Testovaly jste s vaším miminkem plenky Happy Mimi

image
otestováno
Počet recenzí
102
jak jste hodnotily
5
52x
4
26x
3
16x
2
4x
1
4x
doporučuje
76 %
Testováno v období
od 13. 4. 2019
do 20. 5. 2019

 

Proč vyzkoušet značku Happy Mimi?

Značka Happy Mimi je českou privátní značkou drogerie Teta, která nabízí kvalitní dětské plenky a vlhčené ubrousky za příjemné ceny.

Už dávno neplatí, že privátní značka rovná se levné, ale nekvalitní zboží a my vás chceme přesvědčit, že to platí i o plenkách Happy Mimi.

 

Máte možnost vyzkoušet prémiovou řadu Flexi Comfort, která udrží zadeček miminka dlouho suchý díky 3D savému jádru, je prodyšná a citlivá k dětské pokožce a umožňuje volný pohyb miminku díky flexi páskům.

Věříme, že když bude spokojené miminko, může být spokojená i jeho maminka.   

                 

   

Hodnocení
102
avatar
Kateřina
plenky jsem hned na začátku podrobila nejtezsi zkousce a to na noc maly vypije 2 lahvicky mleka. byla to zkouska opravdu tvrda,v priloze je videt pocatecni a konecny stav plenky a nestacim se sama divit,zvladli to na jednicku. jen nad zadeckem mi chybi gumicka na zabraneni proteceni pres zada,ale to uz je malinky detail.
příloha příloha
klad savost,pruzna lepitka
klad gumicka nad zadeckem aby to neproteklo horem
avatar
Iva
Děkujeme za možnost testování plenek Happy mini. O značce jsem slyšela,ale zatím jsme je nevyzkoušeli. Vybrali jsme tu nejmenší velikost,číslo 2,protože máme doma malé miminko. Zaujal nás design plenek, narozdíl od některých nesmrdí po umělé hmotě. Miminku se zadeček neoprudil.
klad snadně se nandavají
klad hebké
klad nedráždí dětský zadeček
klad spokojenost
avatar
Michaela
S mou dcerkou jsme testovaly pleny velikost č.3. Zajímalo mě složení plenek, protože od jedné značky měla dcerka opruzený zadeček a dlouho jsme ho léčili. Planky dcerce sedly, nikde ji neškrtily. Přes den bylo vše v pořádku. V noci(jelikož dcera hodně pije) se plenka trochu prosákla, ale další noci už v pořádku. Jsme spokojeni.
klad v čistotě zadeček
klad dobrá savost
klad složení
klad vše ok
avatar
Markéta
Můj syn vyzkoušel plenky velikosti 3. Je hodně drobný, přesto mu plenka dobře seděla a pásky okolo boků netlačily. Velikost 3 je Midi v rozmezí 4-9 kg, mají dobře savé jádro a tekutina je odváděna do správného místa, tak, aby se nezdržovala pod tělem, aby nebylo opruzené. Umožňují našemu "ďáblíkovi" volný pohyb. Použili jsme ráno i večer a neprotekly.
klad netlačí
klad savé jádro
klad odvod tekutiny tam,kam má
klad nic
avatar
martina
k testování jsem obdržela balení plen č. 2 ( 3-6kg v počtu 50ks ). plenky mají savé 3D jádro, jemý povrch a anatomické flexibilní pásky, umožňující volný pohyb. v porovnání s dosud používanými plenami Pampers bych řekla, že jsou kvalitou velmi podobné.
klad cena balení
klad kvalita pleny
klad nic
avatar
zdenka
Jak jsem si plenky Happy mini vyzvedla číslo 3 musela jsem je vyzkoušet .Plenky příjemně voní ,mají supér savost,sedí dobře na zadečku.Určitě maminkám co znám tento produkt s radostí jen doporučím a ráda.Za mě skutečně výborný výrobek pro naše ratolesti
klad příjemná vůně
klad nic
avatar
Denisa
S dcerou jsme zkoušely velikost 3. Na první pohled mě nadchl veselý a hravý design se zvířátky. Velikost zcela odpovídala. Dcera vydržela v suchu po celou noc, plena neprotekla. Pásky drží dobře přilepené, nestalo se mi, že by měla dcera "žluté překvapení" na zádech. S plenkami jsem spokojená, dceři se nedělají opruzeniny, nemá zapařený zadeček. Navíc bych ocenila indikační proužek vlhkosti, ten mi na plínkách chybí. Plenky jsou silnější a je těžké pohmatem zjistit, jestli je plena počůraná.
klad Krásný a veselý design
klad Pásky dobře lepí
klad Neprotéká
klad Není cítit chemický zápach
klad Chyběl mi indikační proužek
avatar
Eva
Příjemné, nesmrdí chemikáliemi, jak některé jiné pleny, co jsme měli doma. Barva i obrázek nejsou agresivní, takže neprosvítají příliš pod světlým oblečením, což je příjemné. Dobře se oblékají, hezky pruží, nikdy nemají děti otlačené bříško ani nožky.
klad absorbční schopnosti
klad nic
avatar
Šári
Testovali jsme plenky o velikosti 4, tedy na 7-18kg. Syn má 8 měsíců a 9.5kg a jsou o něco málo ještě větší, hlavně kolem nožiček a to není žádné vychrtlé mimčo
klad Flexibilita
klad Savost
klad Měkkost
klad Potisk
klad Cena
klad Volnější u nožiček a tak občas mohou protéci
avatar
Petra
