Otestovaly jsme krmivo Hill's Science Plan Youthful Vitality. A jaké jsou vaše recenze?

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
21x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 3. 2018
do 21. 5. 2018

Hill’s Science PlanTM Youthful Vitality je vitalizující speciální krmivo pro kočky a psy starší 7 let. Průkopnická receptura s ingrediencemi, které pomáhají podporovat kognitivní funkce, energii a vitalitu, zdravý imunitní systém, zdravý trávicí systém a krásnou srst. Tato průlomová výživa vychází z naší vlastní receptury a obsahuje přírodní ingredience, mimo jiné ovoce a zeleninu, mastné kyseliny, antioxidanty, vitamíny, minerály a aminokyseliny – všechny pomáhají v boji s příznaky stárnutí.

Zvířata stárnou jinak než lidé

 

Změny způsobené stárnutím začínají pomalu

Těchto malých změn si ani nemusíte všimnout anebo je nespojujete se stárnutím, ale když zjistíte, že váš mazlíček více spí a neprojevuje už takové nadšení pro hru, je pravděpodobné, že už se u něj projevují určité známky stárnutí.

Pozorujete těchto 5 příznaků stárnutí u svého zvířete?

  • Potíže s orientací – problém zvládnout každodenní činnosti jako najít dveře.
  • Větší odstup – méně přátelský než dříve vůči majiteli i ostatním zvířatům.
  • Změny ve spánkovém režimu – změna spánkového cyklu, v noci je častěji vzhůru.
  • Nehody – objevují se problémy s konáním potřeby, i když je zvíře naučeno na záchod.
  • Únava – méně si hraje, více spí.

 

Díky průlomovým vědeckým poznatkům o výživě dokáže správné krmivo změnit život

U zvířat, kterým bylo v rámci klinické studie1 podáváno krmivo Science PlanTM Youthful Vitality, došlo ke zlepšení v oblastech:

  • Vitalita
  • Schopnost většího pohybu
  • Běhání a hraní si
  • Větší interakce s okolím
  • Lesklejší a jemnější srst

V rámci další prováděné studie 70 % majitelů pozorovalo zlepšení v jednom nebo více příznacích stárnutí po pouhých 30 dnech.2

Nemůžeme zastavit stárnutí, ale společně můžeme zlepšit kvalitu života stárnoucích zvířat! *heart*

1Klinická studie prováděná u 214 psů ve věku 7-15 let a u 82 koček ve věku 8-15 let, s americkými veterináři a majiteli zvířat.

2Studie prováděná v domácím prostředí s prototypem receptury (USA, 2015) prostřednictvím aplikovaného průzkumu trhu (Applied Market Research, IMR), u 279 koček a psů, všichni ve věku nad 7 let.

