Hadřík Cucina a houbičky Padelle Eudorex

image
otestováno
Počet recenzí
31
jak jste hodnotily
5
24x
4
5x
3
2x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 28. 8. 2015
do 17. 9. 2015

Velký vánoční úklid máme již za sebou, ale ty pravidelné nás přesto neminou. A aby to uklízení šlo hezky od ruky, vyzkoušejte Hadřík Cucina a houbičky Padelle Eudorex, které jsme u nás testovaly.

 

Nový hadřík Cucina z polyaktivního vlákna s výplní vysoce absorpční houbičky na čištění všech povrchů. Ideální pro použití v kuchyni. Odstraní a vyčistí veškeré nečistoty z kuchyňské linky a dlaždiček včetně mastnot a vodního kamene. Díky nové technologii vydrží 100x déle než běžné hadříky. Nikdy se nerozdrolí. Odstraní více než 99% bakterií a alergenů, které díky nepříznivému prostředí v polyaktivních vláknech zahynou. Vydrží až 200 praní v pračce.

Houbičky Padelle - jedinečný vynález Eudorexu. Dvě houbičky na čištění, talířů, příborů, skleniček, keramiky, hrnců ale i teflonových pánví.

Od běžných houbiček se odlišuje:
-ergonomickým tvarem, který usnadní čištění rohů
-aktivní síťkou RETEATTIVA na čistící ploše houbičky, která snadno odstraňuje zbytky jídla a lehce se vymývá pod tekoucí vodou
-schopností udržet v houbičce delší dobu čisticí prostředek
-polyuretanovými kuličkami, které zněkolikanásobí tlak ruky na povrch bez poškrábaní
-3 krát delší životností než běžné houbičky

Více o produktech najdete ZDE.

Jak dopadlo hodnocení hadříku a houbičky Eudorex se dočtete ZDE.

