Testovaly jste s vaším miminkem plenky Happy Mimi

image
otestováno
Počet recenzí
102
jak jste hodnotily
5
52x
4
26x
3
16x
2
4x
1
4x
doporučuje
76 %
Testováno v období
od 13. 4. 2019
do 20. 5. 2019

 

Proč vyzkoušet značku Happy Mimi?

Značka Happy Mimi je českou privátní značkou drogerie Teta, která nabízí kvalitní dětské plenky a vlhčené ubrousky za příjemné ceny.

Už dávno neplatí, že privátní značka rovná se levné, ale nekvalitní zboží a my vás chceme přesvědčit, že to platí i o plenkách Happy Mimi.

 

Máte možnost vyzkoušet prémiovou řadu Flexi Comfort, která udrží zadeček miminka dlouho suchý díky 3D savému jádru, je prodyšná a citlivá k dětské pokožce a umožňuje volný pohyb miminku díky flexi páskům.

Věříme, že když bude spokojené miminko, může být spokojená i jeho maminka.   

                 

   

Hodnocení
102
avatar
Kateřina
plenky jsem hned na začátku podrobila nejtezsi zkousce a to na noc maly vypije 2 lahvicky mleka. byla to zkouska opravdu tvrda,v priloze je videt pocatecni a konecny stav plenky a nestacim se sama divit,zvladli to na jednicku. jen nad zadeckem mi chybi gumicka na zabraneni proteceni pres zada,ale to uz je malinky detail.
příloha příloha
klad savost,pruzna lepitka
klad gumicka nad zadeckem aby to neproteklo horem
avatar
Iva
Děkujeme za možnost testování plenek Happy mini. O značce jsem slyšela,ale zatím jsme je nevyzkoušeli. Vybrali jsme tu nejmenší velikost,číslo 2,protože máme doma malé miminko. Zaujal nás design plenek, narozdíl od některých nesmrdí po umělé hmotě. Miminku se zadeček neoprudil.
klad snadně se nandavají
klad hebké
klad nedráždí dětský zadeček
klad spokojenost
avatar
Michaela
S mou dcerkou jsme testovaly pleny velikost č.3. Zajímalo mě složení plenek, protože od jedné značky měla dcerka opruzený zadeček a dlouho jsme ho léčili. Planky dcerce sedly, nikde ji neškrtily. Přes den bylo vše v pořádku. V noci(jelikož dcera hodně pije) se plenka trochu prosákla, ale další noci už v pořádku. Jsme spokojeni.
klad v čistotě zadeček
klad dobrá savost
klad složení
klad vše ok
avatar
Markéta
Můj syn vyzkoušel plenky velikosti 3. Je hodně drobný, přesto mu plenka dobře seděla a pásky okolo boků netlačily. Velikost 3 je Midi v rozmezí 4-9 kg, mají dobře savé jádro a tekutina je odváděna do správného místa, tak, aby se nezdržovala pod tělem, aby nebylo opruzené. Umožňují našemu "ďáblíkovi" volný pohyb. Použili jsme ráno i večer a neprotekly.
klad netlačí
klad savé jádro
klad odvod tekutiny tam,kam má
klad nic
avatar
martina
k testování jsem obdržela balení plen č. 2 ( 3-6kg v počtu 50ks ). plenky mají savé 3D jádro, jemý povrch a anatomické flexibilní pásky, umožňující volný pohyb. v porovnání s dosud používanými plenami Pampers bych řekla, že jsou kvalitou velmi podobné.
klad cena balení
klad kvalita pleny
klad nic
avatar
zdenka
Jak jsem si plenky Happy mini vyzvedla číslo 3 musela jsem je vyzkoušet .Plenky příjemně voní ,mají supér savost,sedí dobře na zadečku.Určitě maminkám co znám tento produkt s radostí jen doporučím a ráda.Za mě skutečně výborný výrobek pro naše ratolesti
klad příjemná vůně
klad nic
avatar
Denisa
S dcerou jsme zkoušely velikost 3. Na první pohled mě nadchl veselý a hravý design se zvířátky. Velikost zcela odpovídala. Dcera vydržela v suchu po celou noc, plena neprotekla. Pásky drží dobře přilepené, nestalo se mi, že by měla dcera "žluté překvapení" na zádech. S plenkami jsem spokojená, dceři se nedělají opruzeniny, nemá zapařený zadeček. Navíc bych ocenila indikační proužek vlhkosti, ten mi na plínkách chybí. Plenky jsou silnější a je těžké pohmatem zjistit, jestli je plena počůraná.
klad Krásný a veselý design
klad Pásky dobře lepí
klad Neprotéká
klad Není cítit chemický zápach
klad Chyběl mi indikační proužek
avatar
Eva
Příjemné, nesmrdí chemikáliemi, jak některé jiné pleny, co jsme měli doma. Barva i obrázek nejsou agresivní, takže neprosvítají příliš pod světlým oblečením, což je příjemné. Dobře se oblékají, hezky pruží, nikdy nemají děti otlačené bříško ani nožky.
klad absorbční schopnosti
klad nic
avatar
Šári
Testovali jsme plenky o velikosti 4, tedy na 7-18kg. Syn má 8 měsíců a 9.5kg a jsou o něco málo ještě větší, hlavně kolem nožiček a to není žádné vychrtlé mimčo
klad Flexibilita
klad Savost
klad Měkkost
klad Potisk
klad Cena
klad Volnější u nožiček a tak občas mohou protéci
avatar
Petra
Testovala jsem pleny Happy mimi velikost 4 (7-18 kg). Výrobce uvádí, že pleny mají extra savé 3D jádro a tedy relativně dobrou sací schopnost. Po našem testování nedoporučuji používat tyto pleny v noci. Několikrát se nám stalo, že pleny protekly. Až na tu savost vykazují pleny dobré vlastnosti, nejsou cítit chemií, pásky kolem pasu dobře drží a neuvolňují se. Na denní nošení, kdy se častěji pleny vyměňují, jsou přijatelné.
klad cena
klad nízká savost přes noc
avatar
Alena
Pleny Happy mimi velikost 4 (7-18 kg) jsem testovala při hlídání své vnučky. Vzhledem k věku nosila vnučka tyto pleny pouze na noc. Pleny při celonočním používání (tj. bez výměny v noci) velmi často protekly. Ostatní vlastnosti plen jsou vyhovující. Tyto pleny doporučuji, ale ne na noc.
klad obrázky na plenách
klad ostatní vlastnosti
klad savost
avatar
Kateřina
V minulém týdnu jsem obdržela na vyzkoušení plenky Happy mimi ve. 3. S velkým překvapením musím říct, že i přes nízkou cenu jsou plenky opravdu super. Jsem spokojená nejen já, ale hlavně moje dcera, která celou noc spala v suchu. Tento výrobek mohu doporučit a rozhodně jsme ho neměli naposledy.
