Jak dopadlo testování 100% přírodního čaj Hannasaki Fruit FENYKL? Maminky se svými dětmi jsou nadšené

image
otestováno
Počet recenzí
34
jak jste hodnotily
5
31x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 26. 3. 2020
do 19. 4. 2020


Lahodná ovocná směs podporující celý organismus je určena jak dětem, tak dospělým. Obsahuje sušené drcené ovoce (jahoda, brusinka, jablko, černý rybíz, šípek), lékořici, čekanku, červenou řepu a fenykl. Směs je 100% přírodní – neobsahuje konzervanty, barviva ani jiné chemické příměsi.

Chuť je přirozeně nasládlá a aroma ovocně-fenyklové.

Fenykl

Fenykl je známý prostředek užívaný při plynatosti, kterou trpí hlavně naši nejmenší. Příznivě působí na trávení i při překyselení žaludku. Má příznivé účinky na dýchací cesty – čistí sliznice od hlenů a napomáhá odkašlávání. Používá se i jako kloktadlo při bolestech v krku.

Účinný je i na zvýšení produkce mateřského mléka.

Hodnocení
34
avatar
Eva
Čaj nám celé rodině velmi chutná, opravdu oceňuji svěží ovocnou chuť a velmi intenzivní vůni. Na čaji je znát, že je z kvalitních surovin a je vyráběn s láskou. Dala sem ochutnat i dceři s vnučkou a obě vypily dva hrnky, dokonce i 2leta vnučka.
klad Chuť
klad Vůně
klad Vše v pořádku
avatar
Tomáš
Výborný čaj, který chutnal jednak dětem tak i nám. Lze lehce dosladit pro lepší chuť, dle každého jk mu čaj nejlépe chutná. Osobně při drobných zažívacích obtížích jsem cítil, ulevujici pocit kdy se mi těžkosti po prvním šálku začaly vytrácet, druhý šálek troufám si říct byl ten který uklidnil zažívání a dodal mi pocit klidného žaludku i bez raznejsi diety. Čaj mě dokázal v kombinaci s ovocem nebo tmavým pečivem zasytit, věřím efektu hubnutí, který byl v přiloženém letáku. Oceňuji hlavně možnost vařit dětem, které kvalitní čaj potřebuji v chladném počasí, hlavně na zahřátí a podporu imunity. Děkujeme za možnost vyzkoušet
klad Balení caje
klad Vůně před i po uvaření
klad Barva
klad Kvalitní složení
klad Rychlost jakou mizí z hrnku
avatar
Kateřina
Čaj má zajímavou chuť i vůni, kterou si myslím, že mu dodává právě fenykl. Přišel pěkně zabalený, barevný pytlík uvnitř krabičky se mi líbil. Sypaný by asi vypadal vzhledově lépe, ale sáčkový se mi zase lépe používá. Jednotlivé sáčky s čajem by mohly mít pěknější design. Dětem chutnal i neslazený. Na zažívání jsme nepocítili žádné změny, ale běžně se stravujeme zdravě, takže s ním moc problém nemáme.
klad zajímavá chuť
klad pěkné balení z venkovní strany
klad snadná příprava
klad mohlo by být hezčí balení jednotlivých sáčků čaje
avatar
Michaela
Děkuji za možnost testování čaje Hannasaki Fruit Fennel. Moc nám doma chutnal. Určitě by jsme ocenili i větší balení?, protože byl u nás hned pryč. Chuť čaje byla velice příjemná a čaj po sáčcích mi vyhovoval.
příloha
klad Balení po sáčcích
klad Vynikající chuť
klad Nic
avatar
Lucie
Čaj má výbornou chuť i vůni. Opravdu cítím ovoce (nejvíc jahody a jablíčko), je lehce cítit fenykl a cítím med ?. Mladšímu synovi čajík chutná, nemusím mu do něj dávat med, protože je čaj nasládlý sám o sobě a řekla bych, že ho teď méně bolí bříško díky fenyklu. Starší si ho přeje vždy trošku přisladit, ale vypije ho klidně čtyři hrnky denně bez remcání ? Co bych "vypíchla", tak krásné balení - sáčky jsou v ozdobném sáčku a ještě v krabičce. To mne hodně překvapilo a potěšilo. Myslím, že takto zabalený čaj by mě jako dárek rozhodně potěšil ?
příloha
klad Balení
klad Chuť a vůně
klad Přirozeně sladký
klad Nemám výhrady ?
avatar
Hana
Čaj Fruit a Fenykl Hannasaki je lahodný. Obsahuje 20ks sáčků. Vůně příjemná na první nádech jsme cítila ovoce a na druhý už fenykl. Jako nejen ranní čaj je výtečný, doporučuji. Moc mě potešil informativní leták a sáček pro uchování vůně. MADE WITH LOVE je rozhodně na správném místě.
příloha
klad každý je zvlášť
klad sáček na uchování vůně
klad příjemná a lahodná chuť
klad 20ks jednotlivých sáčků čaje
klad MADE WITH LOVE
klad nic nemám
avatar
Markéta
Čaj Hannasaki Fruit Fennel mě překvapil svojí lahodnou chutí. shledávám jako dokonalé aladit chuť feniklu a ovoce. čaj není vůbec kyselý,avšak ani ne přeslazený, jak některé čaje pro děti bývají,Musím uznat, že jsme si na něm pochutnali doslova celá rodina.Pomohl proti nadámájí a svěle chutná.Paráda.
klad c
klad ú
klad c
avatar
Magda
Trochu jsem se čaje bála, protože fenykl příliš nemusím. Ale byla jsem příjemně překvapená, čaj má velmi lahodnou, vyrovnanou chuť, fenykl tam je cítit jen mírně. Je nasládlý, takže syn ho vypil i bez sirupu, ovšem s kapkou bezinkové šťávy je čaj nejchutnější. Vliv na zažívání jsem nepostřehla, ale nemáme s ním příliš problémy, na pálení žáhy mi nepomáhá. Je balený v praktických sáčcích, u ovocných a bylinných čajů mu dávám přednost před sypanými čaji. Čaj mohu doporučit, je opravdu velice dobrý.
příloha
klad Vyrovnaná chuť
klad Příjmně nasládlý
klad Praktické pytlíkové balení
klad Je zbytečné balit každý pytlík čaje ještě do obalu
avatar
Radka
Me osobně čaj nijak zvlášť nechutnal ale mému malému dvouletému synovi ano.Čaj je diky ovoci prirozene nasladly takže nebylo potreba sní tolik sladit medem.Co me ale na něm zaujalo je jeho vůně.Pro sebe bych si čaj nejupovala ale pro syna nejspíš ano.?
klad Příjemná vůně
klad Nemusím lekorici
avatar
Dominika
Upřímně jsem z čaje nadšená! ? Čaj je příjemně nasládlý (je krásně cítit opravdové ovoce, žádná umělotina). Fenyklu je tam tak akorát, není přehnaně aromatický. Dáváme si ho každý den k snídani a je vidět že Amálce hodně chutná, protože ho vždy vypije celý. Musím říct, že Amálce (11 měsíců) se krásně upravilo zažívání. Nemá žádné bolesti bříška a mě po čaji přestala pálit žáha. Navíc je super protože je v sáčkách (sypané čaje mi nevyhovují). Vřele doporučuji. ?
příloha příloha
klad Příjemná chuť ovoce
klad Fenyklu tak akorát
klad Barva
klad Malé i mě upravilo zažívání
klad Je v sáčkách
klad Žádný problém
avatar
Markéta
Čaj je chuťově naprosto dokonalý. Svou chutí nám připomněl pendrek. Balení v sáčcích je v pohodě, není cítit sáček, ale samotný čaj. Takže sypaná varianta čaje by dle mého názoru zbytečně prodlužovala přípravu čaje. Na zažívání účinkoval. Nebyly absolutně žádné problémy, ba naopak působil pozitivně. Nerada bych však zabíhala do detailů. Jistě si každý dokáže představit tyto pozitivní účinky. :) Bohužel musím zmínit alergickou reakci na čaj. Zřejmě se bude jednat o ovocnou složku. Na kterou nám oběma na těle naskočila vyrážka. Vzhledem k tomu, že s bylinnými čaji máme opravdu zkušenost a nikdy se tento problém nevyskytl, tak bude problém právě v ovocné složce. Byla jsem velmi zvědavá, protože málokterý čaj s přidanou ovocnou složkou nám nezpůsobuje výražku. A proto máme ve zvyku pít ovocné čaje pouze pro batolata, které jako jediné toto nezpůsobují. Byla bych tedy ráda, kdyby se výrobci zaměřili na ovocnou složku. Jelikož je tento čaj opravdu chutný a byla by ho škoda. ;)
příloha
klad chuť
klad účinek na trávení
klad okouzlující balení sáčků v látkovém pytlíčku
klad alergická reakce
avatar
Lucie
Tento sackovy čaj mne mile překvapil. Líbilo se mi už samotné balení. Po rozbalení vonel jako když prijdu do obchodu se sypanymi čaji. Po uvaření stále vůně zůstala. Byl výborný teplý, ale i studeny. Umím si jej představit v létě s ledem a ovocem.
příloha
klad Vůně
klad Chut
klad Baleni
klad Nic mne nenapada
avatar
Denisa
Velmi mile me prekvapilo baleni čaje. Přišel v krasne krabičce a ubnitr se skrýval nadherny pytlik plny pytlíků čajů. Po zaliti čaj nadherne voni a po ochutnani ta prijemna lehce nasladla chut je opravdu skvela. Mala si čaj ihned zamilovala a v dobe nachlazení s pruduskami ji pomohl i s vykaslavanim. Denne mi vypije krasne cely hrneček caje coz je pro nas úspěch
příloha
klad Baleni
klad Chuť
klad Vůně
klad Slozeni
klad Nic
avatar
Soňa
Dětský čaj Hannasaki Fruit Fennel má po výluhu příjemnou vůni, je zde velmi patrná vůně lékořice. Mě nevadí, synkovi také ne, ale jsou lidé, kterým vadí. Chuťově je čaj lahodný. Má příjemnou a jemnou chuť po ovoci. Jako dětský čaj ideál. Syn pije obden. Mě by se rychle přepil, nemusím jahodu a brusinku. Velmi se mi líbí provedení krabičky, desing. Naprostá bomba jsou jednotlivé pytlíky čaje umístěné v organzovém sáčku se stažením na stužku.
příloha příloha
klad Chuť a aroma.
klad Složení čaje.
klad Organzový sáček na jednotlivé sáčky čaje.
klad Jednotlivé sáčky čaje bych měla raději v papíru než plastu.
klad Chybí mi informace jak dlouho čaj louhovat. Vím to, ale zkrátka mi to na sáčcích chybí.
avatar
Lenka
Moc se mi líbí design krabičky Chuť čaje je dobrá, ovoce krásně doplňuje fenykl. Čaj je voňavý. Super na pití během dne. Dcerce také chutnal. Pro dětské zažívání je složení s fenyklem příznivé. Složení mi jakožto kojící mamince vyhovuje. Pro
příloha
klad Chuť čaje
klad Design krabičky
klad Vůně
klad Nelíbí se mi design jednotlivých sáčků, sypaný by byl lepší
avatar
Kateřina
produkt má nádherné balení,po rozbalení mě uchvátila krásná bohatá ovocná vůně do které se můj syn zamiloval a je to jeho nejoblíbenější ranní čaj,bez kterého nechce snídani. Jestě kojím svého malinkého syna a pomáhá i jemu na prdíky,které ho trápí od narození,oproti jiným čajům s fenyklem je tenhle chutný
klad balení
klad vůně
klad skvělá chuť
klad mnoho dalších výrobků
klad nic
avatar
Vendula
Čaj Hannasaki je výborný. Momentálně kojím, tak neustál zkouším různé čaje a fenyklový mi zrovna moc nechutná. Tetno čaj je, ale úplně jiný! Má úžasnou ovocnou vůni a chuť. Piji ho každý den a jsem moc spokojená. Určitě se po něm v obchodě poohlednu. Přišel hezky zabalený, možná jedine mínus je, že každý sáček je balen zvlášť, což není moc ekologicke..
příloha
klad Chuť
klad Vůně
klad Balení
klad Každý sáček je balen v plastu
avatar
Stanislava
Caj má příjemnou vůni, barva medová. Chuť je jemná, moje tříletá dcerka čajík vypila bez připomínek, a to je na čaj hodně vybíravá? proto hodnotím čaj jako velmi dobrý! Caj je chutný za tepla i za studena. Preferuji spíše čaje sypané, ale tento je vynikající! Jediná výtka by byla, že jsou jednotlivé pytlíky balené v plastových obalech, ale nevím zda to není z důvodu zachování vůně... Ta je opravdu skvělá! Určitě doporučuji velice ráda vyzkouším další příchutě!
klad Příjemná vůně.
klad Výborná chuť.
klad Chutný za tepla i za studena.
klad Samostatně baleno v plastových obalech.
avatar
Markéta
Ovocný čaj s fenyklem je velice jemný čaj příjemné chuti (žádná tradiční kyselost ovocného čaje) a vůně. Stal se velice oblíbeným mé 2,5 leté dcery, která ho chce každý den. Sáčkové balení je velice praktické. Nedokážu posoudit účinek fenyklu, protože plynnatostí netrpíme. Ale samotný fenykl malá pít nikdy nechtěla, v této kombinaci jí vůbec nevadí. 100% jej budeme pít i nadále a již mám vybrané i další produkty této značky. Vřele doporučuji.
klad Jemná chuť velmi vhodná pro děti
klad Příjemná vůně
klad Praktické sáčkové balení
klad Žádná negativa, naprostá spokojenost
avatar
Petra
Dobrý den, čaj Hannasaki Fruit FENYKL hodnotím velmi dobře. Pila jsem ho se synem. Malý moc klasické sáčkové čaje nemusí a má jen oblíbenou značku čaje, ale tento čaj mu kupodivu chutnal. A měl i pozitivní vliv na jeho zažívání. Takže za něj veliká spokojenost. I když se jedná o čaj s fenyklem, není fenyklové aroma tak výrazné, takže chutná jako ovocný čaj s tónem fenyklu. Pro dítě si myslím, je chuť tak akorát výrazná. Pro dospělého by mohla být výraznější, ale to asi záleží na každém jednotlivci, jak moc má zmlsané chuťové buňky (a přeci jenom na obalu je napsáno „dětský čaj“). Doporučená příprava čaje je 250 ml na jeden čajový sáček. Já si dělala silnější - poměr jeden sáček na 200 ml vody je podle mě ideální. Jinak jde o velmi dobrý a lahodný nápoj pro pohodovou atmosféru v každodenním shonu. Velmi originální mi přišlo balení. Ano klasika, papírová krabička, ale uvnitř látkový pytlík s jednotlivě balenými čaji. To mi přijde jako super nápad. Je to hezké a navíc i praktické.
klad balení (látkový pytlík)
klad spokojenost dítěte (chuť, zažívání)
klad žádné
Zobrazit více recenzí