Hanácká Zázvorová, Medovák z tuzemska a Hanácká Griotte Malinová

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotily
5
39x
4
2x
3
7x
2
1
doporučuje
85 %
Testováno v období
od 11. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*]  [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá pátá, která se přihlásí po testovací výzvě a bude mít ve svém profilu spolu s adresou vyplněný i telefon. Do testování se nakonec zapojí 15 testerek, které získají sadu tří lahviček Hanácká o objemu 0,04l. Testovací výzva padne ve středu 10. prosince mezi 17 a 18 hodinou. [*] [*] [*]

...

Hanácká Zázvorová je čtyřikrát filtrovaná jemná Hanácká vodka s přírodním extraktem zázvoru. Každý doušek prohřívá tělo a přináší příjemný pocit uvolnění. Výraznou chuť i aroma zázvoru vhodně doplňují další ingredience včelí med a šťáva z vyzrálých citrónů. Díky staré receptuře, opakované filtraci přes aktivní uhlí a delikátně vyvážených ingrediencí má Hanácká Zázvorová vodka osobitou smyslovou charakteristiku, lahodnou vůní a extra jemnou chuť.
Vyrábí ji Granette&Starorežná Distilleries v nejstarší Palírně U Zeleného stromu podle osvědčených receptur. Je stáčená do lahví s originálním embosem Moravian Original Spirits.
Cena 0,5 l je 149 Kč.

Medovák z tuzemska vás dostane už při samotném otevření lahve. Zahalí vás neodolatelným rumovým aroma v kombinaci s medem a osvěžujícím citronem.
Hanácká Medovák z tuzemska je lahodnou kombinací tuzemáku  s medem. Vzniká za studena rozpouštěním přírodního medu s bylinnými maceráty v alkoholu. Na samém konci se pak přidává citrónová šťáva coby šťavnatá tečka. Svoji charakteristickou vyváženou chuť a typickou barvu získává Medovák pozvolným dozráváním v lahvích. Jeho charakteristické zbarvení zvýrazňuje přidaný karamel, který se jemně dokresluje lahodné aroma Medováku.
Hanácká Medovák z tuzemska je ideálním přípitkem na zahřání. Příjemně ozvláštní šálek čaje, lehce z něho připravíte lahodný grog a je vhodný také do cukroví.
Vyrábí ho Granette&Starorežná Distilleries v nejstarší Palírně U Zeleného stromu podle starých osvědčených receptur. Poznáte ho podle nezaměnitelného aroma, syté barvy a lahve s originálním embosem Moravian Original Spirits. Prodává se v 0,5  litrových lahvích  za 149 Kč.

