Herbadent Homeo bylinná zubní pasta s ženšenem

image
otestováno
Počet recenzí
61
jak jste hodnotily
5
44x
4
10x
3
4x
2
1x
1
2x
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 3. 4. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 2. dubna mezi 13 a 13:30 hodin. Celkem pro vás máme připraveno třicet zubních past. [*] [*] [*]

Bylinná zubní pasta s extraktem ze 7 léčivých bylin (řepík, heřmánek, šalvěj, nátržník, hřebíček, fenykl, ženšen), které pečují o zdraví dásní.

Je vhodná při zánětech dásní a parodontóze.

HERBADENT Homeo bylinná zubní pasta bez fluoru a bez mentolu je vhodná nejen při léčbě homeopatiky, ale i pro malé děti, které mohou pastu polknout, či onkologické pacienty.

Obsahuje přírodní pěnidlo, které neirituje ústní dutinu a nepodporuje vznik aftů. Jemné abrazivní složky nepoškozují sliznici dásní ani zubní sklovinu a jemně odstraňují bakteriální plak. Extrakt z ženšenu působí pozitivně na stav dásní a jejich regeneraci a vitalitu. Její příjemnou nasládlou chuť tvoří právě bylinný extrakt ženšenu.

K dostání je v lékárnách a v ordinaci vybraných stomatologů.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
61
avatar
Zuzka
klad Zaujímavá chuť, super balenie proste super produkt ktorý je potrebné vyskúšať
klad
klad
klad :-D :-D
avatar
Lucie
klad Herbadent Homeo bylinná zubní pasta s ženšenem tak poprvé jsem tuto zubní pastu zkusila asi před půl rokem a nyní ji mám asi po páté. Moc dobře mi vyhovuje a nemá v sobě zbytečně moc chemikálií jako je v jiných konkurenčních zubních pastách, doporučuji :)
avatar
Věra
klad Tuto pastu jsem si objednala proto, že jsem chtěla něco přírodního. Měla jsem problémy se zánětem dásní, ale díky této pastě po pár dnech pravidelného čištění zánět ustoupil. Chuťově je pasta velmi zajímavá a celkově jsem s ní velmi spokojená. Mohu s klidem doporučit!
avatar
Anna
klad Herbadent Homeo bylinná zubní pasta s ženšenem je sice poměrně drahá ,ale za to učinná
avatar
Markéta
klad Tuto zubní pastu jsme začali kupovat, když jsme divoce vsímali složení u kosmetiky a vůbec všeho. Cena je sice šílená, mame ji z lekarny, ale pasta je super, ma jinou barvu než ostatní a zvláštní chuť, ale nic na co by se nedalo zvyknout............
avatar
Michaela
klad Tuto zubní pastu jsem si pořídila, protože je vhodná i pro léčbu s homeopatiky, bylo mi doporučeno homeopatikum Sédatif PC. Proto tato volba. Příště si ale koupím zase tu základní s fluorem. A na lekarna.cz dostanete ke každé zubní pastě a ústní vodě Herbadent jemný zubní kartáček zdarma. :D
klad Používala jsem předtím od Herbadentu tu zubní pastu bez ženšenu s fluorem, a ta mi byla příjemnější na chuť. Je to sice menší balení o 25 g, ale také o polovic levnější. :-/
příloha příloha
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Daniela
klad Herbadent Homeo bylinná zubní pasta s ženšenem má příjemnou bylinkovou chuť, obsahuje výtažky z bylin a zdá se mi, že je na dásně je opravdu dobrá. Složení má také velké plus, chuť a barva jsou jiné než u klasických zubních past, ale jde jen o zvyk. Se zubní pastou jsem byla velice spokojená a všem mohu vřele doporučit.
avatar
Martina
klad Herbadent pasty a jiné výrobky rozhodne ano, pouzivam, značka sama je záruka kvality, jak je zmíněno i kvůli zanetumz dásní či paradontosy na což jsou u Herbadent díky bylinam speciálisti, takže s touto pastou se chyba neudělá, zcela naopak, bylinkové složení nemůže být lepší
avatar
Monika
avatar
Marika
avatar
Ondrej
avatar
Hana
klad Zubní pasta herbadent je přírodní gel, čemuž odpovídá i jeho konzistence. Při čištění jsem ze zmiňovaných bylinek cítila nejvýrazněji šalvěj. Pasta nepění, což mi moc nevyhovuje. Barevnost je též netypická. Chuť mi však vyhovovala, měla jsem strach, že bude více sladká, ale bylo to tak akorát. Po probuzení jsem na zubech cítila zbytky jemných abrazivních částí....Jde o zvyk.
avatar
Soňa
klad Pasta pěkně čistí a voní, ale na první okus jsem to moc nezvládala. Člověk si na tu pro mě příliš zvláštně bylinně sladkou chuť musí zvyknout. Je fajn, že příliš nepění, za to dávám jedno velké plus..
avatar
Jana
klad Pasta i přestože na první "ochutnání" není úplně podle mé chuti, mě velmi oslovila. Moc se mi líbí její bylinné složení, vhodnost užití při homeopatické léčbě je pro mě taky milým překvapením. Trochu mě mrzí, že méně pění, ale to je u "zdravějších" past asi běžné. Mohu ostatním jen doporučit.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel