Testeři si pořídili horkovzdušnou fritézu Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Classic 4.2L EY501D15 Inox v našem testování pro zdravé frotování

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
6x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 18. 7. 2022
do 15. 8. 2022

Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Classic 4.2L EY501D15 Inox

Objevte řešení 2 v 1 - zdravou horkovzdušnou fritézu a gril v jednom! Je to více než pouhá horkovzdušná fritéza. Exkluzivní dvojí technologie nabízí také grilovací mřížku z litého hliníku pro šťavnaté a křehké maso a zeleninu připravenou k dokonalosti. Klasická funkce horkovzdušné fritézy je samozřejmě zárukou křupavých a dozlatova připravených oblíbených smažených pokrmů na minimu tuku nebo zcela bez tuku. Je to ideální alternativa klasické trouby, pro rychlé výsledky a nižší spotřebu energie! Nastavitelné ovládání teploty a praktický časovač usnadňují dosažení dokonalých výsledků při přípravě mnoha lahodných potravin. A s XL objemem se Easy Fry & Grill postará o celou rodinu. Tak na co ještě čekáte?

TECHNOLOGIE 2 V 1: Horkovzdušná fritéza a gril v jednom přístroji

TECHNOLOGIE PRO EXTRA KŘUPAVOST: Zdravá fritéza k dosažení křupavých a dozlatova usmažených pokrmů s malým či nulovým množstvím oleje - o 99 % méně přidaného tuku (700 g čerstvých hranolků připravených v 8 ml oleje oproti tradičnímu fritování ve 2 l oleje)

TECHNOLOGIE GRILU: Mřížka z litého hliníku pro šťavnaté a křehké maso nebo zeleninu připravenou k dokonalosti

RYCHLÉ VAŘENÍ: O 49 % rychlejší než klasická trouba (externí test přípravy 700 g mražených hranolků v porovnání s konvekční troubou Moulinex/Tefal) a zároveň nižší spotřeba energie

NASTAVITELNÁ TEPLOTA: Vysoce přesné ovládání teploty od 80 °C do 200 °C pro dokonalé výsledky při každém vaření

