Jak dopadne testování nového smartphonu HONOR Magic5 Lite s prvotřídním designem a pokročilými funkcemi? Těšíme se na recenze!

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
5
konec testování
16. 4. 2023

Stylová novinka HONOR Magic5 Lite

Jako nejnovější přírůstek do řady HONOR Magic Series přichází HONOR Magic5 Lite s řadou vylepšení včetně baterie s dlouhou výdrží (podle testů DxOMark vydří i 3 dny běžného užívání), výjimečného displeje a plynulého uživatelského prostředí, to vše zabalené do mimořádně kompaktního designu a za přijatelnou cenu.

HONOR Magic5 Lite se může pochlubit 120Hz celoplošným zaobleným OLED displejem a přináší uživatelům velkou 6,67 palcovou obrazovku s působivým poměrem obrazovky k tělu 93 %2, což zaručuje pohlcující zážitek ze sledování veškerého oblíbeného obsahu.

S ohledem na zdraví očí uživatelů je HONOR Magic5 Lite vybaven hardwarovou technologií pro snížení škodlivého modrého světla, která je certifikována institutem TÜV Rheinland3, a podporuje špičkovou technologii 1920Hz PWM Dimming pro snížení blikání obrazovky.

Je tak ideální volbou pro mladou generaci, která je nonstop online a velkou část dne tráví ve společnosti obrazovky svého mobilního telefonu.

HONOR Magic5 Lite je tenký pouhých 7,9 mm 4 a váží jen 175 g 5, přičemž přináší řadu prvotřídních designových prvků, včetně symetrického kruhového uspořádání fotoaparátu. HONOR Magic5 Lite je k dispozici ve třech barevných provedeních inspirovaných přírodou a pro uživatele bude stylovým společníkem pro každou příležitost.

HONOR Magic5 Lite do kompaktního těla zabalil mimořádně velkou 5100mAh7 baterii a je zatím nejtenčím a nejlehčím smartphonem s baterií větší než 5000mAh, díky čemuž zvládne až 2 dny8 každodenního používání bez nabíjení. Svým majitelům tak poskytne skutečně nepřetržitý uživatelský zážitek. S pouhými 30 minutami nabíjení poskytuje HONOR Magic5 Lite třeba 12,5 hodiny streamování videa, čímž uživatele ušetří starostí o baterii.

Klíčové vlastnosti produktu:


  • Výdrž bez nabití až 3 dny
  • Super odolný (vydržel extrémní zátěžové testy)
  • Displej vysoké kvality
  • Super tenký a lehký design (ergonomicky tvarovaný / perfektně padne do ruky)
  • Akční nabídka ke startu prodeje (sluchátka HONOR Earbuds 2 Lite zdarma) 


Více o produktu zjistíte TADY.

Vybrané testerky

avatar
Veronika A.
avatar
Adéla P.
avatar
Terri
avatar
Lucie M.
avatar
mamaverusha91
zobrazit všechny přihlášené
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel