Otestovali jsme GS Probio Glukan, doplněk stravy pro podporu imunity celé rodiny

image
otestováno
Počet recenzí
30
jak jste hodnotily
5
19x
4
9x
3
2x
2
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 23. 8. 2022
do 30. 9. 2022

GS Probio Glukan  

GS Probio Glukan je inovativní doplněk stravy s kombinací osvědčeného betaglukanu a silných probiotik. Na podporu imunity obsahuje též denní dávku vitaminu D a selen.

GS Probio Glukan má prémiové složení bez cukru, sladidel, konzervantů, či umělých barviv. Je vhodný pro dospělé i děti už od 3 let k celoroční i sezónní podpoře obranyschopnosti organismu. 

Výhody výrobku

  • Unikátní synergická kombinace probiotik a kvasničného betaglukanu, s vitaminem D3 a selenem
  • Denní dávka vitaminu D3
  • Pro dospělé i děti od 3 let
  • Kapsli je možné otevřít nebo rozstříhnout a obsah zamíchat do nápoje nebo jogurtu
  • Čisté složení bez cukru, sladidel, konzervantů či umělých barviv

Proč užívat GS Probio Glukan

  • Pro dlouhodobou podporu imunitního systému
  • Pro akutní podporu imunitního systému a při zvýšené zátěži organismu např. během chladných měsíců nebo v kolektivech – pracovních, školních, školkových
  • Během užívání antibiotik, a zejména po dobrání předepsané dávky

