Grilovací koření Superveget

image
otestováno
Počet recenzí
51
jak jste hodnotily
5
43x
4
5x
3
2x
2
1
1x
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 10. 4. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 9. dubna mezi 15 a 15:30 hodin. Patnáct z vás dostane k otestování grilovací koření Superveget. [*] [*] [*]

Receptura grilovacích směsí SUPERVEGET je založena na hrubé mořské soli, která má nejen vynikající chuť, ale je i kvalitním zdrojem minerálů.

Směsi na kuřecí, vepřový, hovězí a rybí steak jsou určeny jak k nakládání a marinování, tak i k dokořenění masa.

Směs Gyros je určena k přípravě typického řeckého gyrosu ze všech druhů masa.

Směs Mozzarella a rajče obsahuje 3 základní bylinky, díky kterým je ideální k dochucení všech druhů zeleninových a těstovinových salátů. Mimo to je vhodná také k přípravě typického italského dressing z bílého jogurtu.

Směsi díky svým hrubým zrnům dodají pokrmům vynikající chuť a líbivý profesionální vzhled. Všechny výrobky této značky jsou vhodné také pro bezlepkovou dietu. A mimo koření na vepřový steak jsou všechny výrobky bez glutamátu sodného.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
51
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Barunka
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Jana
klad Koření mě velmi překvapilo. Líbí se mi, že neobsahuje glutamát (krom vepřového steaku - ptám se proč??). Oslovilo mě, že koření je bezlepkové (což je v současnosti problém mnoha lidí), líbí se mi vzhled prodkuktů. Jediné, co bych možná změnila, by bylo balení výrobků, aby šel sáček dobře uzavřít a nebylo nutné koření přesypávat do kořenky :-).
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Marika
avatar
Adéla
klad Tyto kořenící směsi jsem doposud neznala, takže jsem se nadšeně vrhla na testování :) Líbí se mi, že základ koření tvoří mořská sůl, takže pokrm již nemusím dále dosolovat, já jsem zatím vyzkoušela směs gyros, tu jsem použila do mletého masa na domácí burgery, maso bylo chuťově skvělé a nebylo potřeba už nic přidávat. Další jsem použila směs Mozzarella a rajče, to jsem dala na brambory opékané na grilu a taky byla chuť bezchybná, chystám se jí použít na domácí sušená rajčata :) Zbytek čeká na svojí příležitost, až vypukne ta pravá grilovací sezóna :) Hodnotím plným počtem bodů!
avatar
Alena
klad Ihned po rozbalení mě mile překvapilo pěkné,téměř dárkové,balení.Je pravda,že se sáčky je to horší,je to nedořešené,opravdu je lepší je někam přesypat,protože ustřižený sáček je jednak nepraktický a jednak asi opravdu dřív nebo později navlhne.Co se týče samotné chuti,tak jedním slovem vynikající.My jsme zkusili o víkendu,začali jsme grilovací sezónu.Takže jsem vyzkoušela grilovací koření na ryby a orpavdu můžu pochválit a i celé rodině to moc chutnalo.Skvěle ladilo k rybímu masu,chuť ryby to krásně proložilo.I na koření na stejk bylo výborné,nepřesolené.K závěru jsem využila koření na mozzarellu a určitě si koření zase koupím,protože to dodá opravdu chuť Itálie,doma jsem ještě tak dobrý salát neměla.Takže za mě určitě nejvyšší počet bodů a vřele doporučuji.
avatar
Mirka
klad Velmi zajímavé kořenící směsi, oceňuji absenci glutamátu sodného. Koření příjemně a nenásilně zvýrazňuje chuť pokrmu. Těším se na "domácí" rajčata, abych mohla na 100% využít kořenící směs mozzarella a rajče, ta mě zaujala nejvíce.
avatar
Lucie
klad Po obdržení balíčku jsem se trochu lekla jeho vzhledu, byl celý takový pomačkaný, ale naštěstí to koření nevadilo. Druhé zděšení nastalo při vybalování, protože celý ten balíček tak divně zapáchal. V tu chvíli jsem si říkala, co jsem se to pokoušela vytestovat. Ale nakonec po půl dni na lince bylo vše v pořádku a já se mohla pustit do testování. Vyzkoušela jsem zatím gyros, ten je vynikající, výborná chuť, rozhodně nemusím nijak dochucovat, dosolovat apod. Dále jsem stihla vyzkoušet koření na ryby a opět, vynikající, nepřebilo nijak chuť ryby, opravdu vynikající. Jsem moc ráda, že jsem mohla testovat zrovna tohle koření. Těším se, až vyzkouším další druhy koření. Možná bych pro příště doporučila delší čas na testování, ne každý vaří denně, případně hned něco, kde použije koření, a tak je nestihne vyzkoušet všechny.
avatar
Jana
avatar
Alena
avatar
Marika
avatar
Lenka
klad Na koření jsem se velmi těšila. Každé má 100g, takže vydrží dlouho. Ovšem musela jsem si otevřená koření hned přesypat do kořenek, protože obal není moc praktický na dlouhodobé skladování. Oceňuji, že byla v kořenících směsích použita mořská sůl, byly bezlepkové a bez glutamátu (až na "Vepřový steak"). Koření "Mozzarella a rajče" jsem použila na rajčata, ale hodí se i do sýrových omáček či na pizzu. Nádherně voní bylinkami. Koření "Rybí steak" jsem použila na pečeného amura. Trošku jsem se bála, že výrazné koření přebije chuť ryby, ale mile překvapilo. Těším se na ostatní steaková koření, vyndávali mi osmičku, tak jsem nemohla moc kousat. Koření "Gyros" jsem nepoužila přímo do gyrosu, myslím, že se hodí k ochucení celé škály jídel.
avatar
Lucie
klad Byla jsem velmi překvapena, že směsi obsahují cukr a u vepřového jsem našla glutamát. Jídlo dochutili dobře, měla jsem strach, že maso bude přesolené, vzhledem k tomu, že 50% obsahu směsi tvoří sůl, ale moje obavy byly liché. Jedinou směs, kterou jsem nepoužila byla ta na vepřové maso, vzhledem k obsahu glutamátu ( opravdu je nezbytné, aby ho výrobce použil?).
klad Vizuálně, čichové a chuťově byla nejlepší směs na hovězí maso, kterou velmi doporučuji a budu nadále kupovat.
klad Jelikož koření by se mělo uchovávat v temnu, volila bych spíše tmavší obal, který lze pak následně uzavřít.
avatar
Marcela
klad Jsem ráda, že jsem mohla otestovat toto koření, které je pro mne novinkou. Zatím jsem vyzkoušela kuřecí steak a rajče s mozzarellou, obě jsem použila do zapékaných brambor s kuřecím masem, lilkem a bešamelem, jídlo bylo super ochucené, bez dalšího přídavku soli, líbí se mi, že pokrm je komplet dochucený a nemusím už nic jiného přidávat. Balení je dost velké, takže mi vystačí na celou grilovací sezónu, jediné, co bych změnila je obal, který není uzavíratelný a musí se obsah sáčku přesypat do kořenky.
avatar
Jana
Zobrazit více recenzí