klad c
klad k
klad v
avatar
Tereza
Dnes jsme poprvé vyzkoušeli plenky Happy mimi velikost 2 a vůbec nejsme s nimi spokojeni. Po dvou hodinách byla malá úplně procurana, všechny věci mokré a plenka nebyla ani nijak zvlášť pocurana. Dala jsem tedy další a znovu se to opakovalo. A to jsem ji dost utahla a stejně. A to ani jednou nekakala naštěstí.
klad Vzhled
klad Neudrží moč
klad Jsou dost velké
avatar
Mája
Plenky jsem testovala ve velikosti 2 (pro děti s váhou od 3 do 6 kg). Plenky mají hezký obrázkový vzhled, nesmrdí. Cena kolem 4 Kč za kus je průměrná v této velikosti. Testováno bylo s dítětem o váze 4950g. Problém jsem měla opakovaně s odtrhováním suchých zipů, které trhali vlastní plenku, gumičky, které mají zajistit těsnost u nožiček po prvním pohybu nedoléhali k nožičce, byli vidět i na přirození, tedy je velké riziko protečení. Ve vlastním testu absorbce 60ml tekutiny plenky přiliš neobstály. Plenka byla po nalití tekutiny mokrá a zůstala mokrá i po 3 i 5 minutách. Během denního testu plenka protekla ze 4 případů 3x, z toho jednou se stolicí, která skončila flekem na oblečení. Během noci jsme plenky netestovali. Plenka tekutinu udrží v sobě, avšak zůstane mokrá.
příloha
klad Hezký design
klad Rozumná cena
klad Nesmrdí
klad Protékají
klad Zůstávají mokré
klad Netěsnost u nožiček
klad Dítěti příliš nesedí
avatar
Ivana
Fajn plíny za fajn cenu, prcka baví obrázky zvířat na plínách, mně se zase líbí materiál, měkkost a neprotékavost. Synovi dáváme plínky už jen na noc, ale ani za tu dlouhou dobu neprotečou a ani mu nedráždí hodně citlivou pleť, jako jiné pleny s kterými máme zkušenost. A cena je skvělá! :)
klad vzhled
klad cena
klad materiál
klad neprotečou
klad nic mě nenapadá
avatar
Petra
k testování výrobku Happy mimi jsem obdržela balení plenek velikosti č.2. Velikost perfektne sedí, pleny neprotékají a nedráždí pokožku ani nezpůsobuje í opruzeniny. kladně hodnotím cenu za balení. nejsou parfemované, což je velké plus u takového výrobku
klad neprotékají
klad dobře padnou
klad skvělá cena
klad nic
avatar
Pavlína
moc děkuji za výběr do testování. Testovaly jsme plenky velikosti 2 (3-6kg počet 50ks). plenky mají savé 3D jádro, které rychle a rovnoměrně odvádí vlhkost, aby byla pokožka miminka v suchu, jsou prodyšné a umožňují dítěti volný pohyb. byla a jsem s nimi spokojená
klad balení
klad 3D savé jádro
klad dobře sedí
klad nic
avatar
Michaela
Měla jsem možnost testovat velikost 3. Oceňuji hlavně savost, protože plínka nám vydržela celou noc. Dále to, že dobře drží. Taky nesmí m opomenout, že nejsou žádné velké, vycpané ale krásně tenké s hezkým dizajnem. Mému synkovi velice vyhovovaly a budeme i nadále pouívat.
klad Cena
klad Savost
klad Vzhled
klad Dostupnost
avatar
ingrid
testovala jsem plenky a zvolila jsem velikost č.3. plenky obsahují 3D savé jádro, které dokáže přeměnit tekutinu v gelové částice, jež se rozprostřou po celé délce pleny a udržují tak miminko po celou dobu v suchu. suché zipy se dají opakovaně použít, když je třeba plenu zkontrolovat.
klad savé jádro
klad suché zipy
klad cena
klad vůbec nic
avatar
Monika
Plenky jsou s pěknými obrázky, velikostně jsou stejné s ostatními značkami. Vyzkoušela jsem je na 16kg synovi, je celkem hubený a plenky mu jsou tak akorát, pro větší nebo silnější dítě bych měla problém je zapnout v pase a potřebovala bych použít plenkové kalhotky, tak jako je používají kamarádky, které mají děti silnější. Plenky používáme už jen v noci, neprotekly, takže za mě spokojenost.
klad obrázky na plence
klad savost, měkkost a tenkost
klad mohly by být větší, 25kg dítě se do nich nemůže vejít
avatar
Stanislava
Testovaní plenek číslo 3.plenky jsou super,mají měkký povrch taky hodně dobře sají. Suche zipy jsou dost dlouhe a dobře drží.pěkně Sedí i okolo nožiček,výhodne je i balení ,dcerce plenky plně vyhovovaly,velikost souhlasí i s váhovým rozpětím,pleny nám vyhovaly,
klad Mměkký povrch
klad Slavnost,
klad Nemam
avatar
Lenka
Na první dojem plenky vypadali,že něco vydrží,ale po zkušenosti tomu tak není.No, vemu to od začátku.Balení bylo pěkné,po roztržení igelitového obalu dle nástřihu máte otvor akorát na vyndání plenek z řady,balení po rozbalení není jak rozcápaný pytel a plenky se pěkně odebírají.Plenky sami o sobě vypadají pěkně,mají krásné animace a na omak jsou silné a něco vydrží,ale bohužel tomu tak není.Při přebalení dcerky jsem musela dcerku více na pleně štelovat a uklidňovat ji abych ji přebalila jelikož jsou neforemní.I když se zdálo,že se mi ji podařilo dobře přebalit,tak plenka asi 15 případů z 50 nevydržela a protekla.Často to bylo u velké potřeby než u čůrání.A co bylo další mínus jsou lepící pásky,které jsem musela silou odlepovat či si pomáhat druhou rukou,abych plenku nenatrhla.Je fakt,že plenka dobře sála a dcera neměla mokrou pďku,ale je potřeba častěji přebalovat,více jak 6h plena nevydrží.Pokud chcete plenky na kterých kačku ušetříte, podle mě tyhle to nejsou i když cenově tak vábí.
klad Balení
klad Animace na plenkách
klad Suchá pokožka při častém přebalení
klad Cena v akční nabídce
klad Neforemnost plenek
klad Lepící pásky se stěží odlepili
klad Nevydrží více jak 6h
klad Protečení pokud je dítko špatně zabaleno
avatar
Petra
Tyto plenky mě velice příjemně překvapily. Dobře se s nimi manipuluje. Jsou příjemné, pohodlné. Neprotekly ani po celé prospané noci a nedráždí dětský zadeček, takže žádné opruzeniny. Takže je rozhodně vyzkouším příště znovu, protože naprosto vyhovují mně i děťátku.
klad balení
klad design
klad splní co slibují
klad nic
avatar
Petra
Plínky nám vyhovovaly, oceňuji jejcih pohodlnost, jsou větší, nikde netlačí, to co měly, tak udržely. Syn se po nich neoprudil a to je to nejdůležitější. Přes noc neprotekly, takže za nás ideál :) Velice oceňuji přívětivou cenu, rozhodně jsme je neměli naposledy. Zkusili jsme největší velikost.
klad cena
klad nic
avatar
Ivana
S miminkem jsem testovala dětské plenky o velikosti 2. Jsou velmi lehké a prodyšné. Mají hezký design s obrázky zvířátek. Bohužel nám plenka několikrát protekla a také se roztrhl lepící pásek, díky čemuž již nebylo možné plenku použít, což byla škoda.
příloha
klad lehkost
klad prodyšnost
klad hezký design
klad slabé lepící pásky
klad protéká
avatar
Eliška
S plínkami Happy mimi jsem měla zkušenost již před testováním. Dceři jsem je pravidelně kupovala. Rozhodně mi přijdou kvalitnější než jiné velmi známé plenky. Cena je velmi příjemné a kvalita vysoká. Dcera se po plno plenách osypala, ale tyto nám vyhovují.
klad cena
klad kvalita
klad dostupnost
klad žádné zápory jsem neshledala
avatar
Karolína
Plenky happy mimi jsme si velice oblíbili jak já tak i dcera. Jsou dlouhé až na zádíčka, tudíž nic nevyteče a jsou velice jemné, neparfémované, tudíž dcera není nijak opruzená ani nic jiného že by vadilo. Používáme velikost číslo 5 a musím říct že jsem ráda že jsem si vzala větší.
příloha
klad Neparfémované
klad Bez opruzenin
klad Nic
avatar
David
Happy mimi pleny jsme testovali ve zvolene velikosti c.2 a naprosto presne odpovidaly nasim potrebam. neprotekaly, dobre sedely a neomezovaly v pohybu a nezpusobovaly opruzeniny, protoze veskerou vlhkost odvadely okamzite pryc. cena za baleni cca 199kc je slusna.
klad velikost presne sedela
klad rychle odvadeji vlhkost
klad nic
avatar
MVDr. Lucie
jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet tuto pro mě novou značku plen. v porovnání s plenkami Dada, které používám, jsou tyto na velmi podobné úrovni, co se týče zachycování a odvádění tekutiny směrem dovnitř plenky. cenově jsou též na stejné úrovni. jiný rozdíl v nich nebyl. vyhovují nám také a příležitostně je zakoupím
klad dobrá cena
klad odvod vlhkosti
klad nic
avatar
františek
testovali jsme pleny ve velikosti 2 a byly nám tak akorát. syn se v nich neprobouzel promočený a vydržely dlouho, než bylo potřeba plenu vyměnit. takže ideální na noc. jediné negativum vidím v tom, že se mi zdají příliš šustivé, což bylo takové rušivější. ale jinak super
klad dlouho vydrží
klad hodně šustí
avatar
Veronika
Testovala jsem plenky velikosti 4, respektive testovala je dcera, která váží necelých 9 kilo. Velikostně v pořádku. Plenka je trošku silnější, s hezkým obrázkem pro zaujmutí dítěte. Je jemná na dotek. Dovedu si ji představit jako levnější variantu přes den, na noc používám jiné, víc savé a s třemi drážkami.
klad Design
klad Hebkost
klad Nezpůsobují opruzeniny
klad Trošku silnější
klad Chybí mi drážky pro lepší odvod vlhkosti
avatar
lucie
s dcerou jsem testovala plenky Happy mimi č.3 a jsem s nimi naprosto spokojená. dobře seděly, neomezovaly v pohybu a nestala se nám ani jedna nehoda s protečením. plenky nejsou parfemované, jako Pampers, dobře sají vlhkost a cena v obchodech je příznivá.doporučuji
klad cena
klad bez parfemace
klad dobře sají
klad dobře sedí
klad nic
avatar
Iveta
Testovala jsem plenky č.5, které používám pro malého nyní jen na noc. Velmi mile mne překvapila kvalita, plenka celou noc bez problémů vydrží, nezpůsobuje opruzení, je příjemná, hebká, neproteče. Směle může konkurovat nejlepším plenkám na trhu. Jako bonus má krásné obrázky zvířátek, která zaujmou dítě. Určitě budu kupovat dále! Jsem moc spokojená.
klad kvalita
klad vydrží celou noc
klad příjemné na zadeček
klad hezký design
klad nic
avatar
Jitka
Pouzivali jsme plenky Happy Mimi Flexi Comfort cislo 4, a to hlavne pres den. Vysledek - dobra savost, bez opruzeni, jemne na dotek, flexibilni pasky, velikostne sedi, neutralni vune. Syn ocenil pekne ZOO obrazky :) Celkova spokojenost. Kvalita odpovida cene.
příloha
klad Cena odpovida kvalite ;)
klad bez 3 drazek
avatar
Lucie
dekuji za vybrani do testovani plen Happy Mimi Flexi Comfort dětské plenky 3 midi 44 ks. porovnala jsem je s konkurencnimi plenami a dle meho nazoru jsou vlastnostmi velice podobne. krome vlastnosti pleny a prodysnosti ocenuji i dlouhodobe vyhodnou cenu.
klad cena
klad prodysne
klad pohodlne
klad nic
avatar
Pavlína
Předně moc děkuji za možnost nové plenky vyzkoušet. Aspoň pro mě jsou nové, ještě jsem se s nimi nesetkala, pouze s vlhčenými ubrousky.Testovala jsem se synem velikost 2, v balení 50 kusů. Plenky jsou lehoučké, hezky barevné. Suché zipy jdou dobře odlepovat, netrhají se, jako u jiných, co jsem vyzkoušela. Malý mi v nich vydržel i celou noc, ale také se stalo, že protekly. Malý se mi z neoprudil, pleny mi nesmrděly, což je určitě plus. Jediné, co mi u téhle velikosti chybělo, je barevný proužek (vetšinou je žlutý a změní se na modrý, když je plena mokrá), ale určitě to není nutnost, člověk pozná mokrou plenu pouhým hmatem. Určitě je ještě pořídím, jen už větší velikost :)
příloha příloha
klad lehké
klad nesmrdí
klad pružné
klad suché zipy dobře drží, netrhají se
klad chyběl proužek (není ale nutnost)
avatar
Lucie
Plenky nejsou špatné mají hezké obrázky a jsou poměrně široké. Nijak nesmrdi po chemii a na dotek jsou příjemné. Ale co mě docela sklamalo bylo to ze vůbec nic nevidrzi často protečou a moc nesajou takže miminko je v modrém. A ještě je matoucí obrázky na zadní straně pleny takže než si zvyknete dáte plenu obráceně.
klad Obrázky
klad Nesmrdi
klad Jsou široké
klad Nesajou
klad Matoucí obrázky i na zadní strane
klad Protékají
avatar
Eva
Když dostaneme něco na vyzkoušení, tak se vždy snažím na výrobku najít něco pozitivního. Bohužel tentokrát to tak nebude. Z plenek jsem opravdu zklamaná. Některé pleny z balení gelovatí, jiné zas měli potrhané gumičky po stranách, několikrát se mi malý pročůral (a to přebaluji často, jsem navyklá z látkových plen), ale co je nejhorší, že se mi malý oprudil, takhle bolavý zadek jsem ještě neviděla
příloha
klad jsou bez parfemace
klad pružné zapínání
klad gelovatí
klad trhají se gumičky
avatar
Denisa
Dostali jsme možnost otestovat plenky Happy mimi velikost 4. Hned při rozbalení se nám zalíbil motiv na plenkách. Po vyzkoušení i první noc kdy nám Leontynka spí celou noc, jsem byla mile překvapená. Neprotekla jako některé jiné pleny. Miminko je po celý den v suchu. Plenky mají opravdu dobrou savost . Ani sebemenší opruzeni se neobjevilo takže za nás fakt super ! A pomer kvalita - cena je fakt boží.
