Znáte značku Vileda? Jak si podle vás stojí v rámci konkurence? A máte nějaký oblíbený produkt od této značky? Podělte se s námi o svůj názor 

image
otestováno
Počet recenzí
214
jak jste hodnotily
5
169x
4
39x
3
6x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 7. 2. 2020
do 24. 8. 2020


Hodnotit můžete také PUR houbičku a Mikrohadřík od Viledy přímo TADY!


Již pět let s námi máte možnost pravidelně testovat novinky od značky Vileda. A na základě ohlasů, které po každém testování s touto značkou máte, jsme se rozhodly, že letos otestujeme značku samotnou. Zajímá nás, jak dobře zákazníci Viledu znají, jaká je znalost značky a postavení Viledy v rámci konkurence, jaké má silné a nebo slabé stránky či jak jsou které produkty v rámci portfolia oblíbené.

Kde jste si balíček produktů mohly vyzvednout? 

25. 1. - Atrium Flora Praha

8. 2. - Avion Shopping Park Brno


Co od nás dostanete?

Actifibre mikrohadřík

  • Hadřík z mikrovláken s použitou technologií aktivní absorpce. Dokonale saje, zanechává povrch jemný na dotek. 
  • Jednoduše se ždíme, velmi rychle schne. Nepoškrábe, nezanechává šmouhy/chlupy.
  • Materiál hadříku nevyžaduje použití chemických prostředků.
  • Snadno se udržuje – je možné jej opakovaně prát i v pračce.
  • Rozměr hadříku je 29 × 29 cm.

PUR houbička

  • Revoluční typ houbičky s ergonomickým tvarem.
  • PUR aktivní povrch odstraní zaschlou špínu bez poškrábání povrchu.
  • Ideální pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
  • Balení: 2 ks.
  • Rozměr houbičky je 7 × 2,5 × 11 cm.


                      


Hodnocení
214
avatar
Nikola
Značka Vileda je dle mého názoru nejlepší na trhu. Mám doma mop,a jsem s nim naprosto spokojena. Dále kupuji houbičky na nádobí, které jsou naprosto úžasné, a dlouho vydrží, nepoškrábou povrchy. A hadříky Active fibre, které jsou savé, a nezapáchaji,po vyprání se dají opakovaně použít. Jsou prostě top, a stojí za to si za ně připlatit.
příloha
klad Kvalita
klad Vydrží
klad Nezapachaji
klad Opakovaně se dají použít
klad Nic
avatar
Markéta
Značku Vileda mám ráda, mám zkušenost s plochým mopem, který se dobře používá. Ceny produktů podle mne odpovídají kvalitě. Líbí se mi, že značka vymýšlí zajímavé novinky, v poslední době mne například zaujal věšák s roztahovacími tyčemi a možností prodloužení. I drobné čistící náčiní - houbičky a utěrky jsou dobré a pěkně se s nimi pracuje.
klad dobrý poměr cena/výkon
klad nic
avatar
Simona
Vileda je známá celosvětová společnost. Každá domácnost určitě zná a používá plno jejich jejich výrobků. V naší domácnosti používáme houbičky, hadříky a mop.
příloha
klad fungují
klad spokojenost
klad dostupné
klad cenově výhodné
klad xxx
avatar
Martina
Značka Vileda symbolem pro kvalitní, spolehlivé výrobky pro úklid domácnosti. Tato německá firma je jednou z nejznámějších na českém trhu a oblíbena v domácnostech, jelikož sortiment je pestrý a nabízí snad vše, co je potřeba k udržení čistého a útulného domova. Pod značkou Vileda se dá koupit snad více než 150 výrobků, což jasně vypovídá o stabilitě značky, která je na trhu přes 60 let.
klad Prima do domácnosti
klad Prakticke vyuziti vsude
klad Velky vyber
klad Je potreba doplnovat sortiment
avatar
Zuzana
Značku Vileda jsem znala z reklamy, ale nikdy její výrobky nepoužívala, nyní však, po vyzkoušení hadříku a houbičky, už budu používat jen výrobky této značky, která opravdu zaručuje kvalitu a perfektní výrobky. A mezi výrobky jiných konkurenčních značek je pro mne jednička.
klad kvalita
klad co deklarují texty na obalech, to je pravda
klad .
avatar
Dagmar
Značka Vileda za mne jednoznačně nejlepšíííí. Výrobky jsou opravdu velmi kvalitní, dlouho vydrží a cenově také velice příjemné. Tuto značku mohu jen doporučit. Žádnou jinou konkurenční tak kvalitní jsem zatím nenašla.
klad kvalita
klad Vileda - jednička na trhu
klad cena
klad .
avatar
Tereza
Značku Vileda mám v oblibě. Jejich výrobky jsou kvalitní a vydrží dlouhou dobu. Myslím že si stojí mezi konkurencí velice dobře a je určitě mezi prvními. Nejraději mám hadřík actifibre, který si opakovaně kupuji a také jejich mopy jsou super.
klad Kvalitní výrobky
klad Dlouhá životnost
klad Jedna z předních značek na trhu
klad Některé výrobky jsou dražší než by muselo být
avatar
Marta
Celkově značka Vileda patří mezi mé favority. Značka, která vyrábí bezkonkurenční produkty za lidské ceny. Jak se říká za málo peněz velká kvalita. Mé dojmy z této značky jsou velmi pozitivní. Jako pozitivum vidím kvalitu produktu, který vydrží dlouho. Značku Vileda používám několik let, a určitě u ní zůstanu, doporučila jsem tuto značku známým a kolegyním z práce, a také slyším pouze samou chválu.
klad Kvalita
klad Cena
klad Nic
avatar
Renata
Výrobky Vileda jsou u nás velmi hojně zastoupeny. Moc mi vyhovuje hadřík a houbičky této značky. Mají multifunkční využití. Dobře se udržují čisté, dají se opakovaně prát, a velmi rychle schnou a jsou tak pořád po ruce. Použité materiály jsou kvalitní, pevné, ale zároveň jemné a vhodné k ošetření a k úklidů mnoha různých povrchů v domácnosti. Cena je přiměřená kvalitě.
klad vše
klad nic
avatar
hela
Znáte značku Vileda? ano znám a ráda používám. Mají širokou škálu výrobků do domácnosti , které se vždy hodí a jsou po ruce. Konkrétně nyní vyzkoušené hadříky jsou příjemné a ráda s nimi utírám v kuchyni. Značku Vileda ráda nákupem podporuji. Vše fajn
klad kvalita
klad líbí vše
avatar
Daniela
Od značky vláda mám mop i s hudbou. Jsem spokojená. Další produkty jsem ještě nepokusila, ale ráda zkusím?
klad Super uchopení
klad Savost
klad Nemám zápory
avatar
Katka
Značka Vileda je už osvědčená, její výrobky pro úklid domácnosti vydrží a fungují dobře. Zkušenosti mám s houbičkami, hadříky a mopem a se vším jsem moc spokojená, jsou kvalitní.
příloha
klad Známá značka
klad Produkty
klad —-
avatar
Miroslava
Se značkou Vileda mám ty nejlepší zkušenosti, výrazně mi usnadňuje uklízení. Nejraději používám Actifibre mikrohadřík a Mikrohadřík na vodní kámen pro úklid koupelny.
klad poměr ceny a kvality
klad nejsou
avatar
Miroslava
Vileda podle mě bude držák, který vyrábí kvalitu s delší než běznou trvanlivostí. Dobrou zkušenost mám s "placatým" mopem. Už ho mám 8 let a jen jsem občas dokoupila nahradní návleky.
klad Mopy rozhodně vydrží
klad Není to zboží na jednu sezónu
klad Počáteční investice... ale ta se vrátila už několikanásobně
avatar
luci
Značka Vileda určitě stojí za vyzkoušení a určitě s jistotou všem doporučují a ještě doporučím i zde na zeny sro. Aplikace prostředků je jednoduchá, i ke koupi jsou výrobky Značky Vileda jsou ideálně příjemně dostupné na trhu v obchodech a drogistických prodejnách.
klad dostupnost
klad ok
avatar
Barbora
Vileda je velmi známá značka a domnívám se, že i velmi úspěšná a kvalitní. První setkání s Viledou bylo díky mopu a hadrům na vytíraní podlahy, které mi vyhovují a ráda se k nim vracím. Teď už používám i další kuchyňské drobnosti.
příloha
klad Značka
klad Kvalita
klad Spolehlivost
klad Jistota
klad Nic
avatar
Kristýna
Značka Vileda je velmi kvalitní, mám doma mop už relativně dlouho a jsem s ním velice spokojená, to stejné i z drátěnkama, které vydrží relativně dlouho a běžně do domácnosti nakupuji i houbičky na mytí :-) .
klad cena
klad vzhled
klad nic
avatar
Petra
Se značkou produktů Vileda jsem se seznámila na doporučení kamarádky a jsem s ní velice spokojená. Kvalitní materiály, praktické pomůcky pro domácí úklid, používám velice ráda.
klad kvalita
klad praktičnost
klad příjemný materiál
klad nic
avatar
Ivona
Značku Viledu mám moc ráda a vše co jsem zatím odzkoušela tak jsem byla hodně spokojená.Hadřík actifibre používám už několik let a je opravdu nejlepší co jsem kdy měla.Také používám od této značky hubky, žehlící prkno, stěrku na okna a vše je fajn.
klad Kvalita a funkčnost
klad Nic
avatar
Alena
Produkty od Viledy jsem měla již více krát, všem v naší rodině moc vyhovují, problém nastává pouze s jménem, vůči značce samotné nic nemám, pouze pracuji ve firmě WELEDA a často se ty jména, ač jde o zcela jiný obor podniká pletou. Takže z mého představování musím uznat, že tato značka je opravdu známá, každý mi říká ano tu znám, ta dělá ty hadříky na úklid a já vysvětluju to je Vileda. :D
klad propagace značky
klad málo produktů
Zobrazit více recenzí