Hořické trubičky čokoládové a vanilkovo-skořicové

image
otestováno
Počet recenzí
88
jak jste hodnotily
5
81x
4
4x
3
3x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 22. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních čtyřicet, které se přihlásí po testovací výzvě, slíbí nám, že do testování zapojí celou svou rodinu a přijdou si hořické trubičky vyzvednout osobně do Pracoven. Tentokrát testujeme v Pracovnách ŽENY s.r.o. v Praze, Brně, Táboře a Chrudimi. Každá testerka obdrží dvě balení hořických trubiček čokoládových a dvě balení vanilkovo-skořicových. Hořické trubičky získá 10 testerek z každé Pracovny ŽENY s.r.o. Testovací výzva padne v pátek 21. listopadu mezi 10 a 11 hodinou . [*] [*] [*]

Hořické trubičky od výrobce z Miletína v Podkrkonoší -  jediné na trhu s normovaným obsahem chuťové složky již 7 let bez ztužených tuků.

Poznáte je podle přímého názvu chutě např: čokoládové, oříškové, jogurtové, vanilkovoskořicové. 

Produkty od jiných výrobců jsou pouze aromatizované, proto vnímejte rozdíl mezi produktem „s příchutí“ a např:  „ čokoládovým“  artiklem. Rozdíl v chuti i v jakosti je doslova propastný. Nenechte se ošálit kličky některých výrobců, raději si připlaťte 1,- Kč a poznejte originál z Miletína Podkrkonoší.

Poznejte jak chutná skutečná hořická trubička!

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
88
avatar
Adéla
avatar
Jana
klad Testovala u nás celá rodina i s babičkou a dopadlo to nerozhodně - pokud se dá za věrohodné hodnocení považovat to, že syn (2 roky, 4 měsíce)- sáhl vícekrát po kousku vanilkové trubičky :-) Já a moje mamka, která s námi testovala, milujeme čokoládu a nemusíme sušenky s vanilkovou příchutí, takže u nás bylo jasno.. Manžel se synem zase evidentně radši vanilkové, takže každý si našel tu svou chuť :-) Hořické trubičky znám, kupuji je v Hořičích u soukromého výrobce, který ale nedisribuuje své tyčinky v celé republice, proto si Hořické trubičky od výrobce z Miletína v Podkrkonoší ráda zakoupím.
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Hořické trubičky u nás zmizely rychlostí blesku. Ochutnali jsme je celá rodina a vanilkovo-skořicové měly větší úspěch. Čokoládové nebyly tolik sladké a náplň mi přišla trochu nahořklá. Trubičky mohu jen doporučit.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad Testování vynikajících hořických trubiček si celá naše rodina náležitě užila, protože patříme mezi mlsali. Už po otevření obalu se nám sbíhaly všechny sliny, protože trubičky nádherně voní. Navzdory tomu, že preferujeme čokoládovou chuť, tak nás velmi mile překvapila chuť vanilkovo-skořicové náplně. Je chuťově velmi sladěná a lahodná. Z chuti trubiček je znát, že se jedná o kvalitní výrobek a není to směs různých náhrad. Velkým bonusem byla skutečnost, že chuť trubiček mi připomněla dětství, kdy nám hořické trubičky kupovali rodiče cestou za babičkou a dědou, kteří bydleli v Podkrkonoší. Tak tyhle trubičky rozhodně v naší domácnosti nebyly naposledy.
avatar
Markéta
klad Více nám všem chutnaly vanilkovo-skořicové trubičky. Skořice tomu dodala příjemnou chuť. Čokoládové trubičky byly opravdu hodně "máslové". Celkově hodnotím průměrně - zdá se mi, že se chuť trubiček s časem před lety spíše zhoršuje. Chuť mi přijde spíše umělá než tradiční "domácí".
avatar
Hana
klad Běžně si žádné oplatky nekupuju kvůli zbytečným kaloriím, tak jsem byla ráda, že je můžu otestovat takto a moc jsem se na "zakázané ovoce" těšila. Vanilkovo-skořicové jsou opravdu vynikající, s jemnou náplní, moc jsem si pochutnala. Čokoládové jsou taky fajn, ale pro mě by náplň mohla být jemnější, trošku mi připomínala kakao s krystalovým cukrem. I manželovi oba druhy moc chutnaly, ale taky upřednostnil vanilkovo-skořicové :)
avatar
Marcela
klad Hořické trubičky jsme otestovali ke kávě. Potěšilo nás, že náplň nemá tukovou pachuť , jako se stává u některých konkurenčních značek. Oba druhy jsou výborné. Nám ale chutnali více vanilkové se skořicí. Čokoládové byli méně sladké.
avatar
Adéla
klad Trubičky jsem dnes ochutnala společně s dcerou a partnerem a musím říct, že jsou VÝBORNÉ!!! Chutnaly nám obě příchutě, trubičky krásně voní, jsou chuťově lahodné, jen se rozplývají na jazyku. Velmi oceňuji, že jsou bez ztužených tuků, takže od teď budu v obchodě koukat jen po této značce a doufám, že na ně brzo narazím, protože se po nich doma jen zaprášilo :)
avatar
Dagmar
avatar
marie
klad Hořické trubičky jsou pro mne velmi známé, nejdobřejší jsou pro mě oříškové, připomínají mi dětství. Chuťově jsou výborné a specifické, takže je jednoznačně rozeznáte. Chutě jsou plné, výrazné a smlsnete si.
klad Pro mě jsou trubičky příliš sladké a tučné, takže si je dopřeji jen málokdy. Ale i přesto je mám velmi ráda,
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
avatar
Lucie
klad Jsem ráda, že jsem mohla s celou rodinou otestovat tyto trubičky. Musím říci, že na můj vkus jsou docela dost sladké. Nejvíce mi chutnaly ty čokoládové. Dětem chutnaly oboje, jen jich bylo málo :-) mají moc veliký apetit :-)
avatar
Marta
klad Tyto trubičky jsme testovali s přítelem. Shodli jsem se na tom, že jsou velmi sladké, což jemu moc nevadilo,ale mne ano. Co se jinak chuti týče tak byli výborné. Čokoláda byla v náplni výrazná a i vanilkové trubičky měli chuť vanilky a skořice. Nebyl v náplni cítit tolik tuk jako u konkurence. Také nás překvapilo, že jsou krásně křupavé a křehké. Doporučujeme .
avatar
Olga
klad Děkujeme za možnost testování trubiček. Vanilko-skořickové jsme nikdy neměli. Tudíž to pro nás byla novinka. Mají zajímavou vanilkovou chuť a i skořice je z nic cítit. Už se jim vyhýbat nebudeme, i když jsou trošku sladší. Čokoládové u nás vedou. Oproti jiným značkám nejsou tak sladké a jsou moc dobré.
avatar
Věra
klad Když jsem byla malá, milovala jsem hořické trubičky. Jejich kvalita se ale postupem čau zhoršovala. Teď jsem měla možnost ochutnat tyto Hořické trubičky . Jsou vynikající, křupavé, voňavé ... určitě si je ráda znovu koupím a doporučuji vyzkoušet.
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testování. Trubičky byly výborné, jen se po nich zaprášilo. Mně osobně více chutnaly vanilkovo-skořicové. Pro někoho by však mohly být příliš sladké. V tomto ohledu byly lepší čokoládové. Každopádně od tohoto testování kupujeme pouze originál z Miletína :)
avatar
Renáta
klad Hořické trubičky jsme testovali opravdu celá rodina a byl o ně prostě boj :), který vyhráli trubičky s čokoládovou náplní, ale opravdu jen o malý kousek. Oboje jsou prostě vynikající, s pořádnou porcí náplně a krásně křupavé, tak jak mají být. Vanilkové se skořicí byly také velmi dobré, jen možná trochu více sladké. Tyto trubičky budeme nadále kupovat, proto děkuji za možnost vyzkoušení :)
avatar
Zuzka
klad Trubičky jsem vyměnila ve směnárně i s kávou, ale než jsem se stihla zakousnout, sebral mi je muž a syn. Nic neříkali, takže jim chutnalo ;-D Ke mě se donesla jen jemná vůně těch vanilkových...
