Zapojte do speciálního testování svého čtyřnohého přítele a buďte u vývoje nových granulí pro psy firmy Tekro

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
20
konec testování
31. 12. 2020

Zapojte se společně se svým psím přítelem do speciální testovací výzvy, díky které se stanete tvůrcem zcela nového krmiva pro psy firmy Tekro. Jedinou podmínkou tohoto testování je, že ve své domácnosti musíte mít pouze jednoho dospělého psa bez zdravotních problémů. 

Jak bude testování probíhat

Každý vybraný tester dostane domů na svou adresu zdarma balíčky s krmivem. Svému psovi každý den předloží misky se dvěma různými druhy krmiva, z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po uplynutí času testerka zváží zbytky krmiva v obou miskách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už psovi dávat nebudete, do misky vždy odvážíte zcela čerstvé granule z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by celý test mohlo zkreslit). Podrobné instrukce k celému průběhu testování samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme do e-mailu.

Po ukončení testovací výzvy vás požádáme o vyplněných tabulek do elektronické verze. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva značky Tekro, které uspokojí všechny psí potřeby.

Odměna za testování

Nejpečlivější testerku, která bude mít vše řádně vyplněné a zaznamenané odměníme velkým dárkovým balíčkem Tekro.

Testerku vybere klient na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku.