Holandské sušené kozí mléko Olimpex

image
otestováno
Počet recenzí
45
jak jste hodnotily
5
26x
4
15x
3
3x
2
1
1x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 16. 9. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Deset z vás vyhraje 15 sáčků tohoto sušeného kozího mléka. Testovací výzva padne v pondělí 15. září mezi 13 a 15 hodinou a vyhraje každá třetí z vás ;-) [*] [*] [*]

Holandské sušené kozí mléko, bez typického kozího zápachu, vhodné pro alergiky na kasein kravského mléka, neobsahuje žádné přísady, éčka, stabilizátory.

Nezahleňuje organismus jako kravské mléko.

Vhodné pro děti i dospělé.

Čistě přírodní produkt.

Příznivě působí při oslabení imunitního systému.

Více o produktu se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
45
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Marie
klad Tak jsme tedy dotestovali (celá rodina). Kozí pachuť byla minimální. Příprava velmi jednoduchá. Moje dcera klasické mléko nepije (celkově se vyhýbá mléčným výrobkům), ale tohle zkusila a chutnalo jí. Manžel vyrůstal v rodině, kde se pilo kozí mléko ve velkém množství a i s tímhle, sušeným, byl spokojený. V rodině nezazněl ani jeden negativní názor. Doporučuji všemi deseti. P.S.: chutná lépe studené, alespoň za mě :-)
avatar
renata
avatar
Petra
klad Měla jsem možnost otestovat tento výrobek, který mě mile překvapil. Přestože je cítit kozí chuť, je mléko dobré, dobře se rozpouští. Mě osobně více chutnalo studené než teplé. Jsem alergik, mohu doporučit.
avatar
Ivana
klad Jsem moc ráda,že jsem mohla vyzkoušet sušené kozí mléko.Příprava je velmi jednoduchá a rychlá.Byla jsem hlavně zvědavá na reakci mého čtyřletého syna,který mě mile překvapil a bylo vidět,že mu mléko chutná.Pije ho jak teplé,tak i studené.Já se přiznám - mléko piju jen vychlazené,teplé mi nechutná,vadí mi již zmiňovaná pachuť.Kozí mléko jsem již dříve dávala mým dcerám následně po Sunaru a myslím si,že to pozitivně ovlivnilo jejich zdraví,posílilo imunitu a netrpí žádnou alergií.Takže za mě doporučuju všem maminkám :-)
avatar
Eva
klad Dneska mleko dorazilao a musela jsem hned varit vodu :-) hlavne jsem byla zvedava na moji dvouletou dcerku, jak se k tomu bude stavet :-) Priprava napoje je jednoducha a mile mne prekvapilo ze prasek nehrudkuje. Takze za to ma u me jedine plus. Chutove u me moc neobstalo.. ma takovou pachut a vune taky nic moc. Ovsem dcerka si moc pochutnala. Vyhltla hrnek skoro na posezeni. Takze spotrebitele jsme doma nasli a ja jsem moc rada, ze ji mohu stridat kravske mleko s kozim :-) dekuji za moznost testovat!
avatar
Marta
klad Sice nemám osobní zkušenost,ale je to zkušenost mojí kamarádky. Toto mlíčko používá po léčbě rakoviny, jelikož nemůže klasické kravské mléko a než objevila toto mlíčko používala sojové mléko. Od doby kdy objevila toto kozí mléko je na něm skoro závislá :D
avatar
Alena
avatar
Lena
avatar
Dominika
avatar
Miroslava
klad Kozí výrobky moc nemusím, cítím z nich divnou pachuť, proto jsem byla zvědavá na tohle mléko. Ale docela mi chutnalo, kozí pachuť byla jen slabounká. Komu jsem dávala ochutnat a nevěděl, o co jde, vůbec kozí mléko nepoznal. A 2,5 letá dcerka ho pije naprosto bez problémů, to jsem moc ráda. K plusům patří i to, že se mléko snadno rozpouští a nehrudkuje.
avatar
Zuzka
avatar
Kateřina
klad Tak mé hodnocení je takové jsme v domácnosti tři lidé já ,dcera a manžel .Za mě hodnocení zní mě teda mléko moc nechutnalo , citím z něho takovou divnou pachut ,ale elkem sem to čekala ,že mě to chutnat nebude .Za manžela bych zase musela ohodnotit za 10 bodů strašně mu to kozí mléko chutná pije ho každý den nejraději ho má rád teplé a dcerce taky chutná ale ne moc extra nemá totiž ráda mléčné výrobky ani jogurty .
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
Zobrazit více recenzí