Testerky, které trápí vaginální suchost testují účinky gelu GYNELLA® AtroGel

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
6x
4
4x
3
2x
2
1
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 13. 3. 2022
do 30. 4. 2022

GYNELLA® AtroGel 

GYNELLA® AtroGel je vaginální gel obsahující kyselinu hyaluronovousójový isoflavonoid genistein a TIAB® komplex. Jedinečná  kombinace těchto tří složek:

  • zvyšuje elasticitu vaginální sliznice,
  • snižuje riziko vaginálních infekcí způsobených vaginální atrofií,
  • přispívá k hojení drobných poranění spojených s vaginální suchostí.

Mnoho žen trpí typickými příznaky vaginální suchosti jako je: pocit sucha, pálení, svědění, bolest v oblasti intimních partií (v klidu nebo např. po pohlavním styku).

Výhodou prostředku GYNELLA® AtroGel je, že obsahuje také TIAB® komplex (stříbro s antimikrobiální aktivitou), který je účinný proti všem typům vaginálních infekcí (bakteriálního, kvasinkového i virového původu).

Problém se netýká pouze žen procházejících menopauzou, ale může se vyskytnout u žen všech věkových skupin, které mají sníženou hladinu ženského pohlavního hormonu estrogenu.

Vhodný je tedy pro ženy:

  • v menopauze trpící suchostí, pálením, svěděním a bolestí v intimní oblasti,
  • s vaginálními infekcemi v důsledku vaginální atrofie nebo suchosti,
  • s hormonálními výkyvy v důsledku poruchy nebo snížení tvorby estrogenu,
  • užívající antikoncepci nebo jinou hormonální léčbu.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
12
avatar
Pavlína
Po použití přípravku pozoruji mírné zlepšení mých potíží, myslím si že při dlouhodobém užívání přípravku bude vše jak by mělo být.Doporucuji všem přípravek vyzkoušet. Já budu přípravek nadále užívat. Myslím si že je zcela plně vyvážená cena = kvalita, pokud máte i třeba jen jeden z problémů mohu jen doporučit.
klad Snadná aplikace
avatar
Aneta
Tento produkt me velmi mile prekvapil, vyzkousela jsem jiz mnoho podobnych..Gynella atrogel vsak ukazal vysledky jiz 3. den, prestalo svedeni i neprijemny pocit. Nyni mam 2 tydny od posledni aplikace a lehce se zacinaji problemy vracet, ale je doporuceno kuru opakovat v prubehu 3 mesicu. Tudiz produkt ma u me zatim zelenou a vyrazne kladne doporuceni, uvidime jak dopadne po doporucenem opakovani. Jedine minus bych uvedla aplikator, jehoz pouziti a zavedeni gelu nebylo uplne nejsnadnejsi.
klad Rychlost nastupu ucinku
klad Gel nevytekal
klad Bez parfemace
klad Aplikator - nesnadna aplikace
avatar
Linda
Od přípravku jsem neměla zprvu vůbec žádná očekávání. Spíše jsem si tak řekla, že to zkusím a uvidím. Když jsem si ale přečetla, že výrobek obsahuje i stříbro s antimikrobiální aktivitou, hned jsem k němu pojala mnohem větší důvěru. Balení i samotná aplikace jsou velmi praktické a snadné k použití. Gel má příjemnou konzistenci - ani ne moc tekutou a ani ne příliš hustou. Po aplikaci se cítím velmi dobře, žádný diskomfort, suchost, jen pohoda. :)
klad Snadná aplikace
klad nic
avatar
Valentina
S tímto vaginálním gelem jsem velice spokojená. Účinek se dostavil hned druhý den. Aplikace samotného gelu je snadná a nezabere dlouhou dobu. Je to spolehlivý pomocník a pokud se potíže objeví v budoucnosti znovu, nebudu váhat a pořídím si tento produkt. Za mě super!
klad Design
klad Účinek
příloha
avatar
Katerina
Genella AtroGel jsem užívala jak jsem měla problémy se svědění a pálení intimních partií. Snadnost užívání je prostě pecka. Musím hlavně napsat, že jsem už po druhém dni cítila velkou úlevu od již zmiňovaných problémů. Určitě budu užívat tento gel nadále, protože co jsem zkoušela konkurenci, tak nebyla účinek tak rychlý. Doporučuji všem ženám, které trpí na vaginální suchost.
klad užití
klad rychlost odeznění problémů
klad super cena
klad nic
příloha
avatar
Milada
Tento produkt je moderní přípravek na preventivní péči o ženské intimní partie. Pomáhá při běžných problémech. Obsahuje populární a účinnou kyselinu hyaluronovou, kterou běžně používáme v péči o celé tělo. Aplikací by mohlo být více kusů, i s menším množstvím obsahu v jednotlivých aplikací.
klad obsah kyseliny hyaluronové
klad pohodlná aplikace
klad Aplikací by mohlo být více kusů, i s menším množstvím obsahu v jednotlivých aplikací..
klad cena
avatar
Barbora
Přípravek je neparfémovaný, po aplikaci přichází velmi příjemný pocit a úleva, po pár použití je cítit delší úleva od suchosti a s ní spojeným svěděním, gelu je v aplikátoru tak akorát. Uvítala bych nějaké eko balení, z tak malé krabičky je celkem dost plastového odpadu.
klad neparfémovaný gel
klad rýchlý účinek
klad malý počet v balení
avatar
Dana
Vaginální suchost mě trápila dlouho. Již při prvním použití jsem zaznamenala zlepšení. Gel má skvělý aplikátor pro bezproblémovou aplikaci. Gel po aplikaci nepálí a hned je cítit úleva od svědění a pálení. Po týdenní kúře je problém vyřešen. Myslím že budu léčbu opakovat opět za půl roku pro bezproblémový pohlavní styk.
klad aplikátor
klad rychlost účinku
klad cena
avatar
Maria
Tento produkt mě velice zaujal, protože už jsem starší žena a mám problémy, které má každá žena, v tomto věku. Hned první den mi pomohla Gynella proti pálení a bolesti v intimních partiích. Po sedmi aplikacích už nemám, žádné problémy. Doporučuji všem ženám, které mají tyto problémy.
klad balení
klad složení
klad konzistence
klad x
avatar
Marie
Došlo k částečnému zlepšení. Budu opakovat. Myslím, že produkt pomáhá. Trochu problém je s aplikací. Ve vodorovné poloze se tuba nedá zcela vyprázdnit. Musí být ve svislé poloze. Jinak jsem spokojená, očekávaný výsledek. Jedna dávka je málo, s tím jsem počítala.
klad celkem jednoduchá aplikace
klad Tuba nelze dobře vyprázdnit při poloze v leže
avatar
Irena
Jsem velmi spokojená, protože problém na který jsem Gynekllu použila byl vyřešen. Svědění a pálení v intimním prostředí je zcela pryč. Doporučuji tento produkt všem ženám, které mají problémy v intimním prostředí.,protože Gynella AltroGel je skvělá .
klad Balení
klad Aplikace
klad Neni nic
avatar
Vladimíra
Po použití jen částečné zlepšení.Velmi rychle po zavedení se mění v kapalnou konzistenci, takže brzy vytéká, což je hodně nepřijemné. V noci jsem se bála téměř otočit :( Někomu možná pomůže, u mě zlepšení jen částečné... Možná je potřeba používat déle.
klad snadné zavádění
klad krátce po zavedení vytéká