Připravte si své oblíbené pokrmy i zcela bez tuku díky horkovzdušné fritéze Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Precision 4.2L EY505D15 Inox s 40% slevou

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
Přihlásit se můžete do
13. 7.
23:59
konec testování
31. 7. 2022

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek či testerů z České republiky, kteří si zakoupí horkovzdušnou fritézu Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Precision 4.2L EY505D15 Inox se slevou 40 %, tedy za 1 986 Kč a dopravou zdarma.

Horkovzdušnou fritézu Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Precision 4.2L EY505D15 Inox doma otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a Homeandcook.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup horkovzdušné fritézy Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Precision 4.2L EY505D15 Inox.

Redakce ze všech odpovědí vybere 10 testerek či testerů, kteří získají slevu 40 %  na nákup horkovzdušné fritézy Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Classic 4.2L EY501815.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením horkovzdušné fritézy Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Precision 4.2L EY505D15 Inox se slevou 40 %, tedy za 1 986 Kč a dopravou zdarma.

Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Precision 4.2L EY505D15 Inox

Objevte řešení 2 v 1 - zdravou horkovzdušnou fritézu a gril v jednom! Je to více než pouhá horkovzdušná fritéza. Exkluzivní dvojí technologie nabízí také grilovací mřížku z litého hliníku pro šťavnaté a křehké maso nebo zeleninu připravenou k dokonalosti. Klasická funkce horkovzdušné fritézy je samozřejmě zárukou křupavých a dozlatova připravených oblíbených smažených pokrmů na minimu tuku nebo zcela bez tuku. Díky 8 automatickým programům, intuitivnímu digitálnímu ovládání a praktické funkci časovače dosáhnete snadno dokonalých výsledků. Můžete dokonce sušit potraviny a připravit tak lahodné a zdravé pochoutky ve vlastní kuchyni, jako například, sušené ovoce nebo zeleninu. A s XL objemem se Easy Fry & Grill Precision postará o celou rodinu. Je to dokonalá alternativa klasické trouby, díky rychlejším výsledkům a nižší spotřebě elektrické energie! Tak na co ještě čekáte?

TECHNOLOGIE 2 V 1: Horkovzdušná fritéza a gril v jednom přístroji

TECHNOLOGIE PRO EXTRA KŘUPAVOST: Zdravá fritéza k dosažení křupavých a dozlatova usmažených pokrmů s malým či nulovým množstvím oleje - o 99 % méně přidaného tuku (700 g čerstvých hranolků připravených v 8 ml oleje oproti tradičnímu fritování ve 2 l oleje)

TECHNOLOGIE GRILU: Grilovací mřížka z litého hliníku pro šťavnaté a křehké maso nebo zeleninu připravenou k dokonalosti

RYCHLÉ VAŘENÍ: O 49 % rychlejší než klasická trouba (externí test přípravy 700 g mražených hranolků v porovnání s konvekční troubou Moulinex/Tefal) a zároveň nižší spotřeba energie

8 AUTOMATICKÝCH PROGRAMŮ: 8 přednastavených programů (hranolky, nugety, grilované kuře, pizza, maso, ryby, zelenina, dezert) pro zcela snadné použití

NASTAVITELNÁ TEPLOTA: Vysoce přesné ovládání teploty od 80 °C do 200 °C pro dokonalé výsledky při každém vaření

PRAKTIČNOST: Intuitivní digitální kontrolní panel se 60minutovým časovačem a automatickým upozorněním

XL OBJEM: Objem 4,2 l - dokonalé pro štědré porce pro až 6 osob,

SUŠENÍ: Usušte si řadu lahodných dobrot, jako je přirozeně sladké a zdravé ovoce a zelenina,


Více informací o produktu najdete ZDE.