Co říkají maminky a jejich miminka na kojeneckou výživu  HiPP 2 BIO Combiotik? Koukněte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
51
jak jste hodnotily
5
32x
4
17x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 21. 12. 2020
do 31. 1. 2021

HiPP Combiotik

Nic není blíže mateřskému mléku. Mléčná kojenecká výživa HiPP Combiotik je speciálně vyvinuta na základě složení mateřského mléka. Má unikátní kombinaci  PROBIOTIK® a PRAEBIOTIK®. Probiotika a prebiotika, které obsahuje mateřské mléko, zlepšují zažívání a mají zásadní vliv na imunitu. V případě, že z jakýchkoli důvodů svůj malý poklad nekojíte, je právě pokračovací kojenecká výživa HiPP, která obsahuje obě tyto složky – probiotika i prebiotika, tou správnou volbou.

Kromě toho obsahuje další důležité složky. Vitamíny C a D podporují správnou funkci imunitního systému. Omega-3 (ALA – kys.alfa-linolenová) přispívá k rozvoji mozku a nervových buněk, železo podporuje rozvoj poznávacích funkcí a tvorbu krve a DHA (kys. dokosahexaenová) přispívá k normálnímu vývoji zraku u dětí.

Samozřejmostí je vysoká a velmi přísně kontrolovaná kvalita. Pokud jde o složení, HiPP se snaží jít co nejpřirozenější cestou, proto jsou kvalitní suroviny a propracovaný systém kontrol jednotlivých ingrediencí i samotného procesu výroby, zárukou toho nejlepšího pro vaše děťátko. HiPP se stará ne jen o bříška vašich nejmenších, ale i o přírodu. Produkty jsou vyráběné nejen v souladu se směrnicemi a nařízením EY, ale především s respektem k přírodě. Krabice od kojeneckého mléka jsou proto plně recyklovatelné a tiskařské barvy jsou na přírodním základě. To nejlepší z přírody. To nejlepší pro přírodu.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
51
avatar
KATEŘINA
Dostali jsme na testování umělé mléko Hipp 2 BIO Combiotik, Příprava mléka je bezproblémová, rozpouští se velmi dobře, voní a moc nepění. Mléko jsem zkusila i já a chuť je příjemná a jemná. Mléko Hipp Combiotik 2 nám opravdu sedlo, budeme v něm pokračovat a doporučujeme také ostatním. Rozhodla jí z tohoto mléka dělat i kaši na večeři. U umělého mléka Hipp mi trochu vadí papírová krabice. Hůře se díky ní mléko skladuje a jsou v něm pak tvrdé hrudky. Mléko mohu doporučit
příloha příloha
klad vůně
klad obal
avatar
Viktorija
Moje malá papala od 3m Nutrilon, bez problému vše v pořádku. Ale co si budeme nalhávat leze to celkem hodně do peněz. Tak jsem hledala něco co by té naší lásce vyhovovalo stejně a za trochu méně peněz. Narazila jsem na tuto stránku, kde jsem měla možnost vyzkoušet značku HIPP .. byla jsem velice překvapená, jak malá mlíčko přijala. Bála jsem se, že ho nebude chtít pít nebo, že ji z něj bud e bolet bříško. Ale naopak, malá se na mlíčko vyloženě těšila. Prdíky měla, ale to je u stravování asi běžné, tudíž bych to k mléku nepřirovnávala. Zácpu neměla, spinkala celou noc, jen vždy jednou k ránu buzení na jídlo, potom mohla dál chrupkat třeba až do 9:30h. Mléko se připravuje snadně jako každé mléčko, příjemně voní a co jsem ocenila, že nepění tolik jako Nutrilon. Poté co malá vždy vypila Nutrilon, tak zbylo hrozně moc pěny, tady naopak nic nezbylo. Jsem velmi spokojená a budu ho malé kupovat i nadále.
klad Vůně
klad Konzistence
klad Malá spinkala celou noc
klad Nepění
klad Snadná příprava
klad Nic
avatar
Michala
S naším děťátkem nám byla dána možnost vyzkoušet toto mlíčko. Příprava je velmi snadná, prášek se dobře rozpouští, nepění, nehrudkuje. Malé chutnalo, netrpěla po něm na prdíky, průjmem, neublinkávala. Jen zvláštní vůně mléka mi vadila, ale na chuť mléka to vliv nemá, dcerka s chutí vypila obě krabice, které nám doraziky. Moc děkujeme za tuto možnost.
klad Snadná příprava
klad Dobře se rozpouští, nehrudkuje
klad Chutná
klad Zvláštní vůně mléka
avatar
Věra
Miminko ještě nemám, proto jsem dala batolecí mléko kamarádce, která již od 6 měsíce nemůže kojit a zkouší stále nové příkrmy, které by malému vyhovovali. Po tomto se mu srovnalo zažívání a během noci se méně budil. Na přípravu je stejně náročný jako ostatní příkrmy.
klad Velikost balení
klad Zlepšení zažívání
klad Cena
avatar
Michaela
Obsahuje probiotika a prebiotika. Kojenecké mléko, které malému naprosto vyhovuje, chutná a zasytí Malému prospívá. Balení trochu nepraktické v krabici, ale přesypávám do dózy a je to ideálni.Cena za toto balení odpovídá kvalitě. Doporučuji všem maminkám.
klad Nedělá hrudky
klad Snadná příprava
klad Nepraktické balení
avatar
Anna Mužíková
Miminko mléko přijalo velice dobře. Navzdory tomu, že má dost silný reflux se jeho problémy nezhoršily. Prdíky měl tak nějak normálně. Spal v noci krásně klidně. Mléko se připravuje snadno jako jiná. Voní příjemné, chuť je velmi jemná. Vybrala jsem ho pro miminko jako náhradu a přestávám pomalu kojit. Je spokojenější s ním.
příloha
klad Nasládlá chuť
klad Malinko více pění
avatar
Linda
Kojenecké mléko HiPP 2 BIO Combiotik mě zaujalo tím, že se snadno rozpouští a především nezapáchá. Jsem překvapená, že ho malá celkem snadno přijala a tudíž, když bude potřeba delší hlídání, tak alespoň nebudu ve stresu, aby malá nebrečela hlady, s příkrmy začínáme a zatím kromě MM toho moc nesn. Zkoušela jsem již jednu konkurenční značku a tu malá nechtěla. S HiPPem přišla na chuť i kašičkám a místo třem buzením v noci se budí pouze jednou. :-)
klad Snadno se rozpouští
klad Nezapáchá
klad Malé chutná
klad Dobré složení
klad Obsah je nutné přesypat do vlastní dózy, aby nenavlhlo
avatar
Martina
Mléko HiPP 2 BIO Combiotik jsem měla sama koupené, to do testování se nějakým zázrakem ztratilo a bohužel nedorazilo na moji adresu. Mléko příjemně voní, dobře se rozmíchává, nedělá hrudky. Našemu mrňouskovi chutná, nemá problém s usínáním, netrápí ho průjmy ani zácpa.
klad Snadné rozmíchání
klad vše je v pořádku
avatar
Michaela
Děkuji za možnost testovat toto dětské mléko.Předem musím říct, že zatím nemám moc možností srovnání, dcera je stále v první řadě kojená a v jejích 18 měsících jsem teprve začala podávat umělé mléko.Využila jsem tedy tuto možnost testování a začala se značkou Hipp.Myslím, že splnila mé očekávání i svůj účel. Dcera stále preferuje kojení, ale mlékem Hipp nepohrdne a většinou vypije celou flašku, takže z toho usuzuji, že jí mléko chutná.Bohužel jediné zklamání je, že jsem tak trošku čekala, že jí mléko více zasytí a bude po něm spát celou noc, což se bohužel nekoná, ale nemyslím si, že by to bylo jen vlivem umělého mléka. Značku Hipp preferuji i při volbě kosmetiky pro péči o dětskou pokožku a příkrmů, proto si myslím, že u ní ráda zůstanu i při výběru umělého mléka a nemám důvod tuto značku měnit. . Tudíž sečteno a podtrženo s produktem Hipp Combiotik batolecí mléko jsem spokojená, nadále ho budu kupovat a ještě jednou děkuji za možnost zúčastnit se tohoto testování.  
příloha příloha
klad obal
klad množství
klad značka
klad odměrka
klad nemám co vytknout
avatar
Jana
Mléko, jako první náhrada bylo už hned ze začátku přijato dobře :-) Ublinkávání nebylo víc než normálně a jiné problémy jako zácpa, prdíky apod. jsme nezaznamenali :-) Myslím, že dostatečně zasytilo a prospali jsme skoro celou noc bez potřeby dokrmit. Příprava je snadná, rychlá, mléko se rozpustilo, nezůstávají žádné hrudky a ani na spodu lahvičky žádná usazenina. Chuť a vůně je jemná mléčná. V bio kvalitě a se všemi prospěšnými látkami a vitamíny je super a určitě u něj budeme zůstávat. Jediné co bych vytkla je balení, radši bych nějakou uzavíratelnou dózu, ale doma jsem si to přesypala a je to v pohodě.
klad cena
klad rozpustnost
klad chuť
klad nepraktické balení
avatar
Jana
Jelikož dceři už pomalu přestává mé mléko stačit a začínáme s příkrmy, rozhodla jsem se vyzkoušet umělé mléko jako doplněk pro ranní a večerní dávku mlíčka. Mohu hodnotit 4 dny využívání, jelikož byl problém skrze dodání. Dcerka mlíčko přijala v pořádku, celkem ani neublinkla cca do 2x a to bylo spíš tím, že se prejedla. Dávkování v pořádku díky přiložené odměrce v balení. V noci se vzbudila vždy pouze jednou, ale nemohu hodnotit zda to bylo výhodou mléka, jelikož se takto budí od narození. Mléko jsem připravovala klasicky z převařené horké vody a rozpustilo se téměř hned. Zápach/vůně byla v pořádku, ne moc mléčně výrazná. Jelikož jsem ochutnala i mateřské mléko tak jsem mohla porovnat chuť obou mlék, mateřské mléko samozřejmě chutná lépe, ale zase tak velký rozdíl, alespoň tedy chuťový mezi mléky nebyl, umělé mlíčko je méně sladší.
příloha
klad Fajn dávkování - odměrka
klad Dcerka byla klidná a zdálo se, že najezena (vydržela i 4 hodiny bez dalšího jídla)
klad Snadná příprava - zcela rozpuštěné
klad Bez výraznějšího zápachu a nahořklé chuti
klad Přijatelná cena
klad Všechno v poradku
avatar
Zlata
Hipp 2 Bio Combiotik mně moc mile překvapil. Měla jsem trošku obavu, jak na něj bude miminko reagovat. Miminku opravdu sedlo. Neměli jsme žádný problém s bolestí bříška. Miminko bylo syté a spokojené. Jsem moc ráda za složení tohoto kojeneckého mléka. Trošku mně vadila ta papírová krabice. Je trošku nepraktická, ale zase nezatěžuje naše životní prostředí.
příloha
klad složení
klad miminko bylo syté
klad žádný problém s bolestí bříška
klad dobře se připravuje
klad papírová krabice
avatar
Míša
S dcerou jsme měly možnost vyzkoušet toto mlíčko. Mléko se připravuje snadno a velmi dobře se rozpouští, nepění. Dceři chutnalo, neublinkávala po něm ani netrpěla prdíky, průjmem či zácpou. Dcera se v noci budí velmi často a mléko nám na její buzení bohužel nepomohlo. Mně osobně jen vadila, ta zvláštní vůně mléka, jinak jsme s ním byly spokojené.
příloha
klad Snadná příprava
klad Dobře se rozpouští
klad Dceři chutnalo
klad Vůně mléka
avatar
Daniela
Hipp mléko má skvělé složení a příprava je jednoduchá. Synovi mléko hned zachutnalo i přes to, že je kojený. Mléko má příjemnou mléčnou chuť. Syn byl po podání mléka spokojený a neshledala jsem na něm nic, co by ho trápilo. Doma máme od Hippu spoustu věcí a se vším jsme spokojeni.
klad Složení
klad Chuť
klad Nic
avatar
Lucie
Mlíčko se dobře připravuje, netvoří hrudky, nepění a krásně voní. Dceři je 9 měsíců a stále je kojena. Ráda bych začala na noc dávat umělé mlíko, ale dcera UM moc nepřijala. Touha po mamince je stále větší. Přidávám tedy zatím do kašiček a UM na noc pomalu zkoušíme. Chuť mlíčka je opravdu výborná, mohu říct, že za mě lepší než Sunar, který jsme používali u první dcery.
klad Lahodná chuť
klad Obsahuje prebiotika a probiotika
klad Jeden velký pytlík
avatar
Alena
S mlíčkem teprve začínáme. Stále se snažím kojit, protože si myslím, že pro dítě je to to nejlepší, ale jelikož je malému už 9.5 měsíce, začala jsem už dříve s příkrmy a teď, díky vytestovanemu mlíčku, jsem začala dávat do kaší. Malej mlíčko přijal úplně bez problémů, v kaši mu moc chutná. Dávám mu ho na noc, spí krásně, bříško ho neboli a žádná alergie se naštěstí neprojevila. Až nebudu moct kojit, chci si koupit toto mlíčko i do budoucna a davat mu ho dokud bude chtít. Děkuji za možnost zkusit právě tuto značku a toto mlíčko. Vyhovuje nám, takže ho budeme i nadále kupovat.
příloha
klad Jemnost
klad Slaboučká vůně
klad Přijato synem bez problémů
klad Nemám výtky
avatar
klára
Prechod z plneho kojeni na umele mleko nebyl ze zacatku vubec snadny. Syn odmital jakoukoliv lahev a v podstate cokoliv mimo materske mleko. Postupne zacal ochutnavat po malych douscich, 10,20,30ml. Zhruba po 14ti dnech jiz byl schopen vypit 180ml a od te doby nemame problem. Dite bylo po vypiti spokojene a jevilo znamky sytosti. Pripravy jsem se ze zacatku bala, predevsim kvuli nocnimu vstavani avsak zbytecne, jednalo se o minutovou zalezitost.Na zzivani mleko nemelo zadny vliv. Syn zacal po uzivani prekvapive dele spat coz povazuji za nejvetsi benefit prechodu z MM na UM :-).
příloha příloha
klad Prijemna chut
klad Nehrudkovati
klad Jemna konzistence
klad Nepeni
klad Syn ze zacatku um odmital
avatar
Markéta
Příprava mléka je lehká, příjemně voní,snadno se rozpouští.Dítě při prvním pokusu mléko odmítalo,ale další pokus byl úspěšný.Chutnalo jí a neměla žádné prdíky, průjem ani zácpu.Byla spokojená a usmívala se po jidle.Na spánek to vliv nemělo,spala stejně jako vždy.Budeme dál pokračovat s tímto mlékem.Děkujeme za možnost testovat.
příloha
klad Lehká příprava
klad Dobrá chuť
klad Spokojené miminko
klad Vše v pořádku.
avatar
Lucie
Toto mléčko je super, syn mi ho přijal bez problémů, chutnali mu, neublinkával. Trošku pění, ale žádná hrůza, synátor po něm i tak prděl hezky, neměl zácpu ani bolení bříška. Spánek u nás beze změny, bohužel :-D synovi chutnalo, je slaďoučké, byl celý den spokojený, takže za mě doporučuji.
klad Je sladké akorát
klad Dítě je po něm spokojené
klad Lepší zažívání
klad Trošku pění
klad Neá vliv na spánek, škoda :-D
avatar
Monika
Ďakujeme za možnosť testovať mleko HiPP,boli sme veľmi spokojní,mala mleko hneď prijala,chutnalo ji.prijeme voni a rozpousti s dokodokonca nedela ani hudky.Dokca i naše detská lekárka HiPP doporucuje.Co sa týka Špania celú noc mi mala spí stále tam zmena nieje, určite budeme doporucovat i ostatným
příloha
klad Spokojnosť
klad Dostupnosť
klad Malá nemá hneď hlad
klad Vona a chuť
klad Nemám čo vytknúť
Zobrazit více recenzí