PRAKTIČNOST: 60minutový časovač a automatické upozornění


Více informací o horkovzdušné fritéze najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Katarina
Už dlho som uvažovala nad kúpou fritezy. Pre značku som bola jednoznačne rozhodnutá, pretože od Tefal vlastním značnú asi mojich spotrebičov v domácnosti. Keď sa mi naskytla možnosť testovať fritezu Tefal Easy Fry&gríl, veľmi som sa potešila. Friteza ma na prvý pohľad oslovila svojou masívnou nerezovou nádobou, vyzerá veľmi elegantne a kvalitne už na prvý pohľad. Friteza ma jednoduché manuálne ovládanie , veľkú nádobu na prípravu pokrmov až 4,2 litra. Samozrejme hneď prvé , čo sme si v nej spravili boli hranolky:) a môžem povedať, že určite neľutujem, že vlastním túto fritezu práve naopak môžem ju len odporúčať. Vyskúšali sme samozrejme aj ostatné funkcie , dcéra si v nej piekla muffiny , čo je pre ňu jednoduchšie ako príprava v klasickej rúre. Ja využívam vo veľkom funkciu grilu a zdravého varenia.
klad Veľká nádobu na prípravu jedla 4,2 l
klad Jednoduché manuálne ovládanie
klad Krásne elegantne nerezove prevedenie
klad Veľa funkcii
klad Nie si žiadne snáď len digitálne ovládanie chyba
avatar
Tomáš
Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Classic 4.2L EY501D15 Inox, je naprosto spolehlivý parťák na zdravé grilování, během testování jsem ho měl možnost používat i na dovolené, kde odvedl vynikající práci. Grilované kuře za hodinku, domácí hranolky, ale i steak se dá udělat v poměrně krátké době. Fritézu mohu jenom doporučit.
klad Výkon
klad Design
klad Rychlost
avatar
Jitka
Horkovzdušná fritéza Tefal Easy 2v1 mě velmi mile překvapila. Především možnost zdravější způsob přípravy pokrmů. Příprava je natolik snadná, že jí zvládla i moje 12ti letá dcera a já se nemusím bát, že se opaří vroucím olejem. grilované maso bylo vynikající, měkké, šťavnaté. Tuto fritézu mohu jen doporučit.
klad Velká nádoba na přípravu, příprava pokrmů je snadná a rychlá, snadná údržba nádoby. Finanční úspora oproti klasické fritéze - nemusím kupovat dráhy olej.
klad Vyšší cena
příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Horkovzdušnou fritézu využívá s radostí celá rodina, včetně 10tiletého syna. Největší předností je rychlost přípravy pokrmů a úprava jídel bez použití tuku. Hranolky jsou chutnější než připravené v klasické troubě a to za pár minut. Od té chvíle, co máme fritézu, nepřipravujeme ‘smažená’ jídla jinak.
klad Časová úspora
klad Pokrmy bez tuku
klad Nesmí se zapomenout pokrm obrátit, prohodit.
avatar
Petr
Vyzkoušel jsem českou chuťovku smažený řízek a byl jsem mile překvapen kurčička křupavá a maso šťavnaté,obalovaný květák,klasické bramborové hranolky. Vše na velmi malém množství oleje(polévková lžíce).Byl jsem mile překvapen jak pokrmy chutnají.Jsem rád, že jsem výrobek mohl vyzkoušet. Myslím, že se s fritézou nevidím naposled.
klad Design
klad Využití
klad Velmi malé množství oleje
klad Snadná údržba
klad Zdravá příprava pokrmů
klad Velký objem
klad zatím nic
avatar
Zuzana
fritezu jsem vyzkoušela dělali jsme maco chutnalo uplně jako z grilu a ta richost za jakou bylo hotove uzasná pak jsme skusily hranolky byly krupave nespálené jako z restaurace a topinky ze syrem no lahoda produkt doporučuji nadoba svou velikostí je dostačující a vyndávací mřižka umožnuje proudění vzduchu ze všech stran
klad rychlost připravy všech pokrmu
klad desing fritézy
klad jednoduché čištění
klad točicí tlačitka jsou malo označené teplotou a minutami
klad myslím že ovládání se muže rychle zkazit častým používáním
příloha
avatar
Alice
Velice jednoduchá a intuitativní obsluha. Příprava hlavních pokrmů i příloh je opravdu snadná. Odpadají obavy z připálení a vysušení. Pokrmy připravuji víceméně bez přidaného tuku. Limitem je pouze objem pečící nádoby, pro čtyřčlennou rodinu je, si myslím, však zcela dostačující.
klad Jednoduché ovládání
klad snadná údržba
klad vše upečené do křupava
klad příprava pokrmů bez tuku
příloha příloha příloha
avatar
Eva Pakošová
Horkovzdušná fritéza Tefal Rasy Fry&grill 2on1 Classic 4 .2L je opravdu neocenotelný pomocník a neměl by chybět v každé kuchyni. Skvělý design, velký objem, fritéza zvládne jídlo pro celou rodinu. Neocenitelný pomocník při zdravém stravování. Jednoduché ovládání. Funkce fritování a grilování lue spistit současně, jídlo je velice rychle hotové.
klad Moderní desing
klad Velký objem
klad Snadné ovládání
klad Rychlà příprava pokrmů
klad Snadné čištění
klad Funkce grilování a fritování lze zapnout současně
klad Zdravá příprava pokrmů
klad Zatím jsem žádné mínusy nenašla
příloha
avatar
Marta
Horkovzdušná fritéza od Tefalu je opravdu výborným pomocníkem při přípravě smažených pokrmů zdravějším způsobem. Na fritování stačí opravdu nepatrné množství tuku a pokrm je nádherně křupavý a srovnatelný s pokrmem připravovaným běžným způsobem. Musím vyzdvihnou také objem fritézy, který je plně dostačující pro rodinu, a design, hodící se do každé kuchyně.
klad Využití
klad Design
klad Malé množství oleje
klad Rychlost přípravy
klad Velikost
avatar
Jana
Vyzkoušela jsem jak na grilování tak i na fritování s opravdu jen lžící oleje. Rodina pochválila nejen batátové hranolky, ale i obalovaný květák, rybu a farmářské brambory. Objem stačil pro naše 4 členy rodiny. Možná bych spíše brala nastavení digitálního času, protože není přesně poznat, kolik minut je potřeba k jakému úkonu pro příští pokus.
klad Křupavost a chuť
klad Snadná údržba
klad Skladnost přístroje
příloha
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Potvrdit volby Doména Platnost Popis Zpracovatel