Doporučené dávkování

Pro normální činnost imunitního systému užívejte 1 kapsli denně, nejlépe při jídle. Při zvýšené zátěži můžete užívat 2 kapsle denně (dospělí).Děti od 3 let užívají 1 kapsli denně. Malým dětem je možné kapsli otevřít nebo rozstřihnout a obsah zamíchat do nápoje nebo jogurtu.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
30
avatar
Kateřina
GS Probio Glukan jsem užívala společně se synem. Tablety se snadno polykají. Líbí se mi, že složení - je bez cukru, sladidel, konzervantů a umělých barviv. Tento doplněk stravy jsme zvolili pro podporu imunity v období, kdy syn začal chodit do školky. Jsme moc spokojení a doporučuji.
klad složení bez cukru a sladidel
klad tablety se snadno polykají
klad obsah probiotik
klad design
avatar
Anna
Jsem velice ráda, že jsem měla možnost testovat právě GS Probio, jelikož mám střevní problémy při příjmu většího množství vlákniny. Potíže po týdnu užívání vymizely. Dále velice oceňuji jednoduchost polykání a rovněž i možnost tobolku otevřít a obsah vmíchat např. do nápoje.
klad Snadné polykání tobolky, možnost obsah vmíchat do nápoje nebo jídla
klad Složení
klad Vysoká účinnost
avatar
Ivana
GS Probio Glukan má praktické a pěkné balení. Tablety jsou přijatelné velikosti, snadno se mi polykaly. Líbí se mi také složení tablet. Během těchto chladných a deštivých dnů jsem neonemocněla tak jako minulé roky, myslím si, že na tom mají podíl i tyto tablety.
klad složení
klad účinek
klad nic
avatar
Petr
Balení GS Probio Glukan je nápadité obsahuje 60 kapsli, balení je dostatečně velké i pro celou rodinu. Vitamíny mohou užívat již děti od 3 let. Po delší době užívání jsem nezaznamenal žádné zdravotní, ani jiné potíže. Trávení se mi srovnalo a mám pravidelnou a pevnou stolici. Kapsle - vitamíny budu užívat dále.
klad Kapsle
klad Polykání
klad od 3 let
klad Nic
příloha
avatar
Michaela
GS Probio Glukan se snadno užívá, mně osobně kapsle maximálně vyhovují. Velmi oceňuji i to, že doplněk mohou užívat děti od 3 let. Synovi jsem jej vždy zamíchala do mléka. Bohužel jsem během užívání onemocněla virovou nákazou, kterou si syn donesl po pár dnech ve školce. Zřejmě je zapotřebí dlouhodobějšího užívání pro větší podporu imunity. Nicméně trávení jsem měla naprosto v pořádku - probiotika jsem zvyklá užívat nepřetržitě, takže tyto fungují také velmi dobře.
klad Pohodlí při užívání
klad Pro celou rodinu
klad Dobré trávení
klad Nutnost dlouhodobého užívání než se dostaví účinek podpory imunity
avatar
Michaela
Užívám pravidelně už cca měsíc a jsem velmi spokojená. Balení je praktické se šroubovatelným uzávěrem. Dříve jsem betaglukan užívala ve formě sirupu, tady je velká výhoda v tom, že kapsle nemusí být schované v lednici a užívání je mnohem komfortnější. Líbí se mi, že jde o kombinaci několika prospěšných látek a nemusím ještě užívat vitamin D mimo. Co se týká účinků, asi je ještě brzo na hodnocení celkového vlivu na imunitu, nicméně jsem zdravá i v podzimním období respiračních chorob. U trávení změny nepozoruji, ale obecně s ním nemám problém. Celkově jsem spokojená a u preventivního užívání zůstanu i nadále. ?
klad Velikost baleni
klad Šroubovatelný uzávěr
klad Kombinace několika prospěšných látek
klad Obsah vitaminu D
avatar
Martina
GS Probio Glukan jsem se rozhodla užívat kvůli posílení imunity na podzim. Tento doplněk stravy obsahuje biologicky aktivní a přirozený betaglukan z pivní kvasinky a posiluje imunitu jak při akutních stavech tak i dlouhodobě. Dále jsou obsažena probiotika, vitamín D3 a selen, který má posilující vliv i na vlasy a nehty. Doplňky stravy používám pravidelně a GS Probioglukan ráda zařadím do své péče o zdraví?
klad Recyklovatelný obal
avatar
Iveta
S tímto produktem jsem velmi spokojená , mám dlouhou dobu problémy s trávením a se žaludkem , tento doplněk opravdu pomáhá . Problémy se zlepšily , určitě budu užívat dál . Dávám přednost produktům , které neobsahují konzervanty a podobné chemické látky a tento to splňuje .
klad Obsahuje betaglukany a je zcela bez konzervantů
klad Nic
avatar
Michlíková
GS probio glukan mě velmi překvapil .Testovala jsem já i vnouček . Trpěla jsem na bolesti břicha a brala často i antibiotika. Vyzkoušela jsem více probio .Za sebe mohu říct , že trávení v pořádku. Bolesti nemám. Užívala jsem dva denně. Vnouček jeden. Za celý měsíc vnuk neonemocněl. Tablety jsem mu sypala do jogurtu. Jinak pro dospělého je užívání snadné. Žadná pachuť po tabletkach není. Objednala jsem nám další balení.
klad Snadné užívání i pro děti. Tabletky se dají vysypat do jídla nebo potí
klad Zlepsil se mi zdravotní stav
klad Vnuk po dobu užívání neonemocněl
klad Vše v pořádku
avatar
Kateřina
Beru necelý měsíc, tak úplně nemůžu posoudit dlouhodobý účinek, ale během užívání jsem nechytla ani rýmu. A přitom jsem prochladla i se setkala s nemocnymi lidmi. Tak věřím, že funguje. Líbí se mi balení v lahvičce, má přehledné složení. Tento typ tobolek mám osobně ráda dobře se polykají, jen pro děti mi přijde horší tato varianta na polykání. Žádný problém s trávením jsem během užívání nepostřehla. Určitě výrobek doporučuji.
klad Dobře se polykají
klad Praktické balení
klad Dlouhodobá podpora imunity
