Testovaly jste krmivo Hill's pro vaše domácí mazlíčky

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
16x
4
1x
3
1x
2
1x
1
1x
doporučuje
85 %
Testováno v období
od 10. 8. 2018
do 15. 10. 2018

Věděli jste, že téměř 50 % domácích mazlíčků1 má nadváhu či je obézní?

Mnozí z nás si neuvědomují, že náš pes nebo kočka má nadváhu, protože přibírání snadno přehlédnete. Často probíhá postupně v průběhu času. I mírná nadváha může přispět k některým vážným zdravotním problémům.

Ačkoliv jste si všimli, že Váš pes nebo kočka nese pár deka navíc, možná ani nevíte, nakolik to může ovlivnit jeho zdraví. Již 20 % nadváha může výrazně zvýšit riziko, že u Vašeho mazlíčka vzniknou vážné zdravotní potíže, jako je cukrovka, osteoartritida, močové kameny nebo srdeční onemocnění. Navíc nadváha má vliv na celkovou pohodu vašeho přítele (u koček může přejít v deprese, nezájem o hru) a bohužel může i jeho život zkrátit v porovnání se zvířetem, které si udržuje ideální váhu.

Každé plemeno má jinou ideální hmotnost a váš veterinář je schopen ji odhadnout velmi přesně, i když nemáte čistokrevné plemeno, ale křížence. A jak sami poznáte, že má váš čtyřnohý kamarád pár deka navíc?

Příznaky nadváhy, které byste neměli přehlédnout:

-        Zřejmý nárůst v oblasti boků

-        Obojek potřebuje uvolnit

-        Potíže při chůzi (do schodů, váhá se skokem do auta apod.)

-        Pomalé pohyby

-        Zkrácený dech, časté lapání po dechu např. při hře

-        Špatná nálada, málo interakce

-        Delší spánek než obvykle, větší lenost

Jaké jsou ale příčiny zvyšování tělesné hmotnosti?

-        Zvýšení tělesné hmotnosti je výsledkem zvýšení objemu tělesného tuku. To je obvykle způsobeno tím, že zvíře příliš mnoho žere, zejména v kombinaci s nedostatkem cvičení. Ale mohou existovat také další přispívající faktory, jako např.:

U psů to jsou tyto faktory:

U koček zas tyto faktory:

Nezapomínejte, že i když Vaše kočka na první pohled nevypadá, že má nadváhu, je důležité, aby veterinář nebo i vy sami, jste pravidelně prováděli kontrolu její hmotnosti a měli tak přehled o tom, zda je váš parťák stále ve formě.

Pokud doma máte zvíře s nadváhou, máme pro vás řešení! Krmivo Hill’s Perfect Weight! Krmivo obsahuje unikátní směs ingrediencí a nízký obsah tuku a podporuje tak dosažení zdravé váhy vašeho miláčka a jeho delší život. 

Benefity krmiva Hill’s Perfect Weight:

-        Klinicky ověřená výživa, která napomáhá k dosažení zdravé váhy

-        Po zhubnutí pomáhá udržet zdravou hmotnost

-        Prebiotická vláknina podporuje vstřebávání živin a správné zažívání

-        Bez přídavku umělých barviv, ochucovadel a konzervantů

 

Pomozte svému mazlíčkovi vrátit se zpátky do formy s krmivem Hill’s Perfect Weight!

 

(1) German et al, The Growing Problem of Obesity in Dogs and Cats, Journal of Nutrition, 2006

 

Hodnocení
20
avatar
Zuzana
krmivo Hills je kvalitní značka, složení super, Beníkovi velmi chutnalo, jenže za celou dobu nezhubnul ani deko. Má pořád svých 6,35 kg, je teda fakt, že nepřibral a to od vykastrování v prosinci přibýval každý měsíc. Poctivě jsem mu odvažovala 9 Dkg krmení, rozdělila na 2 dávky , jednu dala ráno, druhou odpoledne, ale on po celou dobu chodil a loudil, Snažila jsem se dodržet dietu, někdy jsem mu dala za odměnu piškotek a nebo dentální tyčinku.
klad krmivo chutnalo
klad výsledný efekt nic moc
příloha příloha
avatar
David
nebudu hodnotit kvalitu granulí, protože moje kočka je nejen nežrala, ale provázely nás na začátku testování zdravotní komplikace, které vyeskalovaly ukončením testování a končily několika návštěvy veteriny. nutno dodat, že ale není na vině společnost Hills, "potravinová" alergie či intolerance se spustí čímkoliv a stalo se to bohužel zrovna teď. když jsem se hlásil do testování, překvapil mě mírně řečeno nezájem o tuto zkušenost, ačkoliv do jiných testování jsou přihlášeny mraky lidí... asi věděli,... osobně už bych na kočce jiná krmiva už také netestoval, ale i tak děkuji za výběr do testování a důvěru společnosti Hills, ačkoliv jsme ji zklamali.
klad odpovídající cena/akční nabídka nabízí výhodnější cenu
klad nic
avatar
jarmila
krmivo jsme podávali ke krmení kočce, která ho ale nechtěla žrát. náhradnice ale neměla žádný problém, miska byla pokaždé prázdná a tak asi chutnalo. cena granulí je vyšší. nevím, zda se smí uvádět značka, ale krmíme Brit Care a jsme spokojení. vyzkoušely jsme už několik značek granulí a vždy s nimi byl nějaký problém, proto to neberu jako negativní záležitost, že je kočka nežrala a proto nejsou kvalitní.
klad uzavírání pytle praktickým pojezdem
klad z počátku problémy s krmením, protože je kočka nežrala,ale vyřešeno
příloha příloha příloha
avatar
Hana
s krmivem Hills jsem a zároveň nejsem spokojená. klady: kočce chutnaly, přechod byl bez větších problémů, je po nich hravá jako předtím, srst má také bohatou a lesklou, něco z váhy skutečně shodila, ale není to na ní vidět pro srst. zápory:od této značky jsem tedy očekávala větší podíl masa v krmivu, ne předraženou pšenici. zkrmila jsem granule jen kvůli testování, ale nadále je kupovat nebudu. poslední ležící foto je ze 7.10.2018
klad praktický obal
klad opravdu mírný úbytek váhy, při pokračování s granulemi věřím, že obezni kočičky s váhou půjdou dolů
klad podíl masa malý
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Testování krmivaHill’s Perfect Weight Testováno na fence Nesie/kokršpaněl anglický černý - výchozí váha 16,7 kg/pas 64 cm 03.9. - váha 16,7 kg /pas 64 cm 22.9. - váha 16,2 kg/pas 60 cm 28.9. - váha 15,7 kg/pas 59 cm 7.10.-váha 15,6 kg/pas 56 cm 10.10.-váha 15,5 kg/pas 56 cm 12.10.-váha 15,4 kg/pas 56 cm Krmivo Hill’s Perfect Weight testovala naše kokršpanělka Nesie. S přechodem původního krmiva na testované neměla vůbec žádný problém. Její původní váha byla 16,7 kg a míra v pase 64 cm. Po testovacím limitu je její váha 15,4 kg a pas 56 cm. Granulky jsem podávala v přesně odměřeném množství dle tabulky které uvádí výrobce, rozdělené do dvou denních krmných dávek. Krmivo Hill’s Perfect Weight určitě doporučuji každému, kdo chce skutečně svému pejskovi pomoci od nadváhy a tak mu i prodloužit život. Od nás dostává jedničku. Na fence je po testování jasně viditelný rozdíl a to jak váhový, tak rozměrový (viz fotografie) a srst se jí také podstatně zlepšila.
klad snížení váhy o 1,3 kg
klad zúžení pasu o 8 cm
klad štíhlejší krk
klad celkově lepší tělesná kondice
klad zlepšilo se dýchání
klad lesklejší srst
klad žádné mínusy jsem nezaznamenala
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Věra
Krmivo Hill's Perfect Weight je ideální pro snížení nadváhy a udržení zdravé hmotnosti. Při začátku krmení kocourka granulky, jsem dodržela návod na přechod na nové krmivo. Naštěstí kocourek neměl žádné problémy s odmítnutím krmiva, nebo zažívací potíže. Velikost granulí je ideální a jejich složení kvalitní. Hmotnost po dobu testování se snížila o 500g. Kocourek je víc aktivní a čilý. I srst se zdá být hebčí a leskne se. Velice se mi líbí uzavíratelné balení. Doporučuji i za kocourka :-)
klad Snížení nadváhy
klad Lesklá a hebčí srst
klad Ideální velikost granulí
klad Uzavíratelné balení
klad Trochu vyšší cena
příloha příloha příloha
avatar
Jana
klad Tak musím říct , že jsem napřed měla obavy,zda naše mlsná Rozárka tyto granulky přijme,je totiž hodně vybíravá a už od koťátka s tím máme problémy.Ale moc mile nás překvapila,nejen,že šla s váhou dolů ,ale granulky ji moc chutnají a musím říct,že chutnají i dalším dvěma kočičkám.Nicméně Rozárka je spokojená,nepřibírá na váze,ale zhubla a navíc už jiné granulky odmítá.Takže jsme rádi , že to dopadlo na výbornou.Rozárka vpravo.
klad Žádné
příloha
avatar
Jana
klad Ráda jsem testovala s naším kocourkem Habibem krmivo. Váhový úbytek po pěti týdnech je 600 gramů. První reakce na krmivo byla pozitivní. Kocour totiž miluje jidlo a žádnému neodolá. Máme proto automatické krmítko, které je určené pouze pro něho. Druhá kočka s váhou problémy nemá. Ochutnala také toto testované krmivo.Zůstala ale u svého určeného pro seniory. Habib je stále při chuti, nemohu říct že má pocit sytosti, ale to je asi jeho problém. Je určitě pohyblivější, což je také způsobeno tím, že není takové vedro a ochladilo se. Myslím, že krmivo mu vyhovuje a budeme pokračovat v jeho konzumaci. Oceňuji uzavíratelné balení a dobrou konzistenci granulí. Krmení doporučuji.
příloha příloha
avatar
lucie
klad krmivo jsem nakonec netestovala osobně, ale prostřednictvím sousedovo kočičky, náš kocour je nepřijal a mě bylo líto balení vyhodit. proběhly menší zažívací problémy, ale po týdnu se uklidnily, kocour už ale ke granulím nepřišel ani na metr a přestal nám ještě žrát ty, které normálně vyhledával, takže jsme na kapsičkách a na mase. podle veta ho nemáme určitě nutit. co se týče granulí, jsou voňavé a drží pevně svou strukturu, sousedův kocour je žral bez problémů, váhový úbytek měl asi 300gr, protože lítá i venku a občas si někde něco vyžebrá v okolí. soused prohlásil, že tuto značku bude kupovat, protože se mu kocour zdá živější, s lepší srstí a větším apetitem.cena se mi zdá odpovídající,v akci ještě výhodnější. značka Hills je kvalitní a zaslouží si vysoké hodnocení
klad neberu to jako negativum, ale na jakékoliv testování krmiva bych spíše ocenila menší balení po 400-800gr, v případě, že by kočka na krmivo nereagovala tak, jak se očekává, aby se neotevřené balení mohlo společnosti vrátit, eventuelně darovat do nějakého útulku či depozita starající se o opuštěné kočky.
příloha příloha příloha
avatar
ingrid
klad za nás dáváme 10/10 bodů, protože my máme bříško menší o skoro 600g a granulky nám chutnaly a neměly jsme s nimi žádné problémy. chviličku sice byl protest, ale pak kočičák přišel na to, že to tak prostě bude :-) u balení je praktické uzavírání, které uchovává krmivo déle čerstvé a tím mi odpadlo přesypávání do uzaviratelných doziček. a přijde mi, že kožich je víc leský a hebký na dotek. dříve jsme krmili značkou Purina
příloha příloha
avatar
Katka
klad Naší kočandě tyto granule velmi vyhovují :-) Neměla vůbec problém s přechodem na ně, jsou menší než naše původní a chutnají jí víc. Zažívání je v pořádku, srst má krásně lesklou a je spokojená a aktivní. Váha jde tedy dolů velmi pomalu (asi 150g za 3 týdny), ale lépe pozvolna a udržet si linii :-) Obal je praktický, lze opakovaně uzavírat. Jsme tedy spokojení a děkujeme za možnost testování.
příloha
avatar
Alena
klad Pepinka děkuje,že se mohla aktivně zůčastnit testování granulí Hill"s.Musím se přiznat,že než jsem dočetla doporučení od výrobce,že se mají na začátku granule sypat do žrádla na které je zvyklá,můj aktivní manžel vysypal misku se starými granulemi a nasypal nové.Nicméně naší Pepině to rozhodně nevadilo a s chutí se do nich pustila.Asi po 14 dnech jsme zkusily nasypat granule které běžně kupujeme a milá Pepina si jich ani nevšimla.Na začátku testování vážila zhruba 5kg.,nynější váha je 4,60kg.Já oceňuji praktický uzávěr na balení,takže granule se nevysypou.Na prvních dvou fotkách je náš mazlíček před testováním.Ostatní už když testujeme
klad Vyšší pořizovací cena.
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
josef
klad k testování jsme obdrželi 2x 3kg granulí. pytel má praktický uzávěr. krmili jsme dříve granulemi Purina sterilised, protože je kočka kastrovaná. nepozoruji na ní žádné změny s přechodem na jiné krmivo. co se týče změny váhy, ta teda byla minimální, rozdíl necelých 200gr. závěr:kočka granule bez problému sežrala, zažívání v pořádku, váha jde pomalu dolů. granule tedy doporučuji
příloha příloha příloha
avatar
Petra
klad s krmivem Hill’s Perfect Weight jsme neměli žádné problémy, přijetí proběhlo naprosto bez problémů a trávení také v pořádku. věk 6let, prodělaná kastrace, zdravá a bez alergií. váha na začátku testování 6kg, na konci testování 5,7kg. mám za to, že výrazným vlivem na testování bylo to, že kočka je venkovní, jen občas doma. granule vždy zmizely, pokud ale měla ještě hlad, měla možnost se k další potravě dostat bez problémů. u čistě domácích kočiček věřím v mnohem větší váhový úbytek
klad foto1,2 je po, č.3 a 4 před testováním
příloha příloha příloha příloha
avatar
MVDr. Lucie
klad děkuji za vybrání do testování krmiva Hill’s Perfect Weight. Krmivo testovala kočička po kastraci ve věku 6ti let s vahou 6.5kg. vzhledem k tomu, že řadou krmiva Hill’s krmíme běžně, neměla jsem s krmivem žádné problémy. jedná se o kvalitní značku a zejména musím vysoce kladně ohodnotit veterinární diety, které jsou na špičkové úrovni. na konci testování je aktuální váha 6,3kg....
příloha příloha
avatar
františek
příloha příloha
avatar
Denisa
klad Náš Mikeš má granule Hill's velmi rád. Dietní granule testujeme déle jak měsíc a musím říct, že Mikeš je na tom zdravotně lépe. Snažíme se zároveň zvyšovat fyzickou aktivitu a s kombinací dietních granulí to opravdu zabírá. Ještě v srpnu měl váhu 5,8. Dneska má váhu 5,1. Každé ráno mě budí a vyžaduje se granuli, jakmile mu je nasypu, hned spořádá skoro celou misku. Nikdy předtím jsme nenašli granule po kterých by tolik toužil.
příloha příloha
avatar
Petra
klad Považujeme naše psi a kočky za příslušníky rodiny a proto i jim hlídám stravu. Jsou to potvůrky, koukají, kde co slupnout, ale krmení značky Hill´s a obzvlášť řadu na ohlídání hmotnosti jim kupuji nejčastěji. Nezávadné složení, snesitelná cena a hlavně to, že jim chutná, to vše hraje velkou roli. Psi jsou po tomto krmení aktivní, zdraví, spokojení.
avatar
Martina
klad Tyhle granule jsme zkoušeli teď v létě, protože jsme kvůli vedru museli ubrat na aktivitách. Velice chutnalo a hlavně bylo vidět, že mu opravdu svědčí. Sice nepatří mezi nejlevnější, ale radši volím zdraví, než později zaplatit mnohem víc na veterině
avatar
Lucie
klad Krmivo Hill's je podle mého názoru skvělé. Má pěkné složení, které má všechny výživové hodnoty, které zvíře potřebuje a to je na tom to nejlepší. Krmivo nepáchne jako ostatní a za to jsem ráda. Můj pes se po něm cítí skvěle. Ne hned, ale při delším užití jdou vidět vysledky. Doporučuji