Hořické trubičky čokoládové a vanilkovo-skořicové

image
otestováno
Počet recenzí
88
jak jste hodnotily
5
81x
4
4x
3
3x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 22. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních čtyřicet, které se přihlásí po testovací výzvě, slíbí nám, že do testování zapojí celou svou rodinu a přijdou si hořické trubičky vyzvednout osobně do Pracoven. Tentokrát testujeme v Pracovnách ŽENY s.r.o. v Praze, Brně, Táboře a Chrudimi. Každá testerka obdrží dvě balení hořických trubiček čokoládových a dvě balení vanilkovo-skořicových. Hořické trubičky získá 10 testerek z každé Pracovny ŽENY s.r.o. Testovací výzva padne v pátek 21. listopadu mezi 10 a 11 hodinou . [*] [*] [*]

Hořické trubičky od výrobce z Miletína v Podkrkonoší -  jediné na trhu s normovaným obsahem chuťové složky již 7 let bez ztužených tuků.

Poznáte je podle přímého názvu chutě např: čokoládové, oříškové, jogurtové, vanilkovoskořicové. 

Produkty od jiných výrobců jsou pouze aromatizované, proto vnímejte rozdíl mezi produktem „s příchutí“ a např:  „ čokoládovým“  artiklem. Rozdíl v chuti i v jakosti je doslova propastný. Nenechte se ošálit kličky některých výrobců, raději si připlaťte 1,- Kč a poznejte originál z Miletína Podkrkonoší.

Poznejte jak chutná skutečná hořická trubička!

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
88
avatar
Adéla
avatar
Jana
klad Testovala u nás celá rodina i s babičkou a dopadlo to nerozhodně - pokud se dá za věrohodné hodnocení považovat to, že syn (2 roky, 4 měsíce)- sáhl vícekrát po kousku vanilkové trubičky :-) Já a moje mamka, která s námi testovala, milujeme čokoládu a nemusíme sušenky s vanilkovou příchutí, takže u nás bylo jasno.. Manžel se synem zase evidentně radši vanilkové, takže každý si našel tu svou chuť :-) Hořické trubičky znám, kupuji je v Hořičích u soukromého výrobce, který ale nedisribuuje své tyčinky v celé republice, proto si Hořické trubičky od výrobce z Miletína v Podkrkonoší ráda zakoupím.
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Hořické trubičky u nás zmizely rychlostí blesku. Ochutnali jsme je celá rodina a vanilkovo-skořicové měly větší úspěch. Čokoládové nebyly tolik sladké a náplň mi přišla trochu nahořklá. Trubičky mohu jen doporučit.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad Testování vynikajících hořických trubiček si celá naše rodina náležitě užila, protože patříme mezi mlsali. Už po otevření obalu se nám sbíhaly všechny sliny, protože trubičky nádherně voní. Navzdory tomu, že preferujeme čokoládovou chuť, tak nás velmi mile překvapila chuť vanilkovo-skořicové náplně. Je chuťově velmi sladěná a lahodná. Z chuti trubiček je znát, že se jedná o kvalitní výrobek a není to směs různých náhrad. Velkým bonusem byla skutečnost, že chuť trubiček mi připomněla dětství, kdy nám hořické trubičky kupovali rodiče cestou za babičkou a dědou, kteří bydleli v Podkrkonoší. Tak tyhle trubičky rozhodně v naší domácnosti nebyly naposledy.
avatar
Markéta
klad Více nám všem chutnaly vanilkovo-skořicové trubičky. Skořice tomu dodala příjemnou chuť. Čokoládové trubičky byly opravdu hodně "máslové". Celkově hodnotím průměrně - zdá se mi, že se chuť trubiček s časem před lety spíše zhoršuje. Chuť mi přijde spíše umělá než tradiční "domácí".
avatar
Hana
klad Běžně si žádné oplatky nekupuju kvůli zbytečným kaloriím, tak jsem byla ráda, že je můžu otestovat takto a moc jsem se na "zakázané ovoce" těšila. Vanilkovo-skořicové jsou opravdu vynikající, s jemnou náplní, moc jsem si pochutnala. Čokoládové jsou taky fajn, ale pro mě by náplň mohla být jemnější, trošku mi připomínala kakao s krystalovým cukrem. I manželovi oba druhy moc chutnaly, ale taky upřednostnil vanilkovo-skořicové :)
avatar
Marcela
klad Hořické trubičky jsme otestovali ke kávě. Potěšilo nás, že náplň nemá tukovou pachuť , jako se stává u některých konkurenčních značek. Oba druhy jsou výborné. Nám ale chutnali více vanilkové se skořicí. Čokoládové byli méně sladké.
avatar
Adéla
klad Trubičky jsem dnes ochutnala společně s dcerou a partnerem a musím říct, že jsou VÝBORNÉ!!! Chutnaly nám obě příchutě, trubičky krásně voní, jsou chuťově lahodné, jen se rozplývají na jazyku. Velmi oceňuji, že jsou bez ztužených tuků, takže od teď budu v obchodě koukat jen po této značce a doufám, že na ně brzo narazím, protože se po nich doma jen zaprášilo :)
avatar
Dagmar
avatar
marie
klad Hořické trubičky jsou pro mne velmi známé, nejdobřejší jsou pro mě oříškové, připomínají mi dětství. Chuťově jsou výborné a specifické, takže je jednoznačně rozeznáte. Chutě jsou plné, výrazné a smlsnete si.
klad Pro mě jsou trubičky příliš sladké a tučné, takže si je dopřeji jen málokdy. Ale i přesto je mám velmi ráda,
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
klad
avatar
Lucie
klad Jsem ráda, že jsem mohla s celou rodinou otestovat tyto trubičky. Musím říci, že na můj vkus jsou docela dost sladké. Nejvíce mi chutnaly ty čokoládové. Dětem chutnaly oboje, jen jich bylo málo :-) mají moc veliký apetit :-)
avatar
Marta
klad Tyto trubičky jsme testovali s přítelem. Shodli jsem se na tom, že jsou velmi sladké, což jemu moc nevadilo,ale mne ano. Co se jinak chuti týče tak byli výborné. Čokoláda byla v náplni výrazná a i vanilkové trubičky měli chuť vanilky a skořice. Nebyl v náplni cítit tolik tuk jako u konkurence. Také nás překvapilo, že jsou krásně křupavé a křehké. Doporučujeme .
avatar
Olga
klad Děkujeme za možnost testování trubiček. Vanilko-skořickové jsme nikdy neměli. Tudíž to pro nás byla novinka. Mají zajímavou vanilkovou chuť a i skořice je z nic cítit. Už se jim vyhýbat nebudeme, i když jsou trošku sladší. Čokoládové u nás vedou. Oproti jiným značkám nejsou tak sladké a jsou moc dobré.
avatar
Věra
klad Když jsem byla malá, milovala jsem hořické trubičky. Jejich kvalita se ale postupem čau zhoršovala. Teď jsem měla možnost ochutnat tyto Hořické trubičky . Jsou vynikající, křupavé, voňavé ... určitě si je ráda znovu koupím a doporučuji vyzkoušet.
avatar
Dominika
klad Děkuji za možnost testování. Trubičky byly výborné, jen se po nich zaprášilo. Mně osobně více chutnaly vanilkovo-skořicové. Pro někoho by však mohly být příliš sladké. V tomto ohledu byly lepší čokoládové. Každopádně od tohoto testování kupujeme pouze originál z Miletína :)
Zobrazit více recenzí