Testovala jsem pleny Happy mimi velikost 4 (7-18 kg). Výrobce uvádí, že pleny mají extra savé 3D jádro a tedy relativně dobrou sací schopnost. Po našem testování nedoporučuji používat tyto pleny v noci. Několikrát se nám stalo, že pleny protekly. Až na tu savost vykazují pleny dobré vlastnosti, nejsou cítit chemií, pásky kolem pasu dobře drží a neuvolňují se. Na denní nošení, kdy se častěji pleny vyměňují, jsou přijatelné.
klad cena
klad nízká savost přes noc
avatar
Alena
Pleny Happy mimi velikost 4 (7-18 kg) jsem testovala při hlídání své vnučky. Vzhledem k věku nosila vnučka tyto pleny pouze na noc. Pleny při celonočním používání (tj. bez výměny v noci) velmi často protekly. Ostatní vlastnosti plen jsou vyhovující. Tyto pleny doporučuji, ale ne na noc.
klad obrázky na plenách
klad ostatní vlastnosti
klad savost
avatar
Kateřina
V minulém týdnu jsem obdržela na vyzkoušení plenky Happy mimi ve. 3. S velkým překvapením musím říct, že i přes nízkou cenu jsou plenky opravdu super. Jsem spokojená nejen já, ale hlavně moje dcera, která celou noc spala v suchu. Tento výrobek mohu doporučit a rozhodně jsme ho neměli naposledy.
klad c
klad k
klad v
avatar
Tereza
Dnes jsme poprvé vyzkoušeli plenky Happy mimi velikost 2 a vůbec nejsme s nimi spokojeni. Po dvou hodinách byla malá úplně procurana, všechny věci mokré a plenka nebyla ani nijak zvlášť pocurana. Dala jsem tedy další a znovu se to opakovalo. A to jsem ji dost utahla a stejně. A to ani jednou nekakala naštěstí.
klad Vzhled
klad Neudrží moč
klad Jsou dost velké
avatar
Mája
Plenky jsem testovala ve velikosti 2 (pro děti s váhou od 3 do 6 kg). Plenky mají hezký obrázkový vzhled, nesmrdí. Cena kolem 4 Kč za kus je průměrná v této velikosti. Testováno bylo s dítětem o váze 4950g. Problém jsem měla opakovaně s odtrhováním suchých zipů, které trhali vlastní plenku, gumičky, které mají zajistit těsnost u nožiček po prvním pohybu nedoléhali k nožičce, byli vidět i na přirození, tedy je velké riziko protečení. Ve vlastním testu absorbce 60ml tekutiny plenky přiliš neobstály. Plenka byla po nalití tekutiny mokrá a zůstala mokrá i po 3 i 5 minutách. Během denního testu plenka protekla ze 4 případů 3x, z toho jednou se stolicí, která skončila flekem na oblečení. Během noci jsme plenky netestovali. Plenka tekutinu udrží v sobě, avšak zůstane mokrá.
příloha
klad Hezký design
klad Rozumná cena
klad Nesmrdí
klad Protékají
klad Zůstávají mokré
klad Netěsnost u nožiček
klad Dítěti příliš nesedí
avatar
Ivana
Fajn plíny za fajn cenu, prcka baví obrázky zvířat na plínách, mně se zase líbí materiál, měkkost a neprotékavost. Synovi dáváme plínky už jen na noc, ale ani za tu dlouhou dobu neprotečou a ani mu nedráždí hodně citlivou pleť, jako jiné pleny s kterými máme zkušenost. A cena je skvělá! :)
klad vzhled
klad cena
klad materiál
klad neprotečou
klad nic mě nenapadá
avatar
Petra
k testování výrobku Happy mimi jsem obdržela balení plenek velikosti č.2. Velikost perfektne sedí, pleny neprotékají a nedráždí pokožku ani nezpůsobuje í opruzeniny. kladně hodnotím cenu za balení. nejsou parfemované, což je velké plus u takového výrobku
klad neprotékají
klad dobře padnou
klad skvělá cena
klad nic
avatar
Pavlína
moc děkuji za výběr do testování. Testovaly jsme plenky velikosti 2 (3-6kg počet 50ks). plenky mají savé 3D jádro, které rychle a rovnoměrně odvádí vlhkost, aby byla pokožka miminka v suchu, jsou prodyšné a umožňují dítěti volný pohyb. byla a jsem s nimi spokojená
klad balení
klad 3D savé jádro
klad dobře sedí
klad nic
avatar
Michaela
Měla jsem možnost testovat velikost 3. Oceňuji hlavně savost, protože plínka nám vydržela celou noc. Dále to, že dobře drží. Taky nesmí m opomenout, že nejsou žádné velké, vycpané ale krásně tenké s hezkým dizajnem. Mému synkovi velice vyhovovaly a budeme i nadále pouívat.
klad Cena
klad Savost
klad Vzhled
klad Dostupnost
avatar
ingrid
testovala jsem plenky a zvolila jsem velikost č.3. plenky obsahují 3D savé jádro, které dokáže přeměnit tekutinu v gelové částice, jež se rozprostřou po celé délce pleny a udržují tak miminko po celou dobu v suchu. suché zipy se dají opakovaně použít, když je třeba plenu zkontrolovat.
klad savé jádro
klad suché zipy
klad cena
klad vůbec nic
avatar
Monika
Plenky jsou s pěknými obrázky, velikostně jsou stejné s ostatními značkami. Vyzkoušela jsem je na 16kg synovi, je celkem hubený a plenky mu jsou tak akorát, pro větší nebo silnější dítě bych měla problém je zapnout v pase a potřebovala bych použít plenkové kalhotky, tak jako je používají kamarádky, které mají děti silnější. Plenky používáme už jen v noci, neprotekly, takže za mě spokojenost.
klad obrázky na plence
klad savost, měkkost a tenkost
klad mohly by být větší, 25kg dítě se do nich nemůže vejít
Zobrazit více recenzí