Své hodocení vkládejte do 21. 5. 2018

Hodnocení
23
avatar
Marika
klad Vyzkoušela jsem krmivo pro pejsky a jsem spokojená. Pejskovi chutnalo, je vitální a má krásnou zdravou srst. Na krmivu je skutečně znát, že když se investuje do kvality, přinese to i lepší kvalitu života vašeho mazlíčka. A co si budeme povídat, je to člen rodiny.
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost otestování tohoto skvělého krmiva. Náš pejsek, desetiletý bígl, si na nich velmi pochutnal a já jako paníček pozoruji jak krásnou a lesklou srst má, jak je aktivní a čilý. S trávením granulí nebyl žádný problém. Velmi mi záleží na tom, co náš pes jí a jak mu jídlo chutná a věřím, že Hill’s Science Plan Youthful Vitality je to nejlepší, co mu mohu dopřát.
klad Vyšší cena, kterou jsem však ochotna akceptovat při takto kvalitní potravě.
avatar
Jana
klad Moc děkuji za možnost testovat granulky. Našemu 7 letému pinči moc chutnaly. Vždycka před krmením začal běhat po bytě a nemohl se dočkat, až nasypu do misky. Máme doma ještě 7 letou dobrmanku, a ta mu na granule chodila. Dokence se i stalo, že ji nechtěl vůbec pustit k miskám, než seřral svou dávku. Začal být opět živý jako štěňátko, má pěknou lesklou srst. Mohu jen a jen doporučit.
klad nemám žádné výhrady, snad jen cena, kybych chtěla krmit i své velké pejsky
avatar
Jana
klad Nové krmivo Hill’s Science PlanTM Youthful Vitality naší 10leté kočce Máně moc chutná a již po měsíci je určitě znát, že má více energie, lepší srst a celkově je vitálnější a hravější. Přechod na nové granule byl plynulý a pohodlný, granulky jí moc chutnají a lososové kapsičky přímo zbožňuje. Myslím, že tyto granule jí určitě zlepší kvalitu stáří. Zrovna tenhle týden se jí narodilo koťátko, takže energii bude určitě hodně potřebovat :) U krmiva nejspíš zůstaneme.
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost testovat Hill’s Science PlanTM Youthful Vitality :-) Krmivo jsem dle návodu podávala naší kočičce, která s věkem přestala být úplně aktivní. Celé dny pospávala a měla jsem pocit, že už na nic nemá energii. Ze začátku jsem krmivo míchala s jejím původním, aby si na změnu krmiva lépe zvykla. Testovala jsem granulky a kapsičky. Výsledkem je, že si kočička začala i se mnou hrát. Když přijdu z práce, tak už mě čeká a nadšeně vítá. Přijde mi, že už není tak unavená. Její srst je hebčí a celkově je kočička vitálnější. Toto krmivo nám vyhovuje a své účinky určitě má. Mohu s radostí doporučit.
příloha
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost testovat krmivo Hill’s Science PlanTM Youthful Vitality. Je opravdu super. Testovala jsem ho na fence kokršpaněla, 10 let. Naše Betynka si ho hned oblíbila. Resp. okamžitě ho přijala a neměla žádné problémy ani při konzumaci ( granule mají dobrou velikost), ani s trávením. Krmivo opravdu splnilo to, co jsem si o něm přečetla. Betynka má lesklejší srst a to viditelně a hlavně se jí vrátila energie. Zvládá mnohem delší procházky než dříve a dokonce se na ně těší, což je taky změna. U tohoto krmiva už zůstaneme, protože ta změna za to stojí!
avatar
Pavlína
klad produkt testován na kočce ve věku 11 let.
klad granule i kapsičky kočce chutnají, testujeme je měsíc a zvíře je aktivnější a mazlivější, stejně tak se méně potýkáme se zažívacími potížemi.
klad problémy související s přechodem na nové krmivo jsem žádné nezaznamenala.
klad vysoká cena balení
avatar
Kateřina