Hodnocení
31
avatar
Anna
avatar
Petra
avatar
renata
avatar
Lucie
avatar
Renata
avatar
eva
avatar
Marta
avatar
Věra
klad Moc děkuji za možnost vyzkoušet hadřík a houbičky. Překvapivě se zt oho vyklubalo jedno z nejzajímavějších testování. Hadřík krásně saje. Perfektně utře vodu našpíchanou za dřezem dosucha. Vyzkoušela jsem na všechny možné povrchy v kuchyni - plast, lamino, sklo, dokonce i na nerez a sklokeramickou indukční desku. A ikdyž má výrobce na nerez a varné desky i speciálně určené výrobky i tahle univerzální kuchyňská hadra se osvědčila na výbornou. Čistí dobře a to jen s teplou vodou. Žádné čistící prostředky jsem s ní nepoužívala. Jediné, co nevyčistila byly bílé kapky vodního kamene na dřezu, ale s tím si poradí asi jen abrazivní čistící prostředek. Hadru jsem zatím neprala, ale vypadá, že opravdu přežije i výrobcem deklarovaný počet pracích cyklů bez úhony. Rovněž houbičky se osvědčily. Dobře se s nimi myje nádobí a vypadají pěkně.
klad Jjediné, co mi vadilo je , že houbičky jsou díky speciální síťce méně ohebné, než jsem zvyklá. Velmi malé nádobky se s nimi špatně čistí a na tenkostěnné sklo bych se asi bála je použít.
avatar
Lucie
klad Hadřík Cucina se stal velmi rychle výborným pomocníkem v naší domácnosti. Vyzkoušela jsem ho bez i s čistícími prostředky. Hadřík krásně umyje různé povrchy (kuchyňská linka, skleněný stůl v obývacím pokoji, nerez kolem plynových hořáků...). Velmi dobře saje např. vycákanou vodu po mytí nádobí, ale také velmi oceňuji při omývání nerezu kolem plynových hořáků (po otření jiným hadříkem zůstanou většinou fleky, po tomto povrch beze šmouh). Zatím jsem nezkoušela prát, ale velmi mě zaujala možnost "vyprání v myčce", určitě vyzkouším!
klad Houbičky Padelle jsou menší, než jsem zvyklá, umyji s nimi běžně používané nádobí i povrchy. Výhodné jsou pro teflonové pánve, krásně umyjí a bez poškrábání! Mycí prostředek mám pocit vydrží stejně dlouho, jako v jiných houbičkách, které používám. Kuličky obsažené v houbičce mi nejsou úplně příjemné a manželovi houbička oproti běžným, které používáme, přijde malá a několikrát mu "vyklouzla" z ruky. Opět se těším na vyzkoušení proprání v myčce na nádobí. Zaujala nás však i další nabídka hadříků a rádi ozkoušíme např. hadřík na mytí auta.
klad Kuličky v houbičce nejsou ani mně ani manželovi moc příjemné. Houbička má anatomický tvar, ale je menší, než jsme zvyklí u houbiček, které používáme u nás v domácnosti. Mycí prostředek vydrží poměrně stejně dlouhou dobu, jako u běžně používaných houbiček v naší domácnosti. Vyšší pořizovací cena.
avatar
Lenka
klad Vytestované produkty používám přesně jeden týden. S houbičkou i hadříkem jsem na 100% spokojena. U houbičky mě překvapilo, že opravdu kapka jaru stačí na několik kousků nádobí a ještě s tím přeleštím baterii a dřez. To je prima materiál. Hadřík je nezvykle vysoký, dobře savý a v podstatě se dá říci, že se v kuchyni hodí na všechny povrchy. Nejen že utře dokonale pracovní plochu, ale i linku a sporák, Pak stačí proprat a je zase jako nový. Moc děkuji za možnost testování.
avatar
Věra
příloha
klad Testovala jsem Hadřík Cucina a houbičky Padelle Eudorex. Testuji víc než týden a jsem celkem spokojená. Hadřík je tužší než jsem zvyklá a mám pocit, že se hůř vymývá, ale jinak pěkně saje a nezapáchá, uvidím po praní, jestli se něco změní. Houbička je příjemná, má dobrý tvar, ale je o něco menší, než jsem zvyklá. Plusem je, že je šetrnější k teflonovému nádobí. Testuji dále :)
avatar
Adéla
avatar
Lída
klad Také musím přesvědčit, že hadřík skvele čistí dřez, linku i sporák i bez použití čistícího prostredku. Velmi dobře také, stejně jako houbička Padelle, saje. Houbička má dle mě standardní velikost, sací schopnost srovnatelná s běžnými houbičkami, ale drsnější část se zatím (týden) při čištění neodirá a velmi dobře odstraňuje hrubší součásti nečistých povrchů. Designově je hezká, ale jiný účel tvaru nevidím.
avatar
Lucie
klad Narozdil od klasickych houbicek na nadobi, ktere se po par pouzitich zacinaji drolit, tahle stale drzi tvar a navic nezapacha. Hadrik krasne saje vodu, coz ocenuji hlavne kdyz neco rozliju. Jinak jen hadrikem se mi treba indukcni desku nepodarilo vycistit, musela jsem nastrikat i pripravek k cisteni. Ale za me urcite oba produkty doporucuji.
avatar
Věra
klad Hadřík Cucina je super, umyla jsem s ním téměř všechny povrchy a krásně se vše lesklo. Houbička je mnší než jsem zvyklá, nejdříve jsem myslela, že je v obalu jen jedna :-), ale vypadá moc pěkně a drží tvar. Oba produkty doporučuji jsou to velice dobří pomocníci při úklidu.
avatar
Janina
klad Oba produkty jsem hlavně o víkendu velmi pilně testovala. Hadřík splňuje to, co slibuje. Velmi dobře čistí a ještě lépe saje vodu. Opravdu nemusím používat čistící prostředky, nebo jen ve velmi omezeném množství (sporák). Výsledný efekt je výborný, beze šmouh. Houbička na nádobí velmi dobře padne do ruky. Má skvělou nasákavost a pro mytí není nutné velké množství prostředku na nádobí. Drsná strana výborně čistí a to i teflon bez poškrábání. Houbička i hadřík se dobře vymývají, hadřík i velmi dobře pere. Oba produkty jsou vhodnými pomocníky do kuchyně. Mohu vřele doporučit.
avatar
Mária
klad Musím říci, že s oběmi produkty jsou maximálně spokojená. Hadřík se hodí opravdu na celou domácnost, leští, myje a drhne. Hadřík je také skvělým pomocníkem při mytí oken ;). Dále houbičky, ty jsou také suprové, krásně padnou do ruky, drsná strana houbičky je výborná i na sklokeramické povrchy :). Akorát jsem nepřišla na to, proč jsou v hobičkách ty perličky, jaký mají účel?
avatar
Daniela
klad Nejprve jsem vyzkoušela hadřík, práce s ním byla parádní. Na pracovní ploše nezůstávali žádné šmouhy, dobře se vyždímal a po vyprání v pračce měl stále stejný vzhled jako před prvním použitím. I houbičky jsou velmi kvalitním a užitečným pomocníkem, dobře do sebe vpíjí jar a tím zaručí pěnivost a dlouhé mytí z jedné dávky. Dobře se drží, drsná strana nepoškrábe žádné povrchy.
avatar
Monika
avatar
Martin
Zobrazit více recenzí