avatar
Jana
klad Hořické trubičky mám ráda už od mala a novou příchuť vždy ráda ochutnám. Rozdělali jsme si je s rodinou ke kávě a podělili se o ně, aby všichni ochutnali obě příchutě. Za mě jednoznačně vyhrály Vanilkovo-skořicové, je to vynikající kombinace. Rodiče oba zhruba nerozhodně mezi čokoládovými a vanilkovo-skořicovými, oboje jim velmi chutnaly a u přítele vyhrály o trochu čokoládové (je to čokoládomilec :-D).
avatar
Lenka
klad S rodinou jsme otestovali trubicky a moc nám chutnaly. Manžel se synem vanilkovo-skoricove, ja cokoladove. Bohatá a chutná náplň, křupavá trubička. Určitě zase koupíme, nad opravdu pravé horické trubicky není.
avatar
Lenka
klad Děkujeme za možnost testování. Hořické trubičky známe a kupujeme - bohužel ne však ty pravé. Po tomto testování, kdy rozdíl je opravdu znát, se budeme dívat jen po těchto. U nás to vyhráli vanilkovo-skořicové, i když je pravda, že jsou dost sladké, takže by nemusely chutnat všem... Oplatka je krásně křupavá. Doporučuji!
avatar
Hana
klad Překvapilo mě, že Pravé hořické trubičky jsou z Miletína, s ním mám spojené spíše modlitbičky. V každém případě jsem byla velice mile překvapena, protože trubičky chutnaly hodně podobně jako za mých mladých let, zvláště ty skořicové. Jen, jak si pamatuji, byly tehdy v kombinaci skořicové oplatky a čokoládové náplně. Teď jsem je jedla spolu s dětmi, tak jako kdysi - to znamená, nejprve okousat oplatku nahoře, pak sníst náplň. No, byla hodně sladká, ale proč si čas od času nezahřešit při mlsání takové dobroty. Fakt jsme si pochutnali, děkujeme.
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Petr
avatar
Zuzana
klad Trubičky jsme testovali s partnerem a jemu více chutnaly vanilkové a mě zase čokoládové, tak jsme se alespoň nehádali :) trubičky se určitě nedají jíst každý den, ale jednou za čas přijdou k chuti ;)
klad Já nemám ráda hoooodně sladké sladkosti, ale spíše středně sladké a bohužel tyto trubičky byly na mě hodně sladké. Ale přítel, který se naopak v sladkostech sladkých jako cumel vyžívá si pošušňával :)
avatar
Jana
klad Tak i u nás v rodině se testovaly Hořické trubičky z Miletína. Výsledek dopadl na výbornou, trubičky zmizely z tácku tak rychle, že bylo těžké určit, které chutnaly více. Čokoládové jsou klasika, ale ty vanilkovo-skořicové byly pro nás novinkou. Je vidět, že v Miletíně tuto pochoutku vyrábí opravdu s láskou. Jsou výborně zpracované a neošizené náplní. Děkujeme za možnost trubičky otestovat a doporučujeme i ostatním.
avatar
Alena
klad
klad Trubičky jsou chuťově výborné, vyhrály Vanilkovo-skořicové, je to vynikající kombinace, jen více sladké.Trubičky jsou krásně křupavé.Ke kávě a nebo i jen tak na dobití energie doporučuji.A kladně hodnotím i příjemný vzhled obalu.
avatar
Lucie
klad Moc díky za testování,naší rodině jsem nechala od každého jedno balení a další dvě dala bráchům,Ti mě poslaly vzkaz,že bylo málo :-D Nicméně jim trubičky moc chutnaly a ty vanilkovo-skořicové prý byly lepší.Za mě určitě taky vyhrály,ale třeba tátovi víc chutnaly ty čokoládové.Já si nemyslím,že byly moc sladké,jsou kvalitní a tím pádem mohou připadat i sladší.My si je určitě ještě koupíme.
