Vybrané testerky se zapojily se svým čtyřnohým přítelem do  vývoje nových granulí pro psy firmy Tekro. Jaké jsou výsledky?

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
13x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 23. 11. 2020
do 31. 12. 2020

Zapojte se společně se svým psím přítelem do speciální testovací výzvy, díky které se stanete tvůrcem zcela nového krmiva pro psy firmy Tekro. Jedinou podmínkou tohoto testování je, že ve své domácnosti musíte mít pouze jednoho dospělého psa bez zdravotních problémů. 

Jak bude testování probíhat

Každý vybraný tester dostane domů na svou adresu zdarma balíčky s krmivem. Svému psovi každý den předloží misky se dvěma různými druhy krmiva, z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po uplynutí času testerka zváží zbytky krmiva v obou miskách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už psovi dávat nebudete, do misky vždy odvážíte zcela čerstvé granule z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by celý test mohlo zkreslit). Podrobné instrukce k celému průběhu testování samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme do e-mailu.

Po ukončení testovací výzvy vás požádáme o vyplněných tabulek do elektronické verze. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva značky Tekro, které uspokojí všechny psí potřeby.

Více informací o firmě Tekro se dozvíte TADY.

Odměnu za nejpečlivěji vyplněný dotazník vyhrála testerka Hanka 

Nejpečlivější testerku, která měla vše řádně vyplněné a zaznamenané jsme odměnily dárkovým balíčkem Tekro.