příloha
klad Motiv
klad Savost
klad Cena
klad Není zápach jako u jiných
klad Nic jsem nenasla
avatar
Petra
testovala jsem velice ráda tuto značku. rozhodovala jsem se mezi velikostí 2 a 3 a nakonec zvolila č.2 a vyhovovala úplně perfektně. plena dobře drží, nesklouzává, pásky jsou pevné, ale elastické. rozhodla jsem se v této řadě plen pokračovat z důvodu spokojenosti
klad cena plen
klad nic
avatar
petra
na testování plenek jsem si vybrala velikost č.2 a celkově plenky splnily moje očekávání, ale nenašla jsem na nich nic, čím by vybočovaly z řady nebo byly rozdílné od jiných značek. nezpůsobily u nás opruzeniny ani jiné podráždění pokožky a proto je doporučuji
klad savé jádro
klad pevné pásky
klad 199kč/balení
klad nic
avatar
Barbora
Happy Mimi Flexi Comfort dětské plenky 4 maxi Plenky mě velmi překvapili. Již dávno jsem je zkoušela a upřímně jsem z nich nadšená nebyla. Řekla sem si, že už je nekoupím. Když přišla možnost zkusit testovat řekla jsem si, proč jim nedát daší šanci, že se mohli změnit. Při vyndání jedné plenky sem byla mile překvapená krásným motivem. Další velké plus, že nezapáchaly, malý neprotekl a neoprudil se.
příloha příloha
klad pěkný motiv
klad bez parfemace
klad dobrá savost
klad nyní už žádný zápor
avatar
Blanka
Zkusili jsme prémiovou řadu Flexi Comfort a je vážně povedená! Mají Hezké obrázky v jemném provedení. Obal je dostatečně výrazný. Samotná plenka je tenká akorát, jemná , hebká do ruky a příjemná k dětské pokožce . Plenka drží velmi dobře, neuvolňuje se. Savost hodnotím výborně. Miminku nové plenky Happy Mimi velmi vyhovují, bez problému se v nich může pohybovat. Velikost je perfektní. Spokojenost!
příloha příloha
klad design
klad hebkost
klad savost
klad není nic
avatar
Barbora
Plenky jsou naprosto vyborne. Velmi chvalim savost plenek a vzhled. Nemáme problem s žádnými plenkami, nicméně s těmito jsme nadmíru spokojeni, takže pravděpodobně přejdeme n znacku happy mimi naplno. Ještě budeme dal zkoušet, nicméně zatim máme jen pozitivni zkušenost.
klad Tvar
klad Savost
klad Vzhled
klad Nezapachaji
klad Nic
avatar
Marcela
Nejen maminky, ale i babičky a hlídací tety dokážou ocenit tyhle plenky pro miminka... Systém nně vybral pro testování plenek číslo 3(4 - 9 kg) a naší malé princezně, které jsou teď v květnu tři měsíce, se v nich líbí. Je spokojená, že má suchý zadeček, nožičkama si může kopat bez omezení a klidná maminka je stále usměvavá...Tuto značku plenek můžu jen doporučit...
klad dostatečně dlouhé lepící pásky
klad pásky se po kontrole dají znovu zalepit
klad nožičky v kyčlích nejsou omezené v pohybu
klad nic jsem nenašla
avatar
Michaela
Měla jsem možnost otestovat tyto plenky ve velikost 5 - Junior a bohužel jsem byla velmi zklamaná. Dcera už má plenky jen na noc. Pročůrá maximálně jednu za noc a mokrá plínka jí ani nevzbudí ze spaní. U těchto plen to bylo bohužel naopak, absolutně neudrží moč, okamžitě propouští a dítě se tak ihned vzbudí. Velmi nízká absorbce plenek mně bohužel nutí udělit negativní recenzi.
příloha
klad design
klad nízká absorbce
klad nekvalitní zpracování
avatar
Pavla
Plínky jsou perfektní, savé, prodyšné, levné, našemu vnukovi skvěle sedly. Ustály i zátěžový test, co se noční absorbce týče, takže paráda. Největší pozitivum je to, že se po plínkách neoprudil. Tyto plíny jsou parádní kombinací kvality a ceny. S díky doporučuji.
klad vše
klad nic
avatar
Petra
Testovala jsem plenky velikosti 3. Jsem velice spokojena. Plenky neprotekly a to ani pri pouziti v noci. Nemaji zadny zapach, pekne drzi i pru vetsim pohybu. Koukala jsem na cenu a ta me velice prekvapila. Urcite vsem doporucuji a ja sama je du kupovat.
příloha
klad Savost
klad Naji zapach
klad Sedi i pri aktivite
klad Maji hezky potisk
klad Nic
avatar
Jana
Jsem moc ráda, že jsem mohla tyto plenky testovat. Ještě nikdy předtím jsem je nevyzkoušela a tak jsem byla zvědavá,jaké budou. S plenkami jsem byla moc spokojená. Splnily veškerá moje očekávání. Krásný design se zvířátky se moc líbil jak mě tak i synovi. Určitě bych plenky doporučila a mám v plánu je i nadále používat .
klad design
klad pružné pásky
klad dobrá savost
klad nejsou nijak parfémované
klad nic jsem neobjevila
avatar
Kristýna
Otestovali jsme společně s prckem plenky velikosti 4. Bohužel nám dost dobře nedrželi lepící pásky a ani nesají tak moc dobře, oproti ostatním ozkoušeným plenkám. Líbilo se mi, že po rozbalení nijak nezapáchají. Musím také vyzdvihnout, že jsou tenké a malý po nich neměl žádné opruzeniny.
příloha
klad Po rozbalení nijak nezapáchají
klad Nedrží lepící pásky
klad Nesají tak dobře
avatar
Martina
plenky Happy Mimi se mi libily, celkem dobre saly, byly prijemne an dotek,dobre se zapinaly a bez meho zasahu se sami nerozepnuly, dite po nich nebylo opruzene ,ale spokojena, nemam co vytknout,mozna ta savost by mohla byt lepsi, obcas byla plenka na omak mokra
klad design
klad mozna lepsi savost
avatar
Kristýna
Já hodnotím plenky Happy mimi jako úplně průměrné. Takové nenadchnou, neurazí. Není nic moc, co by se jim dalo nějak vytknout, ale zároveň mě zase nijak zvlášť nenadchly. Oproti jiným plenkám, které jsem měla možnost na malé vyzkoušet, hodnotím kladné design, ten je moc pěkný.