avatar
Marta
klad Děkuji za možnost ochutnat "pravé" hořické trubičky, ač nejsou z Hořic, ale z Miletína. Bohužel jsme měli pouze 1 balení vanilkovo-skořicových a 1 balení čokoládových trubiček, což je pro celou rodinu trochu málo ;) Na můj vkus byly trubičky poněkud sladší, ale dětem to vůbec nevadilo. Trubičky hezky voněly, křupaly a krém uvnitř měl skutečně krémovou konzistenci bez hrudek. Za celou rodinu mohu určitě doporučit.
avatar
Lenka
avatar
Veronika
klad Celá rodina jsme si opravdu pochutnali a i přes počáteční nedůvěru k příchuti vanilkovo-skořicové tyto nakonec vyhrály! Trubičky jsou opravdu výborné a jejich chuť se přímo rozplývá na jazyku. Nejvíce nadšení vyvolala opravdová intenzivní skořicová chuť. Čokoládové trubičky byly také velice dobré. Další veliké plus postřehla má mamka, které připadalo, že trubičky jsou zevnitř obalené cukrem tak, jak to dřív bývalo. Taťkovi víc chutnaly čokoládové, přišly mu výraznější.
avatar
Jaroslav
avatar
Renata
klad trubičky jsem dala ochutnat svému synovi a ten se jel olizoval takže jsem ty skořicové - ty co jsem ještě neznala, musela ochutnat také a byly vynikající. uplně se rozplývaly na jazyku a ty čokoládové zase moc chutnaly manželovi takže 100% úspěch. budeme kupovat!
avatar
Ondrej
avatar
Radka
klad Testovala celá naše rodina. Děti jsou sladkožrouti a trubičky jim chutnaly jak jsem předpokládala. My dospělí jsem trochu náročnější a obstály na výbornou. Oplatka je křehká, cítit je v ní cukr i skořice. Vyhovoval mi tenký průměr,protože tam bylo přiměřeně náplně. Sladší vanilkovo-skořicové se skvěle hodí ke kévě. Čokoládové jsou méně sladší,ale také výborné.
avatar
Lída
klad Vybalila jsem všechny trubičky najednou při rodinném víkendovém posezení a hodnocení je z velké většiny kladné. Dětem chutnaly moc, byli akorát naštvaní, že se musí dělit i s námi dospělými :-) My jsme nejvíce ocenili "plnou" chuť, kdy při čokoládové příchuti fakt máte pocit, že tam je čokoláda a není to jen chabé lákadlo na chuťové buňky. Vanilkovo -skořicové to ale vyhráli na plné čáře, protože chuť je výrazná a ještě k tomu vážně lahodná. Trubička samotná je hezky křupavá, takže v pořádku.
klad Obecně s lahůdkami tohoto typu -většinou hořické trubičky mám jeden problém, který byl i u těchto trubiček velmi výrazný - na můj vkus tam je to křupání cukru velmi výrazné a ne moc příjemné. Ještě že to ta chuť samotná dožene.
avatar
Iva
klad Trubičky znám, ráda je často kupuji nejen pro sebe a manžela, ale především pro vnoučátka. Vyhovuje mi, že v tyčinkách vanilkových je minimum alergenů a tedy je mohu bez obav dětem s atopickým ekzémem kupovat.
avatar
Jana
klad Čokoládové trubičky byly skvělé.Náplň se nezdála tak tuková a oplatka se nedrolila - což naší rodině vyhovuje.Chuťově jsem v náplni cítila opravdovou čokoládu.
klad Vanilkovo-skořicové nás překvapily.Trochu zaváněly lázeňskou oplatkou - což nemělo chybu.Náplň byla výborná, i když některým lidem by mohl vadit křupající cukr.Výborná až překvapující chuť.Doporučuji!!!!
