Speciální testovací výzva je v plné proudu. Naše testerky pomáhají s vývojem nového krmiva pro psy firmy Tekro

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
21
konec testování
16. 5. 2021

Zapojte se společně se svým psím přítelem do speciální testovací výzvy, díky které se stanete tvůrcem zcela nového krmiva pro psy firmy Tekro. Jedinou podmínkou tohoto testování je, že ve své domácnosti musíte mít pouze jednoho dospělého psa bez zdravotních problémů. 

Jak bude testování probíhat

Každý vybraný tester dostane domů na svou adresu zdarma balíčky s krmivem. Svému psovi každý den předloží misky se dvěma různými druhy krmiva, z nichž každá obsahuje stejné (přesně odvážené) množství granulí. Po uplynutí času testerka zváží zbytky krmiva v obou miskách a výsledky zaznamená do tabulky.

Granule, které zůstaly v miskách, už psovi dávat nebudete, do misky vždy odvážíte zcela čerstvé granule z obou krmiv („odstáté“ granule mohou lehce změnit vůni apod., což by celý test mohlo zkreslit). Podrobné instrukce k celému průběhu testování samozřejmě všem vybraným testerkám zašleme do e-mailu.

Po ukončení testovací výzvy vás požádáme o vyplněných tabulek do elektronické verze. Společně se svým mazlíčkem se tak můžete stát „vývojáři“ nového krmiva značky Tekro, které uspokojí všechny psí potřeby.

Odměna pro nejpečlivější testerku  

Nejpečlivější testerku, která bude mít vše řádně vyplněné a zaznamenané odměníme dárkovým balíčkem Tekro. Vybírat bude sám klient na základě dodaných tabulek a vyplněného dotazníku. 


Více informací o firmě Tekro se dozvíte TADY.

Vybrané testerky

avatar
Kačíta
avatar
Nikol K.
avatar
Olinka1512
avatar
wienn1
avatar
jarka24
avatar
Nikol K.
avatar
Lenka H.
avatar
Petra K.
avatar
bogape
avatar
dondova
zobrazit všechny přihlášené