klad Design
klad Nic
avatar
Bohumila
Jsou příjemné, hezky sedí, nepadají, neprotekly. Jsou to takové zkrátka normální plenky s tím, že pokud plenky neprotékají, tak již je hodnotím jako nadprůměrné. Malá má dost citlivou pokožku a neoprudila se po nich, takže další značka, kterou si dovedu představit, že si budu kupovat.
klad hezky sedí
klad neprotékají
klad příjemné
klad není pod nimi opruzená pokožka
klad vlastně nic, jen jsem nenašla žádné vylepšení oproti konkurenci :-)
avatar
Veronika
Se synem jsme testoval plenky velikosti 2. Po rozbalení se mi hned líbily obrázky na plenkách. Typově mi přijdou větší přes bříško oproti jiným, které jsme do teď měli šanci vyzkoušet. Z počátku se zdáli plenky vážně dobré, ale bohužel hned následující ráno, bylo všemu jinak. Nevydrželi bohužel cca 6 hodin v noci a protekly. Když se to opakovalo přestali jsme je dávat na noc a pak i na ven. Možná to ale bylo tím, že nám vůbec nesedly “střihem”, ačkoliv tedy syn nemá žádné nenormální proporce. Jinak na častější přebalování přes den jsou fajn.
příloha
klad Obrázky
klad Střih
klad Výdrž
avatar
Zdeňka
Testovala jsem velikost 5 a byly jsme s plenami moc spokojení, mají krásné obrázky a mimčo se v nich neoprudí. Oceňuji, že nejsou naparfemované a jsou celkem příjemné na dotyk. Vypadají papírově, ale plenka opravdu neproteče, a tak jsem spokojená s novou značkou.
příloha
klad neoprudí se
klad hezké obrázky
klad nic
avatar
Zlata
Vyzkoušeli jsme dětské pleny Happy mimi flexi comfort midi (4-9kg).Tyto pleny mají extra savé 3d jádro se zvýšenou savostí.Byla jsem mile překvapena,že po rozbalení balení nebyl cítit žádný chemický zápach jako u některých plenek,které jsme už vyzkoušeli.Plenky pěkně seděly a vydržely nám celou noc.Jako velké plus dávám,že dítě nebylo opruzené.
příloha
klad příznivá cena
klad savost
klad nebrání dítěti v pohybu
klad pěkný barevný potisk
klad nic negativního nemám
avatar
Kristýna
Dobrý den ženy s.r.o. syn testoval plenky velikost 5 František má rok a váží 11,5kg. Je silný atopik tak jsem jim nedávala moc velkou naději na úspěch že by se neosypal nebo na ně jinak nezareagoval. Ale byla jsem mile překvapena. Reakce žádná .Hrozně se mi libi vesele obrázky na nich. Nesmrdí jako jiné značky a nejsou ani moc parfémované vevnitř měkké. Jediné co že na noc nam nestačila. Ale přes den super. Syn byl v suchu v pohodě. Pak mě zarazila tvrdost pásku přes bříško. Jiné znacky plenek mi přijdou měkčí v oblasti briska a zapínání. Ale jinak v této cenové kategorii mile překvapili. Zvládli i Frantuv průjem z růstu zoubků. Neprotekli ani v okolí nožiček takže paráda. Jedny z nejlepších plen o jsme zkoušeli
klad Designe
klad Nesmrdi
klad Mají výdrž přes den
klad Syn v nich byl spokojený n
klad Kvalita
klad Material
klad Měkkost
klad Tvrdost v okolí bříška
klad Na noc nestačí
klad 2 byli nepoužitelné měli špatné pásky
avatar
Alenka
Plenky happy mini jsou velmi kvalitní plenky a byly jsme snimi velmi spokojeni a vydrzeli celou noc a malá byla suchá ani nezapachali a měli pružnou pásku u zapínání určitě zakoupime plenky znovu a děkujeme za možnost vyzkoušet a líbí se mi cena za kterou se dají poridit
klad Vonni
klad Nic
avatar
Mária
Po vyzkoušení tyto plenky můžu jen a jen doporučit. Plenka má krásné obrázky co je jen bonus k tomu, že jsou hebké, dobře absorbují tekutinu. Nezpůsobují opruzeniny. Pozitivně hodnotím poddajnost a prodyšný povrch. Super byly flexibilní pásky, které dobře drzely. Nikdy neprotekly. Testovaly jsme velikost 4.
příloha příloha
klad Design
klad Savost
klad Materiál
klad Flexibilní pásky
klad Nc
avatar
Soňa
Perfektní pleny. I přesto, že jsem dostala menší velikost, než jsem potřebovala, plenky jsme využili a byli jsme naprosto spokojeni. Naše miminko bylo v pohodlí a v suchu. Vřele bych doporučila všem svým známým. Skvělá kvalita za dostupnou a rozumnou cenu.
klad jemné na dotek
klad málo barevné
avatar
Jana
Na těchto plenách se mi líbí jejich barevné obrázky pro děti a že neprosáknou. Celý balík už jsem vypotřebovala a ani jednou se děti nepročůraly. Balení je akorát veliké, že člověk může dobře vzít v krámu a donést domů a cena je přiměřená. Pleny vel. 5 jsou konkurenceschopné s jinými.
příloha
klad velikost balení
klad obrázky
klad neprosáknou
klad -
avatar
Zdeňka
Pleny se mi líbily, že jsou akorát veliké, dobře padnou, dobře sajou, ale při manipulaci s nimi mi přišlo, že mi dráždí papír ruce a musela jsem si ruce vždy namazat krémem, protože mi je vysušovaly. Jinak barvičky na plenách jsou roztomilé. Ale dobrý průměr i výš ohodnotím.
příloha
klad barevnostní tématika
klad velikost balení
klad papírová plena nepříjemná na dotyk
avatar
Hanka
Plenky mají velmi hezký vzhled. Barevné obrázky na plence jsou velmi působivé. Rovněž oceňuji velikost plenek, která odpovídala skutečné váze dítěte. Některé plenky jsou, co se týče číslování trochu mimo velikosti samotných miminek. Plenky nezapáchají, jako některé konkurenční značky a jsou příjemné na dotek. Co, ovšem oceňuji nejvíce, je to, že plenky neprotékají a dobře drží. Poměr ceny a kvality je zde bezkonkurenční.
klad Savost
klad Vzhled
klad Cena
klad menší prodyšnost
avatar
Lenka
Testovala jsem pleny vel. 4, mým dvojčatům je 9 měsíců, mají 8 kg a sedí perfektně. Lepící pásky vypadají, že nelepí, ale za celé balení se mi nestalo, že by se rozlepily, takže nemohu dávat jako minus. Plenky na omak zvenku nejsou moc příjemné na ruce, ale uvnitř ok- dcery opruzené nejsou. Výhoda je, že nejsou parfemované, a tak nedráždí dětskou kůži.