Testerku vybral klient na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku


Hodnocení
16
avatar
Lucia
S granulami sme hodně spokojený.. Misky s granulami jsem dávala 2 denně. Vyzkousela jsem už hodně granulí ale tyhle6u nás vedou.. Velikostně granule vyhovují všechny,pejsek si poradil, rozkousal všechno ..Strašně moc chutnalo.. Hodně velká spokojenost.. Doporučuji..
klad Hodně spokojený
klad Nemam vyhrady
avatar
Hana
Granule mému pejskovi Danymu celkem chutnaly, zejména vzorek "E". Ochutnal i jiné vzorky, občas jsem mu je dala z ruky, protože si myslel, že dostává odměnu, ale dával přednost vzorku "E". Měl pravidelné vyprazdňování a pevnou stolici, proto jsem chtěla vědět který druh granulí byl vzozek "E" u firmy FeedShop.
klad E
klad A
klad B
klad Y
klad X
klad D
avatar
Beáta
Maxí (černobílý pes border kolie v těch nejlepších letech) měl možnost otestovat výrobky Tekro. Občas mu granulky od různých superpremiových nejedou, a tak je třeba pro něj granulky vybírat. Při 14 denním testování jsem měla možnost podávat různé kombinace granulí. Test Maxího bavil, nejprve se rozmýšlel, kterou variantu a tvar si vybere, několikrát očuchával každou misku a chvílemi to vypadalo, že dnes nemá hlad, ale nakonec si vždy vybral pouze jednu misku a tu druhou neochutnal a nechal ležet ladem. Obecně, domnívám se, že počet exkrementů se výrazně snížil asi 4 den od testování oproti předchozím granulím. Samotné granule byly celkem obalené, žádné sušenky. Velikost granulí byla optimální, ale vypočítaná denní dávka menší, než u granulí které kupujeme běžně, ale to přisuzuji tomu, že jejich energetická hodnota bude vyšší. Strašně se nám testování líbilo a velmi nás to bavilo. Testovací produkt nám byl doručen rychle. Chválím i formulář. Rádi se testování Tekro zúčastníme příště!
klad rychlé doručení
klad přehledný formulář na test chutnosti
klad logické a přehledné pokyny
klad optimální velikost granulí
klad menší stolice bez trávících potíží
klad celá forma testování
klad pouze 14 denní testování mi přišlo krátké
příloha
avatar
Kateřina
Tak tady to byla trefa do černého. Přišlo několik balíčku (aniž bychom věděli přesně, který je který) - u nás doma zafungovali na jedničku. I když je nás hafan zvyklý na své, prémiové granule, tyhle zmlsal doslova za chvilku a když jsem mu další den šla pro novou porci do komory, na své klasické granulky se ani nepodíval.
klad Nadšení pejska
klad Jeho chuť k jidlu
klad Nic
avatar
Ondřej
Děkujeme za důvěru v testování a opravdu bohaté vzorky granulí, které si mohl užít náš Rox. Náš pes je denně na granulích, kupujeme kvalitní hypoalergenní granule, většinou rybích příchutí, jako je losos a rýže, bez přidaných konzervantů. Do každé dávky granulí přidáváme lososový olej značky Brit na zlepšení kvality srsti, které je u čaučaů předností. Rox nepohrdne ani kachním, či jehněčím masem a granulemi. Nejvíce Roxovi jel vzorek E.
klad chutné
klad na nic jsme nepřišli
avatar
Jana
Granule našemu psovi velmi chutnaly, každý den sežrala všechno s velkou chutí. Granule voní, velikost a tvar podporuje žvýkání. Naše fena občas hltá granule, pokud jsou malé, ale u těchto se to nestalo ani jednou. Granule může jen doporučit, dle mého jsou vhodné u pro měnší plemeno
klad velikost
klad vůně
klad nic
avatar
Hana
Granule firmy Tekro jsem testovala 14 dnů. Máme sedmiletou fenku Jack Russell teriér a krmíme ji 1x denně. Tři roky ji dáváme stejné krmivo a také velmi kvalitní. Granule se testovaly ve dvou miskách a vždy se měnilo krmivo v jedné misce. Sáčky byly označeny písmeny. Po několika dnech si pes na dvě misky zvykl a byl vybíravější. Do dotazníku jsem pečlivě zpracovala každodenní první volbu misky a zůstatky krmiva v obou miskách. Ke konci testování byl pes klidnější a rozvážnější a bylo možné přesně určit jeho výběr v krmivu a co více preferuje. Ke konci dával přednost drobnějšímu krmivu. Došlo ke změně exkrementů, byly malinko řidší a také pes více pil. Granule Tekro jsou velmi kvalitní a voní. Pes rozezná chutě a umí si vybrat pokud má možnost volby. Jsem za testování granulí velmi ráda. Poznala jsem zase o něco víc našeho psa.
klad moc
klad žádné zápory jsem neobjevila
avatar
Patricie
