Hera máslová příchuť

image
otestováno
Počet recenzí
103
jak jste hodnotily
5
75x
4
19x
3
7x
2
2x
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 11. 11. 2014
do 31. 12. 2014

Hera máslová příchuť v sobě snoubí pohodlí rostlinného tuku a vonné máslové aroma. Jednoduše se s ní pracuje ihned po vyjmutí z lednice a báječně se pojí s dalšími ingrediencemi. Máslové aroma navodí tu pravou voňavou vánoční atmosféru linoucí se celým bytem. 

Hera máslová příchuť se hodí nejen na běžné pečení klasického vánočního cukroví, ale díky zvýšenému obsahu tuku i na to krémové. Krém z ní připravený je pevný a dobře tvárný.

Hera máslová příchuť v balení 250 g zakoupíte v běžné síti hyper a super marketů za 25,90 Kč (doporučená spotřebitelská cena).

Klíčové benefity:

  • Obsahu tuku 79 %
  • Je kombinací máslového aroma a kvalitních rostlinných olejů
  • Díky zvýšenému obsahu tuku se skvěle hodí nejen do těsta, ale i do krémů
  • Skvělá máslová příchuť a zároveň rychlá a snadná příprava a zpracování

 

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

 

Hodnocení
103
avatar
Martina
klad Na zážitkovém testování jsme použili Ramu máslovou do těsta na pracny s oříškovým krémem.Také formičky se jí lehce vymazaly.S těstem se dobře pracovalo,rychle se spojilo a nelepi.I formičky šli lehce vymazat.Po upečení stačilo jen mírně ťuknout a pracna se hned vyklopila z formičky.Ořechový krém se s Herou máslovou se rychle našlehal a netvořil hrudky.Chutově výborný.Pracovalo se s ním velmi dobře.Závěrečná chuť pracnu s krémem skvělá,letos je upeču.
klad Cena Hery máslové je téměř stejná,ne-li dražšší než máslo,třeba v akci.Na krémy pak každý použije spíš máslo,než dražší Heru
avatar
Martina
klad Na zážitkovém testování jsem poprvé měla možnost vyzkoušet Heru máslovou. Já jsem doposud pekla z obyčejné Hery. Hera máslová je dobrá jako alternativa klasického másla. Má přijemné aroma. Do těsta se lehce zapracovává. Překvapila mě i dobrá chuť krému.Od teď budu jen dělat krémy z Hery máslové.
avatar
Anna
avatar
Jana
klad Na pečení používám máslo. Musím však přiznat, že dnes jsem pekla s Herou máslovou (kterou jsem dostala v balíčku na testování v Pracovně Žen s.r.o. v Chrudimi) a výsledek mě mile překvapil. Chutově bylo poznat minimálně, že je použitý v cukroví jiný tuk než máslo. Myslím, že kdybych tuk na pečení střídala a nebyla opravdu z 99,9% zvyklá na máslo rozdíl bych asi nepoznala :-) Takže za mě na jednu stranu ano, ale já osobně určitě zůstanu radši u másla... Zvyk je železná košile ;-)
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Martina
klad Testování jsem se ráda zúčastnila, nejsem žádný velký pekař ani cukrář, tak jsem byla zvědavá na zázraky s Herou máslovou. Kdybych si měla vybrat mezi cupcakes a pracnami, vyberu si spíš to klasičtější druhé, čili pracny. Mohla bych je mít i bez náplně, ale i takto to není špatné. Cupcakes myslím nejsou typické pro český stůl, i když je to ve své podstatě zmenšená česká bábovka, neboli malé bábovičky. Nicméně se to špatně jí, něco jako když chcete jíst elegantně chlebíčky a někdo vás pozoruje, všechno vám padá a tak. Hezké je to na pohled svoji výzdobou, tam se dá hodně experimentovat, pro děti, dospělé, ženy, muže. Uvidím jak sama naložím s Herou máslovou, zpracovává se dobře, možná zkusím jiný recept z vánočních, nebo zůstanu u klasických pracen či rohlíčků. Z receptů od Hery mě zaujaly ovesné placičky, linecké, mušličky. Každopádně je zážitkové testování skvělá věc spolu s prima lidmi a v partě to většinou i lépe jde.
avatar
zdeňka
klad Na zážitkovém testování jsem poprvé vyzkoušela Heru máslovou. Peču většinou z másla nebo z obyčejné Hery. Hera máslová je něco mezi tím, má emnou máslovou chuť, je roztíratelná a hodí se i na krémy, což obyčejná Hera je spíš na pečení. Hera máslová mi vyhovuje na pečení i na krémy. Chuťově velmi dobrá.
klad
avatar
Iveta
klad HERA máslová příchuť v sobě kombinuje chuť másla a rostlinného tuku. Na pečení používám buď klasickou Heru nebo máslo. Hera máslová je kombinací obou. Těsto je velmi jemné a chuťově výtečné. Upečený výrobek z Hery drží pohromadě a nedrobí se. Hera máslová příchuť je vhodná jak na pečení, tak i do krémů. Velmi mě také potěšila knížka s recepty. Už se těším, až nějaký z nich upeču, protože opravdu vypadají lákavě. A nápad na uspořádání Zážitkového pečení s Herou byl úžasný. Nejen že to byl krásně strávený večer v přítomnosti milých dam, ale ještě jsem si odnesla, kromě krabičky s chutnými výrobky, Herou, stěrkou a vykrajovátkem i plno informací a získala mnoho zkušeností. Moc za to vše děkuji!