klad nedráždí kůži
klad lepí ok
klad na omak zvenku nepříjemné
avatar
Michaela
Plenky mne zaujaly na první otevření. Čekala jsem typický chemický zápach plenek, který se většinou vyvalí, když plenky otevřete, ale ono nic, žádný zápach, to bylo první plus. Další plus jsou krásné obrázky, které ocenila hlavně dcera. Dcera miluje pandy, a tak měla radost, že je má i na plenkách. A abych nezapomněla na to co je u plenek samozřejmě nejdůležitější, to je to co plenky vydrží. Dcera nosí plenky 4+, které jsem u této značky nenašla, vzala jsem tedy číslo 4 a vydržely všechno, žádné mokré kalhoty přes den, ani přes noc, absorbují opravdu vše. Nutno podotknout, že dcera si bere plenku než jde spát cca 20.00 a převlíkáme ji když vstane cca 9.00 a pyžámko bylo vždy suché. Plenky mají za nás jen klady.
příloha
klad Žádný zápach
klad Krásné obrázky
klad Absorbování tekutiny
klad Nic jsem nenašla
avatar
Irena
Jsem spokojena, mela jsem jiz mensi baleni a pleny nikdy neprotekly, syn se po nich neoprudil. Pekne sedi velikost 3 na 6,5 kilove miminko. Trochu me mrzi, ze nemaji veselejsi design, velikost 2 vypada uplne stejne. Plenky urcite znovu koupim jako doplnek k latkovym plenkam, ktere normalne pouzivame.
příloha
klad Cena
klad Vydrz
klad Dobre sedi
klad Stejny design u vice velikosti
avatar
Adéla
Velikost 3 midi 4-9kg Dobrý den, plenky jsem testovala poprvé, Líbí se mi na níž barevnost a výdrž. Naopak mi nevyhovuje vlhkost plenky po krátkodobém použití. Plenky určitě mohu doporučit, jsou veselé a celkem příjemné. Ale já určitě zůstanu u své značky děkuji adéla
klad Barevnost
klad Vlhkost
avatar
Petra
Testovali jsme plenky velikost 5. S plenkami jsem byla velice spokojena. Nepřipustí a mají krásný motiv. Vydržely celou noc aniž by protekli. Za nás veliká spojenost a určitě budeme kupovat i nadále, protože jako jediné vydrží celou noc aniž by propustili. Za nás super
klad Motiv
klad Nepropusi
klad Nic
avatar
Denisa
Ahoj, testovala jsem plenky Happy mimi. Můj dojem z plenek byl velmi uspokojivý. Mněla jsem k testování velikost 5 11 až. 25 kg.Syn váží 10 Kg takže seděli tak jak měli. Obávala jsem se opruzení naštěstí zbytečně. Plenky neprotékají mají dobrou savost. Celkový dojem je velmi uspokojivý. Určitě doporučím dále.
klad Savost
klad Vzhled
klad Žádný
avatar
Kristýna
Na první pohled mě zaujal prodloužený sací pruh, který vede až na přední stranu. Plenky jsou příjemné na dotyk a vzdušné. Dokonce vydrží i celou noc a tím mě velice překvapily. Syn se většinou během noci pročůrá. A je těžké narazit na pleny, které vydrží a jsou za rozumnou cenu. Takže tady velký palec nahoru
příloha
klad vzdušné
klad příjemný materiál na dotyk
klad savé
klad vydrží celou noc
klad nevýrazný rozdíl mezi přední a zadní stranou
avatar
Eva
Plenky jsou zvenku pevne, zevnitr jemne, neprosaknou a upinaci pasky se daji znovu rozepinat a zapinat. Navic jsou plenky vizualne krasne, obrazky zaujmou i samotne dite. Testovana velikost 3 byla pro meho syna (9 mesicu, 9 kg) naprosto dostacujici, jeste s rezervou. Plenky doporucuji, jsou zcela srovnatelne s mnohem drazsimi plenami na trhu.
klad Pevnost materialu
klad Obrazky
klad Neprosakuji
klad Po par dnech mel syn opruzeniny, ale nevim, zda to bylo vinou techto plenek
avatar
Marcela
Plenky Happy mimi by mohly konkurovat plenkám některých věhlasných značek, především, co do savosti a prodyšnosti. Syn po nich nebyl opruzený, nicméně i tak byla potřeba častější výměna plenky. Kladně hodnotím flexi pásky a to, že plenky nikde na těle neškrtí. Pleny bych doporučila spíše na denní nošení.
klad savost
klad prodyšnost
klad flexi pásky
klad příznivá cena
klad častější potřeba výměny
avatar
Tomáš
Happy Mimi jsme testovali moc radi, sedeli nam dobre, bylo velmi jednoduche a prakticke rozepinani a zapinani bez tohoz aby se svevolne rozepnulo, synka gumicky neskrtili, jakozto u konkurencnich znacek, trosku horsi savost vyrobku, jinak jsme byla spokojena
klad jednoduchost
klad savost
avatar
Lucie
Cenove dostupne plenky. Syn ma atopickou pokozku a bohuzel ne kazde plenky mu sednou. U techto vidim jedine minus a to opruzeni. Ale to neni chyba vyrobce, ale synovo citlive pokozky. Jinak za me spokojost se savosti, vydrzi i designem plenek. :-) :-)
klad Savost
klad Vydrz
klad Opruzeniny u syna
avatar
Petra
Vyzkoušeli jsme plenky velikost 4. Plenky velikostně sedí. Mají moc hezké veselé obrázky, které se synovi líbí. Plenky jsou bez zápachu. Vydrželi i celou noc (vyzkoušeno na 3noci). Bohužel nám párkrát plínka nedržela (tedy lepící pásky), naštěstí během dne. Syn opruzeniny neměl. Ale zůstanu u plen, které jsem používala doteď. Jsou mnohem tenčí a příjemnější, jak vevnitř, tak i na povrchu. A cenově vychází lépe než tyto a jsou české výroby.
klad veselé obrázky
klad velikostně odpovídají (syn 11kg)
klad bez zápachu
klad docela dost absorbují
klad jsou jemné
klad párkrát nedrželi lepící pásky a plenky částečně sjela.
klad jsou silnější, než které jsem používala doteď
klad jsou jemné, ale takové papírovější (když porovnám, ty které jsem používala doteď)
klad cena - dají se sehnat levnější s lepší kvalitou
avatar
Iva
Dobrý den, měla jsem možnost vyzkoušet plenky Happy Mimi vel. 2. Bohužel jsme nebyli moc spokojeni, vzhledem k velikosti plenky, dcera váží cca 5,5 kg a plenka vůbec nesedí. Pásky na plence jsou docela dlouhé a i když pásky přelepím “přes sebe”, plenka bohužel vůbec nesedí tak jak by měla, ale třeba je to jen naše špatná zkušenost. Každopádně dcera nebyla opruzená a vzhledem k absorpci též nemám žádné výtky, jen by mohl být přidán zbarvující proužek. :-)
klad Barevné obrázkové motivy
klad Absorpce
klad Plenka nesedí jak by měla
klad Chybějíci zbarvující proužek
avatar
Marcela
Testovala jsem plínky Happy Mimi vel.2, pro 3-6kg. Velikost naší malé vyhovuje (váží 5kg), nikde jí netlačí, malá po nich není opruzená. Plínky mají uprostřed savé jádro. Bohužel mi ale nepřipadají celkově moc savé, vše zůstává napovrchu, proto je nutné plínky často měnit. U těchto plínek se několikrát stalo, ze protekly. Asi tak v padesáti procentech . Což mi příjde dost. Dost často mi také nešel odlepit lepící pásek a trhal se. Na jiných plínkách se mi líbí, že je odlišná přední a zadní strana. Tady jsou obě strany stejné, ničím nejsou odlišené. Na noc a delší dobu bych tyto plínky nepoužila. Takže na den, kdy se často mění se použít dají, ale na delší dobu a na noc nedoporučuji. Plínky pro mě nejsou jistotou. Já osobně tyto plínky kupovat nebudu.