klad Může užívat celá rodina
klad Složení výrobku
klad Pro děti velké na polknutí a při rozdělání hořká
klad Vyšší cena
příloha příloha
avatar
Denisa
Design není nijak výrazný, ale písmena jsou velká, tudíž název zaujme. Cena výrobku hodně překvapila, bohužel pro mě je to cenově nedostupné a nemohu si dovolit léky za takovou cenu kupovat i když jsou velice dobré a pomáhají. Byla to opravdu skvělá zkušenost získat k testování tyto léky a mít možnost vyzkoušet. Balení je praktické, tablety jsou sice trochu větší, ale kupodivu se nepolykají zase tak špatně. Ale bylo by skvělé a pro mě vhodnější vitaminy na imunitu v nějakém prášku ze kterého by šel udělat nápoj. Než jsem začala brát tyto tabletky byla jsem nastydlá, ale po pár dnech užívání se stav zlepšil, takže věřím, že opravdu pomáhají a to velice rychle.
klad Balení
klad Účinnost
klad Cena
klad Velikost léku
příloha
avatar
Yvona
Přípravek užívám cca měsíc. I přes výkyvy počasí a onemocnění kolegy v práci mne žádný bacil nebo vir nezdolal. Kapsle se skvěle polykají i bez zapití. Zkusila jsem jednu i rozkousnout, ale nechutnala mi probiotická pachuť, což však znamená, že probiotik je ve výrobku opravdu vysoké množství. Jen to stříhání dětem se mi moc nelíbilo, pro děti bych navrhla jiný způsob podávání.
klad kapsle se jednoduše polykaly
klad jednoduché užívání
klad obal
klad vhodné pro děti
klad vodné pro diabetiky
klad obsahuje vitamin D
klad probiotická pachuť
příloha
avatar
Kateřina
Doplněk stravy GS Probio Glukan jsem užívala na podporu imunity ted před zimními měsíci. Zatím se s nachlazením držím, často jsem byla nemocna už koncem léta, to nyní nepřišlo. Tobolky se užívají v pohodě, ani velké, ani malé, pro ty, kdy mají problém s užíváním.
klad Baleni
klad Nic
příloha
avatar
KAMILA
Je super brát jen jeden vitamín místo cca 5 denně . Nejsem zastánce chemických vitamínů ale trápí mě celiakie a diabetes a tak jen přírodní vitamíny nestačí . GS Probio Glukan je super že mi nedělá neplechu na žaludek protože spolknu jen jednu tabletku a né jako dříve 5 po kterých mi nebylo dobře . Takže za mě a můj názor doporučuji :-)
klad Jedna tabletka místo 5 :-)
avatar
Nikol
Gs Probio Glukan doporucuji vrele vsem. Po uzivani probiotik jiz nemam nafoukle bricho a zlepsila se mi imunita, pritel onemocnel a ja to od nej nechytla, coz je po 1. Za celou sezonu. Je snadne uzivani, 1 tabletka s jidlem a nebo pri vetsi zatezi 2 tabletky. Rozhodne se mi pak lepe travi jidlo.
klad Snadne uzivani
klad Design obalu
klad Funkcnost probiotik
klad Neni co vytknout
příloha
avatar
Veronika
Hlavní výhoda je užívání jen jedné tablety denně (při potížích dvě). Tableta má přiměřenou velikost, dobře se polyká. Výhoda je určitě, že tablety nejsou na blistru, ale v doze - není třeba nic vylupovat. Mě i manželovy výrobek vyhovoval, účinný asi také je - nebyly jsme za dobu testování nemocní.
klad Pouze jedna tableta denně
avatar
Alena
Dobrý den, dostala jsem k testování GS Probio Glukan, který mne zaujal už svým obalem. Je určitě pohodlnější vysypat tabletku z krabičky než ji vylupovat z plata, ale kapsle nemám ráda raději užívám tabletu, sypký prášek vysypat a pak ho polknout není zrovna moc chutný . Tabletu polknete a chuť se nemusí řešit.
klad obal
klad kapsle
avatar
Eva Pakošová
GS Probio Glukan mi pomohlo zvýšit imunitu, podpořit střevní flóru a zlepšit celkový stav organizmu. Během jeho užívàní se cítím skvěle, zbavila jsem se únavy a celkového vyčerpání. Během jednoho týdne užívání jsem pocítila příval energie, zlepšení nálad a zlepšila se i kvalita spànku. Pozoruji ústup stresu a úzkosti. Dokonce jsem màlo zhubla a moje trávení pracuje bezvadně. Tobolky mají přiměřený tvar a velikost, velmi snadno se polykají. Balení je praktické, snadno se vejde do kabelky nebo kapsičky. Pravidelné užívání GS Probio všem vřele doporučuji.
klad Praktické balení
klad Tobolky se snadno polykají
klad Probiotika s denní dávkou vitamínu D
klad Po celou dobu užívání jsem neonemocnělacněll
klad Viditelné zlepšení celkového zdravotního stavu
klad Zlepšení kvality spánku
klad Viditelné zlepšení kvality nehtů a vladů
klad Pro celou rodinu
klad Skvělý typ na dárek
klad Chtělo by ti vymyslet velké, mega balení s celoroční uásonou pro celou rodinu
příloha příloha
avatar
Eva
GA probio glukan se pohodlně užívá, tobolka se snadno zapije. Zkoušeli jsme tobolku rozstřihnout a nasypat do čaje, ale to považuji za zbytečné. Navíc ke obsah lehce cítit (zřejmě díky původu z kvasinky pivní). Po necelém měsíci používání vnímám změny v oblasti střevní kultury. Budu používat dále a doporučuji i starším zákazníkům.
klad Obal, množství kapslí v balení
klad Cena
klad Detailní popis v balení
klad Pro. celou rodinu
klad Lehký zápach (ale neodradí)
příloha
avatar
Dana
Probio Glukan upravil mé problémy se zácpou již po dvou týdnech užívání. Syn po užívání antibiotik ocenil rychlost účinku probiotik a kombinaci s betaglukanem na podporu imunity. Nemoc rychle odezněla. V sychravém počasí je to skvělá kombinace podpory imunity a zdravého zažívání. Tobolky se dobře polykají.
klad kombinace účinných látek
klad rychlý nástup
klad cena
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel