorky vyměřené přesně až do konce testování. Za mě spokojenost jak s krmivem, tak s balením i popisem
klad perfektně popsané pytlíky i s množstvím
klad ocenuji balení stejného vzorku v několika uzavíratelných pytlících
klad vůně , velikost i barva
klad nic
avatar
Magdaléna
Granule Tekro testovala moje téměř dvouletá fena stafordšírského bulteriéra. Bylo zábavné vybírat mezi více druhy, ale jednoznačně u ní zvítězily granule s označením A. Voněly ze všech tří druhů nejlépe i mně, vůně byla plná, masová. Velikost granulí je ideální pro menší plemena, pes nehltá, ale má i čas na kousání. Myslím že tyto granule patriz mezi ty prémiové, protože fena neměla žádné zažívací, ani jiné problémy, kvalita se projevila i na jejím vyprazdňování, což je také velice důležité u výběru granulí a především si na granulích pochutnala.
příloha
klad Vůně
klad Velikost
klad Složení
klad Pevné hovínko bez zápachu
klad Žádné jsem nenašla
avatar
Lucie
Granule našeho pejska Meggie velice zaujali. Mě granule voněly. Nebyl to klasický zápach granulí, ale příjemná vůně po otevření sáčku. Trávení Meggie se zlepšilo. Má krásnou lesklou srst a je spokojená. Energie má na rozdávání a nesmrdí ji z tlamičky. Pravděpodobně přejdeme na tuto značku.
klad Vůně
klad Energie u pejska
klad Lesklá srst
klad Nic
avatar
Tereza
Náš pejsek si toto testování velice užívá. Nejraději by snědl ale vše co dostane, takže granulky mu chutnají. Každý druh voní trochu jinak ale které voní a chutnají nejlépe ví jen on. Jediné co mi vadí je velikost granulí, jsou dost malé a tak je náš hladovec hltá a pořádně je nerozkouše, což není moc dobré. Pro větší psy bych si představovala větší granule.
klad CHutnaji našemu pejskovi
klad VONI
klad Malá velikost granulí
avatar
Markéta
Můj pes se jednoznačně zaměřil na granule A . Vždy měl rád různé příchutě které jsme střídali. Drůbež, zvěřinu a poslední dobou losos s ryží. Byla mu vypočítána dávka na 150g, někdy mám však pocit , že večer má hlad. Je pravda , že dříve, asi do listopadu, byl krmen 3 denně, pak jsme to stáhla na 2 denně a teď přešel v tomto testování na krmení, které je jen 1x denně a ještě časově omezen. Asi si pořádně ještě nezvykl, že mu to sebereme a pak nemá nic. Dokonce i zhubnul. Což on zrovna nepotřebuje. Chování je stále stejné. Občas má průjem, ale nemusí to být po stravě. Víc pije vodu. jinak velikost granulí mu naprosto vyhovuje. Ani nesmrdí a ani nevoní, takový neutrál.
příloha

Přílohy

a.mp4
klad Balení
klad vzhled
klad velikost
klad nemít možnost nechat granule déle v misce
avatar
Alena
Granule Tekro mému psovi chutnaly. Fenka si vždy vybrala mezi dvěma variantami, jednoznačně zvítězil vzorek A. Na výběr mezi variantami je fena zvyklá, nebyl to pro ni problém. Granule nejsou ani velké ani malé, mají příjemnou vůni. Dle exkrementů mohu soudit, že jsou kvalitní. Granule od této značky doporučuji já i můj pes.
klad Skvěle popsané instrukce o krmení
klad Příjemná vůně granulí
klad Bylo by zajímavé znát cenu
avatar
Natálie
Zatím s pejskem ještě testujeme některé vzorky chutnají, jiné méně. Těšíme se až vyzkoušíme další. Odpovědi zaznamenávám do přiloženého formuláře a poté jej přepisuji do elektronického. Vyzkoušené granule mají akorát velkost, příjemné aroma, nedrolí se. Struktura i tvar vypadají na pohled lákavě.
klad velikost granulí
klad vůně granulí
klad tvrdost granulí
klad struktura granulí
klad nic
avatar
Romana
Myslím si, že tyto granule budou psům chutnat a budou úspěšné. Náš pes je opravdu hodně vybíravý, ale tyto granule jedla nejdříve s velkou chutí a pak celkem s chutí Poprvé, když dostala granule x a y tak je snědla v pohodě, pak už se ji do nich tolik nechtělo, ale snědla je. Když dostala AB, tak byla úplně šílená a zhltla je okamžitě, během chviličky :-) BC ji také chutnalo. Budu ji granule určitě kupovat, protože je opravdu vybíravá hooodně, jsme rádi, když do ni nějaké dostaneme. Určitě je budeme doporučovat dál :-)
klad tvar
klad velikost
klad nic
avatar
Kamila
Vyzkoušeli jsme s naším pejskem testovací granule. První dva to snědl během 5 minut. A granule mu tak chutnaly, že nenechal ani v jedné misce nic. Testování mě bavilo. Sledovala jsem jaké granule pes vybere, jaké mu voní a chutnají. Že začátku měl jen problém se stolici, ale to se srovnalo.
klad Vůně
klad Barva
klad Velikost granulí
klad Porce
klad Nic
Zobrazit více recenzí