klad Měla jsem to štěstí získat toto krmivo na testování. Moje fenka má letos 8 let a tohle krmivo si přímo zamilovala. Chutná jí od úplného začátku a vždy je natěšená na další krmení. Pozoruji na ní zlepšení srsti, má ji krásně lesklou a příjemnou na dotek. Dále se jí určitě vrátila vitalita a bez problému zvládá i dlouhé procházky. Také si více hraje s cizími pejsky, kterým se dříve spíše vyhýbala. Je taková akčnější a hravější (někdy až moc). Je více hravá, hodně si začala hrát s hračkami, kterých si dřív už nevšímala. Zažívání má v pořádku, žádné potíže nemá. Navíc jí granulky hrozně chutnají a určitě u nich zůstaneme a budeme kupovat i nadále. Záleží mi na tom čím krmím svoji fenku a chci aby měla co nejkvalitnější potravu a dlouhý zdravý život. Navíc jsme dostaly ke krmivu ještě krásný dáreček v podobě motýlka, který se dá připevnit na obojek. Nosíme ho od té doby stále a už jsme dostaly pár komplimentů.
příloha příloha příloha příloha
avatar
ingrid
klad děkuji za možnost testovat krmivo Hill’s Science PlanTM Youthful Vitality pro kočky. granulky jsou spíše drobnější, aby se lépe daly rozkousat a kočička má výrazně lesklejší srst. určitě budeme krmit dál, žádné problémy s přechodem na jiné krmivo jsme neměli. doporučuji
avatar
Monika
klad Naše kočka testovala granulky Hill's™ Science Plan™ Youthful Vitality a zdá se být spokojená. Granulky jsou celkem malé , takže je v pohodě rozkouše a mističku má za chvíli prázdnou. Také kapsičku si občas dá , spíš olíže jen štávu. Srst se kočičce více leskne a zdá se být čipernější a více se hýbe. Děkujeme za možnost testování.
avatar
Tereza
klad Krmivo Hill’s Science Plan Youthful Vitality nás nadchlo. Naší fence bude za měsíc 8 let a už se jí hůře kouše. Doposud jsme kupovali jinou značku granulí, také kvalitní s vysokým obsahem masa, jenže ty už poslední dobou žrala pouze namočené v troše masového vývaru, když trochu změkly. Granule Hill’s Science Plan Youthful Vitality však žere i nenamočené a velmi jí chutnají. Navíc se jí problém s dásněmi a zuby po nich pravděpodobně velmi zlepšil, protože jí po měsíci konzumace přestalo být cítit z tlamy. Dále sleduji velké zlepšení kvality srsti a celkové vitality. Sice je stále hravá a energická, ale nyní se to ještě znásobilo. Jsem nadšená, když vidím, co dokáže správně zvolené kvalitní krmivo. Navíc původní krmivo jsem kupovala za podobnou cenu jako lze sehnat toto, takže u krmiva Hill’s Science Plan Youthful Vitality už zůstaneme. Děkujeme, že jsme ho díky testování mohli objevit:-D
klad žádná negativa nejsou
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Jana
klad Naši pejskové (první devítiletý pejsek jack russel teriér , druhá osmiletá fenka anglického kokršpaněla) si bez problémů na granulky Hill's™ Science Diet™ Youthful Vitality zvykli. Vzhledem k tomu, že oba dva byli po zimě bez energie a bez zájmu o hru, spíše se zdržovali doma a pospávali, mohu teď, po více než měsíci podávání granulek potvrdit, že pozoruji velké zlepšení jejich vitality. Znovu se jim vrátila energie, venku dovádějí a mají daleko větší zájem o hraní si spolu a prostě i jen o pohyb. U jacka russela teriéra se opět vrátila jeho bojovnost. Chválím také účinek granulek na srst. Pozoruji, že se daleko více leskne, takže vypadá i zdravěji. Je moc dobré, že granulky mohou pojídat oba dva pejskové, neboť velikostně jim naprosto vyhovují. Struktura granulek je také vyvážená, pejskové nemají problémy s rozkousáním.
klad Granulky Hill's™ Science Diet™ Youthful Vitality moc chválím a ráda doporučuji. Za mně mají nejlepší hodnocení.
klad +Zlepšení vitality
klad +Zlepšení kvality srsti
klad +Více zájmu o hru
klad +Velikost granulek naprosto vyhovující
klad +Struktura granulek velmi dobrá
klad Negativní vlastnost jsem u tohoto výrobku nezjistila.
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Karolina
klad Děkuji, že jsem se mohla do testování zapojit.
klad Se mnou v domácnosti žijí kočky Matylda a Oliva. Věřím, že by si obě na granulích velice pochutnaly. Na Hills (i když jinou variantu) jsou zvyklé a chutná jim.
klad Získané granule jsem se rozhodla dát na dobrou věc. Krmila jsem s nimi pár dní smečku divokých koček, která žije u nás na Vinohradech a kterou chodím pravidelně krmit. Nutno říct, že kočky jsou od nás dost zmlsané. Při krmení dostávají standardně konzervy/kapsičky. Granule sypeme do misky také, ale je to spíš "nouzovka" pro opozdilce, kteří krmení propásli. Kočky je zpravidla nechávají bez povšimnutí.
klad U Hills mě hodně mile překvapilo, že už od první dávky kočkám granule vyloženě chutnaly. Střídaly se u misek až nic nezbylo. Vzhledem k velikosti balení a počtu koček, to sice žádný vliv na jejich zdraví mít nebude, ale i tak mě moc těší, že jsem jim mohla aspoň přilepšit kvalitní stravou.
klad Žádné.
příloha příloha příloha příloha
avatar
Miroslav
klad granulky zachutnaly mému yorkšírovi od prvního sousta, po cca měsíci konzumace těchto granulek pozoruji lepší komunikaci s okolím (přítulnost k ostatním, srst má lesklejší.
klad Pejsek začal hodně přibývat na váze, je pohodlnější, nejradši leží a pospává, dříve vyžadoval hraní, ted ne.
příloha
avatar
Lucie
klad Hills podle mého názoru našim psím miláčkům hodně vyhovuje. Když jsem ho koupila poprvé, měla jsem obavu, jak ho psi přijmou, ale bála jsem se zbytečně. Výživa jim chutnala hned od začátku a já byla spokojená, že jim dávám to nejlepší, co můžu. Pejsi vypadají zdravěji a jsou spokojení
avatar
Šárka
klad Své hodnocení píši po měsíční zkušenosti s krmením naší kočičky Agnesky krmivem od firmy Hiiľs - Youthful Vitality. Měla jsem strach, že kočička změnu krmiva nepřijme, ale mýlila jsem se, granulky a kapsičky jí velice chutnají i když je velice vybíravá. Po měsíci jsem pozorovala, že Agneska je vitální a velice hravá, vyžaduje pozornost a je zní cítit spokojenost.
avatar
Katka
klad Díky za možnost testovat kočičí granule a kapsičky. Naší sedmileté kočičce oboje převelice chutná, zůstává prázdná mistička a nám se dostane otření o nohu jako poděkování :) Granule jsou menší, dobře se jí žvýkají a kapsička má dobrou konzistenci i vzhled. Možná to je i jarním počasím, ale kočička září spokojeností a vytáhla i chlupaté kuličky na hraní a prohání je. A v poslední řadě se jí zlepšila stolice, která po minulých granulích byla trochu řidší. Doporučuji, já u nich určitě zůstanu!
příloha
avatar
Marcela
klad Děkuji za možnost dát otestovat granule i kapsičky našemu kocourovi. Je to sedmiletý radgoll Dean. Oboje mu velmi chutnali. Granule mají ideální složení. Určitě jsou výborné i pro vybíravé chlupáče. Kapsiček jsem se nejprve obávala, jelikož kousky , které obsahují , mi u jiných kapsiček pouze olíže a nechá. Tady je snědl jedna dvě. Jsem ráda , že jsem našla vhodnou alternativu ke značce kterou jsme dosud používali.
příloha
avatar
Jana
klad Máme doma dosti vybíravého 9letého Jack Russel Teriéra, který tedy opravdu jen tak něco nesežere :-) Granulky Hills ho oslovily na první dobrou a dle rychlosti sežřání mu i velice zachutnaly. Bála jsem se trošku toho co přijde poté, vzhledem k tomu, že je x let zvyknut na jinou značku, ale pohoda... nic neobvyklého se nedostavilo :-) Navíc velikost granulek ideální, složení také kvalitní. Za mě pro Hills palec nahoru a mohu určitě doporučovat dále.
avatar
Věra
klad Youthful Vitality granulky přijal náš kocour (8let), který je super vybíravý naprosto skvěle. Je vidět, že jde o kvalitní produkt, stačí si ostatně přečíst složení. Moc děkuji za možnost zkusit, určitě budeme nadále kupovat.
klad Kapsičku nechce každý den, tak dáváme jednou týdně - ale alespoň se mu neomrzí :)
příloha
Zobrazit více recenzí