Máte doma filmového nadšence nebo si chcete udělat radost? Zapojte se do testování a získejte voucher na nákup v e-shopu Grooters.cz

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
100
Přihlásit se můžete do
30. 11.
12:00
konec testování
31. 12. 2020

Koho hledáme

Hledáme 100 testerek nebo testerů, kteří obdrží slevu 33 % a objednají si na e-shopu www.grooters.cz cokoliv v sekci elektronika a poté se s námi podělí o své hodnocení. Recenzi bude testerka sdílet zde na webu, ohodnotí e-shop na Heureka.cz a vloží recenzi na Google.com nebo Facebookovou stránku Grooters.

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám odpovězte na dvě otázky:

1. Jak se vám líbí e-shop grooters.cz

2. Co si na e-shopu grooters.cz v sekci elektronika zakoupíte?

Redakce vybere prvních 100 přihlášených testerů, kteří obdrží slevu 33 % na nákup v e-shopu Grooters.cz.

Vítáme Vás ve světě zábavy, zážitků a radosti!

V tomto obchodě naleznete široký sortiment mnoha značek pro všechny filmové nadšence. Mezi hlavní značky patří například Marvel, DC Comics, Harry Potter, Disney, Star Wars, Přátelé, Stranger things a desítky dalších.

V sortimentu najdete klasické zboží jako trička, čepice, hrníčky, bloky, plakáty, baťohy, ale také širokou škálu školních potřeb a kalendářů pro děti. Zároveň nabízíme i sběratelské a dárkové předměty. Samostatnou kapitolou je potom elektronika, kterou máte možnost s námi otestovat. Naleznete zde retro herní konzole, digihry, powerbanky a usb flash disky.

Nově jsme pro vás otevřeli i kamennou prodejnu na Praze 10, kde si veškerý náš sortiment můžete prohlédnout či vyzkoušet.

My nejsme jako jiní! U nás na zboží nebudete čekat, než nám dorazí od dodavatelů. My totiž máme úplně všechno zboží ve vlastním skladu a vy ho tak můžete mít doma okamžitě.

My jsme Grooters a jsme tu pro Vás!


Více informací najdete na www.grooters.cz.