Hořické trubičky čokoládové a vanilkovo-skořicové

image
otestováno
Počet recenzí
88
jak jste hodnotily
5
81x
4
4x
3
3x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 22. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních čtyřicet, které se přihlásí po testovací výzvě, slíbí nám, že do testování zapojí celou svou rodinu a přijdou si hořické trubičky vyzvednout osobně do Pracoven. Tentokrát testujeme v Pracovnách ŽENY s.r.o. v Praze, Brně, Táboře a Chrudimi. Každá testerka obdrží dvě balení hořických trubiček čokoládových a dvě balení vanilkovo-skořicových. Hořické trubičky získá 10 testerek z každé Pracovny ŽENY s.r.o. Testovací výzva padne v pátek 21. listopadu mezi 10 a 11 hodinou . [*] [*] [*]

Hořické trubičky od výrobce z Miletína v Podkrkonoší -  jediné na trhu s normovaným obsahem chuťové složky již 7 let bez ztužených tuků.

Poznáte je podle přímého názvu chutě např: čokoládové, oříškové, jogurtové, vanilkovoskořicové. 

Produkty od jiných výrobců jsou pouze aromatizované, proto vnímejte rozdíl mezi produktem „s příchutí“ a např:  „ čokoládovým“  artiklem. Rozdíl v chuti i v jakosti je doslova propastný. Nenechte se ošálit kličky některých výrobců, raději si připlaťte 1,- Kč a poznejte originál z Miletína Podkrkonoší.

Poznejte jak chutná skutečná hořická trubička!

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
88
avatar
Jana
klad Tyto vanilko-skořicové trubičky miluji, dokonce jsem je v této příchuti neviděla od jiné značky bohužel. Čokoládové jsou taková klasika, která nikoho neurazí. Máme je rádi celá rodina a pravidelně kupujeme. Náplň je krémová a akorát sladká. Cena je ok
klad Vanilko-skořicová příchut se těžko shání, skoro nikde jí neprodávají
avatar
Soňa
klad Hořické trubičky jsou opravdu lahodné. Koukala jsem na výrobu a je to teda něco, každou ručně vyrobit. Každopádně ta pocivá výroba udivila a potěšila zároveň... Jsou příjemně křupavé, krém je slazený málo, takže jsou příjemným zpestřením ke kávičce, nebo jen tak na mlsání.
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Kateřina
klad Vyborne. Horicke trubicky jsou paradni mlska. Maji je i u nas v praci a jsou hodne oblibene, vzdycky rychle zmizi. Jsou opravdu krehke a vlacne ... No proste skvele. Jen u nas doma dlouho nevydrzi, takze kdyz na me zbydou tak je to zazrak :-D :-) stoji za to vyzkouset
avatar
Kamila
klad Naše rodina miluje Hořické trubičky. Jak jsou křehké, čokoládové, jemné. No prostě dobré. Nekupujeme je pravidelně, ale když se koupí, tak se o ně doslova popereme!!!! Jak jdou na draka. Jsou vhodné na malou svačinku ke kávě nebo prostě jen tak. Ochutnejte, jestliže nevěříte.
avatar
Petra
klad Tradiční pochoutka, která nikdy nezklame :-) Mám ráda čokoládové, i když na sladké moc nejsem. Vyhovuje mi, že není cítit po chemickém složení, jako jiné podobné výrobky. Jednou za čas ke kávě je to určitě nejlepší volba! Někdy zkusím určitě i jiné příchutě.
avatar
Andrea
klad Hořické trubičky jsou hitem všech členů naší rodiny, největším jejich milovníkem je náš tatínek. Máme rádi čokoládové. Jedná se o tradiční český výrobek s hlídaným složením. Chuťově jsou moc dobré, křehoučká oplatka naplněná čokoládovým jemným krémem. Už se mi sbíhají sliny na jazyku :-)
avatar
Anna
klad Hořické trubičky čokoládové a vanilkovo-skořicové jsou moje nejoblíbenější dobrůtkou :-) křupavé,lehké,jemné :-) no prostě mnamka která nezklame :-) rozhodně doporučuji :-)
avatar
Jitka
klad Hořické tyčinky jsou osvědčenou klasikou:-) Je hrozná škoda, že v balení jsou pouze dvě, a tak než se člověk naděje, je po tyčinkách:-D Tak to už ale bývá, když něco dobře chutná. Měla jsem možnost ochutnat obě varianty, ta čokoládová je podle mne lepší...
avatar
Petra
klad Hořřické trubičky jsou vždy sázka na jistotu! výborné, jemné, křupavé.. Moc sladké nejím, ale tyto nejdou přeslazené a tak mi moc vyhovují..chutnají i mému manželovi a dvouletému vděčnému strávníkovi :) rozhodně doporučuji a budeme kupovat :)))
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Petra
klad Pravé a nefalšované hořické trubičky. Báječná chuť, spousta náplně, která se příjemně rozplyne na jazyku. Chtěla jsem vyzkoušet jinou příchuť, než jen klasickou a příchuť vanilky a skořice je opravdu skvělá, taková vánoční. Hořické trubičky jsou prostě bezva.
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad Hořické jsou nejlepší, mají jemnou chut, a vždy jsou snězeny hned. máme je moc rádi nejlepší jsou ty čokoládový :)
klad
avatar
Terka
klad Nedávno mě přitel dovezl hořičské trubičky přimo z Hořic. Přivezl mě s čokoládovou přichutí. Skoro všechny za chvilku zmizeli. Je to fakt moc dobra sladkost. Nekvic mam rada kdyz me zbyde jen ta napln. Je to sice dost syté ale zato vyborné a ne nejake nahražky na ktere človek narazi v kramě. Za dobrou věc je lepsí si připlatit.
avatar
Petra
klad Hořické trubičky jsou má nejoblíbenější sladkost. Dokonce jsem byla i v Hořicích, kde se vyrábějí a nedavno jsem sledovala dokument a jejich poctivé výrobě, od té doby je oceňuji ještě více. Nejraději mám vanilkové a mám zkušenost se svých zahraničních cest, že když cizince obdarujete českými Hořickými trubičkami je zcela uchvácen.
avatar
Daniela
klad Hořické trubičky čokoládové a vanilkovo-skořicové jsou velice chutné. Mojím faforitem jsou trubičky čokoládové. Ty jsem si zamilovala už jako malá holka. Ale i na vanilkových si ráda smlsnu. Úplně nejraději mám čokoládové máčené. Jsou moc dobré a všem je vřele doporučuji.
Zobrazit více recenzí