avatar
Markéta
klad Jsem spíše zastáncem pečení s klasickým máslem. Proto nebyla Hera nikdy v mém hledáčku. Je ale pravdou, že po vyzkoušení Hery máslové jsem byla mile překvapená její konzistencí a chutí. Cukroví bylo výborné a tak až budeme příští rok péct, Heru určitě znovu využiji.
avatar
Jana
klad Běžně při pečení používám máslo. Hera máslová mě však mile překvapila. Krém, který jsme používali na Red velvet Cupcake voněl po másle a měl příjemnou chuť. Od jednoho cukráře jsem se dozvěděla, že on sám na pečení dává 1:1 máslo a třeba Heru. Takže příští pečení mám jasno. :)
klad Žádné negativní vlastnosti jsem si během pečení u Hery nevšimla. Co bych asi vytkla tak byly vybrané recepty, které jsme pekly. Pro mě osobně byl krém na cupcakes až moc sladký a také nám ho zbytečně zbylo velké množství.
avatar
Marcela
klad Na zážitkovém testování jsem poprvé měla možnost vyzkoušet Heru máslovou. Já jsem doposud pekla z obyčejné Hery. Hera máslová je dobrá jako alternativa klasického másla. Má přijemné aroma. Do těsta se lehce zapracovává. Překvapila mě i dobrá chuť krému, já však v tomto případě voíim klasické máslo. .
avatar
Pavlína
klad Testování s Herou máslová chuť jsme si moc v Pracovně Ženy sro Tábor užily. Asi všechny nás Hera překvapila svojí máslovou chutí, jak v pečivu, tak v krémech. Doposud jsem preferovala máslo, takže jsem ráda za tuto pozitivní zkušenost, kterou jistě využiji při přípravě sladkých i slaných koláčů pro rodinu i svoje klienty.
avatar
Jana
klad Moc nepecu, ale Vanoce jsou vyjimka. Hera maslova se mi velice zalibila, vlastnostmi se blizi znacne k maslu, vyborna na peceni i kremy. Dobre se s ni pracuje a chutove fakt dobre. Takze muzu vrele doporucit. A jeste se podelim o fotku z prijemneho skupinoveho peceni v Brne ;)
avatar
Eva
klad Pečení s Herou v Brně mě potěšilo, protože se sešla opravdu dobrá společnost a navodily jsme si již vánoční atmosféru nejen vonícím cukrovím, ale i svíčkami, koledami a vínkem. Nepeču téměř vůbec, proto jsem byla zvědavá, jak bude pečení probíhat. Hera - máslová příchuť mě byla sympatická, protože se dala použít na pečení okamžitě, jak jsme ji vyndali z ledničky, má na obalu načrtnutou gramáž (detail, který potěší) a chuťově pro mě jako laika dobrá.
klad Přidávám se k ostatním testerkám, že výběr cukroví na testování nebyl typicky český a zůstalo dost zbytků, což mi přijde opravdu nepraktické. Zkoušely jsme americký cupcake (těsto dobré, ale krém příliš sladký) a vídeňský sacher (moc dobrý).
avatar
Lenka
klad Dobrý den, peceni s Herou bylo moc příjemné! Atmosféra v pracovně byla téměř vánoční. Vyzkousely jsme pro mne nové repcepty a testovaly Heru maslovou. Heru bežně používám, oceňuji hlavně praktickou rysku místo vážení a také jsem máslovou ocenila jako trochu lepší než klasickou. Krémy bězně nedělám, ale chutnaly mi. Hodnotím jako výborné.
avatar
Lucie
klad Klasickou Heru používám na pečení vánočního cukroví již velmi dlouho. S Herou máslová příchuť jsem se poprvé setkala na zážitkovém pečení vánočního cukroví s Herou v pracovně ŽENY s.r.o. a byla to celkově opravdu zajímavá zkušenost. Tuto Heru jsem pak vyzkoušela ještě ve svém receptu doma. Líbí se mi na ní, že se s ní mnohem snadněji pracuje při vypracovávání těsta a také formičky se snadno vymazávaly. Klasicky u Hery oceňuji rozdělení "kostky" na obalu po 50 g...to používám v podstatě pokaždé a velmi to ulehčuje práci - a na Heře máslová příchuť to nechybí, což je skvělé.
klad Co se týče testovaných receptů Hery, tak ty do svého "vánočního repertoáru cukroví" nezařadím, protože v receptu na pracny s ořechovou náplní na mě bylo skutečně příliš rumu - jako pro abstinenta, a druhý recept, vánoční Red velvet cupcake, mě nepřesvědčil, protože jsem spíše na klasičtější cukroví a vánoční dezerty. Mezi dalšími recepty od Hery jsem ale našla jeden výborný na vánoční Sacher čtverečky, který jsem tento týden hned vyzkoušela, a kousky cukroví byly tedy vážně skvělé. :)
Zobrazit více recenzí