Chcete zdravě fritovat během okamžiku? Pořiďte si horkovzdušnou fritézu Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Classic 4.2L EY501D15 Inox v našem testování

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
Přihlásit se můžete do
13. 7.
23:00
konec testování
31. 7. 2022

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek či testerů z České republiky, kteří si zakoupí a otestují horkovzdušnou fritézu Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Classic 4.2L EY501D15 Inox slevou 40 %, tedy za 2 100 Kč a dopravou zdarma.

Horkovzdušnou fritézu doma otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Homeandcook.cz a na Heureka.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování, prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup horkovzdušné fritézy.

Redakce ze všech odpovědí vybere 10 testerů, kteří získají slevu 40 % na nákup produktu.

Upozorňujeme, že přihláška je závazná a v případě vybrání do testování jako tester souhlasíte se zakoupením horkovzdušné fritézy Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Classic 4.2L EY501D15 Inox se slevou 40 %, tedy za 2 100 Kč a dopravou zdarma.

Horkovzdušná fritéza Tefal Easy Fry&Grill 2in1 Classic 4.2L EY501D15 Inox

Objevte řešení 2 v 1 - zdravou horkovzdušnou fritézu a gril v jednom! Je to více než pouhá horkovzdušná fritéza. Exkluzivní dvojí technologie nabízí také grilovací mřížku z litého hliníku pro šťavnaté a křehké maso a zeleninu připravenou k dokonalosti. Klasická funkce horkovzdušné fritézy je samozřejmě zárukou křupavých a dozlatova připravených oblíbených smažených pokrmů na minimu tuku nebo zcela bez tuku. Je to ideální alternativa klasické trouby, pro rychlé výsledky a nižší spotřebu energie! Nastavitelné ovládání teploty a praktický časovač usnadňují dosažení dokonalých výsledků při přípravě mnoha lahodných potravin. A s XL objemem se Easy Fry & Grill postará o celou rodinu. Tak na co ještě čekáte?

TECHNOLOGIE 2 V 1: Horkovzdušná fritéza a gril v jednom přístroji

TECHNOLOGIE PRO EXTRA KŘUPAVOST: Zdravá fritéza k dosažení křupavých a dozlatova usmažených pokrmů s malým či nulovým množstvím oleje - o 99 % méně přidaného tuku (700 g čerstvých hranolků připravených v 8 ml oleje oproti tradičnímu fritování ve 2 l oleje)

TECHNOLOGIE GRILU: Mřížka z litého hliníku pro šťavnaté a křehké maso nebo zeleninu připravenou k dokonalosti

RYCHLÉ VAŘENÍ: O 49 % rychlejší než klasická trouba (externí test přípravy 700 g mražených hranolků v porovnání s konvekční troubou Moulinex/Tefal) a zároveň nižší spotřeba energie

NASTAVITELNÁ TEPLOTA: Vysoce přesné ovládání teploty od 80 °C do 200 °C pro dokonalé výsledky při každém vaření

PRAKTIČNOST: 60minutový časovač a automatické upozornění


Více informací o horkovzdušné fritéze najdete TADY.