Testujete HiPP Combiotik Junior, který obsahuje živiny důležité pro správný růst vašeho dítěte

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
31. 1. 2021

HiPP Combiotik

Nic není blíže mateřskému mléku. Mléčná kojenecká výživa HiPP Combiotik je speciálně vyvinuta na základě složení mateřského mléka. Má unikátní kombinaci  PROBIOTIK® a PRAEBIOTIK®. Probiotika a prebiotika, které obsahuje mateřské mléko, zlepšují zažívání a mají zásadní vliv na imunitu. V případě, že z jakýchkoli důvodů svůj malý poklad nekojíte, je právě pokračovací kojenecká výživa HiPP, která obsahuje obě tyto složky – probiotika i prebiotika, tou správnou volbou.

Kromě toho obsahuje další důležité složky. Vitamíny C a D podporují správnou funkci imunitního systému. Omega-3 (ALA – kys.alfa-linolenová) přispívá k rozvoji mozku a nervových buněk, železo podporuje rozvoj poznávacích funkcí a tvorbu krve a DHA (kys. dokosahexaenová) přispívá k normálnímu vývoji zraku u dětí.

Samozřejmostí je vysoká a velmi přísně kontrolovaná kvalita. Pokud jde o složení, HiPP se snaží jít co nejpřirozenější cestou, proto jsou kvalitní suroviny a propracovaný systém kontrol jednotlivých ingrediencí i samotného procesu výroby, zárukou toho nejlepšího pro vaše děťátko. HiPP se stará ne jen o bříška vašich nejmenších, ale i o přírodu. Produkty jsou vyráběné nejen v souladu se směrnicemi a nařízením EY, ale především s respektem k přírodě. Krabice od kojeneckého mléka jsou proto plně recyklovatelné a tiskařské barvy jsou na přírodním základě. To nejlepší z přírody. To nejlepší pro přírodu.


Více informací najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Marie V.
avatar
ZdenaPrso
avatar
Michaela K.
avatar
Lenka Š.
avatar
Věra g.
avatar
Moni82
avatar
Dominka
avatar
Daniela6
avatar
Petruse
avatar
Ela Lová
zobrazit všechny přihlášené