příloha
klad netlačí
klad nzapáchají
klad nejsou opruzeniny
klad protékají
klad trhají se pásky
klad málo sají
klad nejsou na delší dobu
avatar
Nikola
Předem děkuji za možnost testovat plenky Happy Mimi. S 12kg synem jsme testovali velikost 4. Plenky jsou bez chemického zápachu, mají pružné pásky, lepíky drží dobře i při opakovaném přelepování. Obrázky zvířátek na plence se mi velmi líbí, jen by mohla být každá strana trošku jiná, abych nemusela plenku v ruce několikrát obracet a zjišťovat, kde je přední a zadní strana. Plenka dobře sedí, je dostatečně dlouhá, na stehýnkách neškrtí, vzadu bohužel není gumička. Plenka má výbornou savost a povrch plenky je po počůrání suchý, max. mírně vlhký. Plenky doporučuji na den i noc. Během testování plenka neprotekla ani jednou.
klad hezké obrázky
klad výborná savost
klad bez chemického zápachu
klad vhodná na den i noc
klad vzadu není gumička (ale pásky jsou pružné)
klad plenka z obou stran vypadá téměř stejně
avatar
Alena
Happy mimi pleny mě hodně zklamaly, pasky poradne nedrzi musi se na ne dost zatlacit, dkyz se plenka chce srolovat a vyhodit opet pasky nedrzi v celku, tekutinu nasakuji pomalu malicky mel stale azdecek mokry i se nekolirkat oprudil za nas katastrofa
klad nic
klad celkove slabe
avatar
Ivanka
Vyzkoušela jsem na dcerce plenky Happy mimi velikost 3, byla jsem mile překvapená, že plenka neprotekla. Dcerka má hodně citlivou pokožku, takže jí úplně každý typ plenky nevyhovuje, ale z Happy mimi nebyla vůbec opruzená. Jsem velmi spokojená s touto značkou a mohu jen doporučit.
klad Neprotekla
klad Nedráždí pokožku
klad -
avatar
Tereza
Měla jsem možnost otestovat plenky happy mimi a byla jsem mile překvapena nesmrdí umělotinou nebo že by byli moc přeparfémované. Zkusila jsem je dát synovi přes noc a vydrželi ani je nepročůral a ani se z nich neopruzil, takže já mohu se synem jen doporučit.
příloha
klad obrázky
klad balení
klad velikost sedí
klad nic
avatar
Daniela
Tyto pleny mi byly několika lidmi doporučovány, nicméně jsem je nikdy nekoupila, tak jsem byla ráda za toto testování a můžu s čistým svědomím řct, že za nás tyto pleny ne. Dle nás moc nesedí velikost, jsou menší, protékají tak, že od pleny má mokré i tepláky. Lepíky, když přijdou ohnuté, tak je celkem problém v držení.
klad Cena
klad Nekvalitní
klad Malé lepíky
klad Vel spíš nesedí
avatar
Jitka
Plenky mě příjemně překvapily. Testovala jsem velikost 3 určenou pro váhu 4-9kg. Dcerka má 5,2 kg a plenky jí sedly moc pěkně. Byla jsem spokojená i s absorbčními vlastnostmi plenky. Plenky nejsou zbytečně parfémované a dcerka nebyla opruzená. Co jsem u plenek postrádala, byl indikační proužek moči.
klad Velikostní rozpětí
klad Design
klad Absorpční vlastnosti
klad Chybí indikační proužek moči
klad Nerecyklovatelné
avatar
Jana
Tyto pleny jsou takový zlatý střed. Syn nich bych spokojený přes den, ale na noc mu někdy nestačily. Přirovnala bych je kvalitativně ke konkurenční značce jiné drogerie, Využiji, když budu narychlo potřebovat nějaké koupit a nebudu mít čas objednávat přes internet.
klad praktická velikost plenky
klad syn byl spokojený
klad nepřekvapí ničím
avatar
Šárka
Plenky Happy mimi mě velice nadchly, mají hezký design, jsou tenoučké a není cítit zápach. Velikost 4 přesně odpovídá váze 7 - 18kg. Cenově přijatelné. Doporučuji všem maminkám vyzkoušet a vlhčené ubrousky, které plenky krásně doplňují. Plenky Happy mimi jsou opravdu kvalitní.
klad cena
klad design
klad Žádné zápory jsem nezjistila
avatar
Nicole
Testovali jsme plenky happy mimi velikost 2, slo to, ale sama bych je nekoupila, takovy prumer. Sice neprotekaji, to zalezi jak casto menite, ja jsem zvykla prebalovat po kazdem pocurani, ale ani vubec nesaji, dite je porad v mokrem. Pasky hodne spatne drzi, vetsinou plenka nespadla jen diky puncochacum. Mala z nich zadne opruzeniny nemela, ale ona nemela jeste nikdy, takze tezko soudit. Plenky jsou take dost tluste a tuhe, spatne se diteti prizpusobi. Jako nouzovka by byly pouzitelne, ale na bezne pouzivani pro nas nevyhovujici.
klad Bez opruzenin
klad Velikost vyhovujici
klad Neprotekaji
klad Odlepuji se pasky
klad Moc tluste a tuhe
klad Nesaji, dite je v mokrem
avatar
Martina
Plenky Happy mimi me opravdu velmi zklamaly, nicmene jsme rada, ze jsm,e je nekupovala a nevyhodila tak zbytecne penize a proto jsme je mela moznost testovat, orpavdu jsou velmi nepoutitelne, nedrzi moc ani stolici rozlepuji se drazdi pokozku miminka
klad cena
klad vse, enfunguji jak maji
avatar
Drahomíra
Plenky Happy mini jsou opravdu velmi slabé, maličý má stále mokrý zadeček ,neudrží moč ani stolici v plene, dosti prosakuje moč zepredu, ma z nich akorat opruzeniny, nejhorší pleny co jsme vyzkoušely,jsou sice levné,ale teda absolutně k ničemu když vůbec nefungují
klad nic
klad opravdu hruza
avatar
Ivana
Luxusní plenky lepsi neznám a tímto jim zůstaneme věrni a přejdeme jen na ne .nikde nepritecou a opravdu v nich mimco zůstane v suchu celou noc i den A hlavně jsou za super cenu což opravdu ocení každá maminka . Happy mimo už navždy spolu zůstaneme ;) :
klad Luxusní plenky
klad Zadne
avatar
Simona
Testovaly jsme s naší malou dcerkou plenky Happy Mimi. Už jsem je zahlédla v drogerii, ale nikdy mě nenapadlo je zakoupit. Velikost 3 seděla pěkně, savost byla taky dobrá, nestala se nám žádná nehoda. Co oceňuji nejvíc je, že malá nebyla opruzená a že jsou plenky bez jakéhokoliv zápachu oproti ostatním značkám. Určitě popřemýšlím o koupi, na to, že jsou plenky cenově dostupné mi jejich kvalita přijde velmi dobrá.