Mám 5letou fenku křížence, střední velikosti, vážící 12kg. Fenka si vždy vybrala granule, které jí více voněly. Bylo znát že jí velmi chutnají. Byla přátelštější a častěji za námi chodila se pomazlit. Venku byla aktivnější a přestala jí padat srst. Většina testovaných krmiv voněla, tvar byl ideální na přesné dávkování a fence se dobře jedly. Po počátečních vzorcích fenka během procházky vykonávala velkou potřebu 2x, po 2 dnech už se vrátila do normálu. Ráda se o granulích dozvím více, zajímala by mě cena a složení jednotlivých testovaných krmiv.
klad vzhled granulí
klad vůně granulí
klad dobré dávkování
klad konec línání
klad pejsek spokojený a přátelštější
klad Srovnávací vzorek vůbec nevoněl, spíše páchl
avatar
Ivana
Naše Amy, tibetský španěl, nijak zvlášť velký žravec není a je problém se jí trefit do chuti. Proto jsem uvítala možnost vyzkoušet několik druhů granulí. Zpočátku byla udivená proč jí nabízím 2 misky, nechám jí je jen pul hodiny a zase je odnesu. Obecně má ráda malé kulaté granule, velké odmítá kousat. Z prvních zvykacích granulí si zaujal vzorek X, vzorku Y se ani nedotkla. Vzorky A a E byly půl na půl. Jeden den sežrala více A pak zase E. Následně jí zachutnal vzorek B a vzorku E se opět ani nedotkla. Z dvojice vzorků E a D jí ale E chutnalo více než D. Takže B a E jí celkem chutnaly, kdyby si měla vybrat, vítěz by byl vzorek B. Celkový test pro ni a pro některé členy rodiny byl však utrpením, neboť všichni dostali přísný zákaz jakéhokoliv přilepšování jinými ňamkami :-)
klad vůně granulí
klad velikost
klad testování jako takové
klad jednou měla průjem po A
klad blinkala po A
příloha
avatar
Karolína
S granulema jsem byla dost spokojena , jen velikost granulí , pro našeho ruského boloňského psíka , je veliká a rozkoše to ale po dlouhé době. A vůně ? No kdybych byla psík tak to hned sním . Některé voní lépe jak některá lidská jídla a to bezesrandy .
klad Vůně
klad Velikost
avatar
Pavla
Měli jsme možnost s naším pejskem testovat různé druhy granulí. Překvapilo mě množství testovaných granulí. Na našeho malého pejska toho bylo hodně, takže pejsek mohl pěkně mlsat a zkoušet. Granulky jsme testovali dle přiloženého formuláře (vždy 2 druhy). Většinou mu bylo jedno, jaký druh granulí v daných miskách je, žral všechny. Ale pak jsme zkoušeli granulky Y, do kterých se pustil jak kdyby týden nejedl a doslova hltal, takže za nás vyhráli. Musím říct, že všechny granule moc pěkně voněly, byly drobné, takže vhodné pro menší plemena.
klad vůně granulí
klad množství
klad drobné granule
klad pejskovi chutnali
klad dobře se mu kousali
klad /
avatar
Helena
Granule našemu pejskovi chutnají a to je docela zmlsaný. Granule jsou trochu větší, ale přesto nemá pes problém, je rozkousat. Přece jen jsou větší granule lepší na odstranení plaku ze zubů. Strávení granulí je také bez problému. Celkově jsem s nimi spokojená a doporučuji je.
klad Chutnají
klad Velikost
klad Stravitelnost
klad Tvrdost
klad Nic
avatar
Eva
Testování mne bavilo, bylo zajímavé sledovat našeho pejska, i když jsem si myslela, že testování bude více rozmanité. Náš pes si ale od prvního dne oblíbil jeden vzorek, od kterého vždy snědl celou misku granulí, kdežto ke druhému se ani nepřiblížil. Jsem tedy zvědavá na vyhodnocení testování, zajímalo by mne, jaké granule našemu mazlíkovi chutnaly, ty bychom klidně kupovali nadále.
klad Dostatečné množství granulí
klad Rozmanitost vzorků
klad Nic
avatar
Karolina
Když granule dorazily testovali jsme je hned první den :-) Aci byl nadšený a granule mu chutnali , byl vitalní , měl pevnou stolici , dobře se mu granule trávily , také mu vyživují jeho klouby což na velkého psa potřebuje :-) Chodí denně několikrát do schodu nahoru a dolu :-) Granule bych vřele pouze doporučila
klad vitalita
klad stolice
klad trávivost
klad nic
avatar
Andrea
Drůbeží, jehněčí a ryba. Každopádně vede drůbeží fena je aktivní, jehněčí sežere ale není tak aktivní, po rybě fena zvrací, polehává, neaktivní. Vůbec nevím proč... Granule krásně voní jsou měkčí a to nám vyhovuje, jen by mohly být menší ale to je jen náš rozmazlenec. Tyhle granule velmi chválím ale rybu už nedám.
klad Vůně
klad Měkkost
klad Pro naší fenku jsou granule velké ale sežere je
avatar
Radka
Když balíčky s granulema dorazily,tak vypadaly hodně lákavě.Strašně moc mi voněly,že jsem na ně měla chuť i já :D.První dva dny se moje fenka na jeden vzorek celkem vrhla,ale po zbytek testování se do jídla spíše přemlouvala.Žádné zdravotní obtíže jsem během testování nezaregistrovala.Nevím,zda mohu doporučit nebo ne,protože já jsem je nejedla,ale svému psovi bych je asi nekoupila,protože je moc nechtěla jíst.
klad vůně
klad velikost
klad fena je nechtěla jíst
příloha příloha příloha příloha