Jako džbánek plný malin voní i chutná HANÁCKÁ Griotte Malinová Tato úžasná novinka mezi likéry potěší všechny, kteří si potrpí na chuťové zážitky.  Hanácká  Griotte Malinová je totiž ohromující  intenzita chuti a vůně,  kterou se podařilo zachytit do lahve. I malý doušek vzbuzuje dojem, že máte ústa plná právě natrhaných malin. Hanácká Griotte Malinová se krásně pije, ani na okamžik nepálí a po napití zanechává příjemný pocit.Sytá barva svádí k ochutnání  a lahodná chuť k dalšímu přípitku. Je skutečnou delikatesou, která potěší všechny ženy a svou smyslností nadchne muže.  0,5 l za 139 Kč.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
48
avatar
Ludmila
klad K testování mi přišly dvě malinové griotte a levandulová. Těšily jsme se na zázvorovou, bohužel. Testovala jsem s přítelem a sestrou. Krásné malé balení a moc oceňujeme plastové provedení lahviček! Malinové krásně voní a jsou slaďoučké, shodly jsme se, že jsou spíše pro ženy, ale i chlap neodolá. Naopak nás vůbec nenadchla levandulová, hezky voní, ale po polknutí chutná spíše jako samotný líh, ale nápad to není špatný. Takže shrnutí: Malinová griotte - doporučujeme, levandulová - nedoporučujeme. :-)
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Jana
klad Obdržela jsem k testování medovák, malinovou griotte a levandulovou. Škoda, že nedorazila avizovaná zázvorová. Všechny drinky byly v plastových lahvičkách ve tvaru hvězdiček. Bohužel byla opuštěna tradice skleněných lahviček, ale uznávám, že plast je pro dopravu a manipulaci vhodnější. Nejvíce mi chutnala malinová griotte. Jde o sladké voňavé pití, vyloženě dámské. Medovák v sobě nezapře rumový základ, ale díky medu a sladké chuti také není k zahození. Levandulová byla zklamáním. Výrazné aroma nepřetlačilo klasickou lihovou chuť a to je poněkud málo. Nevybudila u mne žádnou emoci. Všechny drinky mi připadají spíše cílené na dámy a to splňují.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Monika
avatar
Michaela
klad Přišly mi tři lahvičky s těmito příchutěmi - medová, levandulová a malinová. Jelikož tvrdý alkohol nepiji, tak zkoušel můj manžel, který už má něco odpito. ;) Rovněž oba chválíme malé balení testovaných vzorků, je moc roztomilé. A nyní k jednotlivým příchutím. Nejvíce muži chutnala malinová. Při přičuchnutí připomíná příjemný ovocný čaj, po vypití moc dobrá chuť, ale nedokáže si představit, že by vypil těch panáků více. Spíše to vnímá jako ženské pití. Ale zkusil to nalít do teplého čaje a bylo to výborné! :) Zvlášť v těchto zimních dnech. Druhá, která mu chutnala, byla levandulová, která jej velice překvapila. Aroma sice nevýrazné, ale po vypití mu to chutnalo a připomínalo řecký alkohol "ouzo" (pendrekové).
klad Bohužel nejméně manželovi chutnala medová, ale sám přiznává, že je ovlivněný medovinou z rodného kraje a tak nedokáže tuto příchuť posoudit objektivně. U všech testovaných vzorků prohlašuje, že si dokáže představit, že si dá tak dva panáky daného druhu, ale více ne.
avatar
veronika
klad Nejdříve jsem byla překvapená balením že to byli malé lahvičky ve tvaru hvězdiček. Ochutnala jsem všechny jenom srkem pro mě mnamka malinovka ta byla užasná :) Zbyle dvě byli dobre ale na malinovku nemají :) Medovka byla sladoučka a Zázvorka byla taková zvláštní
avatar
Lucie
klad Jako ostatní testerky jsem i já obdržela místo hanácké zázvorové hanáckou levandulovou, z čehož jsem byla nejprve nadšená, jelikož mám moc ráda levanduli a vše levandulové. Hanácká levandulová mě však vůbec nenadchla, převládala chuť lihu, která byla levandulí spíše ovoněná, než ochucená. Ze zaslaných vzorků mě nejvíce chutnala griotte malinová, což může být i nižším % alkoholu oproti dalším 2 vzorkům. Hanáckou levandulovou i medovák z tuzemska bych osobně ohodnotila spíše jako "hospodské" pití. Palírna u Zeleného stromu, která zaslanané produkty vyrabí, je mojí oblíbenou, spec. jejich klasická griotka, takže jsem očekávala něco, co mě více nadchne.
klad
avatar
Dagmar
avatar
Helena
klad Místo slíbené Hanácké zázvorové jsem obdržela Hanáckou levandulovou. Zaslané vzorky bych ohodnotila spíše jako „pití pro muže“ s výjimkou Griotce malinové, nejsem si ale jistá, jestli by muže nadchla levandulová příchuť. Nemohu říct, že by mě něco ze zaslaných vzorků vyloženě nadchlo. Mám ráda slabší likéry, vodka apod. nepatří mezi mé oblíbené. Když pominu skutečnost, že se jednalo o plast, líbilo se mi balení zaslaných vzorků ve tvaru hvězdy.
avatar
Taťána
klad Děkuji za možnost testovat. Byly mi doručeny velmi pěkné designové lahvičky, vhodné jako dárek. Kdyby nebyla nutnost testovat a ochutnat, vzala bych je na dovolenou do ciziny jako pěknou českou pozornost a to že nebyly ve skle, by bylo na převoz ideální.. Příchutě jsem dostala levanduli, ta byla zvláštní a hodně lihová, medovák, který nebyl špatný, ale není to má krevní skupina. Nejlepší byla malinovka, voňavá a nejméně lihová. Pro dámy doporučuji, pro pány nedokážu posoudit.
avatar
Lena
avatar
Renáta
klad Velmi mě překvapilo krásné vánoční balení lahviček, ani nevadilo, že je to plast a ne sklo. Nádherně voněli všechny, ale chuťově pro mě byla nejlepší malinová (je to vysloveně holčičí pití). Manželovi a ostatním dospělým členům rodiny zase nejvíc vyhovoval medovák, i vzhledem k mrazivému počasí. Sice nejsme velcí příznivci tvrdého alkoholu, ale myslím, že když bude možnost si vybrat, tak panáka malinové Hanácké určitě neodmítnu.
avatar
Marcela
klad První dojem je krásný. Malé, velmi pěkné balení, výborné jako dárek. Sice je to plast,ale dá se to zkousnout. Testovaný medovák je velmi chutný. Med je tam cítit, skvělá,vyvážená chut,doporučuji. Levandulová úspěch moc nesklidila. Taková ostřejší chut v krku. Vím, že ji nekoupím. A třetí příchut, na kterou jsem byla zvědavá, nedodali.
klad Zklamání z dodávky výrobků na ochutnávku. Došel 2 x medovák a 1 x levandulová. A zrovna na griotte malinovou jsem byla velmi zvědavá. Tato chut mě zajímala. Tak si počkám na hodnocení druhých testerek.
avatar
Ludmila
Zobrazit více recenzí