klad savost
klad pěkný design
klad miminko z plenek není opruzené
klad nenapadá mě nic
avatar
Martina
Se synem jsme vyzkoušeli plenky velikosti 5. Velikost mi přišla, že sedí velmi dobře. Co se týká funkčnosti - vezmu to od začátku. Deisgn je moc pěkný, i syna zaujal díky obrázkům. Občas se nám stalo, že lepící pásky nedržely tak, jak bychom si představovali. Jinak absorpce plenky je dobrá, nehoda se nám stala pouze jednou. Když srovnám s konkurení na trhu, tak tyto plenky u nás obstály velmi dobře.
klad absorpce plenek
klad cena
klad design
klad nezapáchají
klad méně držící lepící pásky
avatar
Pavla
Děkuji moc za vybrání do testování. Plenky jsou opravud moc příjemné, a co víc, vypadají opravdu krásně a mile. Otestovali jsme a za nás super spokojenost. Sají dobře, velikost taky sedí, dcera nebyla opruzená, hodnotím tedy kladně a podívám se po nich v obchodě.
klad příjemný a jemný materiál
klad savost
klad dcera nebyla opruzená jako po některých jiných značkách
klad nic, jsme spokojení
avatar
Monika
Testovali jsme pleny vel. 5, které velikostně odpovídají jinak námi používaným pamperskám o vel. 6 (aktuální hmotnost 16 kg). Neodstávají, zapínání drží, hezký potisk, nezapáchají. V porovnání s jinými plenkami však nutnost častější výměny, v noci mohou být nekomfortní. Cenu jsem čekala nižší.
klad dobře padnou
klad nerozepínají se
klad hezký potisk
klad nezapáchají
klad nutnost častější výměny
klad vyšší cena
avatar
Lucie Kollertová
S plenkami jsme velmi spokojení. Běžně používáme Pampers, ale tyto rozhodně nejsou špatné. Neprotékají, dobře drží (suché zipy se nerozdělávají), syn se v nich neopruzuje a to je poměrně citlivý, takže dobré. Netrhají se při rozdělávání zipů, což se mi teď Pampersek párkrát stalo.
klad Cena
klad Nemám nic, co by mi vyloženě vadilo
avatar
Romana
Děkuji za vybrání do testování. Jelikož nám ne každé plíny sedí, byla jsem překvapená že tyto opravdu splnily očekávání. A možná i víc. Malá má hodně citlivou pokožku, po těchto se nekonalo žádné opruzení. Plínka jí seděla pěkně, i přes noc vydržela v pořádku. Nejvíc se mi líbí to, že plenky nemají typický zápach jako některé jiné značky, co jsme vyzkoušely. Jediné, co bych asi vytkla je to že se nám občas odlepovaly lepící pásky, ale jinak jsem spokojená. A to i poměr cena výkon. Můžu doporučit.
klad cena
klad pěkný vzhled
klad savost
klad žádné opruzení
klad plenka hezky sedí velikostně
klad trochu se nám odlepovaly lepící pásky
avatar
Eliška
Plenky vyhovují zadečku mého Tomáška.Žadné opruzeniny po nich neměl.Dobře sajou, cokoliv do plenky Tomášek pustí.Gumičky neškrti což některé plenky dělají.Plenky na na běžné používání bohatě stačí a vyhovují ale na noc preferuji přeci jen jiný druhy.
klad neopruzuji
klad nic
avatar
Denisa
Co se plenek tyce, nemela jsem nejaka zavratna ocekavani, proto me ani neprekvapily ani nezklamaly. Udrzely vse, co mely, jen jednou nas to nemile prekvapilo, ale spis nase chyba. Zadecek taky mela bez podrazdeni, spis co, tak moc nedrzi suche uchyty.. Za nas vesmes dobry. :)
klad Neprotecou
klad Nedrazdi kuzi
klad Nedrzi uchyty
avatar
Miriam
Z těchto plenek jsem trochu rozpačitá, ze začátku se mi zdály super protože opravdu nezapáchaly jako některé jiné a byly příjemné jemné. Dávali jsme synovi jen přes den, na noc jsem si netroufla plínky zkusit. Bohužel po pár dnech se nám malý oprudil a asi dvakrát se nám stala nehoda, že protekly, tak nevím. Je to takový střed, běžně používáme jinou značku a tyto nebyly špatné, ale nadšená z nich nejsem.
klad Jemnost plenek
klad Pěkné obrázky
klad Nejsou parfemované
klad Protékají
klad Opruzeniny
avatar
Samuel
Plenky hodnotím pozitivně. Za nízkou cenu poskytují poměrně slušný výkon. Naše malá Stelinka se cítila komfortně, nijak se neošívala, neplakala a nikdy neprotekla. Z obrázků byla velmi nadšená. Myslím, že ji plenky byly pohodlné, neškrtily a celkově dobře padly. U koupi tohoto produktu zůstaneme.
klad žádná nehoda
klad vše v pořádku
avatar
Michaela
Děkuji moc, že jste nás vybrali a mohli jsme testovat. Zkoušeli jsme velikost 2. Naše malá váží 4,5 kg a plenky ji seděly výborně. I noc plínka zvládla moc dobře i když to bylo jen pár hodin. My můžeme jen doporučit a cena mi přijde taky dobrá. Podívám se po nich v drogerii a budeme používat dal.
příloha
klad Hezký design
klad Vydrží i přes noc
klad Velikost odpovídá
klad Nic
avatar
Alena
Plenky Flexi Comfort jsou řekla bych srovnatelné s konkurencí. My jsme však zvyklí na látkové z důvodu méně odpadu. Tyto plenky jsme otestovali, byli fajn, nic extra co bychom na nich ocenili jsme však nenašli. Prostě fajn plenky za dobrou cenu. Mají hezké obrázky a kladně hodnotím i to že neprotékají a nekonalo se žádné překvapení.
klad Cena
klad Neprotečou
klad Srovnatelné s konkurencí
klad Nenapadá mě nic
avatar
Baru
Plenky happy mimi jsou jednoznačně skvělé! V první řadě bych vypíchla cena vs. kvalita. Za hezký peníz nadělaly plenky velkou parádu. Krasně sedí a především neprotékají, což se mi stalo i u plenek výrazně dražších. Další pro mě velice důležitá věc je ta, že po nich dcerka nebyla vůbec opruzelá! Jsem velice mile překvapena a k těmto plenkám se rozhodně hodlám vrátit a užívat je! Veliká spokojenost!
klad cena
klad savost
klad žádné opruzeniny
klad nezapáchají
klad Nemá