avatar
Olga
klad K testování jsem si vyzvedla trubičky dvou příchutí - čokoládové a vanilkovo skořicové. Zapojila se celá rodina a jako první jsme ochutnali čokoládovou, která neměla chybu - uvnitř byla nešizená čokoládová náplň a hlavně nebyl cítit žádný umělý tuk. Ještě větší nadšení jsem zaznamenala u náplně vanilkovoskořicové :-) byla originální a velmi dobrá. Takže za nás určitě doporučujeme - mezi trubičkami z Hořic a ostatními je určitě rozdíl.
avatar
Lucie
klad koupila jsem si je v pondělí a musím říct že jsou moc dobré.CHuť skořice tam je cítit tak akorát,chutě se nepřebíjí...Miluju takové dobrůtky.3koda ale,že není větší balení.I když alespoň nepřibereme,protože jinak bych jich snědla tuny :-D
avatar
Eva
klad To byl boj :D Poctvivě jsem rozdělila tyčky mezi členy rodiny a v testu prošli jak čokoládové, tak vanilkové. Chlapi se shodli, že čoko je lepší já a dcera, že je lepší vanilka. Složení náplně je velmi chutné a oplatka je krásně křupavá. Sice trošku více sladké,ale taková malá neřest nevadí. Naše rodina doporučuje.
avatar
Lucie
klad Hořické trubičky doma milujeme a jsme rádi, že jsme měli možnost vyzkoušet ty "pravé". Nejdříve se strhl boj o čokoládové, ale nakonec nás velmi mile překvapila skořicová příchuť. Troufám si říci, že snad předčila i tu čokoládovou. Na domácí mlsání jako stvořené! Doporučujeme :)
avatar
Lucie
avatar
Monika
klad Jsme čtyřčlenná rodina, dvě ženy a dva muži. Pánskému osazenstvu víc chutnají čokoládové, oproti tomu mě a mamce víc vanilkovo-skořicové trubičky. Jsou moc dobré a určitě si je někdy koupím. Miluju trubičky a udělali radost celé rodině. Doporučuje celá naše rodina - každý si vebere svou příchuť ;)
klad A proč nedostaly trubičky celých 10 bodů??? Jedinou chybičku mají - jsou moc sladké. Čeká mě svatba a chci trošku zhubnout do šatů - a s těmito trubičkami by se mi to nepovedlo :-D Ale i 9 z 10 je skvělé hodnocení, no nemyslíte ;)
avatar
Petra
klad Trubičky ochutnala celá naše rodina společně. U nás vyhrály vanilkovo-skořicové, ty totiž mně i dětem chutnaly mnohem více, jenom manžel byl pro čokoládové. Trubičky byly krásně křupavé a určitě si je zase někdy koupíme.
avatar
Lucie
klad Jsme velmi rádi, že jsme měli možnost ochutnat tyto výborné hořické trubičky. Jako první jsme ochutnali vanilkovo-skořicové. Velmi mile nás překvapila bohatá náplň, skvěle sladěná chuť vanilky a skořice, křehoučká oplatka...no opět se mi sbíhají sliny !!! Ihned následovala ochutnávka čokoládových trubiček. Oplatka a náplň opět skvělá, pro nás sladká akorát. Za nás vyhrávají vanilkovo-skořicové, ale ani čokoládovým neodoláme, pokud budeme mít možnost si tento originál koupit.
avatar
Barbora
klad Čokoládové trubičky jsou chutné, lehké, křupavé a rozplývají se na jazyku stejně jako za mého dětství:) Ovšem skořicové jsou pro mě lahodnou novinkou, kterou vřele doporučuji pro zpestření všedního dne.
avatar
Petra
klad Trubičky se u nás ochutnávaly s velkou chutí.Chuťově výborné jsou jak čokoládové tak i vanilkovo-skořicové, jsou sice trochu sladší,ale jinak výborné. Rozhodně u nás v "sušenkovém šuplíku" nebudou chybět.
avatar
Jana
klad Hořické trubičky má naše rodina ráda a jakékoliv inovace vítáme. Skořicovo-vanilková příchuť nás navnadila na vůni Vánoc, trubičky dostaly punc luxusu a budeme si je od teď spojovat s těmito svátky. Čokoládové sklidily rovněž úspěch. Křehkost, čerstvost, skvělá chuť... vřele doporučujeme!
avatar
Tereza
klad Tak tohle testování se mi opravdu líbilo:-) skořicovo_vanilkové naprosto luxusní, i v období vánočního cukroví vyhrály. Pro milovníky čokolády doporučuji druhou variantu. Výborná náplň s úžasnou opravdu cokoladovou chutí. Za naši rodinu jednoznačně doporučení ;-)
avatar
Kateřina
klad Hořické trubičky patří k našim oblíbeným. Čokoládové mám raději jsou to klasické křupavé trubičky s výbornou chutí! Návštěvě ovšem více chutnali vanilkovo-skořicové. Takže za mne s manželem, kterému jsem musela dát ochutnat a návštěvu určitě doporučujeme!
avatar
Hana
klad Cokoladove trubicky jsou klasika, a to moc dobra! :) Lehke, jemne ale s vyraznou cokoladovou chuti.
klad Ale skoricovo-vanilkove jsou prece jenom o kousek lepsi. Prijemna novinka. Dalsi doplnek k vanocnimu mlsani :)
klad Na muj vkus jsou trubicky moc sladke, ale oproti ostatnim sladkostem dnesni doby naprosto prumerne sladke.
klad Krupavy cukr v naplni ale sladkost jeste dost zvyraznuje. Privitala bych jemnou, hladkou, sametovou napln.
avatar
Jarmila
klad Čokoládové Hořické trubičky rozhodně doporučuji, mají jemnou náplň, jsou sladké akorát, oplatka je křupavá, máme je rádi celá rodina. Vanilkové mi přijdou moc sladké, ale záleží na každém, kde má svou hranici cukru :-)
avatar
klad Trubičky jsem dala ochutnat svým vnoučatům, protože jsem diabetik. Moc jim čokoládové i vanilkové trubičky chutnaly. Zjistila jsem, že se vyrábějí i v Dia provedení, což je super a určitě si je budu pravidelně kupovat.
avatar
klad Pravé hořické trubičky- při jejich ochutnávání jsem si vzpomněla na dětství. Obě příchutě jsou výborné, ale já osobně bych upřednostnila čokoládové, dcery a manžel zase vanilkové trubičky. Doporučuji.
avatar
Renata
avatar
Petra
avatar
Monika
avatar
Monika
avatar
Martina
klad Miletín a miletínské modlitbičky či hořické trubičky, typické produkty tohoto kraje, oblíbené již v minulých generacích a prověřené časem. Křehké stočené oplatky naplněné krémem čokoláda, skořice, máčené v čokoládě, lahodné a z lásky spolu s krásným dárkovým balením, udělají radost.
avatar
Anna
klad Hořické tubičky mám hodně oblíbené skoro od všech značek..od téhle značky mi chutnají především trubičky čokoládové a trubičky skořicové..obě jsou chutově hodně dobré,takže tyhle trubičky jednoznačně doporučuju..kdo má rád trubičky tak jako já,tak nebude zklamaný..
avatar
Daniela
klad Hořické trubičky čokoládové a vanilkovo-skořicové jsou velice chutné. Mojím faforitem jsou trubičky čokoládové. Ty jsem si zamilovala už jako malá holka. Ale i na vanilkových si ráda smlsnu. Úplně nejraději mám čokoládové máčené. Jsou moc dobré a všem je vřele doporučuji.
avatar
Petra
klad Hořické trubičky jsou má nejoblíbenější sladkost. Dokonce jsem byla i v Hořicích, kde se vyrábějí a nedavno jsem sledovala dokument a jejich poctivé výrobě, od té doby je oceňuji ještě více. Nejraději mám vanilkové a mám zkušenost se svých zahraničních cest, že když cizince obdarujete českými Hořickými trubičkami je zcela uchvácen.
