Otestovali jsme horkovzdušnou fritézou Breville VDF127X. A jak to dopadlo? 

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotily
5
2x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 19. 4. 2022
do 15. 5. 2022

Horkovzdušná fritéza Breville VDF127X

Pusťte se do zdravější přípravy smažených pokrmů. Technologie fritování v horkém vzduchu Breville Air Fryer smaží brambory a další pokrmy bez použití oleje nebo velmi malého množství oleje.

Horkovzdušná fritéza Breville nabízí 4 praktické předvolby: Hranolky, Kuře, Zeleninu a Steak. Při smažení si vystačíte s o 99,95 % menším množstvím oleje. 360° cirkulace horkého vzduchu zajišťují optimální pečení. Horkovzdušná fritéza nabízí 3 režimy - Horký vzduch, Pečení a Sušení.

S fritézou Breville můžete péct sladké občerstvení: vdolky, koláče, sušenky, banánový chléb nebo pečivo. Také upečete maso, brambory, zeleninu nebo ořechy. Lze tedy sušit ovoce a zeleninu pro zdravé svačinky bez přidaného oleje a cukru.

Praktické příslušenství: odkapávací tác, pečící rošty, otočný koš i jehlu na rožnění kuřete můžete bez obav umístit do myčky nádobí. Dvířka jsou pro jednodušší čištění odnímatelná.

Výhody

  • 4 automatické předvolby vaření: hranolky, kuřecí maso, zelenina a steak.
  • 3 režimy ručního vaření: horkovzdušné smažení, pečení a sušení.
  • Technologie horkovzdušného vaření a 360° cirkulace vzduchu pro dokonalé vaření s 99,95%* méně oleje.
  • Otočný koš se síťovinou na vaření a rovnoměrné opečení brambor, kuřecích stehen a ořechů.
  • Pekáč a špíz na pečení celého kuřete.
  • 4 plechy: 3 plechy s grilem pro cirkulaci vzduchu a sběrnou miskou na pečené, smažené nebo pečené občerstvení.
  • Digitální dotyková obrazovka se zvukovým upozorněním a snadno použitelným menu.
  • Odnímatelná dvířka pro snadné čištění.
  • Vestavěné světlo.
  • Automatická pauza, při otevření dvířek.

Původně australská značka Breville vznikla již ve 30. letech 20. století. Značka Breville je známá funkčními, a přitom elegantními technologickými produkty převážně v podobě malých kuchyňských spotřebičů a internetový e-shop mámedoma.cz je exkluzivním distributorem této značky na českém a slovenském trhu. Díky osobitému stylu a chytrým funkcím šitých na míru pro potřeby uživatelů, si je oblíbily miliony zákazníků zejména na britských ostrovech.



Více informací o horkovzdušné fritéze Breville najdete na mámedoma.cz nebo mámedoma.sk.

Hodnocení
3
avatar
Petr
Jsem rád, že jsem mohl vyzkoušet horkovzdušnou fritézu Breville VDF127X. Již dlouho jsem chtěl vyzkoušet takovouto elektroniku. Fritéza je velmi kompaktní, moderní vzhled, který se vejde i do té nejmenší kuchyně. V době dovolených je možné si ji vzít do karavanu, obytného domu, na chatu ap. . Velkou předností této fritézy je ušetření času konečnému uživateli a použití minimum oleje či příprava pokrmů úplně bez oleje. V Průběhu přípravy pokrmu se lze dívat na přípravu pokrmu pomocí pozorovacího okénka, lze zapnout i světlo - což je velmi uživatelsky příjemné. Fritéza je vhodná na přípravu kuřete, hranolků, či mraženého pečiva aj. Příprava ve fritéze je rychlá a jednoduchá. Má bohaté příslušenství, dotykový digitální display - kde je minutka, zobrazuje se zde teplota a další parametry. Co je také velkou předností této fritézy je zvuková signalizaci při předpečení trouby a na konci daného programu. Fritéza a její ovládání je velmi uživatelsky přívětivé. Čištění trouby uvnitř i vně snadné.
klad kompaktní rozměry
klad rychlé nahřátí
klad bohaté příslušenství
klad bohaté využití - příprava kuřete, hranolků, mraženého pečiva, burgerů ap.
klad zajímavá cena produktu
klad příprava pokrmů s minimem oleje
klad čištění roštů/košíku - v případě, že se zachytí jídlo, nutnost delší dobu odmočit
příloha
avatar
Darina
Pro naši tříčlennou rodinu akorát, hranolky jsou křupavé, steak je krásně šťavnatý, zkoušela jsem i zeleninu a ok, programy dostačující, bezva věc, nemusím rozjíždět velkou troubu.Ovlada se jednoduše. V průběhu pečení mužu otevřít a jednoduše zkontrolovat, popřípadě ubrat čas či teplotu, po vychladnutí vevnitř vytru, zbytek omyju pod vodou. Za mě super.
klad Design
klad Funkce
klad Velikost
klad Zatim nic
avatar
Hana
Horkovzdušná fritéza Breville VDF127X se jednoduše ovládá a vše podstatné zobrazí digitální dotyková obrazovka se zvukovým upozorněním a snadno použitelným menu. První vaření bylo jako sledování televize. Poprvé jsem špatně nandala koš na hranolky, takže jsem na to přišla až na podruhé. Co mi vadí je krátká šňůra do zásuvky a dále proutěné pečící plechy, které se špatně myjí. Doporučuji spíše pro 1 osobu, na rychlý jednoduché vaření nebo na chalupu je vhodný pomocník. Ze začátku jsem čekala více.
klad jednoduchost
klad rychlost
klad programy
klad krátká šňůra
klad protěné plechy se špatně myjí
příloha