Naše ambasadorky otestovaly zbrusu nový a jedinečný vysoušeč vlasů od firmy Philips! Jak byly spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
9x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 9. 9. 2019
do 17. 11. 2019


Nový fén Philips Prestige s technologií SenseIQ snímá teplotu vlasů a přizpůsobuje jí více než 12 000krát, aby nedošlo k přehřátí. Vlasy díky této funkci vypadají tak dobře, až září.

Jedinečný zážitek z vysoušení vlasů

Technologie SenseIQ poskytuje jedinečný zážitek z vysoušení vlasů. VNÍMA. Digitální infračervený senzor nepřetržitě snímá teplotu vlasů, aby nedocházelo k jejich přesušení. PŘIZPŮSOBUJE SE. Inteligentní mikroprocesor analyzuje teplotu vašich vlasů více než 12 000krát v průběhu jednoho vysoušení**, čímž zamezuje jejich přesušení. PEČUJE. Jedinečná technologie chrání vlasy během vysoušení. Vlasy si tak uchovají až 95 % své přirozené vlhkosti.

Snímá teplotu vlasů

Digitální infračervený senzor nepřetržitě snímá teplotu vlasů, aby nedocházelo k jejich přesušení. Zatímco některé vysoušeče měří pouze teplotu vzduchu, vysoušeč Philips DryCare Prestige s technologií SenseIQ měří teplotu samotných vlasů. Senzor dokáže rozpoznat i nepatrné změny v teplotě vlasů, upravit teplotu a zamezit tak jejich přesušení.

Přizpůsobuje výkon vysoušení

Jednou z nejdůležitějších částí technologie vysoušeče Philips DryCare Prestige je inteligentní mikroprocesor, který analyzuje teplotu vlasů více než 12 000krát v průběhu jednoho vysoušení*, čímž vám poskytuje ten nejlepší výkon bez rizika přesoušení vlasů. Technologie SenseIQ navíc chrání vaše vlasy před přesušením díky neustálému snímání jejich teploty během vysoušení.


Další fukce fénu s technologií SenseIQ:

  • pečuje o vaše vlasy jedinečně
  • cýkonný proud vzduchu
  • inteligentní digitální programy
  • snadné digitální rozhraní
  • tvarovací nástavec
  • relaxační masážní přístroj na pokožku hlavy
  • difuzér pro vlny a objem
  • ionizační technologie  • * Testováno v programu „Gentle“ po pěti minutách vysoušení.
  • ** Při průměrné době vysoušení vlasů 7 minut.
Hodnocení
10
avatar
Mám husté dlouhé vlasy a můj fén je dlouhodobě vysušuje. Vlastně jsem to ani jinak neuměla a vždy to bylo na max stupeň foukání a na may rychlost. O to více jsem byla překvapená, že Philips Prestige si teploty nastavil sám a byl vlažný, nebyl horký. A ještě více mě překvapil výsledek. Vlasy jsou i bez použití nástavce více vzdušné a bohatší. S použitím nástavce je efekt ještě lepší! Vedlejším efektem je, že mě nepálí naušnice a řetízek od horkého vzduchu ?
klad Možnost regulovat teplotu
klad Design
klad Nástavce
klad nic
avatar
Petra
Vysoušeč vlasů Philips Senso IQ mě především zaujal svým designem, a to že je v ruce velmi lehký. Dále je perfektní, že fén při vysoušení snímá Váš vlas a přizpůsobuje mu teplotu vysoušení. Také se oproti jiným fénům rapidně snížila doba vysoušení, vlasy jsou již po chvilce úplně suché a krásně lesklé a zdravé.
klad Lehkost fénu
klad Snímač teploty vlasú
klad Design fénu
klad není bezdrátový
avatar
Kamila
Super fen, ktery ma v sobě zabudované infračervené čidlo, ktere vam neustale hlida teplou vašich vlasů, tím padem je nepřepaluje a neničí, což je pro me velmi duležité protože mam velmi jemnou strukturu vlasů, navic po nem mam krasně lesklé vlasy. Za me doporučuji a jsem rada za ivestici do takhle kvalitniho fenu.
klad Lhkost
klad Krasny design
klad Hodne funkci
klad Trošku drazší
avatar
Lucie
Naprosto úžasný fén. Líbí se mi jak design fénu ( jeho materiál, barevná kombinace a tvar ) , tak jeho úžasné funkce. Kde si mohu vybrat s několika možnosti vysoušení. Je lehký , nehlučný. Jednoduchý na používání. Zamilovali jsme si ho celá rodinka. Doporučujeme.
klad Osvětlený dispej při používání
klad Neničí vlasy. Cítím při sušení jak se automaticky upravuje intenzita vysoušení.
klad Žadný zápor jsem nezaregistrovala
příloha
avatar
Laura
Tenhle fén je nádhera! Má krásný futuristický design , 3 nástavce a jeho menu super svítí. - Fén obsahuje sensor,který měří teplotu přímo Vašeho vlasu,takže kdykoliv naměří teplotu,která by vlas poškozovala,okamžitě ji sníží tak aby poškození zabránil. -V menu,(který se mi strašně líbí jak svítí), si můžete vybrat z FAST,MANUAL,GENTLE,STYLE a pak také CURLY. - Nejdřív mi přišlo,že zas tak moc nefouká'' ale zjistila jsem,že mi suší vlasy mnohem rychleji než můj starý fén. Díky jeho Ionizaci a nové technologii mám vlasy vysušené mnohem rychleji. -Po fénování je VIDITELNÝ rozdíl. Vlasy sou hebké,měkké a lesklé! -Pokud máte třeba zničené,křehké vlasy tak tento fén je pro Vás jasná volba. -Pokud jen prostě milujete své vlasy a chcete pro ně co nejlepší,tak ano,tento fén je jasná volba. Težký mi nepřijde,možná trošku neskladný.
klad nepřepaluje
klad design
klad rychlost
klad funkce
klad ionizace
klad nic
avatar
Dana
Fén je opravdu profi! Oceňuji inteligentní systém nastavení teploty. Vlasy se neničí a účes drží. Využiju hlavně klasický nástavec a občas i difuzér. Musím zmínit i rychlý režim ideální, i když spěcháte. Design fénu je dokonalý, krásně ladí s koupelnou u rodičů. Vyšší cena je v tomto případě opodstatněná. Rozhodně ho doporučuji!
klad Funkčnost
klad Jednoduché ovládání
klad Šetrnost k vlasům
klad Design
klad Cena
klad Velikost
příloha
avatar
Lica
Na fénu mne nadchla především nová technologie SENSE IQ. Díky senzoru fén vyhodnotí teplotu, kterou vaše vlasy potřebují, aby se nepřesoušely a podle toho jí neustále mění. Efektivně zkrátí dobu foukání a vlasy mám po fénování objemné a neelektrizují se. Mohu jen doporučit!
klad Nová Technologie SENSE IQ
klad Nepřesouší vlasy
klad Krásný design
klad Zkrátí dobu fénování
klad Vlasy se neelektrizují
klad je o něco těžší než můj starý fén
avatar
Tereza
Hned od prvního použití jsem si tento fén zamilovala, je lehký, jednoduchý na ovládání (má spoustu funkcí a baví mě), poprvé v životě mám z fénu zážitek. Mé vlasy jsou po použití lesklé a hebké a plné života, nejsou přesušené a bezvládné, prestože mám blond vlasy a na suché vlasy trpím... Naprosto souhlasím s tímto výrokem: "Teplota vlasů je kromě teploty samotného vysoušení ovlivněna dalšími faktory, jako je aktuální kondice vlasů a jejich přirozená vlhkost. Pokud jsou vlasy poškozené, teplota vysoušení na ně působí více, vlasy tak při vysoušení rychleji ztrácí svou přirozenou vlhkost." Co je důležité je fakt, že se na každé foukání doslova těším, jelikož je interaktivní a vím, že mé vlasy budou krásné a lesklé. Doporučuji všema deseti!
klad Kvalita
klad Design
klad Funkce
klad Hebké vlasy
klad Šetrnost
klad Hebkost
klad Jemnost
klad Programy
klad Funkce Sense IQ
klad 2x více Iontů
klad Skladnost
klad Lehkost
klad Masáž hlavy
klad Difuzér
klad 2 letá záruka
klad Cena
avatar
Martina
Libi se mi nova technologie, ktera meri teplotu vlasu a podle toho meni teplotu vysouseni. Lze to opravdu pri fenovani mnohokrat citit. Je take lehoucky, skladny a hezky vypada, menu krasne sviti. Jednoduse se ovlada. Doporucena cena mi pripadala prehnana. Ale na druhou stranu - za neznicene vlasy to stoji.. tlacitko na studeny vzduch je zapustene, coz je sice hezke, ale ne moc prakticke. Okraje tlaci do prstu. Celkove me fen prijemne prekvapil.
klad Setrnost k vlasum, design, lehkost, skladnost, ovladani
klad Ovladani
klad Nastavce
klad Doporucena cena mi pripada prehnana
klad Tlacitko na studeny vzduch tlaci do prstu
avatar
Lucie
Tohle je za celý můj život snad desátý vysoušeč vlasů. A mohu s klidem říct, že se jedná o velmi kvalitní výrobek. Vlasy nijak nezatěžuje a je prima, že nemá extra horký vzduch. Kdyby měl, nepořídila bych si ho. Vlasy fénuji docela často a tak jsem hledala něco, co vlasům neškodí. A myslím, že jsem ho našla.
klad neníčí vlasy
klad příjemná teplota
klad žádné
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel