Otestovaly jsme batolecí mléko HiPP Combiotik Junior. Jaké jsou názory maminek? 

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotily
5
34x
4
11x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 21. 12. 2020
do 31. 1. 2021

HiPP Combiotik

Nic není blíže mateřskému mléku. Mléčná kojenecká výživa HiPP Combiotik je speciálně vyvinuta na základě složení mateřského mléka. Má unikátní kombinaci  PROBIOTIK® a PRAEBIOTIK®. Probiotika a prebiotika, které obsahuje mateřské mléko, zlepšují zažívání a mají zásadní vliv na imunitu. V případě, že z jakýchkoli důvodů svůj malý poklad nekojíte, je právě pokračovací kojenecká výživa HiPP, která obsahuje obě tyto složky – probiotika i prebiotika, tou správnou volbou.

Kromě toho obsahuje další důležité složky. Vitamíny C a D podporují správnou funkci imunitního systému. Omega-3 (ALA – kys.alfa-linolenová) přispívá k rozvoji mozku a nervových buněk, železo podporuje rozvoj poznávacích funkcí a tvorbu krve a DHA (kys. dokosahexaenová) přispívá k normálnímu vývoji zraku u dětí.

Samozřejmostí je vysoká a velmi přísně kontrolovaná kvalita. Pokud jde o složení, HiPP se snaží jít co nejpřirozenější cestou, proto jsou kvalitní suroviny a propracovaný systém kontrol jednotlivých ingrediencí i samotného procesu výroby, zárukou toho nejlepšího pro vaše děťátko. HiPP se stará ne jen o bříška vašich nejmenších, ale i o přírodu. Produkty jsou vyráběné nejen v souladu se směrnicemi a nařízením EY, ale především s respektem k přírodě. Krabice od kojeneckého mléka jsou proto plně recyklovatelné a tiskařské barvy jsou na přírodním základě. To nejlepší z přírody. To nejlepší pro přírodu.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
47
avatar
Soňa
Hipp 3 Junior Combiotik je naprosto ideálním mlékem pro děti. Je jedno z nejlepších pokračovacích mlék na trhu. Velice snadno se připravuje, pění tak akorát a má krásnou mléčnou vůni i barvu. Cením si i jednoduchost přípravy. Cenově je dostupné. Doporučuji.
klad cena
klad snadná příprava
klad pěnivost
klad vůně
klad chutná
klad nic
avatar
Michaela
Mličko od Hippu jsme zkoušeli s dcerkou poprvé a ihned ho přijala. Dcera netrpěla žádnými, zažívacím problémy a v noci spala celou noc. Mléko se připravuje jednoduše díky vychytane krabici s jednoduchým dávkováním. HiPP se skvěle rozpouští a má výbornou chuť. Za nás teda super.
klad Obal
klad Rozpustnost
klad Balení
klad Nic
avatar
Alena
Mléko jsem dávala svému 13 měsíčnímu synovi. Hipp mléko mu ihned chutnalo a s chutí ho pil, na rozdíl od jiných značek. Příprava mléka byla snadná, mléko se rozpouštělo ihned. Vůně je velmi příjemná a chuť mi připomínala mateřské mléko. Nemohu posoudit, zda by mělo vliv na lepší spánek či zažívání, protože stále kojím, ale určitě jej budeme doporučovat. Jediná drobná vada na kráse je doba trvanlivosti po otevření. Nejsme při menší frekvenci pití UM schopni spotřebovat.
příloha
klad Vůně
klad Chuť
klad Datum trvanlivosti otevřeného balení
avatar
Lenka
V první řadě, mě zmátlo dávkování. Jsem zvyklá na 30ml vody, 1 odměrka a u tohoto se dává 1 odměrka na 45ml. Dobře se rozpouští, vůbec nepění, příjemně voní. Synovi chutnalo, nic nenamítal ? Bříško ho nebolelo a žádné problémy mu nedělalo. Za mě a hlavně za syna, DOPORUČUJI.
klad Dobře se rozpouští
klad Nepění
klad Příjemná vůně
klad Nic, co bych vytkla
avatar
Marie
Velmi rádi jsme s mým drobkem vyzkoušeli kojenecké mléko HIPP. Již po prvním užití nám zachutnalo, přestala nás trápit plynatost. Krásně voní a rychle se rozpouští. Také jsme uvítali že mléko není doslazováno. Ráda doporučím mléko i ostatním maminkám. Budeme v používání mléka pokračovat. Děkujeme za možnost testovat.
příloha
klad Krásný obal
klad nemám co vytknout
avatar
Marta
S mlékem Hipp 3 Junior Combiotik jsem spokojená. Miminko je po podání mléka velmi spokojené a najezené. Spí mi hezky - těsně před spaním má jednu dávku UM a pak spí celou noc nebo se probudí na jedno další mléko. Dříve mělo bolesti bříška a problém se zažíváním, ale problémy se určitě zlepšily. Nyní má zažívání při užívání v pořádku. Podali jsme i probiotika, tak je to určitě také tím, nejenom UM. Ale má určitě velký podíl, protože předchozí UM takto nezabíralo. Mléko se připravuje velmi snadno. Ze začátku mi pomáhal návod na straně obalu. Rozpouští se lehce, bez zbytků - na jedno zatřepání. Při předchozím UM jsem si mohla ruce utřepat. U tohoto problém není. Chuť je zdá se moc dobrá - miminko je na UM téměř závislé a to dříve konkurenční UM odmítalo. UM nás zachránilo, když miminko odmítalo mé mateřské mléko a konkurenční také.
klad cenově přijatelné
klad nesmrdí - má příjemný zápach
klad dítě hezky přijalo, bez problémů
klad miminko po něm hezky spinká
klad zlepšilo se zažívání
klad lehce rozpustitelné
klad kompostovatelné obaly
klad mohlo by být větší balení
avatar
Eva
Hezký den. Moc děkujeme za možnost testování tohoto kojeneckého mléka. Mladší syn (1,5) je sice ještě “kojomil”, ale už se naučil i na umělé mléko. Mile mě překvapilo, že toto mu velmi chutná. Krabice stojí na lince a on vždy, když ji zahlédne, tak se mléka dožaduje a má radost, když mu ho dám. Mléko se lehce připravuje, dobře se rozpouští. Chuť je také dobrá. Syna bříško po něm nebolí. Na tohle mléko chodí i starší 4leťák, takže za nás dostává palec nahoru :D ?
příloha příloha
klad dobře se rozpouští
klad lehká příprava
klad dobrá chuť
klad rychle nám ubylo :)
avatar
Denisa
Synovi mléko Hipp velice chutná. Vůbec neublinkával. Zlepšilo se mu zažívání a neměl po něm prdíky ani průjem. Krásně po mléku usnul a v noci se vzbudil jen jednou na další dávku mléka. Snadná příprava mléka zabere pár minut. Do 135ml vlažné vody se dají tři odměrky mléka Hipp a promíchá se. Oproti jiným značkám skoro vůbec nepění. Chuťově je dobré, trošku naslálé.
příloha
klad Příznivá cena
klad Kvalita
klad Chutná dobře
klad Mohlo by být v uzavíratelné dóze
avatar
Veronika
Mléko přijal syn nejdříve s velkou nechutí. Ale s odstupem několika dnů se to lepšilo. Druhý den už vypil půlku dávky, třetí den také a pak už celou dávku. Musím povznést, že opravdu lépe spinkal a netrápilo ho nadýmání. Mléko se krásně rozpouští a nepění, což je velká výhoda.
klad dávkování, super, že nepění
klad Cena
avatar
Anita
Mělo mléko moc chutná, v noci spinká bez buzení a bolení bříška absolutně přešlo. Mohu jen doporučit. Příprava je jednoduchá, navíc se mléko krásně rozpouští a přebytečně nepění. Jsem s tímto mlékem maximálně spokojená a všem doporučuji. Vyzkoušeli jsme už dost druhů umělého mléka a za je toto TOP.
klad Snadná příprava
klad Malého nebolí bříško
klad Konečně klidné noci
klad Nepění
klad Nic
avatar
Soňa
Dcerka mléko přijala velmi pozitivně. Mléko ji chutnalo, vždy dávku spokojeně vypila. Po mléku netrpěla průjmem ani zácpou či jinými zažívacími obtížemi. Po vypití mléka vždy velmi dobře spala. Mléko příjemně voní a aniž by bylo doslazované, tak příjemně sladce chutná. Doporučuji všem maminkám pro jejich děťátka. HIPP 3 Junior Combiotik je to nejlepší, co jim můžete dát.
klad Omega-3 ( k rozvoji mozku a nervových buněk)
klad probiotika a prebiotika
klad vitamín C a D pro imunitu
klad vysoká kvalita
klad plně recyklovatelné krabice
klad chuť
klad snadná příprava
klad sladké, ale přitom nedoslazované
klad nic
avatar
Petra
Jsem ráda, že jsme se se synem mohli účastnít tohoto testování. Je mu pře 2 roky, a dlouho jsme bojovali s odstavením od MM. Vyzkoušeli jsme již nějakou řadu mlék a žádné si ne a ne vzít. Díky tomuto projektu jsem začala před kojením nejprve dávat lahev, a hele ono mu to zachutnalo. evidentně to MM není, ale vypije lahev otočí se a jdeme spinkat. Byla jsem mile překvapená složením a obsahem vitamínů, tolik snad žádné jiné mléko nemá. Určitě budeme doporučovat dále. Děkujeme
příloha
klad chut
klad nedělá hrudky
klad nesmrdí
klad složení
klad balení
klad obsah vitamínů
klad nic
avatar
Dominika
Mléko chlapečka velmi dobře zasytilo , miminku velmi chutnalo a spalo celou noc velmi dobře , nemělo žádné problémy se zažíváním . Já za sebe jsem velmi spokojena , protože mléko se mi snadno a bez problémů připravuje, skvěle se rozpouští, chuť i vůně je velmi příjemná.
příloha
klad zasytí
klad chutná
klad voní
klad není nic
avatar
Veronika
Mléko dítěti chutnalo, mne se dobře připravovalo, protože se hned rozpouštělo. Je v něm plno vitamínů, takže se nebojím, že bych o něco dítě v průběhu testování ochuzovala. Také jsem ochutnala, i přes to, že nemá přidaný cukr, je slaďoučké. Po mléku dítě spalo s max.1 přestávkou v noci a zlepšilo se i zažívání(již neměla takovou zácpu).Co mne trochu nevoní, je právě vůně.
klad rozpousteni
klad vune
avatar
Katerina
Skvělé mlíčko. Dceři nezpusobovalo nadýmání bříška ani průjem. Zasití na celou noc. Má dcera vždy vypila celou láhev 240ml. Velmi kvalitní mléko. Můžu jen doporučit. Škoda že jsme na tuhle značku nepresli dříve. Nyní nám je už 20 měsíců. Děkuji za možnost vyzkoušet, nadále budeme pokračovat.
příloha
klad Lehce stravitelne
klad Nepeni
klad Zasiti
klad Dobře se rozpousti
klad Není sladké, museli jsme prisladit, aby dcera vypila
avatar
Daniela
Synovi mléko moc chutná, netrpí na prdíky, neublinkavá, trošku ma problémy se zácpou ale už dlouhodobě. Syn si dá mlíčko pred spinkaním a vydrží spát celou noc. Mléko se je dobře rozmíchatelné, nedělají se hrudky, voní, je jemné a lehce pění. Na chuti je dobré, ma jemnou lehce nasladlou chuť. Určitě u teto značky zůstaneme.
klad Chuť
klad Snadné rozmíchání
klad Nic
avatar
Ivana
Mléko se připravuje snadno. V převařené vodě se dobře rozpouští, příliš nepění. Příjemně voní a dítěti chutná. Výhodou je, že po něm v noci vydrží déle spát. Netrpí po něm žádnými prdíky, průjmem ani zácpou. Osobně bych uvítala praktičtější uzavíratelné balení. Jinak spokojenost :-).
příloha
klad snadná příprava
klad zasytí
klad není uměle doslazováno
klad balení by mohlo být praktičtější
avatar
Aneta Kassem
Dcera mléko přijala bez problémů chutnalo jí. Žádné problémy se zažíváním neměla, málo které UM ji sedlo od narození trpí zácpou a bolesti bříška. Mléko se také dobře rozpouští, nepění má jemnou nasládlou chuť a voní. HiPP je obecně moc dobrá a kvalitní značka tudíž opět nezklamala a já ho i malou doporučuji!
klad Prijemna chuť
klad Výborná příprava
klad Skvělá vůně
klad Žádné
avatar
Liduš
Dítě mléko přijalo naprosto bez problémů. Nemá žádný vůni, chuť jsem zkoušela a je velmi jemná a příjemmná. Pro dítě bylo jednoduché, aby nápoj vypilo, protože se ve vlažné vodě naprosto bez problémů rozpustí a nezůstávají žádné žmolky ani pěna. Dítě netrpělo žádnými zažívacími potížemi. Mléko dostávalo dítě poměrně pozdě večer (23 h), ale spalo až do rána (8 h).
klad Dítě netrápí žádné zažívací potíže
klad Vyšší cena
avatar
Markéta
Mleko HiPP 3 Junior Combiotik je zabaleno v prakticke krabici, která muze slouit na skladovani celeho baleni Libi se mi ze je papírová a dobre recyklovatelna. Navod je jasny a srozumitelny, líbí se mi informace zajímavosti na obalu. Mleko ma jemnou vuni, priprava je snadna. Mleko se rychle a lehce rozpousti, nedělá hrudky ani pri použití do kaše. Ma standartní barvu a konzistenci. Synovi mleko chutna,nezaznamenali sme vetsi/mensi potreu porci, zasyti tedy adekvatne. Jeho chut je pro mne prijemna, ocenuji ze neni citit pachut po železe, kterou jsem u některých konkurenčních mlek zaznamenala. Velmi ocenuji slozeni vitamínů, omega-3 mastných kyselin, probiotik a take velke plus je ze HiPP mleko nebsahuje žádné geneticky modifikované suroviny a vše pochází z ekologického zemědělství.
příloha příloha
klad Baleni bez zbytečných plastu
klad Jasny srozumitelny navod
klad Nepeni, nedela.hrudky.ani v kaši
klad Jemna vůně
klad Bez pachuti po železu
klad Složení s Probiotiky a Omega 3
klad Syn se budi stejne casto jako obvykle
klad Dlouhá praktická naběračka
klad Chut je trochu slabší / vice ,,vodova,,
klad Nezaznamenala jsem žádnou zmenu v počtu nočního probouzeni.
klad Pro nekoho muze byt problém vyssi cena, ovsem v Bio kvalite a s timto složením za nas adekvátní
Zobrazit více recenzí