avatar
Terka
klad Nedávno mě přitel dovezl hořičské trubičky přimo z Hořic. Přivezl mě s čokoládovou přichutí. Skoro všechny za chvilku zmizeli. Je to fakt moc dobra sladkost. Nekvic mam rada kdyz me zbyde jen ta napln. Je to sice dost syté ale zato vyborné a ne nejake nahražky na ktere človek narazi v kramě. Za dobrou věc je lepsí si připlatit.
avatar
Jaroslava
klad Hořické jsou nejlepší, mají jemnou chut, a vždy jsou snězeny hned. máme je moc rádi nejlepší jsou ty čokoládový :)
klad
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Petra
klad Pravé a nefalšované hořické trubičky. Báječná chuť, spousta náplně, která se příjemně rozplyne na jazyku. Chtěla jsem vyzkoušet jinou příchuť, než jen klasickou a příchuť vanilky a skořice je opravdu skvělá, taková vánoční. Hořické trubičky jsou prostě bezva.
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Petra
klad Hořřické trubičky jsou vždy sázka na jistotu! výborné, jemné, křupavé.. Moc sladké nejím, ale tyto nejdou přeslazené a tak mi moc vyhovují..chutnají i mému manželovi a dvouletému vděčnému strávníkovi :) rozhodně doporučuji a budeme kupovat :)))
avatar
Jitka
klad Hořické tyčinky jsou osvědčenou klasikou:-) Je hrozná škoda, že v balení jsou pouze dvě, a tak než se člověk naděje, je po tyčinkách:-D Tak to už ale bývá, když něco dobře chutná. Měla jsem možnost ochutnat obě varianty, ta čokoládová je podle mne lepší...
avatar
Anna
klad Hořické trubičky čokoládové a vanilkovo-skořicové jsou moje nejoblíbenější dobrůtkou :-) křupavé,lehké,jemné :-) no prostě mnamka která nezklame :-) rozhodně doporučuji :-)
avatar
Andrea
klad Hořické trubičky jsou hitem všech členů naší rodiny, největším jejich milovníkem je náš tatínek. Máme rádi čokoládové. Jedná se o tradiční český výrobek s hlídaným složením. Chuťově jsou moc dobré, křehoučká oplatka naplněná čokoládovým jemným krémem. Už se mi sbíhají sliny na jazyku :-)
avatar
Petra
klad Tradiční pochoutka, která nikdy nezklame :-) Mám ráda čokoládové, i když na sladké moc nejsem. Vyhovuje mi, že není cítit po chemickém složení, jako jiné podobné výrobky. Jednou za čas ke kávě je to určitě nejlepší volba! Někdy zkusím určitě i jiné příchutě.
avatar
Kamila
klad Naše rodina miluje Hořické trubičky. Jak jsou křehké, čokoládové, jemné. No prostě dobré. Nekupujeme je pravidelně, ale když se koupí, tak se o ně doslova popereme!!!! Jak jdou na draka. Jsou vhodné na malou svačinku ke kávě nebo prostě jen tak. Ochutnejte, jestliže nevěříte.
avatar
Kateřina
klad Vyborne. Horicke trubicky jsou paradni mlska. Maji je i u nas v praci a jsou hodne oblibene, vzdycky rychle zmizi. Jsou opravdu krehke a vlacne ... No proste skvele. Jen u nas doma dlouho nevydrzi, takze kdyz na me zbydou tak je to zazrak :-D :-) stoji za to vyzkouset
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Soňa
klad Hořické trubičky jsou opravdu lahodné. Koukala jsem na výrobu a je to teda něco, každou ručně vyrobit. Každopádně ta pocivá výroba udivila a potěšila zároveň... Jsou příjemně křupavé, krém je slazený málo, takže jsou příjemným zpestřením ke kávičce, nebo jen tak na mlsání.
avatar
Jana
klad Tyto vanilko-skořicové trubičky miluji, dokonce jsem je v této příchuti neviděla od jiné značky bohužel. Čokoládové jsou taková klasika, která nikoho neurazí. Máme je rádi celá rodina a pravidelně kupujeme. Náplň je krémová a akorát sladká. Cena je ok
klad Vanilko-skořicová příchut se těžko shání, skoro nikde jí neprodávají