Vybrané maminky se svými dcerami otestovaly dětský intimní gel GYNELLA Girl Intimate Wash. Jak s ním byly spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
4x
4
3x
3
2
1x
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 29. 3. 2022
do 24. 4. 2022

GYNELLA® Girl Intimate Wash 

GYNELLA® Girl Intimate Wash je díky speciálně upravenému složení vhodný pro udržení správného pH intimních partií dívek od 3 let až do první menstruace. Jedná se o období věku, kdy vaječníky neprodukují ženský hormon (estrogen) a obranyschopnost pochvy není dostatečná. PH intimních partií v nehormonálním období je rozdílné od pH dospělé ženy, a proto pro dívky není vhodné použití běžného intimního gelu.

Pro holčičky trpící: svěděním, pálením, zarudnutím.

Používáním GYNELLA® Girl Intimate Wash můžete předejít gynekologickým obtížím vaší holčičky a jejich recidivě. To je předpoklad pro její spokojený život dole bez starostí v dospělosti.   

Účinné látky:

Bisabolol - Bisabolol je hlavní složkou esenciálního oleje heřmánku pravého. Usnadňuje vstřebávání dalších složek do pokožky. Na pokožku působí jako kondicionér, výrazně ji zjemňuje, vyhlazuje, zklidňuje a snižuje její citlivost.

Šalvěj - Působení šalvěje lékařské je široké díky jejím antibiotickým, protivirovým a protizánětlivým účinkům. V kosmetice používaná převážně pro její stahující a dezinfekční schopnosti.

Allantoin - Chrání, uklidňuje a hydratuje pokožku. Nachází se například v kosodřevině, kaštanu, cukrové řepě, heřmánku, tabákovém semenu nebo pšeničných klíčcích. Podporuje růst nových kožních buněk, obnovu kožní tkáně a zmírňuje podráždění.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
8
avatar
Petra
Toto intimní dětské mýdlo mé dceři velmi vyhovuje. Občas trpí zarudnutím v intimních partiích, což se nám s tímto gelem nestalo. Konzistence a jemná vůně jsou příjemným bonusem. Líbí se mi také praktické balení gelu, který lze lehce uzavřít a vzít s sebou kamkoliv, kde je třeba se osprchovat.
klad Jemná vůně
klad Šetrné k pokožce
klad Není nic, co by se mi nelíbilo.
příloha
avatar
Petra
GYNELLA® Girl Intimate Wash dětské intimní mýdlo má správnou konzistenci, tedy není řídký, aby malé holčičce protekl ručičkou. Vůně je jemná, příjemná. Od té doby, co jej používá jsme nemuseli mazat krémem proti opruzeninám, ale to uvidíme až po delším používání.
klad konzistence
klad vůně
avatar
Alena
GYNELLA® Girl Intimate Wash má hustou gelovou konzistenci a příjemnou jemnou vůni. Nedráždí jemnou dětskou pokožku a je vhodný pro každodenní použití. Znatelně pomáhá při podráždění a zarudnutí. Rozhodně bych tento výrobek všem malým dívkám doporučila k vyzkoušení.
klad vůně
klad konzistence
klad složení
klad účinky
klad cena
avatar
Kateřina
Velmi dlouho nám trvalo,než jsme objevili mycí gel na intimní partie naší dcerky kterou trápilo zarudnutí a pálení. Na trhu není mnoho výrobků určených přímo pro malé holčičky s tímto problémem. Gynella je pro nás naprosto vyhovující,budeme používat i nadále
klad Příjemná nevtíravá vůně
klad Obtíže ustoupily od prvního použití
klad Uzávěr bez problémů otevře i malá holčička
avatar
Eva
Tento produkt mě příjemně překvapil ale já vlastně ani nic jiného nečekala . Když sem produkt představila své 7 létě dcerce byla natesena že může také používat produkty jako maminka. Struktura gelu i vůně je velmi příjemná a je úžasné že už dnes můžeme udržovat hygienu už od útlého věku. Za nas doporučujeme a jen chválíme
klad Prakticke balení a složení
klad Vune
avatar
Adéla
Dcera si po aplikaci stěžovala na pálení v intimní oblasti. Používala jej pod dozorem, řádně smyla. Líbilo se ji, že má mýdlo pro ženy jako dospělá. Myslím, že s používáním intimního mýdla ještě chvíli počkáme. Zatím nám postačí voda. Jsem ráda, že jsme produkt vyzkoušely
klad Konzistence, malá lahvička akorát do ruky
klad Pálení po aplikaci
příloha
avatar
Lenka
Gynella mýdlo je šetrné jemné a příjemně voní. Určitě doporučuji všem mladým dívkám které vyhledávají intimní gel na hygienu. Balení je perfektní do malých ručiček takže se slečny můžou umyvat sami bez pomoci maminek. Mýdlo krásné voní a má jemnou konzistenci.
klad Balení akorát do ruky, jemná konzistence
avatar
Aneta
Eliška vždycky trpěla na svědění, při používání Gynella se to o dost zlepšilo a troufnu si říct , že i vymizelo. Navíc krásně voní. Rozhodně bych ho doporučila všem holčičkám. Protože začít pečovat o své tělo už od malinka a takovým slvělým intimním mýdlem, je naprostá bomba!
klad Vůně
klad konzistence
klad malé balení
příloha